هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام دوستان لطفا کمک کنید نمیتونم آنلاین بازی کنم
هم پلاس دارم هم به پی اس ان وصلم ولی نمیشه آنلاین بازی کرد هربازی که اجرا میکنم واسه انلاین ارور میده
اینم بگم با کنسول همه کار میشه کرد مثلا دانلود یا آپلود و .... فقط نمیشه مولتی بازی کرد
وقتی میخام هاردلاین مولتی بزنم ارور شبکه psn یا ea acses میده مینویسه نمیتونه پیدا کنه

وقتی متال میخام انلاین بزنم ارور میده که به سرور وصل نمیشه بلک اوپس هم همینجوریه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
هم پلاس دارم هم به پی اس ان وصلم ولی نمیشه آنلاین بازی کرد هربازی که اجرا میکنم واسه انلاین ارور میده
اینم بگم با کنسول همه کار میشه کرد مثلا دانلود یا آپلود و .... فقط نمیشه مولتی بازی کرد
وقتی میخام هاردلاین مولتی بزنم ارور شبکه psn یا ea acses میده مینویسه نمیتونه پیدا کنه

وقتی متال میخام انلاین بزنم ارور میده که به سرور وصل نمیشه بلک اوپس هم همینجوریه

مشکل از اینترنتون هست
تک کانکشن خیلی ضعیفه
یک تست از speedtest بزارید

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
مشکل از اینترنتون هست
تک کانکشن خیلی ضعیفه
یک تست از speedtest بزارید
دوست عزیز تو تنظیمات اینترنت ps4 تست که میزنم سرعت دانلود 5 مگ و اپلود 460 کیلوبایت میزنه
یعنی
احتمال داره از شرکت اینترنتیم باشه ؟؟؟؟

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324

Dns رو امتحان کن
8.8.8.8
8.8.4.4
اين

ehrez

کاربر سایت
Sep 19, 2014
43

دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم. اصلا به پی اس ان نمیتونم وصل بشم و آنلاین بازی کنم . اینترنتم مخابراته. خیلی پرسجو کردم ، مشکل از سرویس اینترنتیه .
بقول دوستمون که گفت بعضی شرکتهای ارائه دهنده اینترنت مشکل سرعت توی تک کانکشن و همچنین پینگ بالا دارن. من پرسیدم مثل اینکه پارس آنلاین و چند تا شرکت دیگه این مشکل خیلی کمتره . یک سرویس مخصوص گیم هم دارن که روی سرویس اینترنتیتون فعال میکنن که پینگ رو تا حدودی کم میکنه. من که این پنجشنبه میخوام برم سرویسم رو عوض کنم.
موفق باشید

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان میخوام ps4بگیرم و چندتا سوال :
1 هارد 500 کافیه یا 1ترابایت بگیرم ؟
2از نظر انلاین ضعیف که نیست میشه به راحتی انلاین زد ؟
3 کنسول بعداز چندساعت میگن خیلی داغ میکنه وصدا میده ایا حقیقته ؟
4 کیفت کنترل و خود دستگاه درچه حدیه مثل ایکس باکس وان هسته تا یکی دوسال مشکلی پیش نیاد ؟
5 فعلا هیچ سوالی دیگه ندارم :) ممنون پیشاپیش

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان میخوام ps4بگیرم و چندتا سوال :
1 هارد 500 کافیه یا 1ترابایت بگیرم ؟
2از نظر انلاین ضعیف که نیست میشه به راحتی انلاین زد ؟
3 کنسول بعداز چندساعت میگن خیلی داغ میکنه وصدا میده ایا حقیقته ؟
4 کیفت کنترل و خود دستگاه درچه حدیه مثل ایکس باکس وان هسته تا یکی دوسال مشکلی پیش نیاد ؟
5 فعلا هیچ سوالی دیگه ندارم :) ممنون پیشاپیش

1- اگر اهل بازی دیجیتالی و یا بازی کردن چندین عنوان آنلاین و آفلاین به صورت همزمان هستی 1 ترا بگیر، در غیر این صورت 500 بگیر
2- توی یک سری از بازی ها اینترنت ایران مشکل داره و نمی شه راحت آنلاین بازی کرد، مثل Fifa16، این مشکل روی کنسول رغیب کمتره، قطعی PSN هم بیشتره به نسبت XBL
3- کنسول کلا هم داغ می کنه هم صداش زیاد می شه، ربط به ساعت نداره به بازی ای که داری انجام می دی داره
4- دسته های سری اول آنالوگ هاش مشکل داشتن الان برطرف شدن، در کل کنسول از لحاظ بدنه و کنترلر کیفیت ساخت از X1 کمتر هست، از لحاظ سخت افزار مشکلی نداره و مشکلات مربوط به پارت های اول بودن بیشتر

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام
تو قسمت playstation store هم سوالم رو مطرح کردم گفتم اینجا هم بگم سوالم اینه :

میخواستم دی ال سی یه بازی رو بخرم اما نمیدونم چیکار باید بکنم
فقط تا اینجا میدونم که باید براساس ارزش اون dlc که مثلا 14.99 دلار هست برم psn card بخرم و طرف بهم کد بده
حالا باید با اون کد چطور dlc رو بخرم
ممنون میشم یکی توضیح بده

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
متاسفانه یه سری از دوستان با دادن اطلاعات غلط فقط باعث گمراه شدن بقیه میشن
من بازی PES 2016 MyClub رو دانلود کردم و برخلاف گفته دوستان که میگفتند بازی صدای گزارشگر نداره باید بگم که بازی بر خلاف دمو دارای گزارشگر هست
ضمن اینکه دوستان گفته بودن برای بخش انلاینش حتما پلاس لازمه ولی باید بگم برخی قسمتهاش بدون پلاس هم میشه بازی کرد و فقط بخش دیویشنش نیاز به پلاس داره
پس به دوستان توصیه میکنم که بازی رو دانلود کنن و ازش لذت ببرند
با تشکر

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
متاسفانه یه سری از دوستان با دادن اطلاعات غلط فقط باعث گمراه شدن بقیه میشن
من بازی PES 2016 MyClub رو دانلود کردم و برخلاف گفته دوستان که میگفتند بازی صدای گزارشگر نداره باید بگم که بازی بر خلاف دمو دارای گزارشگر هست
ضمن اینکه دوستان گفته بودن برای بخش انلاینش حتما پلاس لازمه ولی باید بگم برخی قسمتهاش بدون پلاس هم میشه بازی کرد و فقط بخش دیویشنش نیاز به پلاس داره
پس به دوستان توصیه میکنم که بازی رو دانلود کنن و ازش لذت ببرند
با تشکر

عزیز دل من نگفتم بازی گزارشگر نداره
بعدشم همونطور که شما میگی برای بخش آنلاینش نیاز به پلاسه که منم همینو گفتم.کسی که بخش مای کلابو دیده باشه میدونه که بخش دیویژنش پلاس میخواد

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
سلام دوستان قصد خرید یه کنسول ps4دست دو دارم ریجن ۱ و سری-cuh-1001a به قیمت ۹۵۰ هزار تومن و یک بازی pes16 داخل هاردش به نظرتون ارزش داره یا نه؟ باید به چه چیزایی دقت کنم که مشکل نداشته باشن؟
سوال بعدی ، اگه اکانت جدید بسازم اون بازی داخل هاردش از بین میره ؟اگه جواب بله هست چطور میشه برش گردوند؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
سلام دوستان قصد خرید یه کنسول ps4دست دو دارم ریجن ۱ و سری-cuh-1001a به قیمت ۹۵۰ هزار تومن و یک بازی pes16 داخل هاردش به نظرتون ارزش داره یا نه؟ باید به چه چیزایی دقت کنم که مشکل نداشته باشن؟
سوال بعدی ، اگه اکانت جدید بسازم اون بازی داخل هاردش از بین میره ؟اگه جواب بله هست چطور میشه برش گردوند؟

بهتره نگیری...چون لانچ هست...و یه مقدار بعضی هاشون خرابی داشتن.
با یه مقدار پول بشتر در حد 100 تومن میتونی سری 11xx رو بگیری و بهتره.
باید یه مقدار باهاش بازی کنی .
با ساخت اکانت جدید اون بازی هم میره طرف که ایمیل و پسورد رو داد اول هر دوتاش رو عوض کن بعد هم یه اکانت دیگه بساز قدیمی رو primary کن احتمالا بازی روی اکانت جدید بیاد (البته مطمئن نیستم و با توجه به صحبت های دوستان گفتم بهتره یه نفر دیگه هم جواب بده)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
عزیز دل من نگفتم بازی گزارشگر نداره
بعدشم همونطور که شما میگی برای بخش آنلاینش نیاز به پلاسه که منم همینو گفتم.کسی که بخش مای کلابو دیده باشه میدونه که بخش دیویژنش پلاس میخواد
البته من اشاره ای به شخص خاصی نکردم
ولی دوستانی بودن که گفتند بازی گزارشگر نداره
دوستانی بودن که گفتند کلا برای بخش مای کلاب نیاز به پلاس هست و
بگذریم
مهم اینه که بقیه دوستان بدونن اصل مطلب چیه

- - -ویرایش - - -

این تخفیفهای هالیدی استور امریکا امسال واقعا به مفت هم نمیرزه
یه بازیهایی رو برای خرید گذاشته اصلا نمیشه اسمشون رو خوند
خداوکیلی امسال گند زدن به هر چی تخفیف هالیدی
اگه سالهای قبل هم همینطور بوده که باید کلا در استور رو با گل تخته کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟