هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام . امکانش هست ک کد پلاس رو دو نفر وارد کنن یعنی به دو نفر بفروشن ؟ بعد این ک چرا پلاس سه ماهه تو توپ خونه 85 تومن بود ولی تو سایت های اینترنتی 65 تومن هم هست و بیشتر سایت ها هم 70 تومن اینا میدن این اختلاف قیمت برا چیه ؟ بعد یکی دو تا از این سایت های معتبر برا خرید پلاس معرفی کنید ممنون میشم

نه نميشه
يه كد يه بار استفاده ميشه خصوصاً كدهايي كه اعتبار و پول پشتيبان شون باشه

اختلاف قيمت هم به سود و ضرر افراد و منبعي كه تهيه مي كنن بر ميگرده برخي هم كدهايي رو ارائه مي كنن كه با دلارهاي اكانت هاي اعتباري هكي خريداري شده

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
نه نميشه
يه كد يه بار استفاده ميشه خصوصاً كدهايي كه اعتبار و پول پشتيبان شون باشه

اختلاف قيمت هم به سود و ضرر افراد و منبعي كه تهيه مي كنن بر ميگرده برخي هم كدهايي رو ارائه مي كنن كه با دلارهاي اكانت هاي اعتباري هكي خريداري شده

خب میشه تشخیص داد ک با کارت های بانکی هکی خریدن یا قانونی ؟ مثلا سه ماهه رو تو یه سایت دیدم 58 تومن میفروخت ... اینایی ک با کارت هکی خریدن و دارن میفروشن اگه ما پلاس رو استفاده کنیم برا اکانت ما خطری ایجاد میکنه یا نه؟

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان
قصد خرید ps4 با هارد 500 گیگ دارم و نمیخوام باندل باشه و هر چی ارزونتر بعتر فقط هیچ سررشته ای از ps4 ندارم و قبلا هم 360 داشتم لطفا بگین چه مدلی و با چه کدی بگیرم و اینکه بازیای با ریجن های مختلف فقط روی کنسول با همون ریجن بالا میاد؟
کلا راهنماییم کنید که چه چیزایی رو تو خرید مد نظر قرار بدم
دست دو از آشنا ارزش خرید داره چون دیدم حالایی ها همه اسلیم هستن مگه قبلیا مشکل داغ شدن و اینا دارن؟
خواهشا جواب بدین

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
خواهشا جواب بدین

آخرین مدلی که من خبر دارم و کم ایرادترین هست مدل 1216 هست که 1216A هاردش 500 گیگ و 1216B هاردش 1 ترابایت هست. ریجن دستگاه هیچ ربطی به اجرای بازی نداره! یعنی دستگات هر ریجنی باشه، بازیت از ریجن 1 یا 2 یا 3 باشه همه رو اجرا میکنه! فقط برای خرید DLC و آنلاین بازی کردن هست که ریجن بازی با اکانتی که میسازی باید یکی باشه. هیچ مشکلی هم برای ساخت اکانت وجود نداره! ریجن 1 یا همون ALL میشه آمریکا، ریجن 2 میشن کشورایه اروپایی و امارات(اگر کشورایه دیگه هم باشن من نمیدونم!) و ریجن آخری که 3 باشه هم میشن کشورهایه آسیایی مثل خود جاپونو و چینو از این دست! چیزی که تو خرید باید مد نظر داشته باشی فقط مدل دستگاه هست که 1216 باشه و البته ریجن 3 با 1 و 2 یه فرق داره اونم خروج از منو هست که تو ریجنهای 1 و 2 دایره خروج و ضربدر ورود هست ولی تو ریجن 3 برعکس هست! همین! دست 2 هم من توصیه نمیکنم! از هرجا هم میگیری دست کم 1 هفته محلت تست بگیر و یه جوری بنداز که 5 شنبه جمعه نشه روز خریدت که اگر 1 در یک میلیارد مشکلی داشت مهلت برگشت داشته باشی و 5شنبه جمعه بشینی کنسولو به خاک و خون بکشی:D دیه بقیش به خودت بستگی داره از کجا بگیریو چند و چونش! مهماش همینا بود و اینکه با خیال راحت بگیر!PS4 مثل PS2 میمونه! خوب کار میکنه نگران نباش! چقد نوشتم:|

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
اگه ممکنه نحوه دقیق دانلود در حالت اسند بای رو با کنسول بگید ممنون . و اینکه تو سرعت دانلود با حالت عادی فرقی داره ؟ یعنی کمتر یا بیشتره؟

Furion

کاربر سایت
Aug 2, 2015
21
سلام دوستان
من خیلی از صفحات رو خوندم ولی گیج شدم راستیش.
به فرض من بازی رو بصورت دیجیتالی خریدم و با برنامه psx از طریق pc دانلود میکنم و به ps4 خودم انتقال میدم خب :

1.الان من ظرفیت 1ام یا 2 ؟
2.ایا نیاز هست برای دستگاه دوم هم دوباره دانلود کنم یا میتونم همونی که تو pc هستو انتقال بدم ؟
3.هر دو دستگاه میتوونن همزمان آنلاین بازی کند؟
4.چطور میشه ظرفیت 3ام هم وارد این سیکل کرد؟
5.کدوم ظرفیت بهتره ؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
با سلام
اگه ممکنه نحوه دقیق دانلود در حالت اسند بای رو با کنسول بگید ممنون . و اینکه تو سرعت دانلود با حالت عادی فرقی داره ؟ یعنی کمتر یا بیشتره؟
به ترتیب زیر برو
Settings==>System==>Automatic Downloads and Uploads
اینجا باید تیک گزینه
Application Update Files
رو برنی.
با توجه به تجربه خودم سرعت دانلود تو حالت رست مود خیلی بیشتر هست

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
خیلی ممنون
spotify چطور؟
میشه با پول والت psn آپگرید کرد؟
ازم credit card میخواد
تا جایی که من اطلاع دارم نمیشه
چون این سرویسها ماهیانه هست و وقتی در واقع تو قرار داد رو قبول میکنی ماهانه اتوماتیک ازت کسر میکنه تا دوباره بخوای قرار داد رو کنسل کنی
من با پی پال از این سرویس استفاده میکردم

سلام
من هر چي مي گردم نمي تونم پيدا كنم كه از كجا بفهمم يه بازي ريجن لاك هست يا نه . از كجا ميشه فهميد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بازیهای PS4 همگی ریجن فری هستند خیالت راحت

Last edited by a moderator:

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، فرق خرید بازی مستقیم از پی اس ان با این اکانت های ترکیبی مثلا ریجن 2 چیه؟ این اکانت ها خیلی خیلی ارزون تر از خود پی اس ان هستند!!! مثلا بازی SOMA تو پی اس ان 30 دلار هستش ولی یکی یه اکانت هستش که توش بازی SOMA هستش و 20 هزار تومن قیمتشه!!! تازه میگه ریجن دو هم هستش که میگن بهترین ریجن برای اکانت های ترکیبیه!!!!!

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان
من خیلی از صفحات رو خوندم ولی گیج شدم راستیش.
به فرض من بازی رو بصورت دیجیتالی خریدم و با برنامه psx از طریق pc دانلود میکنم و به ps4 خودم انتقال میدم خب :

1.الان من ظرفیت 1ام یا 2 ؟
2.ایا نیاز هست برای دستگاه دوم هم دوباره دانلود کنم یا میتونم همونی که تو pc هستو انتقال بدم ؟
3.هر دو دستگاه میتوونن همزمان آنلاین بازی کند؟
4.چطور میشه ظرفیت 3ام هم وارد این سیکل کرد؟
5.کدوم ظرفیت بهتره ؟
اگه با گیفت کارت توی اکانت خودت بخری شما هر سه ظرفتش هستی
نیازی ب دانلود دوباذه نیست
بله در صورتی که یکی از ظرفیت ۲ و یکی از ۳ استفاده کنه
یورز و پس اکانتی که خریدی بدی ب دوستت و بگی که وارد کنه و توی همون اکانت بازی کنه
ظرفیت ۲ بهترین هست

- - -ویرایش - - -

سلام، فرق خرید بازی مستقیم از پی اس ان با این اکانت های ترکیبی مثلا ریجن 2 چیه؟ این اکانت ها خیلی خیلی ارزون تر از خود پی اس ان هستند!!! مثلا بازی SOMA تو پی اس ان 30 دلار هستش ولی یکی یه اکانت هستش که توش بازی SOMA هستش و 20 هزار تومن قیمتشه!!! تازه میگه ریجن دو هم هستش که میگن بهترین ریجن برای اکانت های ترکیبیه!!!!!
اکانت های ترکیبی هکی هستند و صاحب اصلی اکانت خارج هست هکر ها هکش میکنن ظرفیت ۲ رو میکشن بیرون میدن ب شما
خرید با گیفت کارت قانونی هست ولی گرون تره خیلی
واسه دیجیتالی بهترین ریجن ریجن ۱ هست زیرا دیتاش همه جا پیدا میشه
اونی که ب شما گفتن ظظرفیت هست که برای ترکیبی باید ۲ باشه اکانتهای هکی یا ترکیبی ظرفت ۳و۱ روشون فعال نمیشه

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
-

اکانت های ترکیبی هکی هستند و صاحب اصلی اکانت خارج هست هکر ها هکش میکنن ظرفیت ۲ رو میکشن بیرون میدن ب شما
خرید با گیفت کارت قانونی هست ولی گرون تره خیلی
واسه دیجیتالی بهترین ریجن ریجن ۱ هست زیرا دیتاش همه جا پیدا میشه
اونی که ب شما گفتن ظظرفیت هست که برای ترکیبی باید ۲ باشه اکانتهای هکی یا ترکیبی ظرفت ۳و۱ روشون فعال نمیشه

خطر بن شدن واسه من هستش آیا؟ خب اگه اینجور باشه که همه میرن اکانت ترکیبی میخرن با قیمت خیلی خیلی ارزونتر!!!
اگه دستگاهم ریجن دو باشه فرقی میکنه که اکانت ریجن یک که شما گفتی بهترین هستش از نظر پیدا شدن دیتاش رو بخریم؟ خیلی ممنون

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آخرین مدلی که من خبر دارم و کم ایرادترین هست مدل 1216 هست که 1216A هاردش 500 گیگ و 1216B هاردش 1 ترابایت هست. ریجن دستگاه هیچ ربطی به اجرای بازی نداره! یعنی دستگات هر ریجنی باشه، بازیت از ریجن 1 یا 2 یا 3 باشه همه رو اجرا میکنه! فقط برای خرید DLC و آنلاین بازی کردن هست که ریجن بازی با اکانتی که میسازی باید یکی باشه. هیچ مشکلی هم برای ساخت اکانت وجود نداره! ریجن 1 یا همون ALL میشه آمریکا، ریجن 2 میشن کشورایه اروپایی و امارات(اگر کشورایه دیگه هم باشن من نمیدونم!) و ریجن آخری که 3 باشه هم میشن کشورهایه آسیایی مثل خود جاپونو و چینو از این دست! چیزی که تو خرید باید مد نظر داشته باشی فقط مدل دستگاه هست که 1216 باشه و البته ریجن 3 با 1 و 2 یه فرق داره اونم خروج از منو هست که تو ریجنهای 1 و 2 دایره خروج و ضربدر ورود هست ولی تو ریجن 3 برعکس هست! همین! دست 2 هم من توصیه نمیکنم! از هرجا هم میگیری دست کم 1 هفته محلت تست بگیر و یه جوری بنداز که 5 شنبه جمعه نشه روز خریدت که اگر 1 در یک میلیارد مشکلی داشت مهلت برگشت داشته باشی و 5شنبه جمعه بشینی کنسولو به خاک و خون بکشی:D دیه بقیش به خودت بستگی داره از کجا بگیریو چند و چونش! مهماش همینا بود و اینکه با خیال راحت بگیر!PS4 مثل PS2 میمونه! خوب کار میکنه نگران نباش! چقد نوشتم:|

البته ژاپن ريجن 2 حساب ميشه.
براي خودش يه رجين 2 مخصوصه ولي اروپايي نيست
ريجن 3 بيشتر ميشه اسياي شرقي
4 هم ميشه استراليا و اقيانوسيه

خب میشه تشخیص داد ک با کارت های بانکی هکی خریدن یا قانونی ؟ مثلا سه ماهه رو تو یه سایت دیدم 58 تومن میفروخت ... اینایی ک با کارت هکی خریدن و دارن میفروشن اگه ما پلاس رو استفاده کنیم برا اکانت ما خطری ایجاد میکنه یا نه؟

متاسفانه راه خاصي نيست مگر اعتماد كردن به طرف

البته يه سري از فروشنده ها هستن اسكن از كارت يا رسيد ايميل خريداري شده رو بهتون نشون ميدن
من تا الان نشنيدم اتفاق خاصي افتاده باشه ولي چرا احتمال بن و ... هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر