هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
دوستان من هر چی تست کانکشن میزنم یا نت تایپم یا پلی استیشن نتورک ساین این و یا کانکشن اسپید یا هر سه faild میشه. چرا اینطور شده؟

مشكل بالا حل شد فقط يه سوال :رجين كنسول در سرعت كانكشن تاثير داره?!!!
بنظرم كه سوال مسخرس ولي خب خواستم مطمعن بشم

Last edited by a moderator:

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان....این آموزشی که یکی از سایت های ایران درباره استفاده از ظرفیت اول بازیهای ps4 نوشته کسی امتحان کرده؟
طبق این راهنما می تونیم همزمان چند تا بازی ظرفیت اول نصب کنیم و حتی بازی ظرفیت اول رو آپدیت کرد....
کسی از دوستان این کارو انجام داده....اگه عملی باشه که خیلی عالیه...
آموزش استفاده از ظرفیت اول اکانت PS4 به صورت آنلاین

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ميگن براى عمر مفيد دستگاه وقتى از بازى خارج و وارد داشبورد کنسول ميشيم بعد 10 دقيقه دستگاه رو خاموش کنيد من هميشه بعد از خروج از بازى بازى رو ميبندم و کنسولو خاموش ميکنم با اينکه دور فن هم بالاست اين کار باعث کم شدن عمر دستگاه ميشه؟؟ کدوم روش بهتره دوستان؟؟

A.m.safari

کاربر سایت
Dec 6, 2016
20
بازیو چطوری میبندی؟

دوستان میخوام بازی دیجیتالی بریزم از کجا بفهمم قانونیه...
یارو میگه اول بازی باید به نت وصل شی

Last edited by a moderator:

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
سلام
یه سوال داشتم
من قصد خرید ps4 دارم ولی موندم معمولی بگیرم یا پرو
از یه طرف پرو الان یکم گرونه و میگم شاید قیمتش افت کنه و برخی عیبهای ابتداییش از بین بره
از طرفی میترسم معمولی بگیرم و یه سال دیگه کم بیاره و پشیمونم کنه چرا پرو نخریدم
خودم الان هم ps3 دارم و هم یه pc تقریبا خوب که میتونم بازیا نسل جدیدو باهاش بازی کنم
حالا بنظرتون چکار کنم
عجله ای هم ندارم قعلا و میتونم تا یکی دو ماه هم صبر کنم ( اگه پیشنهادتون پرو باشه بخاطر قیمتش )
چون فعلا چنتا بازی دارم که رو پی سی میتونه سرگرمم کنه
تی وی هم فعلا فول اچ دی دارم
یه راهنمایی دقیق میخوام
ممنون

ببین دوستی ، رفیقی ، آشنایی ، قوم خویشی کسی نمیتونه واست ps4 پرو از اونطرف بفرسته؟ مثلا" از دبی ، ترکیه یا...
چون قیمت واقعی پرو و ps4 معمولی فقط 50 یا 100 دلار بود
توی ایران قیمتش خیلی الکی گرونه

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
ميگن براى عمر مفيد دستگاه وقتى از بازى خارج و وارد داشبورد کنسول ميشيم بعد 10 دقيقه دستگاه رو خاموش کنيد من هميشه بعد از خروج از بازى بازى رو ميبندم و کنسولو خاموش ميکنم با اينکه دور فن هم بالاست اين کار باعث کم شدن عمر دستگاه ميشه؟؟ کدوم روش بهتره دوستان؟؟
اگر کامل خاموش میکنی بله برای دستگاه توی دراز مدت مشکل بوجود میاره
اما اگر روی حالت رست مود میزاری نه مشکلی پیش نمیاد من خودم نزدیک 2 ساله بعد از تموم شدن بازیم میزنم روی رست مود و تا حالا مشکلی نداشتم خدارو شکر

Sent from my E5823 using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
اما اگر روی حالت رست مود میزاری نه مشکلی پیش نمیاد من خودم نزدیک 2 ساله بعد از تموم شدن بازیم میزنم روی رست مود و تا حالا مشکلی نداشتم خدارو شکر

دوست عزیز ریست مود برا موقعی هست که موقتا نمیخوای بازی کنی یا میخوای دسته رو بزنی شارژ بشه...اگه شما نمیخوای بازی کنی باید کنسول رو خاموش کنی نه اینکه بزاریش روی ریست مود....

شما وقتی کنسولت رو میزاری روی ریست مود اگه دسته رو زده باشی به شارژ که دستت شارژ میشه و بعد از اینکه دستت کامل شارژ شد...نمیدونم دقیقا بعد از چه مدت خود کنسول خاموش میشه...یعنی چراغ نارنجی که نشون میده کنسول توی حالت ریست مود هست خاموش میشه و کنسول یه صدای "تیک" میده که اگه توجه کنی چراغ نارنجی هم خاموش میشه...

ریست مود یه جورایی مثل حالت sleep ویندوز کامپیوتر هست....یعنی آماده به کار هست و اگه دیده باشی وقتی کنسول روی حالت ریست مود هست بلافاصله وقتی دکمه ps روی دسته رو میزنی سریع میره روی قسمت انتخاب یوزر و دیگه خبری از بوت شدن کنسول نیست.

دوستان اگه من اشتباه میگم بیان بگن که منم متوجه بشم...

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
دوست عزیز ریست مود برا موقعی هست که موقتا نمیخوای بازی کنی یا میخوای دسته رو بزنی شارژ بشه...اگه شما نمیخوای بازی کنی باید کنسول رو خاموش کنی نه اینکه بزاریش روی ریست مود....

شما وقتی کنسولت رو میزاری روی ریست مود اگه دسته رو زده باشی به شارژ که دستت شارژ میشه و بعد از اینکه دستت کامل شارژ شد...نمیدونم دقیقا بعد از چه مدت خود کنسول خاموش میشه...یعنی چراغ نارنجی که نشون میده کنسول توی حالت ریست مود هست خاموش میشه و کنسول یه صدای "تیک" میده که اگه توجه کنی چراغ نارنجی هم خاموش میشه...

ریست مود یه جورایی مثل حالت sleep ویندوز کامپیوتر هست....یعنی آماده به کار هست و اگه دیده باشی وقتی کنسول روی حالت ریست مود هست بلافاصله وقتی دکمه ps روی دسته رو میزنی سریع میره روی قسمت انتخاب یوزر و دیگه خبری از بوت شدن کنسول نیست.

دوستان اگه من اشتباه میگم بیان بگن که منم متوجه بشم...
بیشتر فک کنم رست مود شبیه به حالت استند بای باشه البته من تو این 2 سالی که دارم 99 درصد روی رست مود بوده حالا زمانی که تازه بزنم روی رست مود صدای فن رو میشنوم که بعد از 10 دقیقه سرعت فن خیلی خیلی کم میشه و زمانی که در حال دانلود باشه هم باز روی رست مود خیلی با دور کم کار میکنه و همونطور که خودتون گفتین برای شارژ شدن دسته از این حالت میشه استفاده کرد ولی برای من تا حالا حتی یک بار هم نشده که خودش از رست مود کامل خاموش بشه و البته اگر برای مثلا 2 روز کاری با کنسول نداشته باشم کامل خاموشش میکنم
البته این تجربه من بود حالا شاید به نظر بعضی از دوستان این کار اشتباه باشه
بازم اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم به من هم اطلاع بده

• Like

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

شوخی بود حرفت یا جدی گفتی !!! :D دو ساله میزاری ریست مود ؟
کی گفته خاموش کردن ایراد داره ؟ میگن که از جلوی دستگاه خاموش نکنین زیاد که شاید ایرادی پیدا کنه اما نگفتن که بزارید ریست مود
جدی چطوری 2 سال گذشته چیزیش نشده کنسولت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 947947 and rezab

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
شوخی بود حرفت یا جدی گفتی !!! :D دو ساله میزاری ریست مود ؟
عزیز کی گفته خاموش کردن ایراد داره ؟ میگن که از جلوی دستگاه خاموش نکنین زیاد که شاید ایرادی پیدا کنه اما نگفتن که بزارید ریست مود
جدی چطوری 2 سال گذشته چیزیش نشده کنسولت
نه اقا مگه شوخی داریم اینجا
گفتم فقط زمانی که بیشتر از تقریبا 2 روز استفاده نکنم کامل خاموش میکنم
بعد خاموش کردن ایراد نداره اما زمانی که تازه از بازی خارج شدی و کنسول گرمای زیادی رو داره خارج میکنه کامل خاموش بشه قطعا به مرور زمان مشکل ساز میشه ولی اگه به قول دوستمون یه چند دقیقه ای تو داشبورد باشه تا دماش پایینتر بیاد خاموش کردنش ایراد نداره
فک کنم شما روی کنسولت خیلی حساسین
اقا کسی به جز من بیشتر رو حالت رست مود میزاره؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
دوستان یه مشکل من میخوام the last of us رو انلاین بازی کنم اما وقتی روی بخش mp میزنم میخوای یه سری map دانلود کنه که ارور میده میگه در دسترس نیست میشه راهنمایی کنید ؟ با یک اینترنت دیگه هم حتی تست کردم نشد بازم

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
من رو حالت power saving ميذارم کنسولمو بعد اينکه از بازى برميگردم وقتى با کنسول کار نميکنم کنسول رو تنظيم کردم بعد از 20 دقيقه خودش کامل خاموش ميشه خوبه اينطورى؟؟ولى شده يکى دوبار کار برام پيش اومده از بازى که بيرون اومدم بازى رو بستم کنسولو همون موقع خاموش کردم آيا همين يکى دوبار هم به کنسول آسيب ميزنه؟؟ مثلا اگه يادمون بره؟؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بعد خاموش کردن ایراد نداره اما زمانی که تازه از بازی خارج شدی و کنسول گرمای زیادی رو داره خارج میکنه کامل خاموش بشه قطعا به مرور زمان مشکل ساز میشه ولی اگه به قول دوستمون یه چند دقیقه ای تو داشبورد باشه تا دماش پایینتر بیاد خاموش کردنش ایراد نداره

خب کار شما اشتباهه لطفا بقیه رو هم به اشتباه نندازید ، rest mode بالای ۷ ساعت جایز نیستو کنسول باید خاموش بشه .
برای شارژ دسته هم بهتره از شارژ برقی استفاده کنید تا usb ، هم سریعتر شارژ میشه هم نیاز به الکی کارکردن کنسول نیست ، از شارژر اداپتور گوشی سونیتون برای اینکه مطمئنه میتونید استفاده کنید که هزینه ای هم نداره .

• Like

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

بحث حساس بودن نیس داداش ریست مود گذاشتن خوبه برای چند ساعت نه اینکه کلا قید خاموش کردنو بزنیم و بزاریم تو این مود..اگه کسی دانلود داره یا دسته تو شارژه مشکل نداره بزاره تو این حالت .. حتی شده یه روز گذاشتم ریست مود تا دانلود انجام شه اما همیشه اینطور بزاریم نه ...و اینکه بله باید یه چند دقیقه ای تو داشبورد موند که خنک شه کنسول بعد خاموش کنیم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر