هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
قضیه هارد اکسترنال چیه ؟ راحته کارکردن باهاش یا خیلی دردسر داره . بازیهای اکانتی هم میشه ریخت روش ؟ میشه ازش به عنوان هارد معمولی هم استفاده کرد در مواقع لزوم ؟
بدیش اینه تو بازار شیراز دستگاه فت موجودیش کم شده . خیلی هم گرون شدن دستگاه ها

قبلن شما برای ارتقای هارد‌ ps4 مجبور بودید هارد پیش فرض کنسول رو جدا کنید و یه هارد اینترنال جدید براش بذارید، بکاپ ها رو برگردونید و غیره که این کار دوتا مشکل اول از همه هارد پیش فرض بی استفاده می موند و خودش یه ضرر بود و دوم هم زحمت خیلی بیشتری داشت (بازکردن کنسول و بکاپ گیری) خودم مجبور شدم اینطوری ارتقا بدم اما الآن دیگه اینطور نیست از هارد اکسترنال هم پشتیبانی میکنه ، ps4 معمولی هم همه جا همین طور شده چون دیگه تولید نمیشه یه سایتی رو چک کردم الآن ببینم ps4 معمولی داره یا نه بهتون معرفی کنم که حتی اونجا هم نداشت نوشته بود تماس بگیرید! (یعنی عملن گفته نداریم) بنظرم که اگه مشکل مالی ندارید همون پرو بخرید حداقل در همین بحث افت فریم قطعن خیلی بهتره نسبت به معمولی و اسلیم از همه مهم تر اگه علاقه زیادی به انحصاری های آینده سونی دارید قطعن پرو یه چیز دیگه ست چون استدیو های خود سونی از تمام قدرت واقعی پرو استفاده می کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
دوستان یه اتفاق عجیب بعد از آپدیت 5 برام پیش آمده. با کنسول وقتی وارد استور میشم تو قسمت featured به زبان عجیب و غریبی نوشته:
01.jpg 02.jpg

کسی میدونه اینجا چی نوشته؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام
اگه خواستید دانلود شبانه با پی اس 4 کنید ادامه مطلب رو بخونید :D (گفتم شاید مفید باشه خودم جدید یادگرفتم :| )
پی اس 4 رو تنظیم کنید که مثلا بعد 3 ساعت خودبه خود خاموش شه . مثلا از ساعت 11 روشن کنید و ساعت 1 شب رو حالت رست مود میره و خودش دانلود هایی رو که پاز کردید رو میکنه و دیگه لازم نیست تا ساعت 1 بیدار بمونید و بزارید برا دانلود :D

• Like
Reactions: amin1

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
با تشکر از پاسخ شما

این کار رو هم انجام دادم باز همون جور هستش

راه حل دیگه ای نداره؟
ريست فكتوري هم امتحان كنيد معمولا مشكل هارد با rebuild database و اينجور موارد بايد حل بشه اگر نشد ممكنه مشكل از چيز ديگه باشه و شايد سخت افزاري باشه ببريد بيرون بديد يه چكش بكنن
یدونه فت CUH1215A مدل 500 گیگ دست دوم تمیز رو باید چند بخرم؟
یدونه فت CUH1215A مدل 500 گیگ دست دوم تمیز رو باید چند بخرم؟
يك دسته يا دو دسته؟ دو دسته بين ٨٠٠-٩٠٠ بايد باشه
دوستان یه اتفاق عجیب بعد از آپدیت 5 برام پیش آمده. با کنسول وقتی وارد استور میشم تو قسمت featured به زبان عجیب و غریبی نوشته:
View attachment 80695 View attachment 80696

کسی میدونه اینجا چی نوشته؟
به اپديت مربوط نيست فكر كنم براي brazil game show يا يه همچين چيزي باشه براي منم هست
امکانش هست از پلی استیشن دیتا بازی هایی که دانلود کردیم رو بریزیم رو هارد اکسترنال؟
ميتونيد هارد اكسترنال وصل كنيد بازيو بريزيد رو هارد ولي براي چه كاري اين سوالو ميپرسيد؟ اگه ميخوايد به پي سي وصل كنيد شدني نيست هارد قبلش فرمت ميشه
به كنسول ديگه هم فقط بايد همون هاردو وصل كرد چون گزينه كپي به هاردو بزنيد بازي از رو هارد كنسول پاك ميشه ميره رو اكسترنال

• Like
Reactions: Mazi_z and art73

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام
دوستان يه ps4 اسليم هست كاركرده ميخوام بگيرم ولي طرف چنتا بازي داده بيرون ريختن واسش خواستم بدونم اينا كپي هست ؟ و اينكه واسه خود كنسول مشكلي نيس ؟ حالا پريدن بازي ها مهم نيس چون من همش انلاين بازي ميكنم ولي ميخوام بدونم يه وقت واسه كنسول مشكلي پيش نياد

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
با سلام و خسته نباشید ، دوستان من قصد راه اندازی یه مغازه کوچیک رو دارم با یه ps4 برای ریختن بازی روی دستگاه های ps4 برای دیگران
میخوام بدونم از چه روشی و چه کاری استفاده کنم که هم به صرفه باشه هم از نظر هزینه به مشتری فشار نیاد! لطفاً اگه راهنمای جامع و
کاملی دارین بهم بدید ممنونتون میشم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
دوستان يه ps4 اسليم هست كاركرده ميخوام بگيرم ولي طرف چنتا بازي داده بيرون ريختن واسش خواستم بدونم اينا كپي هست ؟ و اينكه واسه خود كنسول مشكلي نيس ؟ حالا پريدن بازي ها مهم نيس چون من همش انلاين بازي ميكنم ولي ميخوام بدونم يه وقت واسه كنسول مشكلي پيش نياد
هكي هست
اگه خيلي وقت پيش ريخته كنسولو به نت وصل كنيد ببينيد به psn وصل ميشه يا نه وصل بشه مشكلي نداره بعدا هم احتمالش كمه مشكلي پيش بياد
میشه سیویه بازی بین 2 اکانت روی ps4جابه جا کرد
خير
تمام سيو ها لاك هستن
فقط با يه نرم افزار ميشه اينكارو كرد كه اونم پوليه و فقط سيو هاي خودشونو ميتونيد بزنيد بخاطر اينكه براي بدست اوردن تروفي ها هم يجورايي چيت محسوب ميشه اكانتتون از سايتاي رنكينگ خط ميخوره
با سلام و خسته نباشید ، دوستان من قصد راه اندازی یه مغازه کوچیک رو دارم با یه ps4 برای ریختن بازی روی دستگاه های ps4 برای دیگران
میخوام بدونم از چه روشی و چه کاری استفاده کنم که هم به صرفه باشه هم از نظر هزینه به مشتری فشار نیاد! لطفاً اگه راهنمای جامع و
کاملی دارین بهم بدید ممنونتون میشم.
يه هارد اكسترنال با ظرفيت بالا بايد داشته باشيد كه بازيارو روش بريزيد چون خيلي از بازيارو عده زيادي ميخوان هر بازيم كه بايد دو بار دانلود كنيد يدونه ريجن ١ يدونه ريجن ٢
براي ريختن هم بايد يه سيستم داشته باشيد با يه كابل لن به كنسول وصل كنيد تا سريعتر ريخته بشه يكي از قطعات پي سي و نوع كابل هم توي سرعت تاثير داره ولي نميدونم چه نوعي لازمه اينو قبل از تهيه درنظر داشته باشيد.
تنظميات انتقال با كابل هم توي نت هست
براي دانلود بازيا هم كه بايد با نت نامحدود شبانه سيم كارت دانلود كنيد

• Like
Reactions: Apóllōn

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
دوستان هارد 2 ترابایتی وسترن دیجیتال از سری های قابل حمل و 2.5 اینچی هر چی usb3 باشه به ps4 می خوره ؟
بهترینش رو بهم معرفی میکنید ؟
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
دوستان هارد 2 ترابایتی وسترن دیجیتال از سری های قابل حمل و 2.5 اینچی هر چی usb3 باشه به ps4 می خوره ؟
بهترینش رو بهم معرفی میکنید ؟
ممنون
تقريبا ديگه اكثر هارداي موجود تو بازار روي كنسول ساپورت ميشن
من ١ ترا وسترن خريدم كه ارزونترين مدل بود و بدون مشكل روي كنسول كار كرد
الان خرید اسلیم درست هست با وجود پرو یا نه
خريد فت يا همون نسخه معمولي هم درست هست هركدوم ضعف هاي خودشونو دارن بايد ببينيد با توجه به وضعيتتون كدوم يكي بدردتون نيخوره خريد پرو زماني كه تي وي 4k نداشته باشيد و قصد تعويض تي وي هم نداشته باشيد كار عقلاني نيست خصوصا با توجه به تفاوت قيمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر