هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
یه سوالی داشتم. من ps4 یهو وسط بازی کرش میکنه از وسط بازی میاد بیرون خواستم ببینم تو تنظیمات چیزی رو باید عوض کنم که این مشکل رفع شه ؟ کنسولم رو عوض کردم باز این مشکل هست دوباره همین چند روز پیش یکی دیگه خریدم مدل 2016 بازم همین مشکل هست سه بار هی دارم کنسول عوض میکنم و واقعا اعصاب خراب کنه! جرات نیست چند ساعت بازی کنی سریع از بازی میپره بیرون گاهی وقت ها هم سیوت خراب میشه:D 1 ساعت بازی کنی باید بیای بیرون یه پک اپ از سیوت بگیری نکنه سیوت بپره واقعا این چه وضعه اینم شد کنسول آخه! ps3 بیست ساعتم روشن بذاری هیچ مشکلی نداره اما این ps4 چند ساعت روشن باشه سریع خودشو نشون میده:D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یه سوالی داشتم. من ps4 یهو وسط بازی کرش میکنه از وسط بازی میاد بیرون خواستم ببینم تو تنظیمات چیزی رو باید عوض کنم که این مشکل رفع شه ؟ کنسولم رو عوض کردم باز این مشکل هست دوباره همین چند روز پیش یکی دیگه خریدم مدل 2016 بازم همین مشکل هست سه بار هی دارم کنسول عوض میکنم و واقعا اعصاب خراب کنه! جرات نیست چند ساعت بازی کنی سریع از بازی میپره بیرون گاهی وقت ها هم سیوت خراب میشه:D 1 ساعت بازی کنی باید بیای بیرون یه پک اپ از سیوت بگیری نکنه سیوت بپره واقعا این چه وضعه اینم شد کنسول آخه! ps3 بیست ساعتم روشن بذاری هیچ مشکلی نداره اما این ps4 چند ساعت روشن باشه سریع خودشو نشون میده:D

تنظیماتی نیست
توی همه ی بازیها این مشکل رو داری؟
اگر فقط داری یک بازی رو تست میکنی مشکل از بازیه
کنسول من 6ساعتم یکسر روشن بوده آخ نگفته، تازه سری قدیم هم هست

• Like
Reactions: rezab

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
تنظیماتی نیست
توی همه ی بازیها این مشکل رو داری؟
اگر فقط داری یک بازی رو تست میکنی مشکل از بازیه
کنسول من 6ساعتم یکسر روشن بوده آخ نگفته، تازه سری قدیم هم هست
تو یه بازی نبوده تو چند تا بازی مختلف تا حالا این اتفاق واسم افتاده اونم نه یبار چندین بار . انچارتد کالکشن، انچارتد 4، پروجکت کارز ، تلو، تامب رایدر و چند تا بازی های دیگه:D به هر حال ندونستم مشکل اصلی چیه یکی میگه cup گرم کنه اینجوری میشه یکی میگه نت نوسان کنه خلاصه هر کی یه چیز میگه:D چندین بارم پیش اومده فریز کرده بعد یهو از بازی اومده بیرون و سیو بازی خراب شد هر چی رفته بودم به باد رفت. کنسولم تو جای بسته نذاشتم و دورش قشنگ بازه که زود گرم نکنه. شاید ما شانس از کنسول نداریم:D

• Like
Reactions: rezab

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
تو یه بازی نبوده تو چند تا بازی مختلف تا حالا این اتفاق واسم افتاده اونم نه یبار چندین بار . انچارتد کالکشن، انچارتد 4، پروجکت کارز ، تلو، تامب رایدر و چند تا بازی های دیگه:D به هر حال ندونستم مشکل اصلی چیه یکی میگه cup گرم کنه اینجوری میشه یکی میگه نت نوسان کنه خلاصه هر کی یه چیز میگه:D چندین بارم پیش اومده فریز کرده بعد یهو از بازی اومده بیرون و سیو بازی خراب شد هر چی رفته بودم به باد رفت. کنسولم تو جای بسته نذاشتم و دورش قشنگ بازه که زود گرم نکنه. شاید ما شانس از کنسول نداریم:D

من 300ساعت TLoU بازی کردم کلا یدونه کرش دیدم:D
برادرم هم 500ساعتی بازیش کرده یه دفعه هم ندیده:D

به هر حال کنسول تنظیماتی برای کرش نکردن(!) وسط بازی نداره

اگر 3تا کنسول نو گرفتی و همشون این مشکل رو داشتن، احتمالا مشکل از جای دیگس
پیشنهادم اینه که کنسول رو ببری جاهای دیگه تستش کنی، چون مشکل میتونه از برق رسانی باشه

اگرم تست کردیو بازم مشکل داشتن، یعنی واقعاً شانس نداری:D

• Like
Reactions: feroozGT

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
اقا من به یه مشکلی بر خوردم.من موبایلم رو گم کردم و سیم کارت به نامم نبود نشد بگیرمش
الان میخوام sign in کنم 2step verification اس میده به سیم قبلیم که گم شده..
backup code هم فک نکنم داشته باشم..چی کار باید بکنم ??

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
عاغا سوال
نمیشه برای دانلود ها تایمر بزاریم؟ که توی یه زمان خاصی استپ کنه؟
باید idm روش نصب کنی:D.دوستان سوالایی میپرسینا.نه نمیشه دوست عزیز باید لینک بگیری بزاری رو لپتاپی چیزی که بتونی مدیریت کنی...

• Like
Reactions: Mahdi444

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
این ۱۰ یا ۱۵ دلاری که بعد خرج کردن ۱۰۰ دلار جایزه می ده کدش چه موقع ایمیل می شه؟
فوری می فرسته یا بعد چند روز؟
من تو تخفیفات جمعه سیاه 100 دلار خرید زدم ولی هنوز همچین چیزی واسم نیومده که...

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
من تو تخفیفات جمعه سیاه 100 دلار خرید زدم ولی هنوز همچین چیزی واسم نیومده که...

خودم تو ایمیل های چند ماه پیشم که موقع خرید میاد نگاه کردم ی لینک گذاشته بود گفته بود دریافت 15 دلار برای پرداخت 100 دلار ولی متاسفانه چون استفاده ای از ایمیل ندارم ندیمش الانم از کار افتاده, ولی اون موقع ی 80 دلار خرج کرده بودم!!! امیدارم الان بازم بده.

• Like
Reactions: 'EsiNs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر