هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
برای وارد کردن اکانت باید آنلاین بود! پس همون اول کار هم احتمال بن شدن دستگاه وجود داره!
تو هر کنسول هم 16 اکانت مهمان میشه داشت پس اگه بعد از چندوقت بازی جدیدی روی کنسول نصب بشه باید اکانت های قبلی پاک بشه تا PSN کنسول بن نکنه؟
تو هر اکانت هکی معمولا چندتا بازی هست. اگه 5 تا بازی تو اکانت باشه 100ت قیمتش میشه؟

پیشنهاد من برای شما اکانت های ترکیبی هست که البته اونم با نرم افزار هک بدست میاد ولی اگه از جای مطمئن خرید کنید که با پول paybal بازیا خریده نشده باشه ریسکش خیلی کمتر
قابلیت انلاین بازی کردن داره محدودیت اکانت هم که تا 16 عدد وجود داره طبیعتا
بشخصه چند مورد از این بازیا 2 ماهی میشه خریدم و کاملا راضیم تا الان که خدا رو شکر بن و فلان نشده
ولی اگر وسع مالیتون میرسه هیج جیز بهتر از دیسک نیست...بی خطر ترین و پرلذت ترین حالت بازی کردن

• Like
Reactions: abamir and naeim_n1

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
برای وارد کردن اکانت باید آنلاین بود! پس همون اول کار هم احتمال بن شدن دستگاه وجود داره!
تو هر کنسول هم 16 اکانت مهمان میشه داشت پس اگه بعد از چندوقت بازی جدیدی روی کنسول نصب بشه باید اکانت های قبلی پاک بشه تا PSN کنسول بن نکنه؟
تو هر اکانت هکی معمولا چندتا بازی هست. اگه 5 تا بازی تو اکانت باشه 100ت قیمتش میشه؟
واسه نصب بازی همون اول اکانت را وارد می کنن و بعدش دسترسی به اینترنت را خارج می کنن که دیگه با صورت افلاین باشی
بازی ها را به صورت دیتا روی دستگاه میریزن که دیگه مشکلی نیستش
نصب بازی ها هم اینجوری هست که لیست بازی هایی که می خواهی را بهشون میدی بعدش اونا برات نصب می کنن . حالا ممکن هستش که این بازی های که شما می خواهید روی 1 اکانت باشه ممکن هست که روی چند تا اکانت باشه.ولی یه سری بازی ها عمومی هست که طرفدار زیاد داره و روی اکانت دارن
برای پاک کردن اکانت هم بدون اینکه به اینترنت وصل بشید دستگاه را به حالت اولیه کارخانه بر می گردونی و همه چیز پاک میشه و درست عین اول میشه
اگه فعلا نمی خواهی انلاین بازی کنی به نظرم می تونی اکانت هکی بگیری ولی ریسک هم داره
بازی ها هم قیمت خاصی نداره.از 10 هزار تومان هستش تا 40 تومان.شاید هم بیشتر
توپخانه که من کار می کنم دوستام اینجوری قیمت میدن که قیمت هک کردن دستگاه 50 تومان هست بعدش 3 تا یازی اول هر کدام 40 تومان اگه 5 تا بازی بخواهی هر کدام 30 تومان و 7 بازی هر کدام25 تومان
اون 50 اولی هم سود الکیشون هست.ولی در کل قیمت نداره.می تونی بازی 20 تومان هم پیدا کنی

• Like
Reactions: rowan

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
سلام
قبلا بازی دلست دیسکش رو داشتم بعد فروختمش دیتاش نصب رو دستگاه. الان اومدم ب صورت دیجیتال خریدم می خوام بازی کنم فهمیدم دتیا نسخه دیسکی با دیجیتال فرق داره راهی هست با دیتایی که الان رو دستگاه هست بازی رو اجرا کنم دیگه نیاز نباشه ۴۰گیگ دیتا دانلود؟؟

ممنون.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام
قبلا بازی دلست دیسکش رو داشتم بعد فروختمش دیتاش نصب رو دستگاه. الان اومدم ب صورت دیجیتال خریدم می خوام بازی کنم فهمیدم دتیا نسخه دیسکی با دیجیتال فرق داره راهی هست با دیتایی که الان رو دستگاه هست بازی رو اجرا کنم دیگه نیاز نباشه ۴۰گیگ دیتا دانلود؟؟

ممنون.
خیر

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
یعنی با این وضعیت نگه داشتن دیتا بازی قدیمی ارزشی نداره؟
ی سوال دیگه امکان نصب و یا انتقال دتیا بازی رو هارد اکسترنال وجود داره؟
اگه شامل آپدیت باشه میتونی بک آپ بگیری رو هارد اکسترنال (گفتم آپدیت چون حوده دیتای نصب شده که همراه دیسک هستش و فقط اون آپدیته که میتونه ضرورت نگهداری رو داشته باشه)
اما وقتی دیگه دیجیتالش رو داری بازم ضرورتی نیست به نظرم...

• Like
Reactions: mehdipahlavi

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
اگه شامل آپدیت باشه میتونی بک آپ بگیری رو هارد اکسترنال (گفتم آپدیت چون حوده دیتای نصب شده که همراه دیسک هستش و فقط اون آپدیته که میتونه ضرورت نگهداری رو داشته باشه)
اما وقتی دیگه دیجیتالش رو داری بازم ضرورتی نیست به نظرم...

این طوری که فهمیدم نمی شه بازی رو انتقال داد که بتونم فضای بیشتری در اختیار داشته باشم درسته؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام
این بازی ها بجز فیزیکی چجورین؟(واسه آنلاین میخوام)(به جز اکانت های ترکیبی)
بعد این ظرفیت 2و3 اینا چین؟ارزش خرید داره آیا؟
بازی ها شامل خرید قانونی و غیرقانونی میشن!
--قانونی: خرید دیسک
خرید از طریق استور با گیفت کارت قانونی

-غیر قانونی: خرید از طریق paypal های هک شده
وارد کردن اکانت های هک شده دارای بازی در کنسول

برای انلاین زدن هم گزینه های قانونی پیشنهاد میشن چون در حالت دوم دیر یا زود اکانت مورد نظر از دسترسی خارج و مشکلاتی از بن اکانت تا بن کنسول واسه ی کاربر پیش خواهد امد!

ظرفیت ها رو اینقدر این دوستان فروشنده پیچوندن که سونی هم توش مونده چه برسه به ما!
ظرفیت 1 فقط افلاین در اکانت خودتون
ظرفیت 2 افلاین/انلاین در اکانت خودتون
ظرفیت 3 فقط انلاین در اکانت دریافتی

• Like
Reactions: naeim_n1

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
بازی ها شامل خرید قانونی و غیرقانونی میشن!
--قانونی: خرید دیسک
خرید از طریق استور با گیفت کارت قانونی

-غیر قانونی: خرید از طریق paypal های هک شده
وارد کردن اکانت های هک شده دارای بازی در کنسول

برای انلاین زدن هم گزینه های قانونی پیشنهاد میشن چون در حالت دوم دیر یا زود اکانت مورد نظر از دسترسی خارج و مشکلاتی از بن اکانت تا بن کنسول واسه ی کاربر پیش خواهد امد!

ظرفیت ها رو اینقدر این دوستان فروشنده پیچوندن که سونی هم توش مونده چه برسه به ما!
ظرفیت 1 فقط افلاین در اکانت خودتون
ظرفیت 2 افلاین/انلاین در اکانت خودتون
ظرفیت 3 فقط انلاین در اکانت دریافتی

الان اون گیفت کارت قانونی باید خودم گیفت بخرم بعد بخرم ؟
یا سایتی هست که انجام بده؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,462
نام
علی
الان اون گیفت کارت قانونی باید خودم گیفت بخرم بعد بخرم ؟
یا سایتی هست که انجام بده؟
از فروشگاه خود بازیسنتر بگیر 50 دلاریش از همه جا ارزونتره من بالا پایین کردم!:D تبلیغ نشه و بن نشم صلوات!:D

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام دوستان... میگم اپدیت بازی های ps4 هر چن وقت یه بار میان؟... حجمشون چقده؟ اصلا میشه بدون اپدیت کردن بازیشون کرد؟ یه توضیح بدین لطفا با تشکر ☺

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام دوستان... میگم اپدیت بازی های ps4 هر چن وقت یه بار میان؟... حجمشون چقده؟ اصلا میشه بدون اپدیت کردن بازیشون کرد؟ یه توضیح بدین لطفا با تشکر ☺
زمان و حجمشون بستگی به سازنده دارهو مشخص نیست.
بله برای باری کردن بدون اپدیت موردی نیست.تنها هنگام بازی انلاین نیاز به اخرین اپدیت هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر