هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
ببين دوست عزيز كنسول من دوماه بن شد
كنسول آشنامونم با اون روش زدن تركوندن سه چهار تا بازي كرد بعد ديگه نشد روش چيزي ريخت سيستم كنسولش مشكل پيدا كرد نصب نميكرد ديگه برد نمايندگي گفتن قطعه كنسول با بك قطعه مصنوعي عوض شده

يه لطفي كن هر وقت حقوق دان شدي منو قانع كن درباره اينكه سوني براي بن كردن و زندان انداختن بازي دزدا مجوز از كي بگيره وقتي كنسول ماله سونيه اكانت هم ماله سونيه
درصمن هر وقت دكتراي سخت افزار گرفتي بيزحمت بيا آشنامو قانع كن كنسولش الكي تركيده
واقعا خوشحال ميشم

خيلي ممنون ميشم واقعا اينطوري دلخوري منو آشنامم از بين ميره

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
دوستان عزیز کل این موارد زمانی پیش میاد که اون شخصی که اکانتش روی کنسول شما اکتیو شده بره و Report کنه.
اون احمقی که اکانتش رو کنسول کس دیگری هستش و نه پسورد عوض میکنه نه هیچی مشکلی پیش نمیاد.
من هم جدیدا ریسک نمیکنم.
با دوستان خیلی راحت پول رو تقسیم میکنم بازی میخرم.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یه سوال در مورد اکتیو کردن کنسول
یه کنسول رو چند بار میشه اکتیو کرد و دی اکتیو کرد؟
اینو بخاطر بحث هک کردن اکانتهای سونی پرسیدم
جدیدا وقتی یه سری از اکانتها رو هک میکنی در قسمت مخصوص اون نوشته که جدیدا کنسول اکتیو شده و تا 6 ماه نمیشه اکتیوش کرد

در واقع وقتی اکانتی برای بار دوم اکتیو بشه تا 6 ماه نمیشه اون رو اکتیو کرد؟
مگر زمانیکه کنسولی که اکانت روی اون هست اکانت رو دی اکتیو کنه و ما زودتر از 6 ماه بتونیم اون رو اکتیو کنیم؟

تا اینجای مطلب رو درست گفتم؟

و اینکه اگر درست گفته باشم یه اکانت رو میشه بی نهایت اکتیو کرد به شرطی که از روی کنسول قبلی دی اکتیو شده باشه؟

با تشکر

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
508
tbxjdtmwy2n38i4ytsjb.jpg
73y13usye0l0r7g1joxi.jpg
سلام و خسته نباشید .
من جدیدا یه ps 4 خریدم . الان بعضی مواقع حس میکنم نور صفحه تو بازی ها (انچارتد و gta) به طور غیر عادی زیاد میشه . حالا نمیدونم توهم میزنم یا واقعا این مشکل وجود داره :d .خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
و یه سوال هم در مورد اکانت های ترکیبی ، چه جوری بدون اینکه رمز و پسسورد اکانت رو داشته باشیم میشه از کنسول حذفش کرد ؟
آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
در کل خیچ راهی نیست بفهمیم کنسول نو هست یا نه
من فکر میکردم تمام 1206 2016 هستن

متاسفانه راه براي پيچوندن نو بودن و دست دو بودن زياده
ميشه هزار بلا سراش اورد كه ادم هاي عادي تر نفهمن

مگر حرفه اي باشيد و كار تون همين باشه
يكي از بهترين راه ها اينه كه ببينيد وقتي كنسول رو داريد از كارتون در مياريد اون بوي نويي رو ميده يا نه ! خصوصاً محكم بودن بسته بندي و مشخص بودن اين كه دستگاه چندباري داخل جعبه رفته و در نيمده مهمه
البته همين راه رو هم خيلي حرفه اي ها ميتونن بپيچونن ولي خوب باز راهكار بهتريه

كلاً بايد دقت كنيد

سال ساخت نميتونه ملاك مهمي براي نو يا دست دوم بودن باشه !

• Like
Reactions: teoman

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان الزامی نداره هممون وقتی وارد بحثی میشیم سریعاً چبهه بگیریم نسبت به همدیگه یا به هر دلیلی نزدیک بشه بهم توهین کنیم.
می تونیم دوستان رفتار کنیم و از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.

پس لطفاً رعایت کنید، ممنون

• Like
Reactions: hinata3000

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
متاسفانه راه براي پيچوندن نو بودن و دست دو بودن زياده
ميشه هزار بلا سراش اورد كه ادم هاي عادي تر نفهمن

مگر حرفه اي باشيد و كار تون همين باشه
يكي از بهترين راه ها اينه كه ببينيد وقتي كنسول رو داريد از كارتون در مياريد اون بوي نويي رو ميده يا نه ! خصوصاً محكم بودن بسته بندي و مشخص بودن اين كه دستگاه چندباري داخل جعبه رفته و در نيمده مهمه
البته همين راه رو هم خيلي حرفه اي ها ميتونن بپيچونن ولي خوب باز راهكار بهتريه

كلاً بايد دقت كنيد

سال ساخت نميتونه ملاك مهمي براي نو يا دست دوم بودن باشه !
مرسی عزیز والا چی بگم بعد نیم ساعت بوی نوی داد بسته بندیم خیلی شیکو تمیزه اما از این جانورا همه چی برمیاد

rangtab2005

کاربر سایت
Jun 5, 2009
15
با سلام
من جدیدا پلی استیشن 4 خریدم با دیسک بازی cod black ops III .دیسک رو که داخل دستگاه میزاریم لود میشه میخواد آپدیت بشه اونم 10 گیگ.گزینه های بازی هم که کلا غیر فعاله به جز قسمت زامبی اون.چطور میشه بدون آپدیت این بازی رو اجرا کرد؟
یه سوال دیگه.از کجا میشه فهمید ریجن دستگاه چنده؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
با سلام
من جدیدا پلی استیشن 4 خریدم با دیسک بازی cod black ops III .دیسک رو که داخل دستگاه میزاریم لود میشه میخواد آپدیت بشه اونم 10 گیگ.گزینه های بازی هم که کلا غیر فعاله به جز قسمت زامبی اون.چطور میشه بدون آپدیت این بازی رو اجرا کرد؟
ریجن دستگاه رو پشت کارتون توی یه کادری که کنارش عکس کره زمین هست نوشته . مثلا 1 - 2 و یا 3

• Like
Reactions: rangtab2005

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
اگه نت تایپ 3 باشه مشکلی ایجاد میشه ؟ با 2 چه فرقی داره؟
سلام...

بله فرق داره مخصوصا در بازی هایی که SERVERشون حالت HOST نیست...مثله بتل فیلد

اگر شما نت تایپ 3 باشید اگر SERVER فول شد و پلیری دیگر خاست جوین بشه شمارو پرت میکنه بیرون به صورت AUTO

کلا فرق نت تایپ 3 و نت تایپ 2 همون اولویت در بازیها در قسمت آنلاین میشه....

با سلام
سلام...

در مورد آفلاین بازی کردن نباید مشکلی باشه...شما نت کنسول رو Disable کنید و بازی رو اجرا کنید...
در مورد ریجن هم دوستمون جوابتون رو داده.......

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر