هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم و تازه کارم

بازی tom clancy division رو گرفتم و بازی موقع شروع میگه باید آپدیت 1.10 رو دانلود کنی که حدود 14 گیگ هست ولی سرعت خیلی پایینه برای دانلود با کنسول.لینکشو پیدا کردم از شاتل لند و میخوام دانلود کنم ولی نمیدونم چطور باید فایل رو انتقال بدم به کنسول و بعد چطور آپدیت کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
با استفاده از psxباید انتقال بدی
یه سرچ کنی تو گوگل یا همین سایت طرز کار نرمافزار پی اس ایکس مفصل پیدا میکنی

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
Tapatalk Cloud - Downlaoad File VID_20170109_215006.mp4
آقا سلام. من همونیم که از صدای کنسول روی بعضی از دیسک ها گله داشتم... این ویدئو رو ببینین... البته وقتی یکم جابجا کردم کنسول رو این صدای بلندی که میشنوین خیلی کم شد در حدی که وقتی خواستم ویدئو ظبط کنم اون صدا رو نمیشد شنید توی ویدئو ولی خودم میشنوم (صدای فن منظورم نیست یه صدای مزاحم شبیه اینکه یه چیزی مثلا گیر کرده یا چنین چیزی همینطور یع مقدار کمی لرزش) صدای کمی هستش که باز وقتی یه کارتونی چیزی‌میزارم زیر یه طرف کنسول و یکم باز زیرشو صاف و کج میکنم باز کمتر میشه ولی کامل قطع نمیشه یا خیلی سخت کاملا قطع میشه... الان این مشکله یا طبیعیه :(
اینم بگم که این صدا روی همه‌ی بازیا نیست مثلا روی رینبو و فیفا نبود روی پروجکت کارز و کیلزون هست...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
آموزش خاصی نداره آخه تو ستینگ کنسول یه بخش به اسم بکاپ هست هارد با فرمت fat وصل کن بهش بزن بکاپ بگیره بعد وصلش کن کنسول جدید بزن ریستور کنه
داداش میگم هر وقت خواستم ریستور کنم و دیتا رو منتقل کنم مستقیم منتقل کنم یا اول برم استور بزارم یه 2مگ بازی دانلود شه بعد بیام ریستور کنم؟؟؟
منظورم اینه چطور آیکون بازی ها میخوان بیان روی منو اصلی که پلی کنم؟ یا مستقیم بعد ریستور ایکون ها خودشون شکل میگیرن؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
داداش میگم هر وقت خواستم ریستور کنم و دیتا رو منتقل کنم مستقیم منتقل کنم یا اول برم استور بزارم یه 2مگ بازی دانلود شه بعد بیام ریستور کنم؟؟؟
منظورم اینه چطور آیکون بازی ها میخوان بیان روی منو اصلی که پلی کنم؟ یا مستقیم بعد ریستور ایکون ها خودشون شکل میگیرن؟؟
ریستور کنی همه دیتا ها و سیو ها و حتی تنظیمات به کنسول جدید منتقل میشه دانلود نمیخواد

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
cuh-2016b ریجن دو
فک میکنم 2016 باشه
پس مدلشم جدیده.
تشخیص من بلو اسکرین هست.اکثر مواقع در بلو اسکرین مشکل سخت افزاری هست که یه قطعه معیوب کار میکنه.باز نظر بقیه دوستانم بپرس ولی بهتره تا دیر نشده و خراب تر نشده به یه تعمیکار مطمن نشونش بدی.ایشالا درست که شد ردش کن بره یه نوشو بخر

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
فامیل من مثلا داره بازی میکنه . سیدی از دستگاه خارج میشه . مشکل از سیدی هم نیست .
یک هفته خوبه . چند روز بده .
میشه بگید جریانش چیه ؟
لنزش مشکل داره باید چیکار کنه .
چون من فکر کنم لنزش خراب شده بود رفت عوض کرد .

کلا میشه در این مورد راهنمایی کنید؟

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان امشب این ایمیل برام ارسال شده.جریان چیه؟
حتما باید با کریدت کارت خرید کنم تا شامل بشم یا با خرید گیفتی هم میشه؟
چطوریه؟

• Like

Persian Dragon

کاربر سایت
Feb 4, 2016
70
دوستان سلام
من به تازگی میخوام یکی از کنسول های بازی رو بخرم. اول از همه اینکه شدیدا بین xbox one و ps4 گیر کردم و نمیدونم کدوم رو بگیرم. هرکسی هم یه نظری میده. یکی میگه xbox داشتم فروختم ps4 خریدم چون بهتره و یکی دیگه دقیقا نظر عکسش رو میده. خواهشا یک نفر با 4 تا دلیل منطقی منو راهنمایی کنه و بگه کدوم رو بگیرم؟ دوم اینکه اگر قرار باشه ps4 بگیرم جریان این region چیه و باید چندش رو بگیرم و کلا چه فرقی می کنه؟ سوم اینکه بین ps4 و ps4 slim کدوم بهتره؟ البته میدونم slim جدیدتره ولی از نظر سخت افزاری فرقی ندارن پس چرا slim؟ سوال بعد اینکه آیا واقعا ارزش داره که ps4 پرو رو با این اختلاف قیمت بگیرم یا نه اگر نخوام 4k و HDR و از اینجور چیزا داشته باشم؟ اگر لطف کنید راهنماییم کنید بسیار ممنون میشم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
q3nn_fdgdg.jpg

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان سلام
من به تازگی میخوام یکی از کنسول های بازی رو بخرم. اول از همه اینکه شدیدا بین xbox one و ps4 گیر کردم و نمیدونم کدوم رو بگیرم. هرکسی هم یه نظری میده. یکی میگه xbox داشتم فروختم ps4 خریدم چون بهتره و یکی دیگه دقیقا نظر عکسش رو میده. خواهشا یک نفر با 4 تا دلیل منطقی منو راهنمایی کنه و بگه کدوم رو بگیرم؟ دوم اینکه اگر قرار باشه ps4 بگیرم جریان این region چیه و باید چندش رو بگیرم و کلا چه فرقی می کنه؟ سوم اینکه بین ps4 و ps4 slim کدوم بهتره؟ البته میدونم slim جدیدتره ولی از نظر سخت افزاری فرقی ندارن پس چرا slim؟ سوال بعد اینکه آیا واقعا ارزش داره که ps4 پرو رو با این اختلاف قیمت بگیرم یا نه اگر نخوام 4k و HDR و از اینجور چیزا داشته باشم؟ اگر لطف کنید راهنماییم کنید بسیار ممنون میشم.

خب بیشتر سلیقه‌ای هستش همینطور البته بازی های انحصاری‌ای که برای هر دو کنسول هست و متفاوتن، مثلا اکس‌باکس فورزا رو داره و هیلو و... (البته بازی اختصاصی زیاد داره من از بهترین بازیهاش دارم میگم) پی‌اس آنچارتد داره و گاد آف وار و... از نظر سخت افزار اوایل معرفی هر دو کنسول من یه سری نقد و بررسی و این چیزا رو خوندم اون اوایل تو بررسی ها نوشته بود پی‌اس سخت افزار قوی تری داره که البته اینم هر کس یه حرفی میزنه یکی میگه اکس قوی تره یکی میکه پی‌اس، از نظر حرارت هم همینطور که البته من بیشتر در مورد اکس‌باکس خوندم که انگار دفع حرارت خوبی نداره (امیدوارم اکس‌باکس فن ها نکشن منو) در مورد دسته هم به نظر من باتری دسته‌ی اکس‌باکس اگه جدا شدنی نبود بهتر بود، باتری قلمی میخوره که شارژ هم میشه فکر میکنم ولی باید باتری رو دربیارید و به هر حال باید بازی رو استاپ کنید باتری رو تعویض کنید، ولی پی‌اس روی دسته پورت شارژ داره که یو‌اس‌بی رو از کنسول وصل میکنید به دسته و دیگه وقفه ای ایجاد نمیشه تو بازیتون، در مورد ریجن پی‌اس ریجن فری هست از نظر بازی هایی که میشه روش اجرا کرد ینی بازی ریجن 2 روی کنسول ریجن 1 یا 3 هم اجرا میشه کنسول ها از نظر ریجن هیچ فرقی ندارن به جز اینکه ریجن 3 عملکرد دایره و ضربدر جابجا هست، فک میکنم برای ساختن اکانت پلاس هم باید اکانت پلاس با ریجن بازیتون یکی باشه برای آنلاین زدن که اینو مطمعن نیستم زیاد‌، نسخه‌ی اسلیم از نظر حرارتی بهینه تر هست ولی پورت صدای اپتیکال نداره تنهافرق همین هستش، در مورد پی‌اس پرو هم فعلا فقط برای کسایی که نمایشگر 4k دارن خوبه که بخرن شما اگه نمایشگرت معمولیه نخرین البته خب ممکنه تا چند سال بعد بازی ها اونقدر پیشرفت کنن که نیاز به سخت افزار قوی تر از نسخه معمولی داشته باشن که اونموقع پرو لازمه که البته این حرفم یه حدسه همین الان هم پی‌اس معمولی واقعا قدرتمنده اگه بازم نیاز به مقایسه دارین مقایسه‌ی ویدئویی بازی ها روی پی‌اس معمولی و پرو رو توی نت سرچ کنید هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر