هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من یه اکانت Psn جدید اروپا ساختم ! نمیدونم چرا زیر عکس آواتارم trophy card نشون نمیده !! مینویسه بر اساس تنظیمات نمیشه دیدشون ! در صورتی که من اکانتمو جوری تنظیم کردم که همه بتونن ببینن ! میشه یکی تست کنه زیر آواتارم ؟ آیا این احتمال هست که چون توی اکانت جدید تروفی نگرفتم به خاطر همین چیزی نشون نمیده ؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
سلام
دوستان با این وجود الان به نظرتون زمان مناسبی برای خرید PS4 هست ؟
هیچ چیز معلوم نیست.شاید PS 4.5 قیمتش بیشتر باشه و قیمت PS 4 معمولی ثابت نگه دارن.شاید هم قیمت PS 4.5 به قیمت PS 4 معمولی باشه و قیمت PS 4 معمولی کاهش بدن. . .
من جات باشم صبر میکنم

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام
دوستان با این وجود الان به نظرتون زمان مناسبی برای خرید PS4 هست ؟
پیشنهاد میکنم تا برگزاری نمایشگاه E3 صبر کنید بعد از اون همه چیز مشخص میشه . نمایشگاه هم اگه اشتباه نکنم 25 خرداد برگزار میشه

اگه PC گیمر هستی، سمت هیچ کنسولی نرو و برای همون PC خرج کن چون بزرگ ترین برتری کنسول نسبت به PC یعنی پشتیبانی خوب و طولانی مدت در قبال هزینه اش دیگه وجود نداره و شده مثل PC یعنی باز باید برای سخت افزار خرج کنی
الآن بیشتر PC گیمرهایی که به جای ارتقا سیستم -بستن سیستم نو-ps4 خریدن از انتخاب شون پشیمون هستند

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه چیزی میگی برادر من !

یه مثال ساده میزنم ! من XBOX 360 داشتم که چند سال باهاش بدون هیچ مشکلی ( کرک کردن بازی و نصب دایرکس و آپدیت کارت گرافیک و ... ) بازی کردم . بعد که PS4 اومد تصمیم گرفتم اونو بگیرم ، کنسولم رو فروختم و حدود 300 تومن روش گذاشتم و یه کنسول نسل جدید خریدم . با بازی های درجه یک و به روز

حالا تصور کن اگه من PC داشته باشم باید هر بازی جدیدی که میاد تنم بلرزه که خدایا به سیستم من میخوره یا نه ! یا باید هزینه رم و پردازنده و گرافیک جدید کنی که اگه مادربوردت ساپورت کنه شانس آوردی ! و گرنه روز از نو روزی از نو !

پس اینجوری هم که شما میگی نیست ، الان اگه کنسول PS4.5 هم بیاد بعد از یه مدت میشه کنسول خودت رو بفروشی و با یه مبلغ معقول که بهش اضافه میکنی یه کنسول جدید و به روز بخری به همین سادگی !

Last edited by a moderator:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,602
اگه PC گیمر هستی، سمت هیچ کنسولی نرو و برای همون PC خرج کن چون بزرگ ترین برتری کنسول نسبت به PC یعنی پشتیبانی خوب و طولانی مدت در قبال هزینه اش دیگه وجود نداره و شده مثل PC یعنی باز باید برای سخت افزار خرج کنی
الآن بیشتر PC گیمرهایی که به جای ارتقا سیستم -بستن سیستم نو-ps4 خریدن از انتخاب شون پشیمون هستند

الان شما واسه این مثالت جامعه آماری و تحقیق داری؟یا حرفت باد شکم هستش؟
هرچی دهنمون چرخید نیاییم به عنوان آمار اعلام کنیم.

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
یه چیزی میگی برادر من !

یه مثال ساده میزنم ! من XBOX 360 داشتم که چند سال باهاش بدون هیچ مشکلی ( کرک کردن بازی و نصب دایرکس و آپدیت کارت گرافیک و ... ) بازی کردم . بعد که PS4 اومد تصمیم گرفتم اونو بگیرم ، کنسولم رو فروختم و حدود 300 تومن روش گذاشتم و یه کنسول نسل جدید خریدم . با بازی های درجه یک و به روز

حالا تصور کن اگه من PC داشته باشم باید هر بازی جدیدی که میاد تنم بلرزه که خدایا به سیستم من میخوره یا نه ! یا باید هزینه رم و پردازنده و گرافیک جدید کنی که اگه مادربوردت ساپورت کنه شانس آوردی ! و گرنه روز از نو روزی از نو !

پس اینجوری هم که شما میگی نیست ، الان اگه کنسول PS4.5 هم بیاد بعد از یه مدت میشه کنسول خودت رو بفروشی و با یه مبلغ معقول که بهش اضافه میکنی یه کنسول جدید و به روز بخری به همین سادگی !
به نظر من pc هیچ وقت نمیتونه جای کنسول رو بگیره.
چون سازندگان بازی بیشتر چشم شون به کنسول هستش در درجه اول.بعد pc
بخاطر همینه بازی های کنسول از نظر گرافیکی بهترن.
شما فیفا ۱۵ رو روی کامپیوتر بازی کن بعد روی کنسول
گرافیک کنسول خیلی بهتره

• Like
Reactions: Seventy One

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
شما از طرف خودت نقل قول میکنی؟
میشه بگی کدوم کنسول بازی از خرید کنسولش پشیمونه؟
طرف با حدود 2 میلیون بهترین کنسول رو میخره
روی تی وی 42 اینچ بازی میکنه
بدون هیچ دردسری میره انلاین بازی میکنه
اونوقت با یه سیستم 2 میلیونی میشه مثلا بازیهای سنگینی مثل GTA رو به راحتی بازی کرد؟
حالا دیگه بحثی راجع به ارزون شدن بازیها و هک شدن اکانت کنسول هم نمیکنیم که دیگه براحتی میشه هر بازی رو تهیه کرد
پس خواهشا این موضوع رو از طرف خودت نقل قول کن و نه بقیه

• Like
Reactions: Seventy One

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
عذر میخوام..
یه سری صحبت هایی از اپراتور اینترنتم و دوستان شنیدم در رابطه با اینکه یه خط مستقیم بکشم برای مودمم که نویز بیاد پایینو در نتیجه پینگم کاهش پیدا کنه و خلاصه راحت بتونم آنلاین بازی کنم....

میخواستم بدونم جنس این سیم باید چی باشه؟ کلا چکار باید بکنم؟چه جوری وصلش کنم؟

لطفا اگه کسی اطلاع داره یه توضیح کامل و مفصل ما رو مهمون کنه..
پیشاپیش ممنون

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
هر چقدر هم دلیل برای توجیه بیارید و من رو مسخره کنید، این یک واقعیت هست که پشتیبانی از کنسول دیگه مثل سابق نیست و داره مثل PC میشه یعنی وقتی کنسول جدید میاد سه سال بازی ها رو خوب اجرا می کنه بعد هم یه مدت کوتاهی با کیفیت پایین می کشه بازی ها رو در نهایت هم تمام
طبیعی هست که اون PC گیمر هایی که برای همین مسأله پشتیبانی سمت کنسول رفتن پشیمون بشن، نیازی به آمار گیری دونه دونه نیست ، حداقل برای گیمرهایی ایرانی نیست از فیدبک های منفی تو همین انجمن یا سایت های دیگه میشه این رو فهمید
در جواب دوستی که می گفتن با چقدر هزینه میشه GTA V رو بر یک سیستم اجرا کرد باید بگم برای کسی که قصد داشته باشه بازی ها رو بدون درد سر نگه داره، و زیاد هم اهل بازی کردن باشه، با این قیمت ها ps4، در نهایت بیشتر از یک کیس مدل بالا درمیاد، حالا بماند که شما وقتی پول خرج PC می کنید خیلی کاربرد های دیگه ای هم داره
در ضمن اون توصیه رو بنده به ایشون با فرض PC گیمر بودن کردم، طبیعیه که نگاه سونی فن ها چیز دیگه ای باشه
این رو هم باید اضافه کنم که بعضی از دوستان سونی فن تصور دارن فروش بالای ps4 دلیل اصلی اش انحصاری هاست در صورتی که واقعیت چیز دیگه ای ، مسئله ی پشتیبانی خوب و طولانی انگیزه ی بیشتر خریداران بوده

مطمن باش تا زمانی که کنسول به صورت فیزیکی عرضه بشه توجه بازیساز ها روی کنسول هست این رو مطمن باش

الان که ps4kداره به واقعیت نزدیک بشه باید شاید عرضه کنسول ها به صورت ۳ساله باشیم وکه بازم با این تفاسیر خرید کنسول نسبت بهpcبرای گیم به مراتب به صرفه تر و بهتر هست

• Like
Reactions: ehsas1 and Ezio96

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
عذر میخوام..
یه سری صحبت هایی از اپراتور اینترنتم و دوستان شنیدم در رابطه با اینکه یه خط مستقیم بکشم برای مودمم که نویز بیاد پایینو در نتیجه پینگم کاهش پیدا کنه و خلاصه راحت بتونم آنلاین بازی کنم....

میخواستم بدونم جنس این سیم باید چی باشه؟ کلا چکار باید بکنم؟چه جوری وصلش کنم؟

لطفا اگه کسی اطلاع داره یه توضیح کامل و مفصل ما رو مهمون کنه..
پیشاپیش ممنون
بله کاملا درسته من خودم همین کارو کردم
اول از همه اگر خط بیکار تو خونه داری روی اون نت بگیر
اگر نداری که هیج
برو تو کوجه ببین دقیقا سیم تلفن از کجا اومده پیداش کردی ی کابل با کیفیت تلفن بخر (قیمت های متفاوتی دارند از رو قیمت میشه تشخیص داد کدوم بهتره)
سعی کن از کنار کابل برق یا ایفون هم سیم کشی نکنی
اگرم دزدگیر دارین باید روش سیم کارت بندازی چون شدیدا نویز ب خط وارد میکنه

• Like
Reactions: aliahmadi2

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
الان که ps4kداره به واقعیت نزدیک بشه باید شاید عرضه کنسول ها به صورت ۳ساله باشیم وکه بازم با این تفاسیر خرید کنسول نسبت بهpcبرای گیم به مراتب به صرفه تر و بهتر هست
آخه طرف گیمر نیست میاد یه حرفی میزنه ادم میمونه چی بگه
اینجا تاپیک گیم هست طرف میاد میگه PC کاربردهای دیگه ای هم داره
خب تو اگه دنبال آفیس هستی دیگه چه ربطی به کنسول و گیم داره؟
اگه کسی تونست همین الان یه سیستم کامپیوتری خوب جمع کنه با قیمت 2 میلیون که بشه راحت GTA رو مثل کنسول با گرافیک عالی اجرا کنه من بهش جایزه میدم
فعلا PC بازها تو کف بازیهایی مثل گاد او وار و آنچارتد بمونن

انصافا بازی روی کنسول و تی وی 42 اینچ لذت بخش تره یا بازی روی کامپیوتر و مانیتور 17 اینچ اونم روی صندلی ؟

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
بله کاملا درسته من خودم همین کارو کردم
اول از همه اگر خط بیکار تو خونه داری روی اون نت بگیر
اگر نداری که هیج
برو تو کوجه ببین دقیقا سیم تلفن از کجا اومده پیداش کردی ی کابل با کیفیت تلفن بخر (قیمت های متفاوتی دارند از رو قیمت میشه تشخیص داد کدوم بهتره)
سعی کن از کنار کابل برق یا ایفون هم سیم کشی نکنی
اگرم دزدگیر دارین باید روش سیم کارت بندازی چون شدیدا نویز ب خط وارد میکنه
درست متوجه نشدم...
منظورت همون سیم تلفن عادیه؟فقط با کیفیت بالا؟
ینی یه سرشو وصل کنم به سیم ورودی به خونه یه سرشم به مودم؟اینجوری که تلفن کله خونه قط میشه....ببخشین یکم بیشتر باز کنین مطلبو.مرسی

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
درست متوجه نشدم...
منظورت همون سیم تلفن عادیه؟فقط با کیفیت بالا؟
ینی یه سرشو وصل کنم به سیم ورودی به خونه یه سرشم به مودم؟اینجوری که تلفن کله خونه قط میشه....ببخشین یکم بیشتر باز کنین مطلبو.مرسی
نه دوست عزیز قطع واسه چی بشه
یک سیم از ورودی بکش سیم قبلی رو قط نکن .......
قبل از مودمت هم اسپلیتر بزار
اره سیم تلفن معمولی بخر منتها با کیفیتی در حد لالیگا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر