هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
:Dدو دقیقه سکوت
مرد حسابی این از 2 دقیقه رد کرده عمو:| این به 2 سال سکوت احتیاج داره=)) نریز عمو بو گند میگیره نابود میشی لول گرد و خاک میگیره همون روغن میشه مثه حسب دیگه باید 330ه هدستو بدی دسته لول

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
شوخی نمیکنم کاملا جدی میگم :D یکی دو هفته بعد از این که دستگاه رو خریدم l2 و r2 شروع به قیژ قیژ کردن نمود و فقط صداش نیست یه مقدار سفت هم میشه. بعد از مقادیری سرچ در اینترنت به این نتیجه رسیدم که روغن بزنم بهش و الان بعد از یک سال و خورده ای که مشکلی نداشته :D
خواستید روغن بزنید از زیر کلید یعنی زیر همونجایی که انگشت میذارید کم کم روغن بریزید که بره داخل و امتحان کنید هر موقع نرم شد دیگه کافیه.
البته جنس روغنتون مرغوب باشه:D
اویلا خوبه:D؟

مرد حسابی این از 2 دقیقه رد کرده عمو:| این به 2 سال سکوت احتیاج داره=)) نریز عمو بو گند میگیره نابود میشی لول گرد و خاک میگیره همون روغن میشه مثه حسب دیگه باید 330ه هدستو بدی دسته لول
میدونم باو
میذم یارو تعمیرکاره دسته رو هم سرویس کنه :D

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: J. Constantine

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
ما رو باش که اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم :D برو بده همون تعمیر کار دسته رو باز کنه روغن بزنه پول بگیره دسته ای هم که باز شد دیگه اون دسته سابق نمیشه:D

• Like
Reactions: Amir_hosein_ShN

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
به لینک زیر بروید و برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
اگر تونستید یک عکس از خودتون به همراه PS4 و بازی ها و لوازم جانبی تون هم بگیرید و تو سایت بالا بذارید و کامنت بدهید شاید بیشتر توجه کنند .
این تاپیک پایین رو هم تو فروم پلی استیشن ساختم اونجا هم در خواست بدهید :
Persian language for PS4 - PlayStation® Forums
از مدیران میخوام که این گفتگو را جزء گفتگو های مهم کنند تا زودتر زبان پارسی به PS4 افزوده شود .
اگر تونستید با چند نام کاربری PSN به این سایت برید و رای بدید .
این لینک برای اضافه شدن زبان عربی بوده که سونی پس از آن زبان عربی رو به PS4 افزود .
Arabic language and keyboard support – PlayStation.Blog Share
تعداد همه ی رای ها کنار دکمه ی منفی ـه و اون به معنی تعداد منفی ها نیست برای شمردن منفی ها ، رای های مثبت را از همه ی رای ها (که کنار دکمه ی منفی است) کم کنید .
یک راهی برای بالا بردن مثبت ها با یک اکانت پیدا کردم . شما باید تمام کوکی های سایت playstation.com و سایت sonyentertainmentnetwork.com را از مرورگر خود پاک کنید و وارد همون لینک درخواست پارسی کردن بشید و به پی اِس اِن لاگین کنید . رای بدید .
کسانی که مرورگر فایرفاکس دارند مراحل زیر رو طی کنند :
1- وارد صفحه ی درخواست بشید
2- راست کلیک کنید
3- روی view page info کلیک کنید
4- روی تب Security کلیک کنید
5- روی view Cookies کلیک کنید
6- روی Remove All کلیک کنید
*******7- از قسمتی که Search نوشته شده sony بنویسید
*******8- روی Remove All کلیک کنید .
9-دوباره وارد صفحه درخواست بشد و لاگین کنید و رای بدید .
البته مرحله 7 و 8 برای محکم کاریه و بعد از 6 میتونید مرحله 9 رو انجام بدید .
تاکنون همه ی رای ها 2,416 تا و رای های مثبت 2,316 تا و رای های منفی 100 تا است .
همچنین به صفحه ی توییتر یوشیدا Shuhei Yoshida (@yosp) | Twitter ، رئیس بخش سرگرمی های سونی بروید و پیام زیر را برایش توییت کنید .
Hello Mr Yoshida Please Add Persian Language for PS4 and Persian Language Subtitle for Exclusive PS4 Games.*Persian language Speakers

• Like
Reactions: yahya

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه سوال داشتم
من اون زمان که بازی P.T اومده بود زدم واسه دانلود و لوگو بازی اومد رو صحفه ولی دانلود نکردم که بعدا دانلود کنم ولی یه مدت گذشت تا اینکه گفتن دمو رو از رو PSN برداشتن
بعد دیروز داشتم تو منو کنسول میچرخیدم واسه خودم که تو لایبرری دیدم لوگو بازی هست حالا میشه یه کاریش کنم راه بیوفته یعنی دیتاشو از جایی بریزم؟
چون یه جا دیده بودم طرف کنسول رو وصل کرد به کامپیوتر بعد با یه برنامه که PSX نبود دیتا رو ریخت رو کنسول

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من يه دسته خريدم روشنش ميكنم سريع خاموش ميشه كابلم ميزنم همينجوره ؟اين دسته ها اريجينال يا فيك دارن؟درجه يك يا دو ؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان من يه دسته خريدم روشنش ميكنم سريع خاموش ميشه كابلم ميزنم همينجوره ؟اين دسته ها اريجينال يا فيك دارن؟درجه يك يا دو ؟
یادم میاد یکی از دوستان یکبار به این که دسته ای که خریده در مقابل اونی که توی کنسول بوده مثه جنس درجه دو بوده اشاره کرده بود...بعید هم نیست کم کم فیک ها از این ورو اون ور سر دربیارن!
شما یه ریست بکن دسته رو اگه همین طوری بود برو سمت فروشگاه!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان من یه اکانت ترکیبی گرفتم تو کنسولم اکتیو کردم
بعدش برای اینکه اکانت آنلاین نباشه مشکلی پیش بیاد اونو Sign Out کردم
حالا میخوام کلا اکانت رو از کنسول پاک کنم میگه باید Sign in کنی اول ولی بدبختی پسووردش یادم نیست :|
چیکار کنم حالا ؟

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام دوستان من همین یک ساعت پیش رفتم کنسول گرفتم چون مغازه دوستم بود همینطوری پلمپ برداشتم اوردم :D بدونه اینکه تست کنم
الان اومدم خونه وصل کردم با کابل hdmi خوده کنسول به مانیتورم .مانیتورمم فول hd هست وقتی کنسول روشن میشه صدا هست صفحه مشکیه :|
چه کنم درست شه؟؟؟؟؟؟ کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

aminra21

کاربر سایت
Dec 21, 2014
10
سلام ببخشید می خواستم بدونم که این اکانتای هکی وقتی اکانت طرفو دی اکتیو می کنی دیگه طرف نمی تونه اکانتشو با کسه دیگه ای به جز من شیر کنه درسته نمی دونم چرا عذاب وجدان بگیرم

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
سلام ی سوال داشتم اگه ای اکانت دیجیتالی ها رو رو دستگاه اکتیو کنی و انلاین بازی کنی خطریه؟ احتمال بن شدن دستگاه هست؟ کسی تاحالا بن شده با اینکار؟
هرکس هرچی میدونه بگه راهنمایی کنین مرسی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام ی سوال داشتم اگه ای اکانت دیجیتالی ها رو رو دستگاه اکتیو کنی و انلاین بازی کنی خطریه؟ احتمال بن شدن دستگاه هست؟ کسی تاحالا بن شده با اینکار؟
هرکس هرچی میدونه بگه راهنمایی کنین مرسی

من خودم تا حالا چند تا اکانت اکتیو کردم و حداقل ۵۰ نفرم میشناسم که این کارو کردن
اما تا زمانی که پسوورد یا ایمیل اکانت رو تغییر ندی (یعنی رسما دزدیدن اکانت!) و از پول فرد صاحب اکانت استفاده نکنی بن نمیشی
یعنی من ندیدم کسی این ۲ کار رو انجام نداده باشه و بن شده باشه فقط ممکنه بازی قفل بشه با شکایت صاحب اکانت اگر مزاحمتی براش ایجاد کنی

BMW_M3

کاربر سایت
Jan 15, 2016
45
سریعا عوضش کن,
بله متاسفانه تقلبیش هم اومده که بهترین راه تشخیص تقلبی اینه که:
وقتی شما دسته رو شارژ میکنی اگر اصل باشه چراغش روشن میمونه, اما تقلبی ها یه چند ثانیه چراغ روشن و بعدش خاموش میشه.
در ضمن تقلبی خیلی کند شارژ میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر