هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام بچه ها چطوری میشه چیز پی ان وصل کرد به دستگاه ps4 ?! کمک کنید فوری
براحتی.مودم رو با کابل یا وایفای وصل کن به سیستم و کنسول رو با کابل وصل کن به سیستم
بعد کانکشن نتت رو (وایفای یا کابلی که به مودم وصل کردی) شیر کن روی کانکشن چیزشکن.بعد برو از ipv4 ببین چه ای پیی داده همونو روی کنسول وارد کن

دوستان یه بتل1 ظرفیت3 دارم.یه عده میگن میشه داخل اکانت اصلی خودت بازی کنی.منم وقتی تو اکانت بازی ،بازیو اجرا میکنم و سوییچ میکنم تو اکانت خودم و میرم داخل بازی میگه کنترلر بازی دیسکانکته در حالی که کانکته و کار میکنه
ایا اصلا میشه همچین کاری کرد که با اکانت خودم بازی کنم؟
اگه اره این ارور رو چطوری درستش کنم؟دسته رو خاموش و روشن کردم اتفاقی نیفتاد

Last edited by a moderator:

soltankhan

کاربر سایت
Feb 28, 2016
5
دوستان من بازی pes 2017 رو ریجن all خریداری کردم.میخواستم بدونم با کسایی که بازی رو ریجن 2 دارن میتونم آنلاین بازی کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من بازی pes 2017 رو ریجن all خریداری کردم.میخواستم بدونم با کسایی که بازی رو ریجن 2 دارن میتونم آنلاین بازی کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
مشکلی نیست دوست عزیز، هرریجنی با هر ریجن دیگه میتونه بازی کنه.

• Like
Reactions: soltankhan

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان یه بتل1 ظرفیت3 دارم.یه عده میگن میشه داخل اکانت اصلی خودت بازی کنی.منم وقتی تو اکانت بازی ،بازیو اجرا میکنم و سوییچ میکنم تو اکانت خودم و میرم داخل بازی میگه کنترلر بازی دیسکانکته در حالی که کانکته و کار میکنه
ایا اصلا میشه همچین کاری کرد که با اکانت خودم بازی کنم؟
اگه اره این ارور رو چطوری درستش کنم؟دسته رو خاموش و روشن کردم اتفاقی نیفتاد
این حرف شایعه ای بیش نیست توجه نکنید

• Like
Reactions: ehsas1

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من ميخوام يه ايميل به سوني بفرستم كه بهشون بگم اكانت منو يه نفر از حالت دي اكتيو در آورده و ميخوام دوباره برگرده به حالت اولش و همچنين بهشون بگم كه الان اين وضعيت باعث شده كه بازي در شرايط آفلاين برام قفل شده باشن و حتما بايد آنلاين بشم كه برام خيلي سخته. ولي انگليسي در سطحي نيست كه چنين پيامي را خيلي دقيق بفرستم.

اگه يه جوانمردي باشه كه بتونه همين پيام را به صورت انگليسي دربياره و برام تو پيام خصوصي بفرستش واقعا مردنگي را تموم كرده . چون واقعا خيلي ناراحتم كه اكانتم به اين وضعيت دچار شده.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
با سلام خدمت همه ی دوستان

من تازه ps4 خریدم و می خواستم اکانتم رو روی دستگاه فعال کنم ولی اصلا نمیاد اکانتم بالا و فقط می نویسه پلیز ویت یا لطفا منتظر بمانید نزدیک به 20 دقیقه هم گذاشتم ولی بازم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

منم وقتی یکسال پیش کنسول خریدم همون اول اینجوری بود...برام جالبه چرا اینجوریه.
شما اگه 4g ایرانسل یا هم اینترنت 4g داری با کنسول رو حالت وای فای بزار درست میشه وقتی وارد اکانت شد میتونی از اینترنت خودت استفاده کنی

• Like
Reactions: rosgod

mu3fand

کاربر سایت
Oct 17, 2016
39
سلام دوستان . من میخوام یه ps4 بگیرم و اصلا نمیخوام آنلاین بازی کنم و تنها چیزی که نگرانم کرده قیمت بازیهاش است.
به نظرتون اگه از اکانتهای هکی استفاده کنم و اصلا به اینترنت وصل نشم مشکلی پیش میاد؟
و قیمت اکانتهای هکی چقدره؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان . من میخوام یه ps4 بگیرم و اصلا نمیخوام آنلاین بازی کنم و تنها چیزی که نگرانم کرده قیمت بازیهاش است.
به نظرتون اگه از اکانتهای هکی استفاده کنم و اصلا به اینترنت وصل نشم مشکلی پیش میاد؟
و قیمت اکانتهای هکی چقدره؟

سلام.
چه هکی چه غیر هکی باید به اینترنت وصل بشی تا بازی ها وارد لیست دانلود بشن و به هر طریقی چه psx چه مستقیم دانلودشون کنی بعدش دیگه با توجه به بازی که اینترنت دائم میخواد یا میتونی اینترنت رو قطع کنی.
قیمتشون هم بستگی به فروشنده داره یکی یه اکانت خوب رو میده 20 تومن الی 50 تومن یکی دیگه همونو میده 70 به بالا حالا بازی ها جدیدتر باشن دیگه بیشتر ...اما هزینه برای خود فروشنده چه اکانت بازی قدیمی داشته باشه چه جدید یکیه

rasool.ps4

کاربر سایت
Jun 15, 2014
98
دوستان من يه اكانت فيفا ١٧ ظرفيت يك دارم ميخوام ببينم ميتونم دوباره بازي هاي ديگه نصب كنم چون شنيدم ظرفيت يك به نت وصل شي ميپره راهي نيست ؟

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
دوستان من يه اكانت فيفا ١٧ ظرفيت يك دارم ميخوام ببينم ميتونم دوباره بازي هاي ديگه نصب كنم چون شنيدم ظرفيت يك به نت وصل شي ميپره راهي نيست ؟

آره وصل بشی بازی فیفا میپره

سلام دوستان یدونه اکانت یکی از دوستام بهم داد هیچ گزینه دی اکتیو کردن نداره از سایت پلی استیشن رو خود دستگاه هم پریماری اکتیو نمیشه فقط از خود اکنت بازیهاش میان مثل ظرفیت سه قضیش چیه؟؟ میخوام اکتیو کنم رو دستگاه میزنه رو دستگاه دیگه ای اکتیو ولی داخل سایت اصلا گزینه دی اکتیو یا چیزی نداره کلا

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
  • Like
Reactions: aliahmadi2

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam

rasool.ps4

کاربر سایت
Jun 15, 2014
98
فقط
اره فقط احتمال رو کمتر میکنه به هر حال باید انلاین شد و سریع فقط کار رو انجام داد و امیدوار بود چیزی نشه وگرنه راه حل مطمینی نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk
فقط ميخوام سريع بازي نصب كنم و افلاين شم به ينظرون جواب ميده ؟

• Like
Reactions: maxlife

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر