هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان در مورد ظرفیت 1 سوال دارم
اول اینکه کنسول به نت وصل بشه فورا اکانت قفل میشه یا یکم زمان میره؟
دوم اینکه اکانت و بازیش قفل میشه یا برا کنسولم خطری داره؟
سوم اینکه برای پاک کردن اکانت ظرفیت 1 نیاز به نت هست یا بصورت آفلاین دلیت یوزر بزنیم پاک میشه؟اگه حذف کردن ظرفیت 1 جور دیگه ای هست که خطری نباشه بگین لطفا
چهارم اینکه اگه بازی ظرفیت 1 تو قسمت دانلود کنسول باشه بدون داشتن نت میشه دیتارو با psx ریخت یا حتما به نت نیازه؟
ممنون میشم اگه موردی جواب بدین.دمتون گرم

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستان یه سوال داشتم هر چند بیشتر سوال هایی که مطرح کردم بی جواب مونده
من الان سیستمم رو طبق اموزش هایی که توی نت هست تنظیم کردم چندتا بازی هم انتقال دادم یه مشکلی که هست اینه که قسمت تست اینترنت ققط 2 تا گزینه برای من میات در صورتی که توی آموزشهای موجود در نت گزینه ها زیادن
یه مشکل دیگه اینه که دیتای Uncharted : The Nathan Drake Collection رو دارم اکانت هم تهیه کردم هر چی میزنم دانلود بشه نمیشناسه توی اکانت جلوش demo از اونه که دانلود نمیشه ؟؟؟
یه عکس هم از تست اینتر نت میزارم ممنون میشم راهنمایی کنین
viewer.php
این مورد بخاطر اینه که شما اکانت PSN ندارید
یه اکانت بسازید و نت رو چک کنید اوکی میشه و تمام موارد نت رو نمایش میده
موفق باشید

بچه ها جمعه ها پاساژموستوفی باز هستش ؟ یا توپخونه مغازه هایی که PS4 دارن؟
پاساژ مستوفی جمعه ها از ۱۱ صبح تا ۲ بازه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: saminshop

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شاید دلیل اش این باشه که اکانت بازی Uncharted 4 خریدم با اینکه اکتیو کردم - جیمیل و پسوردش عوض کردم و بعد از دو روز سونی عوض اش کرد ! :|
از پشتیبانی سونی پرسیدم جواب درستی ندادن
توی انجمن سونی نوشته بود بین 1 تا 3 ماه بن شدم بعضی ها میگفتن دائم! من که فعلا موندم بن دائم ام یا نه!؟ که کنسول بفروشم یا نه!؟
البته این بگم بازی های دیجیتالی که ریختم همشون قابل اجرا هستن همچنین بازی های دیسکی تنها مشکل اینکه با هیچ اکانتی نمیتونم با کنسول به PSN وصل شم.

یعنی شما، اون اکانتی هکی رو که گرفتی ایمیلشو و رمزشو عوض کردی؟

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
شاید دلیل اش این باشه که اکانت بازی Uncharted 4 خریدم با اینکه اکتیو کردم - جیمیل و پسوردش عوض کردم و بعد از دو روز سونی عوض اش کرد ! :|
از پشتیبانی سونی پرسیدم جواب درستی ندادن
توی انجمن سونی نوشته بود بین 1 تا 3 ماه بن شدم بعضی ها میگفتن دائم! من که فعلا موندم بن دائم ام یا نه!؟ که کنسول بفروشم یا نه!؟
البته این بگم بازی های دیجیتالی که ریختم همشون قابل اجرا هستن همچنین بازی های دیسکی تنها مشکل اینکه با هیچ اکانتی نمیتونم با کنسول به PSN وصل شم.
شما هیچ وقت نباید دست به تعویض پسورد استفاده از کردیت داخل اکانت ، تعویض ایمیل اکانت میزدید.چون اینجوری ۱۰۰% طرفی که صاحب قانونی اکانت هستش دسترسی ش قطع میشه و پیگیر میشه .با تیم پشتیبانی سونی مکاتبه میکنه و ماجرا مشخص میشه و به دنبالش خطرات زیاد
متاسفانه ما تو کنسول های سونی بن موقت نداشتیم هر کی بن شده داعمی بوده

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بله جیمیل و پسورد و حتی آدرس خونه و شهر شون حتی اسم و فامیل تنها ای دی نمشد عوض کنم که نکردم البته دوتا اکانت ها بلا سرش دادم که یکی شون هنوزکه هنوز هیچ چیز اش تغییر نکرده.

داداش شما اگه بن نمیشدی عجیب بود !
پس گفتی بازی های دیجیتالتو میتونی بازی کنی و فقط نمیتونی به استور وصل شی
کنسول دیگه ای نداری اکانتت رو تست کنی ببینی مشکلی براش پیش اومده یا نه ؟

• Like
Reactions: ehsas1

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بله جیمیل و پسورد و حتی آدرس خونه و شهر شون حتی اسم و فامیل تنها ای دی نمشد عوض کنم که نکردم البته دوتا اکانت ها بلا سرش دادم که یکی شون هنوزکه هنوز هیچ چیز اش تغییر نکرده.

خب همون پس :( ببین سونی گفته اگه از دوستت هم اکانت بگیری و شیر کنی، بون اجاز اون ایمیل رو عوض کنی بن میشی ، حالا فقط کافیه رف یه پیام به پشتیبانی سونی بده، سونی سریع پیگری میکنه

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
تست کردم اکانت خودم و هکی ها هبچ مشکلی واسشون پیش نیومده فقظ به PSN وصل نمیشه حتی میتونم آبدیت کنم کنسول تازه ادامه دانلود بازی های که توی لیست دانلودان میشه زذ...!
شما از استفاده کلیه خدمات psn محروم شدی
که شامل دانلود و خرید بازی دیجیتال
انلاین بازی کردن
خدمات psn میشه
اگه یه روزی ps4 هم هک بشه با تعویض ps id کنسول مشکلت حل میشه مثل نسل قبل

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
الان داشتم با پشتیبانی چت میکردم جواب امیدوار کننده ای داد. میبخشین زبان ام زیاد جالب نیست :)

Irvin: Hello, My name is Irvin how may I assist you today?Me: Hello I PS4 console has been banned Please try Unbanned. I've bought without the knowledge of the profiteering games on the console installation. I beg you on behalf banned.Me: I am a fan and eager to experience Sony PlayStationIrvin: Hello Saleh, I am so sorry to hear about your console got banned let me assist you best possible regarding the matter.Me: Please try to fix the problemIrvin: We appreciate the fact of loyalty and you are a big fan of the PSN but unfortunately if the console got banned is not possible to revert that process.Me: How long should I wait?Me: How much time is it?Irvin: If is banned I am afraid is perment banned.Me: If you can not check-ups and problem solvingIrvin: I am so sorry but what do you mean with problem solving profile console?Me: Error Code: WS-37338-4 This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation NetworkIrvin: I am afraid that is permanent ban, it won't be possible to reverse that process.Me: okIrvin: Besides that Is there anything else I can assist you with today?Me: noIrvin: I hope you get a good rest of your day.Irvin: Thank you so much for contacting PlayStation Chat support, have a great day and bye.
جواب اميدوار كننده نداده گفته بن كامل شدى :(

• Like
Reactions: iMahmoud

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
الان داشتم با پشتیبانی چت میکردم جواب امیدوار کننده ای داد. میبخشین زبان ام زیاد جالب نیست :)

Irvin: Hello, My name is Irvin how may I assist you today?Me: Hello I PS4 console has been banned Please try Unbanned. I've bought without the knowledge of the profiteering games on the console installation. I beg you on behalf banned.Me: I am a fan and eager to experience Sony PlayStationIrvin: Hello Saleh, I am so sorry to hear about your console got banned let me assist you best possible regarding the matter.Me: Please try to fix the problemIrvin: We appreciate the fact of loyalty and you are a big fan of the PSN but unfortunately if the console got banned is not possible to revert that process.Me: How long should I wait?Me: How much time is it?Irvin: If is banned I am afraid is perment banned.Me: If you can not check-ups and problem solvingIrvin: I am so sorry but what do you mean with problem solving profile console?Me: Error Code: WS-37338-4 This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation NetworkIrvin: I am afraid that is permanent ban, it won't be possible to reverse that process.Me: okIrvin: Besides that Is there anything else I can assist you with today?Me: noIrvin: I hope you get a good rest of your day.Irvin: Thank you so much for contacting PlayStation Chat support, have a great day and bye.
به شما گفته کنسول شما برای همیشه بن شده و کمکی نمیتونه بهتون بکنه و بعدش هم خداحافظی کرده ازتون.
متاسفانه برای همیشه بن شدید

• Like

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
I am afraid that is permanent ban, it won't be possible to reverse that process

اینجا نوشته : من میترسم این بن دائم باشه ولی ممکنه اتفاق معکوس اش باشه یعنی بن دائم نباشه!
بله درسته. گفته احتمالش هست .ولی نکته ای که وجود داره من تا حالا چیزی به نام بن موقت تو ps4 و ps3 نشنیدم.
به هر حال امیدوارم که اینطور نباشه و بتونید از کنسولتون استفاده کنید

• Like

pegasus 2012

کاربر سایت
Apr 28, 2011
20

اینجا نوشته : من میترسم این بن دائم باشه ولی ممکنه اتفاق معکوس اش باشه یعنی بن دائم نباشه!
نه داداش تیکه دوم رو اشتباه ترجمه کردی
نوشته من میترسم که بن دایم باشه ودر ادامه گفته که پروسه برگشت ناپذیریه

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بله درسته. گفته احتمالش هست .ولی نکته ای که وجود داره من تا حالا چیزی به نام بن موقت تو ps4 و ps3 نشنیدم.
به هر حال امیدوارم که اینطور نباشه و بتونید از کنسولتون استفاده کنید

تو ps3 چیزی که زیاد بود بن دائم

برا همینم بود که فروش ID دستگاه ها یه روش پولسازی شده بود

• Like

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام به همه دوستان

خیلی ممنون
برای بازیهای ریجن all مهم نیست کدوم فایل دانلودبشه؟ یعنی مثلا اگه فایلهای ریجن 1 یا 2 رو دانلود کنیم فرقی نمیکنه؟
مثلا من call of duty Black ops 3 ریجن all دارم. تو اون تاپیک هم برای ریجن 1 لینک گذاشته هم برای ریجن 2 . کدمو باید دانلود کنم؟
بعد تو نوتیفیکیشن من برای همین بازی cod آپدیت 1.08 زده تو اون تاپیک آخرین آچدیتی که هست 1.07 هستش. من لینک آخرین آپدیت رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

شما بايد ريجن ١ دانلود كني
اين ريجن ال نميدونم بدرد كجا ميخوره ظاهرا بي استفاده هست همه جا

رجیون آل و یک جفتش یکی هست و مربوط به شمال آمریکا.(north america یا NA که میزنن داخل تاریخ های پخش بازی ها.)
شما باید دقیقا آیدی آپدیت یا DLC ات با آیدی بازیت یکی باشه، یعنی دقیقا محتوی بازی رجیون خودت رو بگیری.
آیدی بازی روی دیسک، قاب و صفحه بازی داخل سایت PS Store هست. قبل از دانلود هر چیزی از یکی بودن اون با بازیت مطمئن شو.
اینم یه نمونه مثال :
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...f246d5c7b6957069d102704a37ce338abcb/f/EP1004-CUSA00411_00-GTAVDIGITALDOWNL_0.pkg
Sign In: Sony Entertainment NetworkCUSA00411_00&mediaType=ACCOUNT_SERVICE&filter=
https://s3.amazonaws.com/assets.box.es/i/000/139/856/original.jpg

اکانت مردم رو استفاده کردی دیگه چرا اطلاعاتشو عوض کردی آخه؟ میذاشتی خودشم یه استفاده بکنه حداقل اینجوری نشه.
کلا زدی ترجمشو داغون کردی رفتا
میترسم نه؛ لغوی معنی نکنید جملات رو
ترجمه ی دقیق این خط میشه، متاسفانه بن شدن شما دائمی هست و این فرایند برگشت ناپذیر است. یعنی کلا بن شدی رفت راه برگشتی هم نیست.

خب همون پس :( ببین سونی گفته اگه از دوستت هم اکانت بگیری و شیر کنی، بون اجاز اون ایمیل رو عوض کنی بن میشی ، حالا فقط کافیه رف یه پیام به پشتیبانی سونی بده، سونی سریع پیگری میکنه

کلا سونی این ویژگی پرایمری و استفاده دو کنسول رو برای گیم شیرینگ نذاشته و هدفش از این کار پخش کردن اکانت ها بین همدیگه نبود.
این امکان رو برای این منظور گذاشته تا کسی با رفیقش بازی میکنه بتونه روی کنسول اون هم بازی کنه و سرپرست خانواده با خرید یک بار بتونه یک بازی رو بین سایر اعضای خانواده به اشتراک بذاره.
اگر ایمیلی به سونی فرستاده بشه که اکانت رو برای شیر کردن به کسی دادن و رمزشو عوض کرده خود اکانت هم بن میشه. مگر اینکه بگه اکانتم رو دزدین یا کسی هکش کرده.

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای همه عزیزان.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر