هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent
دوستان سیو ریجن های مختلف یک بازی فرق داره ؟

مثلا من الان Black Ops 3 با دیسک ریجن 2 رفتم ، حالا بخوام با دیسک ریج 1 ادامه بدم میشه ؟

Behnam07

کاربر سایت
Jun 9, 2011
2
[MENTION][MENTION][LTR]
سلام دوستان
بلخر امروز کنسولو خریدم 1216A
یدونه هم بازی last of us فیزیکی.
دوستان فقط در حالت روشن و سیف مود میشه دسته رو شارژ کرد خاموش نمیشه؟
در حال شارژ بازی کنم چی؟
با شارژر گوشی شارژ کنم مشکلی هست؟
دستگاه داغ کردنش عادیه؟
یعنی اگه 7 الی 8 ساعت بخوام بازی کنم مشکلی پیش نمیاد؟
بعضی موقع ها صدایه فن زیاد میشه بعد چند دقیقه باز کم میشه مشکل خواستی که نیست؟
بعد این هوا رو از کنارا و پشت میده بیرون میخوام واسش پایه فن دار بخرم ولی دقیقا فنایه پایه جایی قرار میگیرن که هوا رو میده بیرون اونوقت نمیتونه خنک کنه که؟
برایه وصل شدن به نت باید چیکار کنم؟مودمم ظبقه بالاست
وصل بشم خودش ابدیت اینا انجام میده؟
واسه ابدیت اینا به پلاس لازم ندار که؟
از کجا بفهمم الان ابدیت دستگاه چنده؟
من یدونه مانیتو 1080 دارم واسه PC ولی باند ندار اگه به دسته هندزفری وصل کنم میشه صدایه بازی رو شنید؟
برایه بار سوم که روشن کردم دستگاه روشن بود و من با کنتورول تلویزیون رفتم رو hdmi 3که تصویرو بیار تصویرو قاطی نشون داد و هر دوثانیه کنسول تق صدا میداد که کلید پاور دستگاهو نگهداشتم رفت رو حالت صیف مود فکر کنم چراغش نارنجی بود بعد دوبار روشن کردم این سری زود رفتم رو HDMI 3 اورد بدون مشکل میخواستم بدونم کسی دلیلشو میدنه؟
بعد یسری اکانتایه بازیا هست میفروشن مثلا دهتا بازیه 90 تومن اینا جریانشون چیه میشه انلاین بازی کرد؟
کسی بازی شطرنج سراغ دار واسه این حتماااا بگه پدرم گیر داد شطرنج بازی کنه اونم انلاین!!!
بعد من هر سری که از بازی در اومدم سی دی رو در نیوردم داخلش موند و از منو خاموش کردم مشکلی که نیست هر سری خاموش کنم؟
تو بخش خاموش کردن سه تا حالت داشت صیف مود.خاموش.لاگاف.لاکافو زدم اومد از یوزر بیرون دسته خاموش شد خودش روشن جریان این چیه؟
بعد تو بخش ستینگ هم گذینه کیبورد دار هم موس،اینا یعنی که میشه باهاشون بازی کرد؟
ممنون میشم به همه سوالاتم جواب بدین...

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
خبر هک سونی 4 تموم شد؟

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی سایت معتبر داره برا خرید باز های ترکیبی سونی 4 ؟ لطفا پیام خصوصی بده اگه کسی خرید کرده

m3hrdad98

کاربر سایت
Jan 7, 2016
5
سلام دوستان روز بخیر

یه سوال داشتم

آیا در ps4 با قرار دادن دیسک بازی درون دستگاه ، بازی به صورت خودکار نصب میشه و بعد از اون احتیاجی به دیسک برای بازی کردن نیست ؟

ممنون میشم یه توضیح مختصر بدید.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام دوستان روز بخیر

یه سوال داشتم

آیا در ps4 با قرار دادن دیسک بازی درون دستگاه ، بازی به صورت خودکار نصب میشه و بعد از اون احتیاجی به دیسک برای بازی کردن نیست ؟

ممنون میشم یه توضیح مختصر بدید.
گیم رو نصب میکنید پس از اون برای اجرا باید دیسک درون کنسول باشه.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من کنسول را باز کردم و آپدیت کردم الآن می خوام اکانت بسازم اما همون مرحله اول که میگم کاربر جدید هستم و ضربدر رو می زنم رو please wait می مونه الآن یک ربعه اینجا گیر کرده
چکار کنم؟میشه از طریق کامپیوتر اکانت ساخت؟اطلاعات اکانت مثل خیابون و ایالت رو چی بنویسم؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
من کنسول را باز کردم و آپدیت کردم الآن می خوام اکانت بسازم اما همون مرحله اول که میگم کاربر جدید هستم و ضربدر رو می زنم رو please wait می مونه الآن یک ربعه اینجا گیر کرده
چکار کنم؟میشه از طریق کامپیوتر اکانت ساخت؟اطلاعات اکانت مثل خیابون و ایالت رو چی بنویسم؟

با کامپیوتر بساز و با کنسول لوگین شو.اگه سر لوگین گیر کرد با نت 3جی رایتل یا ایرانسل تست کن
خیابون نمیخواد

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
سلام

ادرس dns تون رو به صورت دستی تو کنسول وازد کنید

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
[MENTION][MENTION][LTR]
سلام دوستان
بلخر امروز کنسولو خریدم 1216A
یدونه هم بازی last of us فیزیکی.
دوستان فقط در حالت روشن و سیف مود میشه دسته رو شارژ کرد خاموش نمیشه؟
در حال شارژ بازی کنم چی؟
با شارژر گوشی شارژ کنم مشکلی هست؟
دستگاه داغ کردنش عادیه؟
یعنی اگه 7 الی 8 ساعت بخوام بازی کنم مشکلی پیش نمیاد؟
بعضی موقع ها صدایه فن زیاد میشه بعد چند دقیقه باز کم میشه مشکل خواستی که نیست؟
بعد این هوا رو از کنارا و پشت میده بیرون میخوام واسش پایه فن دار بخرم ولی دقیقا فنایه پایه جایی قرار میگیرن که هوا رو میده بیرون اونوقت نمیتونه خنک کنه که؟
برایه وصل شدن به نت باید چیکار کنم؟مودمم ظبقه بالاست
وصل بشم خودش ابدیت اینا انجام میده؟
واسه ابدیت اینا به پلاس لازم ندار که؟
از کجا بفهمم الان ابدیت دستگاه چنده؟
من یدونه مانیتو 1080 دارم واسه PC ولی باند ندار اگه به دسته هندزفری وصل کنم میشه صدایه بازی رو شنید؟
برایه بار سوم که روشن کردم دستگاه روشن بود و من با کنتورول تلویزیون رفتم رو hdmi 3که تصویرو بیار تصویرو قاطی نشون داد و هر دوثانیه کنسول تق صدا میداد که کلید پاور دستگاهو نگهداشتم رفت رو حالت صیف مود فکر کنم چراغش نارنجی بود بعد دوبار روشن کردم این سری زود رفتم رو HDMI 3 اورد بدون مشکل میخواستم بدونم کسی دلیلشو میدنه؟
بعد یسری اکانتایه بازیا هست میفروشن مثلا دهتا بازیه 90 تومن اینا جریانشون چیه میشه انلاین بازی کرد؟
کسی بازی شطرنج سراغ دار واسه این حتماااا بگه پدرم گیر داد شطرنج بازی کنه اونم انلاین!!!
بعد من هر سری که از بازی در اومدم سی دی رو در نیوردم داخلش موند و از منو خاموش کردم مشکلی که نیست هر سری خاموش کنم؟
تو بخش خاموش کردن سه تا حالت داشت صیف مود.خاموش.لاگاف.لاکافو زدم اومد از یوزر بیرون دسته خاموش شد خودش روشن جریان این چیه؟
بعد تو بخش ستینگ هم گذینه کیبورد دار هم موس،اینا یعنی که میشه باهاشون بازی کرد؟
ممنون میشم به همه سوالاتم جواب بدین...
سلام

فقط در حالت روشن و Rest Mode شارژ میشه دسته.
در حین بازی کردن هم شارژ میشه ولی با سرعت کمتر
ترجیحا با خود دستگاه یا کامپیوتر شارژ بشه بهتره.
بیشتر از 8 ساعت هم بازی کنی مشکلی پیش نمیاد.
بالا رفتن صدای فن طبیعیه.
باید بری تو قسمت Network و بعد نوع اتصال رو بزاری روی Wireless اگه مودمتو پیدا کرد و راحت بهش وصل شد مشکلی نداره.
خود دستگاه پیغامی برای آپدیت شدنش میده و شروع به آپدیت به آخرین ورژن میکنه، ورژن دستگاه هم تو قسمت Settings-System Information نشون میده.
صدای بازی رو میشه با وصل کردن هدفون به دسته شنید.
این اکانت ها هک شده هست و بعد یه مدت بن میشن، پیشنهاد میشه از خریدنشون خودداری کنید.
بازی Pure Chess بهترین بازی شطرنج PS4.
نه مشکلی نیست، لاگ آف شما رو از یوزرت خارج میکنه که بتونی وارد یه یوزر دیگه بشی.
کیبرد و ماوس هم توی بعضی از بازی های خاص میشه استفاده کرد.

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
من یک سئوال دارم که خیلی از دوستان به این سئوال پاسخ دادین. ولی متاسفانه من هنوز درک نکردم که چجوری میشه بازی هایی که برادرم توی آلمان دیجیتالی خریداری میکنه منم توی ایران ازش استفاده کنم . اون اکانت آلمان (یورویی خریداری کرده) من اکانتم واسه آمریکا و دلاری هستش. به نفر سومی هم نمیخواد اکانتشو بده فقط خودم و خودشیم (اخه بعضی از دوستان به من ظرفین 1 2 3 اینا توضیح دادن که به نظرم ربطی به این قضیه نداره). بعد یجوری باشه هر کدوم بدون نیاز به اون یکی بتونیم بازی رو بدون مشکل آفلاین و آنلاین بازی کنیم. خواهشاً خیلی ساده و کامل توضیح بدین. ممنون

سئوال آخر اینکه این کار قانوی هستش ؟ مشکل بن شدن که وجود نداره ؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من یک سئوال دارم که خیلی از دوستان به این سئوال پاسخ دادین. ولی متاسفانه من هنوز درک نکردم که چجوری میشه بازی هایی که برادرم توی آلمان دیجیتالی خریداری میکنه منم توی ایران ازش استفاده کنم . اون اکانت آلمان (یورویی خریداری کرده) من اکانتم واسه آمریکا و دلاری هستش. به نفر سومی هم نمیخواد اکانتشو بده فقط خودم و خودشیم (اخه بعضی از دوستان به من ظرفین 1 2 3 اینا توضیح دادن که به نظرم ربطی به این قضیه نداره). بعد یجوری باشه هر کدوم بدون نیاز به اون یکی بتونیم بازی رو بدون مشکل آفلاین و آنلاین بازی کنیم. خواهشاً خیلی ساده و کامل توضیح بدین. ممنون

سئوال آخر اینکه این کار قانوی هستش ؟ مشکل بن شدن که وجود نداره ؟

ببین دوست عزیز اصلا ربطی به این نداره که اکانت برادرتون برای کجا هست، شما وقتی اکانت ایشون رو پرایمری کنید توی کنسولتون بازی ها و پلاس ایشون براتون Share میشه و شما میتونید هم در حالت آفلاین و هم آنلاین بازی های اکانت ایشون رو انجام بدید. اما ایشون برای بازی کردن بازی هاش باید همیشه آنلاین باشه تا لایسنس بازی هاش چک بشه هر بار، که فکر نکنم این مشکل بزرگی باشه توی آلمان.
در ضمن این روش کاملا قانونی و مورد تایید خود سونی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر