هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

javid_hector

کاربر سایت
Oct 29, 2016
3
سلام.دوستان من تازه یه ps4 کارکرده چندتا بازی روش بود خودش گفت انلاین مشکل نداره بازی کنی .حالا میخواستم بدونم راهی هست بشه فهمید ک بازی ها هکی هستن یا از این ظرفیت 2 ها هستن؟
در ضمن من کنسولو به اینترنت وصل کردم و حتی ورژن 4.05 رو هم اپدیت کردم و یه اکنت psn هم ساختم نزدیک 4 ساعت ب نت وصل بود ولی بازی ها قفل نشدن و نپریدن .
دوستان اگه میشه کمک کنید چون میخوام پلاس بگیرم نگرانم بازی ها نپرن .
با تشکر

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام.دوستان من تازه یه ps4 کارکرده چندتا بازی روش بود خودش گفت انلاین مشکل نداره بازی کنی .حالا میخواستم بدونم راهی هست بشه فهمید ک بازی ها هکی هستن یا از این ظرفیت 2 ها هستن؟
در ضمن من کنسولو به اینترنت وصل کردم و حتی ورژن 4.05 رو هم اپدیت کردم و یه اکنت psn هم ساختم نزدیک 4 ساعت ب نت وصل بود ولی بازی ها قفل نشدن و نپریدن .
دوستان اگه میشه کمک کنید چون میخوام پلاس بگیرم نگرانم بازی ها نپرن .
با تشکر
صرفا با وصل کردن به نت اکانت های هکی نمیپرن من الان خودم یک ساله ی هکی خردیم هنوز قفل نشه همیشه هم انلاینم
چندتا بازی روش داره و چندتا اکانت روش هست؟ با جواب ب این سوال میتونم بگم هکی هست یا نه

javid_hector

کاربر سایت
Oct 29, 2016
3
صرفا با وصل کردن به نت اکانت های هکی نمیپرن من الان خودم یک ساله ی هکی خردیم هنوز قفل نشه همیشه هم انلاینم
چندتا بازی روش داره و چندتا اکانت روش هست؟ با جواب ب این سوال
میتونم بگم هکی هست یا نه
سلام ممنون از پاسختون
۴تا اکانت ۱۰ تا بازی

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,254
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
من فردا میخوام یه پلاس 1 ماهه بگیرم
بعد تا کی وقت دارم بازی های پلاس این ماه رو که رزیدنت اویل هست و.. رو دانلود کنم؟
باید کامل دان کنم که با عوض شدن ماه نپره یا قسمتیش دان بشه دیگه زخیره میشه؟
و یه سوال دیگه با شارژ دوباره اکانتم قعل جلو بازی های پلاس قبلی باز میشه یا اونا دیگه بی استفاده هستن؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
من فردا میخوام یه پلاس 1 ماهه بگیرم
بعد تا کی وقت دارم بازی های پلاس این ماه رو که رزیدنت اویل هست و.. رو دانلود کنم؟
باید کامل دان کنم که با عوض شدن ماه نپره یا قسمتیش دان بشه دیگه زخیره میشه؟
و یه سوال دیگه با شارژ دوباره اکانتم قعل جلو بازی های پلاس قبلی باز میشه یا اونا دیگه بی استفاده هستن؟

تا 2016/11/1 یا به عبازتی سه شنبه ساعت 18:30 به وقت ایران
برا اینکه صاحب بازی پلاس بشید کافیه پلاس داشته باشید و گزینه Add to Cart رو زده و مراحل خرید رو کامل کنید و نیازی به یک کیلوبایت هم دانلود نیست
و هر وقت پلاس داشته باشید میتونید بازی کنید در صورت تموم شدن پلاس ، بازی هنوز ماله شماست فقط نمیتونید بازی کنید و قفل میشن تا دوباره پلاس بخرید و بازی کنید

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام دوستان یه سوال درمورد پرو
دیسکهای پرو با پی اس معمولی یکیه وقتی دیسک بازیرو داخل پرو میزاری برای اینکه افزایش کیفیت و گرافیک داشته باشه باید آپدیت بازی نصب کنی حالا اگه به هر دلیلی آپدیت نتونستی نصب کنی گرافیک بازی روی پرو با پی اس معمولی یکیه یا بازم تفاوت داره ؟؟؟؟

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
سلام دوستان یه سوال درمورد پرو
دیسکهای پرو با پی اس معمولی یکیه وقتی دیسک بازیرو داخل پرو میزاری برای اینکه افزایش کیفیت و گرافیک داشته باشه باید آپدیت بازی نصب کنی حالا اگه به هر دلیلی آپدیت نتونستی نصب کنی گرافیک بازی روی پرو با پی اس معمولی یکیه یا بازم تفاوت داره ؟؟؟؟
سلام نه هیچ فرقی ندارن تفاوت رو استدیوی سازنده ی بازی میتتونه ایچاد کنه مثلا 4k پشتیبانی کنه یا هر ....
مثلا میشه گفت برا بعضی از بازی ها نوع عادی روی high اجرا میکه و پرو روی ultra
اگرچه هنوز اختلاف های شاید اصلا دیده نشه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام دوستان
در مورد این اکانتهای ظرفیتی 1 و 2 و 3 یه توضیحی میدید
من الان میتونم روی کنسول و اکانتم یه بازی بخرم و همزمان 3 نفر استفاده کنن یا باید حتما یه اکانت جدید بسازم ؟

و اینکه در مورد این اکانتهای ظرفیتی ایا میشه بریم تو اکانت خودمون بازی کنیم و تروفی هاش بره تو اکانت اصلیمون یا اینکه باید حتما تو همون اکانتی که ساختیم یا خریدیم بازی کنیم ؟خلاصه تکلیف تروفی هاش چی میشه؟

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
سلام دوستان
در مورد این اکانتهای ظرفیتی 1 و 2 و 3 یه توضیحی میدید
من الان میتونم روی کنسول و اکانتم یه بازی بخرم و همزمان 3 نفر استفاده کنن یا باید حتما یه اکانت جدید بسازم ؟

و اینکه در مورد این اکانتهای ظرفیتی ایا میشه بریم تو اکانت خودمون بازی کنیم و تروفی هاش بره تو اکانت اصلیمون یا اینکه باید حتما تو همون اکانتی که ساختیم یا خریدیم بازی کنیم ؟خلاصه تکلیف تروفی هاش چی میشه؟
سلام اکانتا به 2 صورت قانونی و هکی فروخته میشه و اکانت های هکی ظرفیت 2 هستن که میشه توی اکانت خودتون بازی کنید و تروفی ثبت کنید
اگر میخوای قانونی بگیر حق انتخاب داری بین 3 ظرفیت که فقط ظرفیت 1 و 2 میتونی روی اکانت خودت بازی کنی که ظرفیت اول هم در صورت متصل شدن به نت ممکنه فقل شه ظریفیت سوم هم باید توی اکانت بازی کنی و همیشه انلاین باشی برای چک کردن لایسنس توسط سونی و نمیتونی توی اکانت خودت بازی کنی و تروفی روی اون اکانت ثبت میشه و در کل باید اکانت جدید بسازی یا خودت با گیفت از استور بازی بخری که هزینه ی بالایی داره . همزمان 3 نفر میتونن بازی کنن بله.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام اکانتا به 2 صورت قانونی و هکی فروخته میشه و اکانت های هکی ظرفیت 2 هستن که میشه توی اکانت خودتون بازی کنید و تروفی ثبت کنید
اگر میخوای قانونی بگیر حق انتخاب داری بین 3 ظرفیت که فقط ظرفیت 1 و 2 میتونی روی اکانت خودت بازی کنی که ظرفیت اول هم در صورت متصل شدن به نت ممکنه فقل شه ظریفیت سوم هم باید توی اکانت بازی کنی و همیشه انلاین باشی برای چک کردن لایسنس توسط سونی و نمیتونی توی اکانت خودت بازی کنی و تروفی روی اون اکانت ثبت میشه و در کل باید اکانت جدید بسازی یا خودت با گیفت از استور بازی بخری که هزینه ی بالایی داره . همزمان 3 نفر میتونن بازی کنن بله.
مرسی دوست عزیز
دقیقا منظور منم 3 نفر همزمان هست
اولا اینکه برای من ثبت تروفی ها مهمه و حتما میخوام تروفی هام ثبت بشه تو اکانت اصلیم
اینطور که شما میگی برای نفر سوم حتما باید به نت وصل باشه که تروفی هم تو اکانت اصلی ثبت میشه یعنی به عبارتی تورفی هاش توی اکانتی که بازی خریده شده درسته؟

من هدفم اینه که تو اکانت پی اس ان قبلی و اصلی خودم که از قبل دارم بازی بخرم
ایا میتونم اونو به 2 نفر دیگه بدم و تروفی ها برای خودم ثبت بشه؟البته احتمال من میشم ظرفیت 1 که باید همیشه افلاین باشم
و یا اینکه حتما باید یه اکانت جدید بسازم تا بتونم 3 نفری ازش استفاده کنیم؟

و اینکه یکی میگفت میتونی وقتی بازی رو اجرا کردی سریع سوییچ یوزر بزنی و بری تو اکانت خودت تا تروفی هاش برات ثبت بشه
چنین چیزی درسته؟

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
مرسی دوست عزیز
دقیقا منظور منم 3 نفر همزمان هست
اولا اینکه برای من ثبت تروفی ها مهمه و حتما میخوام تروفی هام ثبت بشه تو اکانت اصلیم
اینطور که شما میگی برای نفر سوم حتما باید به نت وصل باشه که تروفی هم تو اکانت اصلی ثبت میشه یعنی به عبارتی تورفی هاش توی اکانتی که بازی خریده شده درسته؟ اره

من هدفم اینه که تو اکانت پی اس ان قبلی و اصلی خودم که از قبل دارم بازی بخرم
ایا میتونم اونو به 2 نفر دیگه بدم و تروفی ها برای خودم ثبت بشه؟البته احتمال من میشم ظرفیت 1 که باید همیشه افلاین باشم
و یا اینکه حتما باید یه اکانت جدید بسازم تا بتونم 3 نفری ازش استفاده کنیم؟

و اینکه یکی میگفت میتونی وقتی بازی رو اجرا کردی سریع سوییچ یوزر بزنی و بری تو اکانت خودت تا تروفی هاش برات ثبت بشه
چنین چیزی درسته؟
اره میتونی خودت با گیفت بخری و فک کنم شما میشی ظرفیت 3 و میتونی 2 تا ظرفیت دیگه رو بفروشی
اونو نمیدونم ولی فک نکنم بشه نه بدون اکانت ساختنم میشه 3 نفر ازش استفاده کرد که در این صورت 100 درصد یکیش خودتی

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

اگه زماني رمز اكانت را فراموش كنيم و همچنين تاريخ تولد هم يادمون نباشه ، از طريق سوال امنيتي ميشه رمز جديد بدست آورد؟ چون من تاريخ تولد اكانت را يادم رفته و فقط سوال امنيتي را يادمه.

و اين كه من امروز براي اكانتم حالت دو مرحله اي گذاشتم، ولي قبلش ديدم كه از حالت اكتيو دراومده. راهي نيست كه بشه به حالت اول برشگردوند؟

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
سلام از طریق pc روی forgert password بزن ببین میتونی یه جوری با سوالی یا چیزی برگردونی یا نه اگه نه با ساپورت سونی حرف بزن شاید بتونه کاری کنه
اما منم همین مشکل رو داشتم که موفق نشدم برش گردونم و کلا بیخیالش شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر