هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
4k
اگر منظورتون ps4.5 هست که هنوز در حد شایعه هست
این که سونی قراره چیکار کنه فقط در e3 مشخص میشه
در مورد نسخه اسلیم هم حرفی به میان نیامده
بهترین مدل هم 1216B هست که مشکلاتش به حداقل رسیده

یه سوال دیگه الان ps4 از 4k پشتیبانی می کنه ؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
اگر منظورتون ps4.5 هست که هنوز در حد شایعه هست
این که سونی قراره چیکار کنه فقط در e3 مشخص میشه
در مورد نسخه اسلیم هم حرفی به میان نیامده
بهترین مدل هم 1216B هست که مشکلاتش به حداقل رسیده
البته پایین ترین آمار خرابی برای PS4 مربوط به ریجن 1 هست که میشه سری های 1215A و B

• Like
Reactions: tpouria

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
البته پایین ترین آمار خرابی برای PS4 مربوط به ریجن 1 هست که میشه سری های 1215A و B
نه دوست عزیز مدلی که دوستمون گفت 1216B هست که یه ترا ریجن 2 هست و ریجن 1 نیست.همونطور که دوست خوبمون اشاره کردن بهترین مدل 1216B هست که مشکلاتش به حداقل ممکن رسیده

• Like
Reactions: markar and 4058423

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان دیویژنو امروز نصب کردم یکم راهنمایی مختصر میخوام
اول در مورد اینکه چطوری از بازی خارج بشم و بیام تو منوی اصلی؟(بیرون اومدن از بازی و اومدن توی داشبورد کنسول رو میدونم.توی منوی بازی منظورم بود)اینجا لوگ اوت بزنم چی میشه؟باید بازی رو از اول شروع کنم بعدا؟

از اول بازی تا یه نیم ساعتی که بازی کردم نزدیک به 200مگ حجمم رفت.این مقدار طبیعیه؟چقد مصرف میکنه؟
قسمت آنلاینش کجاست؟همون دارک زونه؟
برای بالا بردن لول باید کارهای خاصی انجام بدیم یا ماموریت رو تکمیل کنیم کافیه؟
نکته دیگه ای اگه هست بگین.دمتون گرم

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
نه دوست عزیز مدلی که دوستمون گفت 1216B هست که یه ترا ریجن 2 هست و ریجن 1 نیست.همونطور که دوست خوبمون اشاره کردن بهترین مدل 1216B هست که مشکلاتش به حداقل ممکن رسیده
میدونم داداش 1216 میشه ریجن 2 و 1215 میشه ریجن 1

من صحبتم این بود که طبق آمار های مختلف در وب سایت های سراسر دنیا ، خرابی و ایرادات ریجن 1 یعنی سری 1215 از همه ریجن ها و مدل های دیگه کم تر بوده . حتی از اون مدل 1216 که فرمودید . این رو هم بگم که سری 1216 A و B و همچنین سری 1215 A و B همه در یک سال و ماه تولید شدن و آخرین تولید سال جدید به حساب میان .

این رو گفتم که بعضی دوستان فکر نکنن چون 1215 یه عدد کمتر از 1216 داره پس قدیمی تره ! اون عدد کمتر مربوط به ریجن دستگاه هست :*

• Like
Reactions: le0_1O and rezab

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
دوستان راهی هست که بشه بازی ها و اپدیت های بازی وقتی به نت وصل‌هستیم دانلود نشن؟تا به نت وصل میشم خود به‌خود شروع‌میکنه به دانلود:|

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
میدونم داداش 1216 میشه ریجن 2 و 1215 میشه ریجن 1

من صحبتم این بود که طبق آمار های مختلف در وب سایت های سراسر دنیا ، خرابی و ایرادات ریجن 1 یعنی سری 1215 از همه ریجن ها و مدل های دیگه کم تر بوده . حتی از اون مدل 1216 که فرمودید . این رو هم بگم که سری 1216 A و B و همچنین سری 1215 A و B همه در یک سال و ماه تولید شدن و آخرین تولید سال جدید به حساب میان .

این رو گفتم که بعضی دوستان فکر نکنن چون 1215 یه عدد کمتر از 1216 داره پس قدیمی تره ! اون عدد کمتر مربوط به ریجن دستگاه هست :*
دقیقا درست میگید یه سوال دیگه مدل 1200 که ساخت ژاپن هست چه رجینی میشه؟؟ بعد از لحاظ کیفیتی از سری 1216 و 1215 بهتره؟ یا کلا فرقی ندارن؟؟

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
سلام عرض ادب خدمت دوستان
واقعیتش من ازصبح تا حالا که عضو شدم دارم صفحه به صفحه این جستار رو میخونم فکر کنم تا الان 30 تا رو خوندم :22::):):)):))
.اقعیتش من تا حالا کنسول دستم نگرفتم اگه هم گرفته باشم تا حالا بازی نکردم
چند روز پیش یه ps4 گرفتم یه اکانت هم گرفتم به چند دقیقه چک کردن توی نت تونستم بازی رو نصب و راه اندازی کنم
اکانتم ظرفیت 2 بود جایی که گرفتم گفت اگه توی اکانت وارد نشی مشکلی پیش نمیات
من خودم مغازه دار هستم و بیشتر مشتریهام هزینه خرید بازی رو ندارن در حدی که بیشترشون کنسول داره خاک میخوره "خوزستان هستم "
میخواسم یه حالی به مشتریام بدم در صورتی که مشکلی پیش نیات و من ضد حال نخورم
سوالم اینه که بازیهای ظرفیت 1 چطوری نصب میشن
آخه یه اموزش دیدم که نوشته نباید به نت وصل بشی
پس چطور بازی ها رو از psx به کنسول انتقال بدم در صورتی که باید کنسول و پی سی به نت وصل باشه بخصوص اگه بخوام مثلاً 10 تا بازی ظرفیت 1 رو نصب کنم و 1/2 برای انتقال دیتا زمان نیازه
ممنون میشم دوستان گیمر راهنمایی کنن
یه سوال دیگه اگه کنسول برام بیارن که بازی ظرفیت 1 روش نصب باشه با پاک کردنشون میشه بازی ظرفیت 2 نصب کرد یا دیگه نمیسشه ظرفیت دو نصب کرد؟؟؟

• Like
Reactions: doomhammer65ir

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام عرض ادب خدمت دوستان
واقعیتش من ازصبح تا حالا که عضو شدم دارم صفحه به صفحه این جستار رو میخونم فکر کنم تا الان 30 تا رو خوندم :22::):):)):))
.اقعیتش من تا حالا کنسول دستم نگرفتم اگه هم گرفته باشم تا حالا بازی نکردم
چند روز پیش یه ps4 گرفتم یه اکانت هم گرفتم به چند دقیقه چک کردن توی نت تونستم بازی رو نصب و راه اندازی کنم
اکانتم ظرفیت 2 بود جایی که گرفتم گفت اگه توی اکانت وارد نشی مشکلی پیش نمیات
من خودم مغازه دار هستم و بیشتر مشتریهام هزینه خرید بازی رو ندارن در حدی که بیشترشون کنسول داره خاک میخوره "خوزستان هستم "
میخواسم یه حالی به مشتریام بدم در صورتی که مشکلی پیش نیات و من ضد حال نخورم
سوالم اینه که بازیهای ظرفیت 1 چطوری نصب میشن
آخه یه اموزش دیدم که نوشته نباید به نت وصل بشی
پس چطور بازی ها رو از psx به کنسول انتقال بدم در صورتی که باید کنسول و پی سی به نت وصل باشه بخصوص اگه بخوام مثلاً 10 تا بازی ظرفیت 1 رو نصب کنم و 1/2 برای انتقال دیتا زمان نیازه
ممنون میشم دوستان گیمر راهنمایی کنن
یه سوال دیگه اگه کنسول برام بیارن که بازی ظرفیت 1 روش نصب باشه با پاک کردنشون میشه بازی ظرفیت 2 نصب کرد یا دیگه نمیسشه ظرفیت دو نصب کرد؟؟؟
ظرفت ۱ وقتی فعال میشه که در حقیقت کنسول رو از نت قطع کنید و برید توی سایت سونی و دی اکتیو ال بزنید
اگر بخواهید بازی دیگری را نصب کنید بازی اول ظرفیت ۱ میپرد
در ضمن ۱۰ تا بازی ظرفیت ۱ اصلا پیدا نمیشه
الان اکانت های هکی خیلی زیاد شدند که ظرفیت ۲ هستند در این رابطه توضیح بیشتر نخواهید زیرا خلاف قوانین است

اگر مغازه دار هستند چندتا دیسک بازی پر طرفدار بخر و کرایه بده هم سود داره و هم ب مشتری فشار نمیاد

• Like
Reactions: rezab and saminshop

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دقیقا درست میگید یه سوال دیگه مدل 1200 که ساخت ژاپن هست چه رجینی میشه؟؟ بعد از لحاظ کیفیتی از سری 1216 و 1215 بهتره؟ یا کلا فرقی ندارن؟؟
واقعیت اینه که میان هر 3 ریجن دستگاه ها هیچ تفاوتی نیست ولی مادربورد های سری 12 به بعد هم صدای کمتری ایجاد میکنند و هم سبک تر هستند .

اینکه میگم گزارش خرابی کمتری هم دارن دلیل نمیشه بگیم فولان مدل بهتره و فولان بدتر فقط به دوستان عزیزم بگم که برای خرید حتما سراغ سری 12 و بالاتر برن که سری جدید ساخت کنسول هست و با وزن و صدای کمتر تولید شده .

دوستان راهی هست که بشه بازی ها و اپدیت های بازی وقتی به نت وصل‌هستیم دانلود نشن؟تا به نت وصل میشم خود به‌خود شروع‌میکنه به دانلود:|
بله راهش ساده هست تو تنظیمات کنسول قسمتی هست برای مدیریت دانلود اونجا همه گزینه هارو غیر فعال کن مشکل حل میشه .

Last edited by a moderator:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان دیویژنو امروز نصب کردم یکم راهنمایی مختصر میخوام
اول در مورد اینکه چطوری از بازی خارج بشم و بیام تو منوی اصلی؟(بیرون اومدن از بازی و اومدن توی داشبورد کنسول رو میدونم.توی منوی بازی منظورم بود)اینجا لوگ اوت بزنم چی میشه؟باید بازی رو از اول شروع کنم بعدا؟

از اول بازی تا یه نیم ساعتی که بازی کردم نزدیک به 200مگ حجمم رفت.این مقدار طبیعیه؟چقد مصرف میکنه؟
قسمت آنلاینش کجاست؟همون دارک زونه؟
برای بالا بردن لول باید کارهای خاصی انجام بدیم یا ماموریت رو تکمیل کنیم کافیه؟
نکته دیگه ای اگه هست بگین.دمتون گرم
چند روزه واقعا بد شده.هیچ کس جواب نمیده.2تا سوال تو کامنت جدا پرسیدم هیچکس جواب نداد.مطمئنم سوالی نیست که جوابشو نتونن بدن
روزایی بود که اینجا تا سوال میپرسیدی فورا جوابتو میدادن.الان فقط جواب سوالهای سطحی رو میدن.مثلا ظرفیت 1 چیه
دوست عزیز شما ۲ سال هست اینجا عضو هستی و ۴۰۰ تا پست داری باید بدونی که این تاپیک برای ps4 هست نه بازی دیوژن در نتیجه پرسیدن این سوال اینجا فقط اسپم محسوب میشه و جوابی نمیگری
باید اینجا بپرسی
Tom Clancy's The Division
اگر سوالی راج به ps4 باشه و جوابی داشته باشه مطمن باش پاسخ داده خواهد شد

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
ظرفت ۱ وقتی فعال میشه که در حقیقت کنسول رو از نت قطع کنید و برید توی سایت سونی و دی اکتیو ال بزنید
اگر بخواهید بازی دیگری را نصب کنید بازی اول ظرفیت ۱ میپرد
در ضمن ۱۰ تا بازی ظرفیت ۱ اصلا پیدا نمیشه
الان اکانت های هکی خیلی زیاد شدند که ظرفیت ۲ هستند در این رابطه توضیح بیشتر نخواهید زیرا خلاف قوانین است

اگر مغازه دار هستند چندتا دیسک بازی پر طرفدار بخر و کرایه بده هم سود داره و هم ب مشتری فشار نمیاد
الان هزینه کرایه بازی چنده ؟؟؟
من یه خورده بیش از حد هوای مشتری رو دارم همکارا شاکی شدن
اگه بخوام یه بازی جدید بگیرم حدوداً 200.000 تومانه باید چقدر بابت کرایه دادنش بگیرم
فکر نکنم پولش در بیات
من چند رو پیش بازی The Division کالکشنش رو به مشتری دادن 95000 اون هم اکبند الان فروششچنده توی بازار ؟؟؟؟

M-ziper

کاربر سایت
Mar 28, 2016
10
چون دوست دارم هرچی یاد میگیرم و یاد بدم و دوست ندارم کسی سره این قضیه اذیت بشه،راهکاره خودمو مینویسم.مشکل من زمانی بود که چیزی دانلود میکردم و روی watting to install گیر میکرد و نصب نمیشد.این مشکل زمانی بوجود میاد که بازی ریجن فرضا دو رو روی اکانت ریجن یک یعنی همون اکانت امریکا نصب میکنید.حالا سه تا راه دارید،یا باید یک اکانت ریجن دو یا همون اروپا بسازید و فقط با همون دانلود کنید و یا اینکه اون dlc اکانت رو تغییر بدید،یا اینکه اون بازیه مزاحم و پاک کنید که من همین کارو کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر