هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام دوستان راستش نتونستم تاپیک مربوط به بازی doom رو پیدا کنم مجبور شدم اینجا سوالم رو کنم.شرمنده.ایا این بازی بخش داستانی هم داره یا فقط مولتی هستش؟تشکر.

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
سلام دوستان راستش نتونستم تاپیک مربوط به بازی doom رو پیدا کنم مجبور شدم اینجا سوالم رو کنم.شرمنده.ایا این بازی بخش داستانی هم داره یا فقط مولتی هستش؟تشکر.
بله داره. هم مولتی داره هم داستانی مثل devision

2012rld

کاربر سایت
Feb 15, 2013
136
سلام دوستان گرامی
میخواستم ی کنسول ps 4 مال سال 2014 با سری ساخت 1000A به صورت کارکرده بخرم میخواستم ببینم که آیا ارزش خرید داره یا نه ؟ و در مورد خرابی چطوره ؟؟؟

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent
دوستان این ریجن 1 هایی که لاتین نوشته روش و معمولا علامت درجه سنیش فرق داره ( Esrb نیست ) ، از لحاظ خرید dlc فرق داره با ریجن 1 های تمام انگلیسی ؟

Patient Zero

کاربر سایت
Sep 13, 2015
7
نام
alireza
سلام دوستان شاید سوالم مبتدی باشه
من اگر کنسول هر ریجنی بگیرم میتونم کشور رو در ابتدای ساخت اکانت هر چی خواستم انتخاب کنم ؟
و اگر به فرض کشور آمریکا رو انتخاب کنم اونوقت برای پلاس هم باید برای آمریکا باشه ؟ ربطی به ریجن دستگاه هم داره ؟
مرسی

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من اگر کنسول هر ریجنی بگیرم میتونم کشور رو در ابتدای ساخت اکانت هر چی خواستم انتخاب کنم ؟
و اگر به فرض کشور آمریکا رو انتخاب کنم اونوقت برای پلاس هم باید برای آمریکا باشه ؟ ربطی به ریجن دستگاه هم داره ؟
مرسی
سلام
ریجن کنسول به ریجن و کشور اکانت اصلا مربوط نیست
هر چی میلت بود انتخاب کن

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
مرسی
پلاس ربطی به ریجن دستگاه نداره بستگی به ریجن اکانت داره.اگه امریکا انتخاب کنید باید با دلار بخرید.اگه اروپا انتخاب کنید باید با یورو بخرید و اگه پلاس رو با کد میخاید وارد کنید باز هم باید ریجن پلاسه با ریجن اکانت یکی باشه
بعد از ساخت اکانت نمیشه ریجن شو تغییر داد

ممنون دوست عزیز. devision بازی انلاین بود همیشه باید به اینترنت وصل باشی ایا بازی doom هم اینطوریه باید همیشه به اینترنت وصل باشی یا افلاینه؟تشکر.
من هنوز نگرفتمش ولی فکر نمیکنم بخش افلاینش نیاز به نت داشته باشه تا اونجایی که میدونم

سلام دوستان گرامی
میخواستم ی کنسول ps 4 مال سال 2014 با سری ساخت 1000A به صورت کارکرده بخرم میخواستم ببینم که آیا ارزش خرید داره یا نه ؟ و در مورد خرابی چطوره ؟؟؟
خب بستگی به کارکردش داره.اگه خیلی کار نکرده باشه ۷۵۰ ۸۰۰ خوبه با یه دسته
این ریجن سال ۲۰۱۴ وارد بازار شده.

Last edited by a moderator:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان گرامی
اگه میخوای ارزون برات در بیاد ، پیشنهاد میکنم ریجن 3 ساخت سال 2015 یا 16 رو بخری به جای کارکرده سری 1000 چون اختلاف قیمتشون زیاد نیست .

معمولا کسانی که کنسول کارکرده خریدن پشیمون شدن ! چون یه سری ایرادات عجیب داره PS4 های کارکرده معیوب که در کوتاه مدت خودش رو نشون نمیده ! مثلا 4 یا 5 ساعت بکوب بازی میکنی یه دفعه خاموش میشه و ...

عاقلانه ترین کار ممکن خرید کنسول آک با مهلت تست هست

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام و احترام خدمت دوستان
دوستان من میخوام چندتا پروفایل اضافی رو کنسولم هست حذف کنم ولی نمیشه میگه اکتیو هست و نمیشه حالا چیکار کنم
توضیح اینکه چندتا از پروفایلا مال اکانت هکی بوده که قبلا خریدم و بازیاشون قفل شدن حالا تکلیف چیه؟
تشکر بابت راهنمایی عزیزان

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
سلام و احترام خدمت دوستان
دوستان من میخوام چندتا پروفایل اضافی رو کنسولم هست حذف کنم ولی نمیشه میگه اکتیو هست و نمیشه حالا چیکار کنم
توضیح اینکه چندتا از پروفایلا مال اکانت هکی بوده که قبلا خریدم و بازیاشون قفل شدن حالا تکلیف چیه؟
تشکر بابت راهنمایی عزیزان
اون به شما پيشنهاد ميده كه بهتره اكانت رو دي اكتيو كني اما چون شما رمز اكانت رو نداري نميتوني
شما گزينه. no رو بزن وفتي سوال رو پرسيد مشكل حل ميشه

• Like
Reactions: farzadwar

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,264
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من یک سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید
یه چند وقتی میشه نت کنوسلم مشکل داره مثلا وقتی میرم تو قسمت NETWORK و تست کانکشن میزنم
اون دو قسمت پایین که سرعت تبادل اطلاعات بین کنسول و مودم هست خیلی زیاد کاهش یافته مثلا قبلا 9یا7مگابایت بر ثانیه بود ولی الان شده 100کیلوبایت هر چقدر رستارت میکنم جفتشون رو ولی باز هم فایده ای نداره
احتمال داره مشکل از مودم باشه(البته من احساس میکنم مشکل از مودمه )ولی میخوام نظر شما رو بدونم که اگه مشکل حتما از مودم باشه یدونه دیگه بخرم

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من یک سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید
یه چند وقتی میشه نت کنوسلم مشکل داره مثلا وقتی میرم تو قسمت NETWORK و تست کانکشن میزنم
اون دو قسمت پایین که سرعت تبادل اطلاعات بین کنسول و مودم هست خیلی زیاد کاهش یافته مثلا قبلا 9یا7مگابایت بر ثانیه بود ولی الان شده 100کیلوبایت هر چقدر رستارت میکنم جفتشون رو ولی باز هم فایده ای نداره
احتمال داره مشکل از مودم باشه(البته من احساس میکنم مشکل از مودمه )ولی میخوام نظر شما رو بدونم که اگه مشکل حتما از مودم باشه یدونه دیگه بخرم
با گوشيت تست كن ببين همين سرعت رو ميده بهت؟!
با برنامه speed test

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
خوب موبایل هم به همون مودم وصله اونجوری که معلوم نمیشه
خوب ميخوام بدونم مشكل از مودمه يا نه؟!
اگر سرعت گوشي هم كم باشه كنسولت مشكلي نيست
حالا نكته ديگه اي هست اينه كه كاهش سرعت ممكنه ب دليل افتان نويز روي خط هم باشه كه خريد مودم جديد اينجا فقط هزينه اصافي هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر