هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان نسخه ديجيتال بازي كه گرون تر از فيزيكي ميشه ! الان تو استور قيمت farcry رو زدن ٦٥ دلار يعني حداقل ٢٤٠ تومن و همينطور بازي هاي ديگه. لطفا يك راهنمايي كنيد شايد من اشتباه ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
اگه معمولی بخری،اره گرونتره،اما زیاد پیش میاد که تخفیف میزنن که خیلی بصرفست.

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
ازت خواهش میکنم ب دوستت بگو چندتا عکس بگیره بزارم توی همین فروم که دوستانی میان ببین
عکس از پیام بن شدن کنسول باشه
نمیخوام خدای نکرده بگم دروغ میگی و ...
ولی خیلی ها میان میگن بن شدیم ولی هیچ مدرکی ارعه نمیدن
حودم خیلی دوس دارم تکلیف این قضیه یک باری برای همیشه روشن بشه

مرسی
.
.
.
در ضمن کاملا طبیعی هست هرچی پول بدی اش میخوری
مثلا هفته دیگه دیسک دیویژن حدود ۲۵۰ تومن قیمت خواهد داشت اکانت ترکیبی الان فک کنم ۴۰-۵۰ باشه
طبیعی هست که دیسکش اصلا ریسکی نداره و اکانت هکی ریسک داره
داداش اگه خواستی بهت ادرس بدم
بعدشم ایشون که نمیاد بگه با اکانت های هکی کنسول بن میشه :|
کار همشون خب کساد میشه :|
باز سر و كله فروشنده ها پيدا شد8-|/:)

اينقدر داد و قال الكي كردن كه من يه تاپيك زدم در باب همين موضوع اكانت هاي هكي و ... ! مسئولين سايت بهم گفتن داره الكي حاشيه درست ميشه و ... ويرايش كن ! ما گفتيم چشم و ويرايش كرديم باز اينقدر اومدن جو سازي و حاشيه درست كردن كه كلاً تاپيك رو بستيم

يعني مملكتي كه ما داريم نمونه است !
ادم بايد از انجام دادن كار درست هم بترسه
داداش چی بگم اخه خیلیا اکانت های ترکیبی میخرن بازیشون قفل میشه بعد به اسم اکانت شیرینگ میان میگن، که اسم اکانت های قانونی هم بد در بره
والا ما روزی که خواستیم برای سومین بار کنسول بخریم فروشنده ps4 میفروخت 1.450 ژاپن که اونموقع گرون بود ما هم خوشحال و شنگول فکر کردیم ادم با خدایی هست حالا کنسول رو گرفتیم نزدیک 400 تومن گارانتی جانبی اپدیت کلی پول چرت و پرت میگیره
کلا شد 1.850
ما هم خیر ازشون ندیدیم :|
ولی من همیشه گفتم بازی رو فیزیکی بخرید اگه قیمتش براتون مشکلی نداره و میخواید بعدا تعویضش کنید ولی اگه میخواین برای همیشه داشته باشینش اکانت قانونی بهتره
-------------------
اخر کسی بهم نگفت hdcp تیکش رو ورداریم چی میشه :|
دوستان نسخه ديجيتال بازي كه گرون تر از فيزيكي ميشه ! الان تو استور قيمت farcry رو زدن ٦٥ دلار يعني حداقل ٢٤٠ تومن و همينطور بازي هاي ديگه. لطفا يك راهنمايي كنيد شايد من اشتباه ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
البته بازی های نسخه های معمولیشون 59.99 هست که اگه حساب کنیم میشه تقریبا 210 تومن حالا بگو 200 تومن اما موقعی که استور تخفیف های جالبی میزنه تا 110 تومن هم میتونیم بازی بگیریم مثل cod bo3 که اگه اشتباه نکنم 34.99 بود با پلاس

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
دوستان عزیز من پست اول رو خوندم ولی واقعا سوالی ذهنمو درگیر کرده من الان میخام ps4بخرم کجا میتونم اصل و تضمینیش رو پیداکنم محل کارم به توپخونه نزدیک ولی نمیشه بهشون اعتماد کرد.یه نفر راهنمایی کنه اینجا نشد خصوصی بد

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
سلام یه سوال الان مورتال کومبت ایکس ال اومده و قفل ریجن داره
کدوم ریجن رو بگیرم بهتره و اگر ریجن all اومد و بگیرم می تونم با هر دو ریجن بازی کنم؟

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
از سرویس اینترنتته وگرنه سرعتش عالیه
سرویس دهندت زیاد جالب نیست یا سرعت نتت کلاً پایینه
با سایت ایرانیا که مقایسه نمیکنی؟؟؟
من از نت مخابرات استفاده میکنم،نا محدود.512
با سرورای دیگه مشکلی ندارم،اما وقتی از استور دان میکنم،سرعت کم و زیاد میشه.
راستی وقتی با خود کنسول تایپ میگیرم میزنه ۳،به این ربطی نداره؟

teyhoo

کاربر سایت
Aug 9, 2013
20
Type 3 مناسب نیست.
1 یا 2. توی اینترنت سرچ کنید راه حل هاش هست.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

اینم لینک راه حل:
http://www.playstationing.com/ps4/how-to-change-your-nat-type-on-ps4-and-ps3/839

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

Last edited by a moderator:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
اگر با دانلود منجر دانلود میکنی تعداد کانکشن هارو بزار روی یک یا دو درست میشه....
مشکل خیلی جالبیه.
دو سه روزه درگیرشم.
وقتی میرم بزای دانلود از استور سرعت میاد پایین روی 12، 13.اما میرم لینکای دیگه سرعت ثابت روی 60.
تا الان تایپم روی 3 بود.گفتم حتما از اینه.
اموزشی که دوستمون گذاشته بود رو خوندم،تایپم اومد روی ۲.
اما بازم سرعت دانلودم بالا پایین میشه.
عجیبه.
کانکشنامم کم کردم،اما بازم نشد!!!
جالبه با کنسول میزنم اینطوری نمیشه.

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان من فیفا 16 رو از یکی از بچه های بازی سنتر بصورت قانونی خریدم تااز اکانت ایشون رو اکانت خودم شیر کنم، اکانت ایشون ریجن 1 بود و حجم بازی رو زد حدودا 17.5 گیگ، من دانلود رو شروع کردم و طبق روال ساین اوت کردم و رفتم رو اکانت خودم که ریجن دوعه ادامه دانلود رو با برنامه PSX رفتم و 17.5 گیگ رو دانلود کردم ولی الان هی خطی میده وقتی دانلود رو پاک میکنم و از اول میخام بزنم میزنه حجم بازی 18.5 گیگ ! چک کردم با اکانت ریجن 1 حجم بازی 18.5 ریجن 2 حدود 22 گیگ !!! الان من باید چکار کنم از اول لینکا رو استخراج کنم و دانلود کنم، اون 17.5 گیگ اون اول از کجا اومد که دیگه نیست؟ اصن میشه بازی اکانت ریجن یک رو رو اکانت ریجن دو شیر کرد؟ یا حتما باید ریجن ها یکی باشن، لطفا کمک کنید :(

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان من فیفا 16 رو از یکی از بچه های بازی سنتر بصورت قانونی خریدم تااز اکانت ایشون رو اکانت خودم شیر کنم، اکانت ایشون ریجن 1 بود و حجم بازی رو زد حدودا 17.5 گیگ، من دانلود رو شروع کردم و طبق روال ساین اوت کردم و رفتم رو اکانت خودم که ریجن دوعه ادامه دانلود رو با برنامه PSX رفتم و 17.5 گیگ رو دانلود کردم ولی الان هی خطی میده وقتی دانلود رو پاک میکنم و از اول میخام بزنم میزنه حجم بازی 18.5 گیگ ! چک کردم با اکانت ریجن 1 حجم بازی 18.5 ریجن 2 حدود 22 گیگ !!! الان من باید چکار کنم از اول لینکا رو استخراج کنم و دانلود کنم، اون 17.5 گیگ اون اول از کجا اومد که دیگه نیست؟ اصن میشه بازی اکانت ریجن یک رو رو اکانت ریجن دو شیر کرد؟ یا حتما باید ریجن ها یکی باشن، لطفا کمک کنید :(
من که نفهمیدم چی گفتی
ولی چون بازی اپدیت داده حجمش ۱ گیگی بیشتر شده بازی ای مثل ویچر حچمش ۱۷ گیگ بیشتر شده
ریجن ۲ بخاطر زبان های بیشتر ممکنه حجمش بیشتر باشه
میشه ی اکانت ریجن ۱ را روی اکانت ریجن ۲ شر کرد

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

داداش بهترنی راه اینه.روی این آپ سنتر ریموت کن و دانلود کن با نهایت سرعت
Upload Files - 4upld - File Sharing Made Simple
رجیستر کن تا 50گیگ بهت فضا بده و بدون ثانیه شمار دانلود کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر