هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.یه پلی4 هستش ماله دوستمه ریجن6!!!ماله کشور چین!!میشه روش اکانت ریجن یک ساخت یا نه؟
ریجن کنسول ربطی به ریجن اکانت نداره شما میتونید 16 تا اکانت در آنه واحد بسازید کشورشم مهم نیست

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان.

من یه مشل اعصاب خرد کن دارم. من هاردم هنوز 25 گیگ فضای خالی داره و میخوام بازی 10 گیگ را توش بریزم ولی پیغام میده که هارد جا نداره.

یعنی نمیشه کل فضای خالی هارد را مصرف کرد؟ همینجوریشم از 500 گیگ کلیش، نزدیک 100 گیگشو خود دستگاه برای برنامه هاش برمیداره و حالا هم که نمیزاره از این 25 گیگ باقی مونده استفاده کنم.

بقیه دوستان تا حالا تونستن از تمامی فضای خالی هاردشون استفاده کنن؟

خواهشا یه راهنمایی بکنید. ممنون
والا من تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم ولی شما میتونید قسمتی از هاردتونو پاک کنید

teyhoo

کاربر سایت
Aug 9, 2013
20
وقتی شما اکانت ظرفیت 2یی که خریدی رو اکتیو میکنی چطوری میشه بعد اکانت دیگه ی ظرفیت 2 ی دیگه رو هم اکتیو کرد؟
نمیشه چون آون رو اکتیو کنی اولی دی اکتیو میشه و چون نمیتونی دوباره بری اکتیو کنی برای همیشه میپره. (این توضیحاتی بود که فروشنده داد)

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
وقتی شما اکانت ظرفیت 2یی که خریدی رو اکتیو میکنی چطوری میشه بعد اکانت دیگه ی ظرفیت 2 ی دیگه رو هم اکتیو کرد؟
نمیشه چون آون رو اکتیو کنی اولی دی اکتیو میشه و چون نمیتونی دوباره بری اکتیو کنی برای همیشه میپره. (این توضیحاتی بود که فروشنده داد)

داداش والا من دارم استفاده میکنم مشکلی نداره
یکیش رو نصب کردم یکی هنوز دیتاش رو نگرفتم و من مشکلی ندارم
(nfs و jc3)

teyhoo

کاربر سایت
Aug 9, 2013
20
اره دیگه هنوز نصب نکردین.
چون آون دومی هم اگر نصب کنین و اکتیو کنین آون اکتیو قبلیه میپره و فقط میشه جدید درو بازی کرد.
من دوباره ازتون خبر میگیرم که آگه شد که من هم شیرینگ استفاده کنم.
متشکر.

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516

توضیحات فروشنده رو درست متوجه نشدی
یک اکانت در ان واحد فقط روی یک کنسول اکتیو میشه
ولی روی یک کنسول میشه ۱۶ تا اکانت همزنان اکتیو کرد
یعنی میشه ۱۶ تا اکانت ظرفیت ۲ خرید

teyhoo

کاربر سایت
Aug 9, 2013
20
توضیحات فروشنده رو درست متوجه نشدی
یک اکانت در ان واحد فقط روی یک کنسول اکتیو میشه
ولی روی یک کنسول میشه ۱۶ تا اکانت همزنان اکتیو کرد
یعنی میشه ۱۶ تا اکانت ظرفیت ۲ خرید
واقعا لایک داشت.
ایوالله فقط یه سوال دیگه:
ظرفیت 1 چی هست؟ چرا اینقدر ارزونه؟

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
١-دوستان من ميخوام gta v رو بگيريم. اكانت ساختم. الان بايد از كجا دانلود كنم و چطوري انتقال بدم روي كنسول و چطور نسخه ديجيتال رو بخرم.
٢-چون كنسولم ريجن ٢ بود كشور رو زدم انگليس. مشكلي نداره اكانتم امريكا باشه كه به دلار خريد كنم ؟ بازي كه ميخوام بهرم بايد ريجن شبيه اكانت باشه يا ريجنش شبيه كنسول باشه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
واقعا لایک داشت.
ایوالله فقط یه سوال دیگه:
ظرفیت 1 چی هست؟ چرا اینقدر ارزونه؟

سلام داداش.

ظرفیت یک بدیش اینه که فقط آفلاین میشه بازی کرد و به محض این که با کنسول آنلاین بشی بازی قفل میشه.

- - -ویرایش - - -

ریجن کنسول ربطی به ریجن اکانت نداره شما میتونید 16 تا اکانت در آنه واحد بسازید کشورشم مهم نیست

- - -ویرایش - - -

والا من تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم ولی شما میتونید قسمتی از هاردتونو پاک کنید

ممنون داداش مشکل اینجاست که من نمیتونم بازی های دیگرو پاک کنم چون همشون دیجیتالین و دیتاهاشونم ندارم.

الان شما داداش تا حالا خودت از تمام ظرفیت خالی هاردت استفاده کردی؟ یعنی شده تا حالا فضای خالی هارد زیر 20 گیگ باشه؟ مال من 25 گیگشو به هیچ وجه نمیزاره مصرف کنم.

- - -ویرایش - - -

١-دوستان من ميخوام gta v رو بگيريم. اكانت ساختم. الان بايد از كجا دانلود كنم و چطوري انتقال بدم روي كنسول و چطور نسخه ديجيتال رو بخرم.
٢-چون كنسولم ريجن ٢ بود كشور رو زدم انگليس. مشكلي نداره اكانتم امريكا باشه كه به دلار خريد كنم ؟ بازي كه ميخوام بهرم بايد ريجن شبيه اكانت باشه يا ريجنش شبيه كنسول باشه ؟

سلام بر داداش.

ریجن کنسول و بازی هیچ اهمیتی نداره. شما اگه کنسولت مثلا ریجن 2 باشه، بازی ریجن 1 هم بخری اصلا مشکلی نیست. همین مورد در مورد اکانت هم صدق میکنه.

البته اگه بخوای بازی دیجیتالی بخری، اگه مثلا ریجن 2 باشه، باید دیتاهاشم حتما ریجن 2 باشه و چون شما گفتی کشور اکانتتو انگلیس زدی پس باید با پوند خرید کنی نه با دلار.

در مورد خریدشم یا میتونی از طریق همین گیفت کارت های قانونی بازی را بخری یا از همین اکانت های ترکیبی که ارزون هم هستن. بعد این که بازی را هم خریدی، میزنی رو دانلودش و بازی به لیست دانلودهات اضافه میشه.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ببخشيد شما از چه سايتي بازي ها رو دانلود ميكنيد روي پي سي ؟

اتفاقا تو فروم یه بخش هست که دیتاهای بازی گذاشته میشه بعد این که بازی را خریدی اگه سرعت دانلودت از طریق کنسول خوبه که چه بهتر، ولی اگه کلا سرعت دانلودت بالا نیست، این دیتاها را از طریق کامپیوتر دانلود کن و با برنامه psx به کنسول انتقالشون بده.

اینم تاپیک لینک دیتاها

http://forum.bazicenter.com/thread95313/

و اینم آموزش کار با برنامه psx:

http://forum.bazicenter.com/thread89356/

اگه هم کلا سرعت دانلودت بالا نیست میتونی دیتاها را بخری که بیشتر سایت ها مثل پرشین تولز میفروشن.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من سرعتم توي سرور داخلي بالاست. اين لينكا توي سرور داخلين ؟
كدوم ريجن بهتره اكانت بسازم ؟ ١ يا ٢ ؟ براي بازي آنلاين بازي كردن هم فرقي ميكنه ؟

آخرین ویرایش:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان من با psx لینک گرفتم،گذاشتم با pc دانلود بشه،اما سرعت دانلودم خیلی پایین میاد،لینکای دیگه اینطوری نیست،انگار سرور ps کلا اینطوریه.
برای بقیه دوستان هم همینطوریه؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان.

من یه مشل اعصاب خرد کن دارم. من هاردم هنوز 25 گیگ فضای خالی داره و میخوام بازی 10 گیگ را توش بریزم ولی پیغام میده که هارد جا نداره.

یعنی نمیشه کل فضای خالی هارد را مصرف کرد؟ همینجوریشم از 500 گیگ کلیش، نزدیک 100 گیگشو خود دستگاه برای برنامه هاش برمیداره و حالا هم که نمیزاره از این 25 گیگ باقی مونده استفاده کنم.

بقیه دوستان تا حالا تونستن از تمامی فضای خالی هاردشون استفاده کنن؟

خواهشا یه راهنمایی بکنید. ممنون
منم همچین مشکلی دارم البته مال من حدود ۱۰۰ گیگ هست!!
این مربوط میشه با ناهنجاری های هارد دیسک که بزودی تاپیکی راج ب هش میزنم و توضیحاتی میدم
ولی همینو بدونین که کاری از دستت بر نماید متاسفانه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
من سرعتم توي سرور داخلي بالاست. اين لينكا توي سرور داخلين ؟
كدوم ريجن بهتره اكانت بسازم ؟ ١ يا ٢ ؟ براي بازي آنلاين بازي كردن هم فرقي ميكنه ؟

این لینکا به طور مستقیم از سرور خود پلی استیشن هستن

به نظرم بهترین ریجن 1 هستش، چون کلا گیفت کارت و پلاس ریجن 1 قیمتش از ریجن 2 ارزون تر برات در میاد. نه برای انلاین بازی کردن ریجن اکانت مهم نیست.

- - -ویرایش - - -

منم همچین مشکلی دارم البته مال من حدود ۱۰۰ گیگ هست!!
این مربوط میشه با ناهنجاری های هارد دیسک که بزودی تاپیکی راج ب هش میزنم و توضیحاتی میدم
ولی همینو بدونین که کاری از دستت بر نماید متاسفانه

ممنون داداش. پس با این حساب الان این 25 گیگابایت به فنا رفته؟

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام یه سوال داشتم و اون اینکه به نظرتون بازیهای دیجیتالی رو از پی اس ان بخریم بهتره یا اینکه بعضی جاها که اکانت ها هکی یا به اصطلاح ترکیبی که ریجن دوش هم میگن خیلی خوبه رو بخریم؟ چون اگه اکانت ترکیبی بخریم خیلی خیلی ارزون تر میوفته و البته اینکه در بعضی مواقع چندتا بازی هم تو یه اکانت مثلا 100 تومنی میشه پیدا کرد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر