هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
اینو که خیلی راحت میتونن متوجه بشن،دستگاه شما مرتب داره چک میشه از طریق نت.
هر دستگاهی ای پی خودشو داره و سریال نامبر خودشو.تا دستگاه شما به نت وصل میشه مرتب به سرور سونی وصل میشه و چک میشه،به خاطر همین مسائل نمیتونن دستگاه رو هک کنن و....

اقا اگه ايني كه ايشون ميگه درست باشه كه احتمالا هست امكان اينكه دستگاه بن بشه وجود خواهد داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
اقا يه سيوال هم من ميپرسم
دستگاهم ريجن ٢
حساب امريكا درست كردم
هم امريكا هستش psn
حالا اگه يه بازي بخرم انلاين باشه به سرور اروپا وصل ميشم يا امريكا ؟
از كجا ميشه فهميد ؟

وصل شدن به سرورها اصلا به ریجن بازی و دستگاه ربط نداره، فقط من یه بازی یادمه مه ریجن لاک داشت اونم بازی Mortal Kombat X بود، فکر کنم توی همه بازی ها به نزدیک ترین سروری که نت بهتری داشته باشی متصل میشی و در بعضی بازی ها هم مثل Battle Field 4 میتونی خودت انتخاب کنی

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان این تاپیک رو جای خوبی برای مطرح کردن سوالام پیدا کردم. درسته تاپیک پی اس پلاس هم بود ولی تنوع سوالام جوریه که اینجا فکر کنم حرفه ای ها بهتر بهم پاسخ بدن...

راستش من گیمر حرفه ای و قدیمی هستم ولی تا به حال به دنبال بازی آنلاین نرفتم به خاطر مشکلات اینترنت برای همین سوالاتی برام پیش اومده

آیا با اینترنت 4g ایرانسل بدون نیاز به کاهش پینگ میشه آنلاین بازی کرد با ps4؟

برای خرید از پی اس استور نیاز به چه اقلامی دارم :)
منظورم اینه که باید اشتراک پی اس پلاس داشته باشم؟ خوب اینو میدونم بعضی جاها میفروشن...مثلا اشتراک 1 ماهه دارم...و قیمت مثلا یک بازی 59 دلاره؟ خوب چجوری بازی رو بخرم تو اکانتم که پول نیست؟ چجوری باید شارژ کنم از چه راهی ؟برام نامفهومه :)

وقتی کارت اشتراک پی اس پلاس خریدم چجوری باید فعالش کرد؟

مثلا یه بازی رو دانلود خواستم بکنم با یه حجمی اگه وسط دانلود دستگاه خاموش بشه برق بره یا مثلا اینترنت قطع بشه باز باید از اول دانلود رو شروع کنم؟

در صفحات قبل دیدم دوستان در مورد حرف زدن در آنلاین پی اس ان حرف میزنن؟منظورتون از حرف زدن یعنی اینکه صدای هم دیگه رو میشنوید یا فقط نوشته به هم میفرستید در محیط انلاین؟

اگه یه بازی رو دانلود کردیم تا ابد واسه ماس یا میتونم بفروشمش؟

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
دوستان این تاپیک رو جای خوبی برای مطرح کردن سوالام پیدا کردم. درسته تاپیک پی اس پلاس هم بود ولی تنوع سوالام جوریه که اینجا فکر کنم حرفه ای ها بهتر بهم پاسخ بدن...

راستش من گیمر حرفه ای و قدیمی هستم ولی تا به حال به دنبال بازی آنلاین نرفتم به خاطر مشکلات اینترنت برای همین سوالاتی برام پیش اومده

آیا با اینترنت 4g ایرانسل بدون نیاز به کاهش پینگ میشه آنلاین بازی کرد با ps4؟

برای خرید از پی اس استور نیاز به چه اقلامی دارم :)
منظورم اینه که باید اشتراک پی اس پلاس داشته باشم؟ خوب اینو میدونم بعضی جاها میفروشن...مثلا اشتراک 1 ماهه دارم...و قیمت مثلا یک بازی 59 دلاره؟ خوب چجوری بازی رو بخرم تو اکانتم که پول نیست؟ چجوری باید شارژ کنم از چه راهی ؟برام نامفهومه :)

وقتی کارت اشتراک پی اس پلاس خریدم چجوری باید فعالش کرد؟

مثلا یه بازی رو دانلود خواستم بکنم با یه حجمی اگه وسط دانلود دستگاه خاموش بشه برق بره یا مثلا اینترنت قطع بشه باز باید از اول دانلود رو شروع کنم؟

در صفحات قبل دیدم دوستان در مورد حرف زدن در آنلاین پی اس ان حرف میزنن؟منظورتون از حرف زدن یعنی اینکه صدای هم دیگه رو میشنوید یا فقط نوشته به هم میفرستید در محیط انلاین؟

اگه یه بازی رو دانلود کردیم تا ابد واسه ماس یا میتونم بفروشمش؟

اقا قدم قدم
اما اينو بگم براي بازي انلاين به پي اس پلاس نياز داري
بعضي بازي ها هم نيازي بهش نداره تو استور نوشته
براي خريد هم كارت هست مثل كيف پول عمل مي كنه برات
كدش رو مي زني حسابت شارژ ميشه

akbari171

کاربر سایت
Feb 21, 2016
5
مرسی از پاسختون ببخشید فقط یه سوال دیگه این دوست من الان کلی بازی از همین راه گرفته اکانت پلاس هم گرفته همش داره به من میگه بیا توام اینکارو بکن میخواستم بدونم پس چرا هنوز بن نشده

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
من اگه يه بازي و كه خريدم ديسكشو بدم به تو سوني از كجا بفهمه تو بازي رو دزديدي يا خريدي ؟؟

دیسک بازی مشکلی نداره.
بازیهای دیجیتالی این مشکل براشون پیش میاد.
من نوعی با اکانتم کلی بازی میخرم و کلی هم پول میریزم توش،یکی پیدا میشه اکانتمو هک میکنه و میفروشش.
من با سونی صحبت میکنم و اونا هم اکانتو بن میکنن و بازی میپره...

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دیسک بازی مشکلی نداره.
بازیهای دیجیتالی این مشکل براشون پیش میاد.
من نوعی با اکانتم کلی بازی میخرم و کلی هم پول میریزم توش،یکی پیدا میشه اکانتمو هک میکنه و میفروشش.
من با سونی صحبت میکنم و اونا هم اکانتو بن میکنن و بازی میپره...
اطلاعاتت نادرسته و با منطق جور در نماید
ب فرض من ۶۰۰ دلار بازی توی اکانتم باشه ی شخصی بیاد اکانت منو هک کنه اگر من شکایت کنم اکانتم بن میشه؟؟ یعنی ۶۰۰ دلار سوخت میشه؟:-o
دوست عزیز در صورت شکایت کردن صاحب اکانت هک شده اکانت اون طرف دیاکتیو ال و ریست پسورد میشه و ب صاحبش باز گشت داده میشه

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
:|
امشب رفته بودم یه مانیتور بگیرم برای pc و ps4 که مشترک استفاده کنم ازشون
رفتم گشتم مانیتور mx279 h که تو رنج قیمتی که میخواستم گزینه ی عالی بود رو گرفتم
حالا اومدم خونه بهش کیس رو وصل کردم دیدم بصورت عالی و همه چیزش درست هست
ps4 هم بهش وصل کردم بازم خوب بود اما بعد از چند بار که بین pc و ps4 سوییچ میکردم دیدم که دیگه کنسول صفحش بالا نمیاد فقط یه صفحه مشکی اومده بود مانیتور رو خاموش و روشن کردم دیدم مشکلی پیدا نکرده اما هر بار که روی کنسول سوییچ میکردم این مشکل پیش اومد
کنسول رو به تی وی وصل کردم مشکلی نداشت و مثل همیشه اجرا میشد و صفحه هم بالا میومد اما از دوباره به مانیتور وصلش کردم مشکل پیدا کرد
پورت های مانیتور هم چک کردم هیچ مشکلی نداشت
حالا نمیدونم دلیلش چیه که اینطور شده
ممنون میشم کمک کنید :(

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان هک اکانت خودمون هم یه سری جاها انجام میدن مثلا 800میلیون دلار فقط با 55هزار تومان!!!!غیر قابل باوره قضیه چیه؟؟!!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان هک اکانت خودمون هم یه سری جاها انجام میدن مثلا 800میلیون دلار فقط با 55هزار تومان!!!!غیر قابل باوره قضیه چیه؟؟!!!!

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
اطلاعاتت نادرسته و با منطق جور در نماید
ب فرض من ۶۰۰ دلار بازی توی اکانتم باشه ی شخصی بیاد اکانت منو هک کنه اگر من شکایت کنم اکانتم بن میشه؟؟ یعنی ۶۰۰ دلار سوخت میشه؟:-o
دوست عزیز در صورت شکایت کردن صاحب اکانت هک شده اکانت اون طرف دیاکتیو ال و ریست پسورد میشه و ب صاحبش باز گشت داده میشه
بله دوست عزیز،ما هم میدونم،اما اصطلاحا میگن بن میشه.

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان من یه مشکله بزرگ دارم اینکه فایل های بازی کال افو دانلود کردم فایل ها کامل دانلود شد وه سالمه اما سرعت کپیش خیلی کمه در حد یک کیلو باید کسی میتونه راهنمایی کنه چی کار کنم ؟برنامه ای هست تعمیر کنه فایل های دیگرو امتحال کردم فقط این اینطوری شده وقتی دارم میزارم به کنسول بزنه 56 ساعت وقت داده

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان من یه مشکله بزرگ دارم اینکه فایل های بازی کال افو دانلود کردم فایل ها کامل دانلود شد وه سالمه اما سرعت کپیش خیلی کمه در حد یک کیلو باید کسی میتونه راهنمایی کنه چی کار کنم ؟برنامه ای هست تعمیر کنه فایل های دیگرو امتحال کردم فقط این اینطوری شده وقتی دارم میزارم به کنسول بزنه 56 ساعت وقت داده

احتمالا کنسول با psx مچ نشده...و داره از اینترنت استفاده میکنه.
همه مراحل رو درست پیش رفتی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر