هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

yashar2k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
40
نام
سید مصطفی
از توی دستگاه باید اکتیو کنید اکانت رو از توی سایت فقط می تونی دی اکتیو کنی
هر چقدر میگردم نیست ک دی اکتیو کنم دوست عزی. فط اموزش میده ک چجوری از خود دستگاه اینکارو بکنیم
راهنماییم کنید ک کجاشه؟؟؟!!
یه سوال... رمزمو بدم ب اون بنده خدایی ک دستگاه رو خریده بعد ایشون فقط دی اکتیو کنه و منم وارد اکانتم شم و بعد اکتیو کنم اوکی میشه؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
هر چقدر میگردم نیست ک دی اکتیو کنم دوست عزی. فط اموزش میده ک چجوری از خود دستگاه اینکارو بکنیم
راهنماییم کنید ک کجاشه؟؟؟!!
یه سوال... رمزمو بدم ب اون بنده خدایی ک دستگاه رو خریده بعد ایشون فقط دی اکتیو کنه و منم وارد اکانتم شم و بعد اکتیو کنم اوکی میشه؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
اگر تاریخ تولد واردی اکانتتون رو حفظ هستید بله فکر بدی نیست میتونید رمز رو بهش بدید ولی حتما بلافاصله بعد از انجام عملیات پسوردتون رو عوض کنید که سوء استفاده از اکانتتون نکنه.فقط حتما تاریخ تولد رو برای تعویض پسورد باید بلد باشید.
نکته بعدی اینه از وقتی که روی کنسول قبلیتون اکانت رو اکتیو کردید 6ماه بگذره خودش اتوماتیک دی اکتیو میشه.اگر فکر میکنید 6 ماه به زودی تموم میشه به نظرم کلا بیخیالش بشید یه مدت صبر کنید که دیگه پسوردم لازم نباشه لو بدید

yashar2k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
40
نام
سید مصطفی
اگر تاریخ تولد واردی اکانتتون رو حفظ هستید بله فکر بدی نیست میتونید رمز رو بهش بدید ولی حتما بلافاصله بعد از انجام عملیات پسوردتون رو عوض کنید که سوء استفاده از اکانتتون نکنه.فقط حتما تاریخ تولد رو برای تعویض پسورد باید بلد باشید.
نکته بعدی اینه از وقتی که روی کنسول قبلیتون اکانت رو اکتیو کردید 6ماه بگذره خودش اتوماتیک دی اکتیو میشه.اگر فکر میکنید 6 ماه به زودی تموم میشه به نظرم کلا بیخیالش بشید یه مدت صبر کنید که دیگه پسوردم لازم نباشه لو بدید
من از سایت deactive all devie & media کردم درسته؟؟
حالا مشکل اینجاست که گزینه active primary تو گزینه های playstion ntwork/account managment دستگام وجود نداره!!!

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR

سلام من امروز پسورد رو عوض کردم تاریخ تولد نخواست ازم چرا ؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام من امروز پسورد رو عوض کردم تاریخ تولد نخواست ازم چرا ؟؟
سلام.
جان؟مگر همچین چیزی ممکنه؟
سوال خاصی ازتون نکرد؟یعنی فقط پسورد قبلیتونو میخواست و ایمیلتون و تمام؟
خیلی عجیبه واقعا.اکانتتون دو مرحله ایه؟؟

• Like
Reactions: M I R @

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
سلام.
جان؟مگر همچین چیزی ممکنه؟
سوال خاصی ازتون نکرد؟یعنی فقط پسورد قبلیتونو میخواست و ایمیلتون و تمام؟
خیلی عجیبه واقعا.اکانتتون دو مرحله ایه؟؟

اره فقط ایمیلو و پسورد زدم برا خودم هم عجیب بود چون خیلی وقت پیش ps4 داشتم میخواست الان دوباره گرفتم امروز رمز عوض کردم نخواست . دو مرحله ای یعنی چی ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اره فقط ایمیلو و پسورد زدم برا خودم هم عجیب بود چون خیلی وقت پیش ps4 داشتم میخواست الان دوباره گرفتم امروز رمز عوض کردم نخواست . دو مرحله ای یعنی چی ؟
دو مرحله ای یعنی برای هر بار ورود به اکانتتون قبلش کد تایید به مبایلتون sms میشه از طرف سونی

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
ممنون الان دو مرحله ای کردم یعنی الان تولد ازم میخواد ؟؟
نه باو اصلا ربطی نداره :D
الان امنیت اکانتت رفت بالا و خدایی نکرده اگر روزی اکانتت هک شد و پسوردت لو رفت دیگه نمیتونن وارد اکانتت شن چون کد تاییدی که به مبایلت sms میشه رو ندارن

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

پشت گوشی سمت راست دوتا دکمه هست میزان صدای بازی و چت رو تنظیم میکنه ببینید که تمام ظرفیت روی صدای بازی باشه نه چت.
شاید مشکل از این باشه

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
مرسی داداش حل شد >:D<

سلام مبارکت باشه.
مشکلت از اون مشکلات نایاب هست ها.
یعنی اول که روی ps4 هدست رو زدی درست بود و از وقتی که وصلش کردی لپ تاب این مشکل روی کنسول واسش پیش اومد؟؟؟یا از اول که خریدی روی لپ تاب درست بود و روی ps4 خراب؟؟؟
...........
نمیگم اصلا نزنش به لپتاب و خدایی این هدست اصلا به درد آهنگ گوش دادن نمیخوره و مختص بازی هست چوم من خودن بارها تست کردم کیفیت آهنگ رو باهاش.
وقتی روی دیوایس های دیگه مشکلی نداره و فقط روی ps4 اینجوره پس نشون میده هدست و دانگلش سالمه.متاسفانه هدست گزینه ای به اسم ریستارت فکتوری نداره.ولی میخوای جهت اطمینان app هدست رو از کنسول کامل پاک کن و مجدد از استور دانلودش کن ببین شاید جواب داد.

سلام

اون App پاک کردم دوباره نصبش کردم ولی مشکل از این دکمه VSS بود :D

من فکر میکردم اون دکمه به صورت ضربه ای کار میکنه، نگو که باید یکی 2 ثانیه نگه میداشتمش :-w

من از سایت deactive all devie & media کردم درسته؟؟
حالا مشکل اینجاست که گزینه active primary تو گزینه های playstion ntwork/account managment دستگام وجود نداره!!!

با اکانت مهمان ساین این نشده بودی؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر