هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان من هنگام استفاده از ps4 تا چند ساعت میتونم پی در پی بازی کنم و واسه کنسول مشکلی پیش نیاد؟؟
استفاده از محافظ ممکنه مشکلی پیش بیاره یامستقیم وصل کنم بهتره؟؟؟؟
بعد اینکه اگه نقاط ایمنی باشه که باید رعایت کنیم بگین ه عنوان مثال از طریق اینترنت کنسول رو ابدیت نکنین که ممکنه به علت سرعت کم غلط دانلود کنه
1.من بیشتر از 12 ساعت مداوم هم روشن بوده دستگام و مشکلی نداشته...سیستم خنک کنندگیش خوبه نگران نباش!
2.فرقی نداره
3.نکته ایمنی: به این چیزا فکر نکن و از بازی لذت ببر!

سلام دوستان
من قصد خرید PS4 دارم اما با شایعان نئو دو دل شدم .
پی سی که دارم الان جوابگو هست و بیشتر به خاطر PSN و انحصاریا میخوام بگیرم.
پیشنهادتون چیه .؟ صبر کنم تا e3 یا همینو بگیرم فوقش اگر نسخه بهتری اومد عوضش کنم ؟

اگه الان بخوای کنسول بگیری و زمستون اون شایعه بخواد عرضه بشه خب یکم ضرر میکنی...من جات بودم این چند روز رو صبر میکردم ببینم سونی حرفی میزنه یا نه توی e3 ... بعدش تصمیم میگرفتم!!!

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,669
نام
milad
1.من بیشتر از 12 ساعت مداوم هم روشن بوده دستگام و مشکلی نداشته...سیستم خنک کنندگیش خوبه نگران نباش!
2.فرقی نداره
3.نکته ایمنی: به این چیزا فکر نکن و از بازی لذت ببر!

ممنون داداش در جایی که گرد خاک زیاد باشه زیاد هم نه متوسط مشکلی پیش میاد؟؟؟؟/

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
بهتره جایی قرار بگیره که کمتر در معرض گرد و خاک باشه...توی کوتاه مدت مشکلی به وجود نمیاره ولی توی بلند مدت این موضوع باعث ایجاد صدای اضافی از فن ها و کم شدن قدرت خنک کاری میشه...
یه راهکار موقتی میتونه استفاده از پوششی برای اون زمان هایی که از کنسول استفاده نمیشه باشه...

دوستان، اگر بخوام برای پی سی کنترلر بخرم، دوال شاک 4 یا دسته اکس باکس وان ؟

با اینکه دوال شاک رو بیشتر دوست دارم به شخصه، ولی برای pc سراغ کنترلر xone برین بهتره...ساپورت بهتر و راحت تر مچ شدن با گیم ها و ...

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
سلام
من یه گیم نت دارم ، می خواستم تعدادی کنسول ps4 اضافه کنم
- با توجه به اورجینال بودن بازی ها و اعتبارات و ... در این کنسول ها می خواستم ببینم مشتری چه نوع سوء استفاده هایی از کنسول می تونه بکنه ؟
با تشکر

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان
سونی برای استفاده از بازی های هکی دستگاه بن می کنه ؟ چند بار بن می کنه و از بنی خارج می کنه تا بن اصلی انجام بده که دیگه کنسول بلااستفاده بشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,669
نام
milad
سلام
من یه گیم نت دارم ، می خواستم تعدادی کنسول ps4 اضافه کنم
- با توجه به اورجینال بودن بازی ها و اعتبارات و ... در این کنسول ها می خواستم ببینم مشتری چه نوع سوء استفاده هایی از کنسول می تونه بکنه ؟
با تشکر
شما میتونی بازی های اشتراکی بخری تا ضرر نکنی
تقریبا هیچ کاری نمیتونه بکنه جز این که وارد یوزر های دیگر کاربران شده و سیو های اونارو پاک کنه

سلام دوستان
سونی برای استفاده از بازی های هکی دستگاه بن می کنه ؟ چند بار بن می کنه و از بنی خارج می کنه تا بن اصلی انجام بده که دیگه کنسول بلااستفاده بشه
در این باره چون تا حالا فقط یبار کپی خور دستگاهم پریده زیاد اطلاع ندارن
اگه از هک سخت افزاری یا نرم افزاری استفاده کنی هنگام اپدیت به نسخه جدید کپی خورا میپره اتفاقی که واسه کیت کبرای من افتاد
اما اگه بخوای بازی های انلاین انجام بدی با کپی خور فکر کنم یبار اکانتت بن میشه دفعه دوم میگن کلا دستگاه بن میشه یعنی نمیتونی دیگه انلاین بشی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: colop

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
شما میتونی بازی های اشتراکی بخری تا ضرر نکنی
تقریبا هیچ کاری نمیتونه بکنه جز این که وارد یوزر های دیگر کاربران شده و سیو های اونارو پاک کنه
اشتراکی بخرم همزمان روی مثلا 5 تا کنسولم می تونن جی تی آی آنلاین بازی کنن ؟
اگه بازی رو دانلودی خریده باشم (بدون دی وی دی) اونوقت طرف نمی تونه بره سی دی کی رو بر داره از توی دستگا برا خودش ؟ یا بازی های شرطی بکنه با دستگاه و اعتبار خرج کنه یا ...؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام به همگی دوستان
سلام دوستان

اگر طرف از طریق پشتیبانی پیگیری کنه امکان بن شدن شما خواهد بود. بن به صورت دائم هست و به احتمال 90% هم برداشته نخواهد شد.
در اصل این بن از دسترسی شما به شبکه PSN جلوگیری میکنه ولی کارهای دیگه رو میتونید انجام بدید.

در این باره چون تا حالا فقط یبار کپی خور دستگاهم پریده زیاد اطلاع ندارن
اگه از هک سخت افزاری یا نرم افزاری استفاده کنی هنگام اپدیت به نسخه جدید کپی خورا میپره اتفاقی که واسه کیت کبرای من افتاد
اما اگه بخوای بازی های انلاین انجام بدی با کپی خور فکر کنم یبار اکانتت بن میشه دفعه دوم میگن کلا دستگاه بن میشه یعنی نمیتونی دیگه انلاین بشی

این موردی که شما ذکر کردید برای کنسول PS3 هست، PS4 هنوز کپی خور نشده که بخواد بپره یا سخت افزاری نرم افزاری باشه.
بازی هکی، اکانت هک شده یا بهتر بگیم استفاده از اکانت فرد دیگه بدون اجازه اون هست.

اشتراکی بخرم همزمان روی مثلا 5 تا کنسولم می تونن جی تی آی آنلاین بازی کنن ؟
اگه بازی رو دانلودی خریده باشم (بدون دی وی دی) اونوقت طرف نمی تونه بره سی دی کی رو بر داره از توی دستگا برا خودش ؟ یا بازی های شرطی بکنه با دستگاه و اعتبار خرج کنه یا ...؟

اگر به صورت رسمی از PSN خرید کنید،
نهایتا همزمان روی سه کنسول، یکی همیشه آفلاین؛ یکی همیشه آنلاین و یکی آفلاین یا آنلاین. در غیر این صورت بازی قفل خواهد شد.
اگر از بازی های هکی یا اکانت های ترکیبی استفاده نکنی نهایتا دو دستگاه، یکی صاحب اصلی دستگاه و دیگری شما.

پ.ن: برای دو تا پروژه لوازم جانبی PS4 نیازمند سرمایه گذار هستم، کسی اگر تمایل داره داخل تلگرام پیغام بده. @merlin475

• Like

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
من دوزاریم نیافتاد

حداکثر روی چندتا سیستم می تونم با استفاده از یک بازی هرکار دلم خواست بکنم ؟
یعنی نمیشه به مشتری گفت شما افلاین بازی کن شما آنلاین بعد شما هم از عقب هم جلو :D
مشتری که میشینه پای دستگاه دیگه من نمی دونم چیکار می خواد بکنه

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من دوزاریم نیافتاد

یعنی نمیشه به مشتری گفت شما افلاین بازی کن شما آنلاین بعد شما هم از عقب هم جلو :D

شما یکی از کنسولات رو کلا وصل به نت نمیکنی، نه کابل لن نه وای فای
یکی از کنسولاتو وصل به نت میکنی اگر افلاین بشه بازی کلا اجرا نمیشی
یکیشم مهم نیست

شد سه تا ؛ تازه اگر پول بدی بازی قانونی بخری.

• Like

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
خب این شد یکی + دو تا با محدودیت
می تونم 2 تاش کنم و هر دو هم بتونن آفلاین بازی کنن و هم آنلاین ؟ یعنی اون 2 تای دیگه با هم ترکیب می تونه بشه یدونه کامل از توش در بیاد ؟
چون نمیشه سیستم های یک گیم نت رو از هاب یا اینترنت جدا کرد هر بار بخاطر یه بازی یا اگه اینترنت قطع شد به مشتری بگیم شرمنده شما نسخه ی شماره 2 بازی بودی

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
خب این شد یکی + دو تا با محدودیت
می تونم 2 تاش کنم و هر دو هم بتونن آفلاین بازی کنن و هم آنلاین ؟ یعنی اون 2 تای دیگه با هم ترکیب می تونه بشه یدونه کامل از توش در بیاد ؟
چون نمیشه سیستم های یک گیم نت رو از هاب یا اینترنت جدا کرد هر بار بخاطر یه بازی یا اگه اینترنت قطع شد به مشتری بگیم شرمنده شما نسخه ی شماره 2 بازی بودی

خیر. اون یکی روی که مشخصه پول دادی داری استفاده میکنی
اون دو تا با محدودیت رو داری با روش غیر صحیح ازش استفاده میکنی این ویژگی مال جای دیگست و کاربرد دیگه داره

اقا من میتونم با هدفون خودم که جک ۳.۵ داره از PS4 خروجی صدا بگیرم ؟!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
بدون تبدیل فقط یه راه داره
هدفون رو وصل دسته میکنید و از تنظیمات دسته، (با نگه داشتن دکمه PS) صدا رو کامل میبرید روی دسته.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
من دوزاریم نیافتاد

مغازه داری داداش ؟ اگه هستی وجدانا کسی میاد پیشت نگو PS4 رو بیار هک کنم و PS4 هک شده دارم و ... ! این ماجرای هک PS4 بد جوری رو اعصاب ما راه میره ! بچه شاید گول بخوره اما یه جورایی توهین به شعور بزرگ تر هاست ! :D

خیر. اون یکی روی که مشخصه پول دادی داری استفاده میکنی
اون دو تا با محدودیت رو داری با روش غیر صحیح ازش استفاده میکنی این ویژگی مال جای دیگست و کاربرد دیگه داره

بدون تبدیل فقط یه راه داره
هدفون رو وصل دسته میکنید و از تنظیمات دسته، (با نگه داشتن دکمه PS) صدا رو کامل میبرید روی دسته.
دمت گرم داداش من هدفون موبایلمو پیدا کنم بزنم به دسته ، گیج شدم از بس با یه گوشی بازی رو اجرا کردم ! :p

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر