هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
یعنی عشق میکنم برای این ساپورت:| از پریشب تا الان دقیقا تا الان نزدیک 30 بار تلاش کردم وصل بشم میگه در این زمان دست رسی غیر ممکن هست thank you:| خودمونیم اصلا ساپورت دارن؟ کسی تا الان موفق شده چت کنه باهاشون؟ مشکل چیه دقیقا؟؟؟؟ یعنی انقدر سرشون شلوغه که نمیتونن جواب بدن؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟ چرا اینجوریه ساپورت؟؟؟؟ چرا جواب نمیدن؟؟؟ الان من چجوری باهاشون تماس بگیرم؟؟؟؟؟ چرا اصلا وصل نمیشه؟؟؟؟؟ صبح-شب-عصر- چرا هیچ کی جواب گو نیست؟؟؟؟؟ خواستم یکی از بازی هامو ریفاند بزنم...فکر کن اکانتم هک بشه قرار باشه ساپورتشون اینجوری باشه ps4 رو با خاک یکسان میکنم.:|
من دقيقا همين الان لايو چت كردم و در عرض چند دقيقه چند تا كار واسم انجام داد كه خودم اصلا توقع نداشتم ، عالي بود ، يكيشم همين Refund بود كه يك دقيقه هم طول نكشيد :D ،

الان امتحان كنيد ، اوكيه

• Like
Reactions: Paradise Lost

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سلام دوستان
دکمه ی L2 دسته ی ps4 من لق شده و در حال کنده شدن
حالا سه تا سؤال داشتم : ۱-تعمیر شدنی هست؟ آیا ارزش تعمیر کردن داره یا یه دونه نو بخرم؟ و قیمت حدودی چقدر میشه
۲-نئو و اسلیم که در راه هستند حتمن شاهد دسته های جدید هم هستیم در آینده، آیا دسته ی جدید از ps4 معمولی ساپورت می کنه؟ برای خرید دسته ی نو بهتره صبر کنم تا مدل جدید یا همین هایی که موجود هست رو بخرم
۳-یادمه اون روزهای اول که ps4 گرفته بودم می گفتن اصلن دسته ی فیک و تقلبی موجود نیست (یعنی نمی تونه باشه) و تمام دسته ها اصل هست آیا هنوز هم همون صورت هست یا اینکه دسته ی فیک و تقلبی ساخته شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
سلام رفقا
بهترین بازی ماشین رونی که تا الان اومده کدومه؟

نظر شخصی بنده صددرصد Driveclub
از اونجایی که اکثر بازی های ژانر ریسینگ یا ارکیدن یا سیمولیشن باید با توجه به سلایق گزینش کرد
مثلا کسی که دوست داره مدام دریفت بکشه ، بشکنه ، نیترو بزنه ، هیجان رو به معنی خودش تجربه کنه، میره سمت NeedForSpeed ولی اگه کسی دنبال ریسینگی باشه که بخواد باهاش بیشتر واقعیت رو تجربه کنه رو به بازیایی میاره که تا توی پیست و با هندلیگ سیمولیشن تر خودشو مهک بزنه مثل project cars
اما اگه مثل من در جستجوی عنوانی هستید که قراره لبه تیغ هر دو mode ریسینگ حرکت کنه، از هیجان بازی لذت ببرین و در عین حال هندلینگ هر ماشین با دیگری فرق کنه...شک نکنید درایوکلاب راضیتون خواهد کرد
چه بخش انلاین که عالیه...گرافیک...کنترل ماشین و همینطور تنوع شون...اب و هوای بینظیر دینامیک...پیست های جاده ای ، مسابقه ای...
کاملا پیشنهادی

• Like
Reactions: ehsas1 and voldmort

hamed0171

کاربر سایت
Aug 8, 2015
1
سلام دوستان
دکمه ی L2 دسته ی ps4 من لق شده و در حال کنده شدن
حالا سه تا سؤال داشتم : ۱-تعمیر شدنی هست؟ آیا ارزش تعمیر کردن داره یا یه دونه نو بخرم؟ و قیمت حدودی چقدر میشه
۲-نئو و اسلیم که در راه هستند حتمن شاهد دسته های جدید هم هستیم در آینده، آیا دسته ی جدید از ps4 معمولی ساپورت می کنه؟ برای خرید دسته ی نو بهتره صبر کنم تا مدل جدید یا همین هایی که موجود هست رو بخرم
۳-یادمه اون روزهای اول که ps4 گرفته بودم می گفتن اصلن دسته ی فیک و تقلبی موجود نیست (یعنی نمی تونه باشه) و تمام دسته ها اصل هست آیا هنوز هم همون صورت هست یا اینکه دسته ی فیک و تقلبی ساخته شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام بله قابل تعمیر شدن هست ولی حتما یک جا حرفه ای ببرید چون کاری نداره فقط مهارت نیاز داره هزینش فکر کنم 20 30 تومن باشه بله ارزش داره چون دست ت اگر تمیز باشه 100 میخرن می تونی 70 بزنی به جیبت
به نظرم کنترلر جدید تا بیاد یکی دو ماه طول میکشه اولشم صد در صد گرونه همین قدیمی ها رو بگیرید جدید هم طبق شایعات فقط تو چند مورد بهبود داشتن چیز اضافه ندارن
الان دسته های فیک هم هست
البته فقط مشکی من فیک دیدم قیمت فیک 140 قیمت اروجینال 170 هست

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Ezio96

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
سلام.
نمیدونم جاش اینجاس یا نه ولی تاپیک کلیه گفتم بپرسم.
دوستان هیچ راهی نیست برای اینکه بشه p.t رو نصب و بازی کرد؟رو اکانت یکی از دوستام هست.
ممنون.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام بچها.یه مشکلی تو بازیا دارم اینه که با بعضی اسلحها شلیک نمیکنه مثلا تو بتل با اسنایپر و شاتگان شلیک نمیکنه بنظرتون r2خراب شده ببرمش تعمیر؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نظر شخصی بنده صددرصد Driveclub
از اونجایی که اکثر بازی های ژانر ریسینگ یا ارکیدن یا سیمولیشن باید با توجه به سلایق گزینش کرد
مثلا کسی که دوست داره مدام دریفت بکشه ، بشکنه ، نیترو بزنه ، هیجان رو به معنی خودش تجربه کنه، میره سمت NeedForSpeed ولی اگه کسی دنبال ریسینگی باشه که بخواد باهاش بیشتر واقعیت رو تجربه کنه رو به بازیایی میاره که تا توی پیست و با هندلیگ سیمولیشن تر خودشو مهک بزنه مثل project cars
اما اگه مثل من در جستجوی عنوانی هستید که قراره لبه تیغ هر دو mode ریسینگ حرکت کنه، از هیجان بازی لذت ببرین و در عین حال هندلینگ هر ماشین با دیگری فرق کنه...شک نکنید درایوکلاب راضیتون خواهد کرد
چه بخش انلاین که عالیه...گرافیک...کنترل ماشین و همینطور تنوع شون...اب و هوای بینظیر دینامیک...پیست های جاده ای ، مسابقه ای...
کاملا پیشنهادی
واقعا مرسی از توضیحات کاملتون
فقط میمونه یه سوال
حتما باید اپدیت کنم بازی رو؟(فکر کنم13 گیگ بشه)
یا مشکلی به وجود نمیاد اگر اپدیت نکنم

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
فقط میمونه یه سوال

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
فقط میمونه یه سوال
خواهش میکنم
دوستمون گفتن...کلا بدون اپدیت چیزی نمیمونه ازش...کلی تور..همین اب و هوای دینامیک و... بعد اپدیت اضافه شدن

• Like
Reactions: voldmort

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سلام دوستان من اکانت خودم پلاس نداره از پلاس یه اکانت هکی که قبلا گرفته بودم استفاده میکنم
حالا راهی داره این بازی های مجانی این ماه رو دانلود کنم؟ اگه دوباره برم تو اکانتش خطر نداره؟
آخه خیلی دنبال journey بودم میخواستم بخرمش چند وقت حالا موندم چه کنم... راهنمایی کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام.
من وقتی توی یه پارتی هستم اگر یه نفر واسم اینوایت یه پارتی دیگه بده واسم نوتیفیکیشنش نمیاد که متوجه بشم دعوت شدم.
چی کار کنم که اون اینوایتم بیادش؟؟؟

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
سلام
يك سوال روي يك دستگاه چند تا اكانت مختلف رو ميشه primary كرد و بعدا دي اكتيو كرد؟ مثلا من ميتونم سي تا اكانت متفاوت رو به ترتيب از اول شروع كنم primary كنم بعد دي اكتيو كنم اكانت بعدي رو پرايمري كنم؟

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
سلام دوستان من اکانت خودم پلاس نداره از پلاس یه اکانت هکی که قبلا گرفته بودم استفاده میکنم
حالا راهی داره این بازی های مجانی این ماه رو دانلود کنم؟ اگه دوباره برم تو اکانتش خطر نداره؟
آخه خیلی دنبال journey بودم میخواستم بخرمش چند وقت حالا موندم چه کنم... راهنمایی کنید

نه اولا که نباید وارد اکانت بشید و وارد شدنش جریان داره
دوما از پلاس های هکی فقط در بخش بازی مولتی پلیر میشه استفاده کرد و هیچ راهی نیست که بشه از امتیاز های دیگر پلاس بهره برد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر