هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان من در نظر دارم تا هفته ديگه كنسول رو تهيه كنم
ريجن 2 ميخوام تهيه كنم 1216a
به چه چيزهايي دقت كنم ؟
سال ساخت هم مهمه؟ الان بايد سال ساختش 5D يا 6A باشه ؟ زير كنسول فقط قيد شده ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوستان كسي نيست ما رو راهنمايي كنه ؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان كسي نيست ما رو راهنمايي كنه ؟

تاریخ روی کنسول درج میشه
سری 12xx باشه ، فروشندش هم مناسب باشه...مهلت تست هم داشته باشه...همین!

بارها خوده من (حالا بقیه که دیگه هزاران بار توضیح دادن! یکم تاپیک و بالا پایین کن خوب!
کلا چیزه خاصی نیست...مهلت تست رو فقط بگیر!تاریخ هم انچنان اهمیتی نداره...سری جدید باشه فقط![/QUOTE]

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
از دوستان کسی هست که بعد این که بازی P.T را حذف کرده ولی به وسیله اون روش معروف، ، دوباره لینک دانلودشو برگردونده، مشکلی براش بوجود بیاد؟

چون من با استفاده از همون روش دوباره لینک دانلودشو گرفتم ولی چون خود کونامی لینک دانلود رسمیشو حذف کرده، دوباره حذفش کردم چون میترسم بزنن کنسولمو بن کنن.

• Like
Reactions: xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
از دوستان کسی هست که بعد این که بازی P.T را حذف کرده ولی به وسیله اون روش معروف، ، دوباره لینک دانلودشو برگردونده، مشکلی براش بوجود بیاد؟

چون من با استفاده از همون روش دوباره لینک دانلودشو گرفتم ولی چون خود کونامی لینک دانلود رسمیشو حذف کرده، دوباره حذفش کردم چون میترسم بزنن کنسولمو بن کنن.

این سوال منم هست اگر کسی پاسخ بده عالی میشه .ولی من تازه ps4 گرفتم و میخوام تجربش کنم راهی هست ؟

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
این سوال منم هست اگر کسی پاسخ بده عالی میشه .ولی من تازه ps4 گرفتم و میخوام تجربش کنم راهی هست ؟
سلام بر داداش خودمون.

نه متاستفانه فقط در شرایطی با اون روش میشه لینکشو برگردوند که قبلا تو کنسولت بوده باشه ولی به دلایلی حذف شده. چون حتی در صورت حذف هم بازم تو لایبرری کنسول باقی میمونه.

• Like
Reactions: xbla69

samorai

کاربر سایت
May 28, 2010
344
نام
حمید
سلام دوستان
میخواستم ps4 بخرم , میخواستم بپرسم میشه بازی هاشو مثلا با 20 یا 30 تومن تعویض کرد ؟ مثلا یه فیفا بدی و یه بتلفیلد بگیری ؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
آقا من اخیرا (2 3 روزه ) سرعت دانلودم روی کنسول بطور فجیعی افتضاح شده!
یعنی مثلا 1 مگ رو 5 دقیقه طول میکشه! :|
همشم توی طول روزه (از ساعت 12 ظهر تا 12 شب )
ولی شبا باز درست میشه تا دورو بر 11 صبح!
این مشکل بنظرتون مربوط میشه به ISP یا کنسول؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آقا من اخیرا (2 3 روزه ) سرعت دانلودم روی کنسول بطور فجیعی افتضاح شده!
یعنی مثلا 1 مگ رو 5 دقیقه طول میکشه! :|
همشم توی طول روزه (از ساعت 12 ظهر تا 12 شب )
ولی شبا باز درست میشه تا دورو بر 11 صبح!
این مشکل بنظرتون مربوط میشه به ISP یا کنسول؟
بنظر من مشکل از isp هست.میشه رو سیستم چیزشکن زد بعد روی کنسول شیر کرد.

Amir_hosein_ShN

کاربر سایت
Aug 4, 2016
17
سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم
از طریق شیرینگ گیم به هارد دستگاه بریزم و بازی کنم چه محدودیت هایی داره و اینکه احتمال داره دستکاهم بن بشه و احتمالش چقدره که دستگاهم بن بشه
و یکی هم اینکه اگه دستگاهم بن بشه دیگه از طریق شیرینگ نمیتونم گیم رو هارد دستگاه بریزم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk

K i A N

کاربر سایت
Jun 26, 2016
2
سلام.
خواستم بپرسم با خرید بازی ریجن آل دیگه مشکلی برای دریافت اضافات و دی اس سی بازی ها با اکانت های مختلف پیش نمیاد درسته؟
البته اکانت من ریجن یک هست.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام.
خواستم بپرسم با خرید بازی ریجن آل دیگه مشکلی برای دریافت اضافات و دی اس سی بازی ها با اکانت های مختلف پیش نمیاد درسته؟
البته اکانت من ریجن یک هست.
سلام بر داداش.

ریجن ALL در حقیقت همون ریجن 1 هستش و بازم برای دریافت DLC های اون بازی، باید ریجن DLC هم یک باشه.

سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم
از طریق شیرینگ گیم به هارد دستگاه بریزم و بازی کنم چه محدودیت هایی داره و اینکه احتمال داره دستکاهم بن بشه و احتمالش چقدره که دستگاهم بن بشه
و یکی هم اینکه اگه دستگاهم بن بشه دیگه از طریق شیرینگ نمیتونم گیم رو هارد دستگاه بریزم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk

سلام بر داداش

محدودیت هاش اینه که تا شش ماه بیشتر قابل استفاده نیستن و بعد از اون، چون صاحب اکانت به احتمال خیلی زیاد، دی اکتیو اکانتشو دوباره غیر فعال میکنه، بازی ها تو اکانتت قفل میشن.

البته اگه کلا هیچ وقت با کنسولت آنلاین نشی، بازی ها ( حتی بعد گذشت شش ماه هم ) همیشه در دسترس میمونن.

اگرم شانس یارت باشه و تو این شش ماه صاحب اکانت اصلی متوجه چیزی نشه و رمزشو عوض نکنه، میتونی دوباره با اتمام شش ماه، دی اکتیو اکانتشو فعال کنی. یا این که شانس یارت نباشه و طرفی که اکانتش هک شده، همون هفته های اول اینقدر با سونی مکاتبه بکنه که دی اکتیو اکانتشو دوباره براش غیر فعال کنن که در نتیجه به محض آنلاین شدنت بازی قفل میشه.

در مورد بن هم به شخصه برای خودم از این اکانت ها خریدم و حتی بعدشم صاحب اصلی اکانت رمزشو عوض کرده، ولی همچنان تو مدت زمان طبیعیش بازی برام قابل استفاده بوده و بعد شش ماه قفل شدن. ولی بازم نمیتونم با قاطعیت بگم بن نمیشی. ( البته اگه از شانس بدت اون طرفی که اکانتش هک شده، خیلی پیگیر باشه و بتونه با مدارکی محکم ثابت کنه، اکانتش از طریق هک شدن داخل یه کنسول دیگه اکتیو شده، احتمال بن شدن هست که بازم ثابت کردنش خیلی سخته. )

اگرم بن بشی، دیگه نمیتونی با هیچ اکانتی آنلاین بشی و نهایت قابلیت های آنلاین کنسول برای آپدیت کردن بازی ها و خود کنسول هستش.

Last edited by a moderator:

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
به لینک زیر بروید و برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
اگر تونستید یک عکس از خودتون به همراه PS4 و بازی ها و لوازم جانبی تون هم بگیرید و تو سایت بالا بذارید و کامنت بدهید شاید بیشتر توجه کنند .
این تاپیک پایین رو هم تو فروم پلی استیشن ساختم اونجا هم در خواست بدهید :
Persian language for PS4 - PlayStation® Forums
از مدیران میخوام که این گفتگو را جزء گفتگو های مهم کنند تا زودتر زبان پارسی به PS4 افزوده شود .
اگر تونستید با چند نام کاربری PSN به این سایت برید و رای بدید .
این لینک برای اضافه شدن زبان عربی بوده که سونی پس از آن زبان عربی رو به PS4 افزود .
Arabic language and keyboard support – PlayStation.Blog Share
تعداد همه ی رای ها کنار دکمه ی منفی ـه و اون به معنی تعداد منفی ها نیست برای شمردن منفی ها ، رای های مثبت را از همه ی رای ها (که کنار دکمه ی منفی است) کم کنید .
یک راهی برای بالا بردن مثبت ها با یک اکانت پیدا کردم . شما باید تمام کوکی های سایت playstation.com و سایت sonyentertainmentnetwork.com را از مرورگر خود پاک کنید و وارد همون لینک درخواست پارسی کردن بشید و به پی اِس اِن لاگین کنید . رای بدید .
کسانی که مرورگر فایرفاکس دارند مراحل زیر رو طی کنند :
1- وارد صفحه ی درخواست بشید
2- راست کلیک کنید
3- روی view page info کلیک کنید
4- روی تب Security کلیک کنید
5- روی view Cookies کلیک کنید
6- روی Remove All کلیک کنید
*******7- از قسمتی که Search نوشته شده sony بنویسید
*******8- روی Remove All کلیک کنید .
9-دوباره وارد صفحه درخواست بشد و لاگین کنید و رای بدید .
البته مرحله 7 و 8 برای محکم کاریه و بعد از 6 میتونید مرحله 9 رو انجام بدید .
تاکنون همه ی رای ها 2,494 تا و رای های مثبت 2,388 تا و رای های منفی 106 تا است .
همچنین به صفحه ی توییتر یوشیدا Shuhei Yoshida (@yosp) | Twitter ، رئیس بخش سرگرمی های سونی بروید و پیام زیر را برایش توییت کنید .
Hello Mr Yoshida Please Add Persian Language for PS4 and Persian Language Subtitle for Exclusive PS4 Games.*Persian language Speakers

• Like
Reactions: Inanc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر