هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان تایید دو مرحله ای اومده و همه درجریان هستین حتما.اما یه سوال دارم
من چندتا اکانت شیرینگ قانونی دارم همراه با اکانت اصلی خودم.به همه اینا میتونم یه شماره بدم؟ یا اینکه هر اکانت باید شماره منحصر به فرد داشته باشه؟

• Like
Reactions: shahriyar_pc

Ardavan_Sa

کاربر سایت
Jun 30, 2014
166
نام
Ghol Games (اردوان)
سلام دوستان
یه سوال داشتم...
اگر کنسولی سرش چنتا بازی شیرینگ افلاین (15 تومنی) باشه و بازی ها به اتمام برسه و بعد از دستگاه پاک بشه و از دیسک بلوری جهت انلاین بازی کردن استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد ؟ (از قبیل بن شدن)

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
قصد خرید ps4 دارم
لطفا بفرمایید چ مدلی خوبه
و اینکه خریدنش الان بصرفه اس یا تا اومدن مدل جدید نمیدونم ps 4 k یا ps vr صبر کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان
یه سوال داشتم...
اگر کنسولی سرش چنتا بازی شیرینگ افلاین (15 تومنی) باشه و بازی ها به اتمام برسه و بعد از دستگاه پاک بشه و از دیسک بلوری جهت انلاین بازی کردن استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد ؟ (از قبیل بن شدن)
ببین قبل از بحث این دومرحله ای شدن به این شکل بود(بعد از این من اطلاع ندارم ولی برای احتیاط از این هکی ها استفاده نکنید فعلا):
شما برای استفاده از اکانت هکی
۱.چک میکنی صاحبش آنلاین نباشه و۲. دی اکتیو میکنی و۳. بازی رو میزاری لیست دانلود۴.سریعا خارج میشی و هیچ وقت دیگه نمیری توی اکانت
اگر این ۴ تا رو رعایت کرده باشی و کار اضافی نکرده باشی براساس تجربه شخصی من بن نمیشید و از دیسک هم بدون هیچ مشکلی میتونید استفاده کنید .

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
قصد خرید ps4 دارم
لطفا بفرمایید چ مدلی خوبه
و اینکه خریدنش الان بصرفه اس یا تا اومدن مدل جدید نمیدونم ps 4 k یا ps vr صبر کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

خیر اگه عجله ای نداری صب کن مدل جدید بیاد ... فعلا Neo صداش میکنن تا رونمایی شه ببینیم اسمش چیه:D
هم کیفیت بازی ها برا اون بالا تره و هم اینکه هدست VR زیاد جالب نیست با این مدل ps4 یه سخت افزار قویتر میخواد
پس توصیه میشه صب کنید واسه neo

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
خیر اگه عجله ای نداری صب کن مدل جدید بیاد ... فعلا Neo صداش میکنن تا رونمایی شه ببینیم اسمش چیه:D
هم کیفیت بازی ها برا اون بالا تره و هم اینکه هدست VR زیاد جالب نیست با این مدل ps4 یه سخت افزار قویتر میخواد
پس توصیه میشه صب کنید واسه neo
ممنونم از پاسخ
یعنی همه عزیرانی الان ps4 دارن باید بزارن کنار نسخه جدید خریداری کنن؟
و اینکه این مدلی ک فرمودین کی وارد بازار میشه؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ممنونم از پاسخ
یعنی همه عزیرانی الان ps4 دارن باید بزارن کنار نسخه جدید خریداری کنن؟
و اینکه این مدلی ک فرمودین کی وارد بازار میشه؟

خیر هیچ اجباری نیست، هر کس کیفیت بهتر یا گرافیک بیشتر خواست عوض میکنه، هر کسم نخواست نمیکنه
هنوز معلوم نیست، باید صبر کنید

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
من فردا می خوام برم چند تا بازی اجاره کنم، خواستم بدونم مثلا انچارتد ریجن یک بیارم دیسکش نصب میشه رو ps4? بعد که بازی رو دیجیتالی خریدم رو دیتای بازی نصب شده جواب میده؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من فردا می خوام برم چند تا بازی اجاره کنم، خواستم بدونم مثلا انچارتد ریجن یک بیارم دیسکش نصب میشه رو ps4? بعد که بازی رو دیجیتالی خریدم رو دیتای بازی نصب شده جواب میده؟؟؟؟
نسخه های فیزیکی region lock ندارن = نصب میشه
خیر. باید از ابتدا دانلود بشه !

Ardavan_Sa

کاربر سایت
Jun 30, 2014
166
نام
Ghol Games (اردوان)
ببین قبل از بحث این دومرحله ای شدن به این شکل بود(بعد از این من اطلاع ندارم ولی برای احتیاط از این هکی ها استفاده نکنید فعلا):
شما برای استفاده از اکانت هکی
۱.چک میکنی صاحبش آنلاین نباشه و۲. دی اکتیو میکنی و۳. بازی رو میزاری لیست دانلود۴.سریعا خارج میشی و هیچ وقت دیگه نمیری توی اکانت
اگر این ۴ تا رو رعایت کرده باشی و کار اضافی نکرده باشی براساس تجربه شخصی من بن نمیشید و از دیسک هم بدون هیچ مشکلی میتونید استفاده کنید .

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
چظور باید چک کرد که انلاین هست یا نه ؟

zombis

کاربر سایت
Jul 16, 2014
7
نام
محمد
سلام دوستان من امروز به یه مشکل خوردم!
دو بازی battlefield 4 و hardline با اخرین اپدیت و داشتن پلاس تو قسمت multi برام the connection with ea online was lost !
هرجا سر زدم نتونستم این مشکل رو حل کنم! با اینکه tlou و shadow fall رو راحت میتونم بازی کنم و مشکلی ندارم! لطفا اگه حرکتی بلد هستید بگید ممنون!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر