هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
دلیت نکن، دانلود رو همون Pause کن. دیگه دانلود نمیشه کلا. اگه دلیت کنی فقط آپدیت پاک میشه ولی دوباره که سیستم رو روشن کنی باز هم شروع به دانلود میکنه.
برای غیر فعال کردن هم برو تو Settings > System > Automatic Download > Application Update Files تیک گزینه رو وردار

اگه این کار رو کنه فک کنم فقط نوتیفیکیش دانلود نمیاد، ولی تو پس زمینه خودش آپدیت رو دانلود میکنه ؟! :D
من تست کردم یه بار کلا دانلود نشد ولی برای خیلی وقت پیش بود:-??:-?

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
دلیت نکن، دانلود رو همون Pause کن. دیگه دانلود نمیشه کلا. اگه دلیت کنی فقط آپدیت پاک میشه ولی دوباره که سیستم رو روشن کنی باز هم شروع به دانلود میکنه.
برای غیر فعال کردن هم برو تو Settings > System > Automatic Download > Application Update Files تیک گزینه رو وردار

اگه این کار رو کنه فک کنم فقط نوتیفیکیش دانلود نمیاد، ولی تو پس زمینه خودش آپدیت رو دانلود میکنه ؟! :D
تشکر ولی اون قسمت app update files رو تیکش برداشتم البته فکر کنم software update بود حالا عصر رفتم خونه چک میکنم بازم ممنون

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان من اينرنت تي دي ال تي مبين نت دارم سرعتو پينگش رو پي سي عاليه اما تو سوني ٤ درست كار نميكنه كسي ميدونه تنظيماتي چيزي داره؟ كسي با اين مشكل مواجه شده؟

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
سلام 2 تا بازی روی هارد اکسترنال نصب کردم ولی فقط یکیش اجرا میشه RE7 اجرا نمیشه

Attachments

• photo_2017-05-12_18-12-24.jpg
    photo_2017-05-12_18-12-24.jpg
    167.9 KB · مشاهده: 28
  • photo_2017-05-12_18-12-31.jpg
    photo_2017-05-12_18-12-31.jpg
    94 KB · مشاهده: 30

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان یه یوزر ساخته بودم قبلا ولی براش PSN نساخته بودم....میشه الان برای همون یوزر PSN ساخت ؟؟ یا باید وقتی که یوزر میسازیم همون موقع هم براش PSN بسازیم ؟؟

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
من میخواستم یه کنسول PS4 بگیرم خودم نظرم رو اسلیم هست اما یکی سری میگن فت بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید.
در ضمن از کجا میشه فهمید کنسول پلمپ هست دست دوم ندن به ادم.

• Like
Reactions: aliatlas

somagh

کاربر سایت
May 2, 2017
11
با سلام
دوستان میخواستم چند سوال در مورد اکانت های هکی دارم
. اگه بازیها فقط افلاین استفاده بشه مشکلی پیش میاد؟
.بازی میشه به لیست اضافه کرد؟
.در کنارش از بازیهای دیسکی میشه استفاده کرد؟
.میشه بعدا اکانت رو کامل از دستگاه پاک کرد و اکانت قانونی استفاده کرد؟ منظورم اینه بعدا باز هم امکان بن شدن دستگاه وجود داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر