هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بخشید من چند ساله از دنیای گیم دور بودم :dدرست متوجه نشدم
اگه بخوایم آفلاین بازی کنیم بازم مشکل داره؟
ظرفیت 1 باید کاملا افلاین باشی اگه کنسول به نت وصل بشه بازی قفل میشه
ظرفیت 3 باید حتما انلاین باشی تا لایسنس بازی چک بشه
ظرفیت 2 که گرونتر از همه هست هم میتونی انلاین باشی و هم افلاین و اینکه بازی را Active primery میکنی و از هر اکانتی که خواستی به بازی دسترسی داری

• Like
Reactions: saminshop

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
سلام یه همگی
بچه ها کسی درباره این اکانت های ترکیبی چیزی میدونه ؟!
قضیش چیه 5,6بازی تاپ رو تو یه اکانت میدن 140,150تومن؟!؟!
تاره انلاین هم داره؟!؟
ارزش خریدن داره؟!؟

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
سلام یه همگی
بچه ها کسی درباره این اکانت های ترکیبی چیزی میدونه ؟!
قضیش چیه 5,6بازی تاپ رو تو یه اکانت میدن 140,150تومن؟!؟!
تاره انلاین هم داره؟!؟
ارزش خریدن داره؟!؟

اگه طرف این اکانتا رو دی اکتیو کنه بده به تو بعد تو اکتیو کنی میتونی تا 6 ماه راحت بازی کنی اما به شرطی که صاحب اصلی اکانت که خارجی هست دنبالشو نگیره از سونی شکایت نکنه

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی ازین محافظ ها استفاده میکنه؟خوبه یا جلوی کارکردن راحت رو میگیره؟
محافظ ژله ای دسته پلی استیشن 4 طرح دار- Silicon Cover Dual shock 4
محافظ ژله ای دسته پلی استیشن 4 - Silicon Cover Dual shock 4

این کاورایی که قیمتش حدود 15 -18 تومن هست واقعا خوبن و فیت دسته میشن و اصلا لیزو اینجور چیزا نیستن و راحت میشه باهاشون بازی کرد و خوشگل میشه دستت

- - -ویرایش - - -

دوستان تو این چند روزه احتمالا به وصال میرسم :x:d
حالا سوالم اینه.بعد خریده کنسول با یه دسته حدود 300 350 بودجه برای بازی دارم.فیفا 16 رو حتما باید بخرم.پیشنهاد میدین با بقیش چیکار کنم؟جی تی ای رو دوس دارم رو این نسل هم بازی کنم.بازیهای سبک شوتر و ریسنیگ ماشین هم تو الویت هستن.

بیشتر بازیا رو سعی کن دسته دوم بخری ولی نه از توپخونه که گرون میدن تو تلگرام گروه زیاد هست اونجا قیمت درست میتونی بخری ----- بازیای جدیدم بزار یکی دوماه بگزره بخر تو فعات خیلی بازی های قشنگ که برای پلی4 اومده رو بازی نکردی اونا رو بگیر بازی کن تا تمومشون کنی قیمت این جدیدا هم ارزونتر شده

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
اگه طرف این اکانتا رو دی اکتیو کنه بده به تو بعد تو اکتیو کنی میتونی تا 6 ماه راحت بازی کنی اما به شرطی که صاحب اصلی اکانت که خارجی هست دنبالشو نگیره از سونی شکایت نکنه

ینی بعد از شش ماه میپره؟!؟
اینا اکانت هارو از کجا میارن
خودمون نمیتونیم گیر بیاریم دیگ به فروشنده ها پول ندیم؟!:)
از سایت خاصی میگیرن؟!؟
اگ سایتی داری مخصوص هک این جور چیزاس میشه معرفی کنی؟!

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام دوستان

من ميخواستم سيستم رو ارتقا بدم ديدم بايد حداقل 2.5 ميليون هزينه کنم. گفتم ببينم خريد ps 4 اصل چند در مياد. امدم طبق معمول اول تو فروم و مطالب عموموي رو خوندم و يک چيزايي دستگيرم شد.حالا يک چند تا سوال دارم. البته بگم قبلا ps3 جيل بريک شده داشتم.

ببخشيد شايد سوال هام تکراري باشند، ولي مطلع نيستم که ميپرسم:

1) ميدونم بعد يک مدتي بازي ها ازون تر ميشه! اما اين قضيه بازي دست دو چيه؟ مشکلي نداره ! مخصوصا اگه بخواي انلاين بزني؟

1.5) ارزونترين روش براي بازي کردن چيه ؟:-/ منظورم اينه که هم مطمئن باشه (بن نشي يا انللاين بشه) هم ارزون (تو رو خدا از روي بي پولي مگه مجبورم :d)!

2) اپديت ها خود کنسول اجباري هستن ؟ حتما بايد با خود کنسول گرفت؟ کلا اپديت نکنيم مثل ps3 بازي ها اجرا نميشن؟ اپديت ها حجيم هستن؟

3) واسه انلاين اکانت ps plus ميخواد ! درست ولي يک بازي مثل destiny که کلا انلاينه چطوره؟

4) واسه انلاين حداقل چه خطي از لحاظ سرعت و پينگ بايد داشته باشم؟ (اگه کسي تو مشهد هست که دقيق تر بگه ممنونb-))

5)واسه بازي ها حتما بايد نسخه فيزيکي داشته باشم يا ميتونم کپي از کسي بگيرم بعد کد بازي رو بخرم؟

6)چه مدلي رو بخرم بهتره؟ هارد چند گيگ بهتره؟ اصولا هارد کار بردش چيه(کپي خور که نيست پس به چه دردي ميخوره)؟

7) و سوال اخر اينکه من ps3 رو رو مانيتور HD ميزدم صدا رو ميدادم به باند! الان واسه ps4 هم همينه يا نه؟

شرمنده زياد شد سوال هام . بابت زحمتي هم که خواهيد کشيد متشکر:x

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام دوستان

من ميخواستم سيستم رو ارتقا بدم ديدم بايد حداقل 2.5 ميليون هزينه کنم. گفتم ببينم خريد ps 4 اصل چند در مياد. امدم طبق معمول اول تو فروم و مطالب عموموي رو خوندم و يک چيزايي دستگيرم شد.حالا يک چند تا سوال دارم. البته بگم قبلا ps3 جيل بريک شده داشتم.

1) ميدونم بعد يک مدتي بازي ها ازون تر ميشه! اما اين قضيه بازي دست دو چيه؟ مشکلي نداره ! مخصوصا اگه بخواي انلاين بزني؟

1.5) ارزونترين روش براي بازي کردن چيه ؟:-/ منظورم اينه که هم مطمئن باشه (بن نشي يا انللاين بشه) هم ارزون (تو رو خدا از روي بي پولي مگه مجبورم :d)!

2) اپديت ها خود کنسول اجباري هستن ؟ حتما بايد با خود کنسول گرفت؟ کلا اپديت نکنيم مثل ps3 بازي ها اجرا نميشن؟ اپديت ها حجيم هستن؟

3) واسه انلاين اکانت ps plus ميخواد ! درست ولي يک بازي مثل destiny که کلا انلاينه چطوره؟

4) واسه انلاين حداقل چه خطي از لحاظ سرعت و پينگ بايد داشته باشم؟ (اگه کسي تو مشهد هست که دقيق تر بگه ممنونb-))

5)واسه بازي ها حتما بايد نسخه فيزيکي داشته باشم يا ميتونم کپي از کسي بگيرم بعد کد بازي رو بخرم؟

6)چه مدلي رو بخرم بهتره؟ هارد چند گيگ بهتره؟ اصولا هارد کار بردش چيه(کپي خور که نيست پس به چه دردي ميخوره)؟

7) و سوال اخر اينکه من ps3 رو رو مانيتور HD ميزدم صدا رو ميدادم به باند! الان واسه ps4 هم همينه يا نه؟

سلام.
1) بازی دست دوم مثل زمان پلی3 نیست! الآن بهتر شده.قبلن ها کُد آنلاین داشتند و اگر کسی استفاده میکرد نفر بعدی نمیتونست آنلاین بزنه،ولی تمامی بازی های پلی4 هیچ کدامشون کد آنلاین ندارند.
لذا هر موقع دوست داشتی میتونی بازی دست دوم دست بیستم اصلن، بخری و بازی کنی حتی آنلاین بدون مشکل.

1.5) بهترین راه خرید بازی های دست دوم قدیمی هستش که چون قدیمیه قیمتشون خیلی کمه مثلا 50تومن. روش شیرینگ هم هست.اکانت شیرینگ همون بازی دیجیتالی هستش (بازی هایی که از طریق اینترنت میخری) بعد این اکانت رو درون پلی استیشن 4 شما مینویسن (رمز و ایناشو) بعد بازی ها رو روی کنسول دانلود میکنن که از قبل خریداری شده،میشه روی چنتا کنسول همزمان بازی ها رو اجرا کرد واسه همین قیمت تقسیم میشه و ارزون میشه.
اکانت های شیرینگ هم 3نوع داریم بهشون میگن ظرفیت.ظرفیت 1 » (حق نداری آنلاین بشی با کنسول وگرنه بازی ها قفل میشن!) ظرفیت 2» (میتونی آنلاین بشی و بازی هم کنی ولی اگر تعداد زیاد باشید ممکنه اکانت بن بشه،همه ی ظرفیت ها قابل بن شدن هستند کلن این مورد مهمیه ولی کم احتمال ترینشون ظرفیت 1 و 2 هستند) ظرفیت 3» فقط بصورت آنلاین میتونی بازی کنی و تا اینترنت نداشته باشی بازی کار نمیکنه.گرون ترینشون هم ظرفیت 2 هست {با تشکر از یکی از بچه های بازی سنتر که اینو نوشته بود ، من خودم نمیدونستم،آیدی ایشون هم یادم رفت نمیدونم چی بود بهرحال مرسی} مثلا اکانت ظرفیت 1 مثلا 10تا بازی مثلا 300تومنه.

2)آره آپدیت ها صد در صد اجباری هستند وگرنه به اینترنت و پلی استور وصل نمیشه.نه آپدیتاش در حد 200 مگابایته. نمیدونم به بازی ها ربط داره یا نه تست نکردم.مشکلی نیست آپدیت کن.

3)بازی دستینی باید به اینترنت متصل باشی وگرنه اصلا اجرا نمیشه.ولی حتی اگر پلی استیشن پلاس نداشته باشی توی بازی میتونی دیگران رو ببینی دارن بازی میکنن،میتونی حتی با هم دیگه برید بزنید یه غول رو بکشید.ولی یه سری قابلیت ها توی بازی هست مثل "تیم شدن" که وقتی تیم بشید مثلا 6نفره میفتید به جون یه غول.به اینها میگن RAID میگن مالتی پلیر و غیره،برای این بازی ها باید PS Plus داشته باشی وگرنه توی بازی گزینه اش خاکستریه و قابل کلیک نیست!متوجه شدی جریان چیه؟همه ی بازی ها بدون خرید پلی استیشن پلاس قابل بازی هستند! ولی همه ی بازی ها برای آنلاین باید پلی استیشن پلاس بخری!یه سری پلاس های 2روزه رایگان هم هست بعدن گرفتی بگو واست توضیح میدیم.پلاس 90روزه و 70تومن هست.پلاس 1ساله و 190 تومن هم هست.هر ماه 2تا بازی رایگان هم میدن هرکسی پلی استیشن پلاس داشته باشه.مثلا این ماه (نوامبر) بازی های Magicka 2 و سیزن دوم بازی The Walking Dead رو دادند.با یه بازی 500مگابایتی نمیدونم چیه هنوز بازش نکردم.با یه سری تخفیفات و اینا...

4) واسه آنلاین اول یه اینترنت (حداقل پیشنهاد می کنم 512) و حتما پینگ زیر 200.ولی بازی ای مثل Destiny هست که خوب کار شده سروراش عالی ان و مثلا من با پینگ 300-400 هم بازی می کنم و قطع نمیشه ولی مثلا تیر میزنی 2ثانیه بعد نشون میده که خون حریف کم شده یا نه وگرنه مثل اکثر بازی ها حالت قفل قفل شدن نداره.بستگی به بازیت خیلی زیاد داره!! خیلی زیاد!!
در کل فوکوس کن روی پینگ و حتمن سعی کن دیگه 2مگابیت رو داشته باشی چون دانلود های پلی4 بینهایت زیاد هست.هفته ای 10گیگ تو ذهنت باشه اگر 4-5تا بازی داری.

5)آره اگر مثلا 20دلار بدی بازی DriveClub رو بخریش،هیچ نیازی به نسخه مسخه فیزیکی نیست،خیلی راحت دانلودش میکنی نصب میکنی.اگر هم رفیقت داشتش ازش میگیری نصب میکنی.ولی دقت کن مثلا اگر اکانت آمریکا داری،بازی روی رجیون 1 دانلود میشه و اگر رفیقت مثلا بازی رجیون 2 دانلود کرده بود و بهت داد،بهش نمیخوره و ارور میده.

6)مدل های سری 1200 یا به قولی 1216a یا 1216b ، مدل a یعنی 500گیگابایت.مدل b یعنی 1ترابایت.هارد کارش اینه که کلن بازی روی دیسک اجرا نمیشه بلکه همون اول که دیسک بازی رو میزاری رو دستگاه، همه ی بازی کپی میشه تو هارد و بازی در اصل از روی هارد اجرا میشه و دیسک بازی فقط اول بازی که کلیک میکنی روی عکس بازی میچرخه تا کد های بازی رو چک کنه بفهمه بازی اصله! همین.برای همین هارد نیازه اگر مثلا 10تا بازی داری متوسط هر بازی 30گیگابایت حجم میبره معمولن.خودت حساب کن دیگه.500گیگ بخری حدودن 400 گیگ در دسترست هست و 1ترا بخری حدودن فکر کنم 870گیگ در دسترست هست.

7)چون پلی4 کلن کابل 3تا فیش یا 5تا فیش نداره و فقط HDMI و خروجی Optical داره،نمیتونی صدا بگیری.ولی یه نکته بهتر هست » دسته ی پلی استیشن 4،فیش 3.5 میلی متری میخوره (فیش صدا معمولی) واسه همین هر اسپیکر یا هدفونی خواستی میتونی بهش بزنی و صدا از تو اسپیکر پخش بشه و یا صدا مستقیم به گوشت برسه. خوشبختانه درون جعبه ی تمامی پلی4 ها یک عدد هدست قرار داره که واسع رفع کوتی خوبه دیگه نمیخواد هزینه کنی.برای اینکار هم میری به تنظیمات صدا و کل خروجی هدفون دسته رو تبدیل میکنی به "خروج تمامی صداها" خلاصه مسئله از این بابت حله.

• Like
Reactions: saminshop

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان

1 - نه هیچ مشکلی نداره اگه اکانت پلاس داشته باشی به راحتی میتونی آنلاین بازی کنی
1.5 - بهترین روش و مطمعنترین و ارزونترین روش اینه که بازی دست دو بخری بعدش بفروشی بازیهارو، سایت های زیادی هست واسه خرید فروش. بعضی بازی ها رو هم میشه کرایه کرد که اونم روش خوبیه که کلا با 10-20 تومان ضرر میتونی بازی هارو بازی کنی

2 - اگه بخای آنلاین بازی کنی آپدیت بازی اجباریه، واسه آنلاین بودن در محیط دستگاه آپدیت دستگاه حتما لازمه (حجم 250مگابایت هست معمولا) . اگه بخای بازی رو آفلاین بازی کنی نیازی نیست بازیتو آپدیت کنی - هم آپدیت کم حجم داره هم حجم بالا نزدیکا 10-12 گیگ :d

3- بعضی از بازی ها مثل Desteny یا NFS جدید Allways Online هستن، مثلا NFS برای بازی کردن بخش داستانی نیازی به داشتن اکانت پلاس نیست ولی دستینی مطمعن نیستم که چه طوریه

4 - بسته به اینکه چه بازی میخای بکنی یکم متفاوته، ولی معمولا با داشتن پینگ زیر 150 روی آی پی 8.8.8.8 میتونی راحت بازی کنی (یک ماه اخیر نت داعونه الان پینگ من با این آی پی رسیده به 190 ولی توی بعضی از ساعت روز راحت میتونم فیفا و BattleField بازی کنم) - سرعت 1مگابایت به بالا و داشتن پینگ پایین

5 - دیتا دیجیتالی و دیسک باهم فرق داره، اگه بازیو دیجیتالی بخری دیتاشم باید دیجیتالی بخری(توی اینترنت راحت پیدا میشه)

6 - مدل های جدید بگیر مصرف برق کمتری دارند-اگه چنتا بازی داشته باشی (نزدیک 10) بخای همزمان بازی کنی ، چون بازی ها اول روی هارد نصب میشن مشکل کمبود فضا خواهی داشت :d اگه بازی ها رو به صورت دیجیتالی بگیری هم حجم زیادی میگیرند.

7 - آره همینه :d

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
بچه ها کسی نمیدونه این اکانت بازی های ترکیبی که هک شدس رو فروشنده ها از کدوم سایتا گیر میارن؟!
اخ زور داره ادم بره اکانت هکی ک چند ماه بیشتر نمیمونه 150,160 پول بده

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
بچه ها کسی نمیدونه این اکانت بازی های ترکیبی که هک شدس رو فروشنده ها از کدوم سایتا گیر میارن؟!
یکی از دوستام وارد کننده اصلی این نوع اکانتا هست از یک هکر روسی میخره دلار میزنه ب حسابش واسش میفرسته
قیمتا هاش رو هم دیدم واقعا بعضی از واسط ها میشکن روش مثلا اکانت ۱۰۰ تومنی رو ۲۵۰ میفروشن

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد

ینی بعد از شش ماه میپره؟!؟
اینا اکانت هارو از کجا میارن
خودمون نمیتونیم گیر بیاریم دیگ به فروشنده ها پول ندیم؟!:)
از سایت خاصی میگیرن؟!؟
اگ سایتی داری مخصوص هک این جور چیزاس میشه معرفی کنی؟!

اینارو هکرا هک میکنن و یوزرو پسوردشونو میپیوچنن میفروشن . بعد 6 ماهم ممکنه بتونی بازی کنی این در صورتیه که صاحب اکانت نخواد اکانتشو بده رفیقش یا روی کنسول دیگه اکتیوش کنه تا وقتی که طرف نفهمیده میتونی راحت بازی کنی

- - -ویرایش - - -

آخه برادر من چه زوری داره تو بخای دیسکی بخری چندتا بازیو باید 500-600 تومن بدی داری با 100-200 تومن بازی میکنی تمومش میکنی بعد میگی زور داره؟ زمانی زور داره که یه بازیم نکرئی بن بشه وقتی بازیا رو تموم کردی دیگه تو استفادتو کردی حالا چه بن بشه چه نشه

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام.

اکانت های شیرینگ هم 3نوع داریم بهشون میگن ظرفیت.ظرفیت 1 » (حق نداری آنلاین بشی با کنسول وگرنه بازی ها قفل میشن!) ظرفیت 2» (میتونی آنلاین بشی و بازی هم کنی ولی اگر تعداد زیاد باشید ممکنه اکانت بن بشه،همه ی ظرفیت ها قابل بن شدن هستند کلن این مورد مهمیه ولی کم احتمال ترینشون ظرفیت 1 و 2 هستند) ظرفیت 3» فقط بصورت آنلاین میتونی بازی کنی و تا اینترنت نداشته باشی بازی کار نمیکنه.گرون ترینشون هم ظرفیت 2 هست {با تشکر از یکی از بچه های بازی سنتر که اینو نوشته بود ، من خودم نمیدونستم،آیدی ایشون هم یادم رفت نمیدونم چی بود بهرحال مرسی} مثلا اکانت ظرفیت 1 مثلا 10تا بازی مثلا 300تومنه.

2)آره آپدیت ها صد در صد اجباری هستند وگرنه به اینترنت و پلی استور وصل نمیشه.نه آپدیتاش در حد 200 مگابایته. نمیدونم به بازی ها ربط داره یا نه تست نکردم.مشکلی نیست آپدیت کن.

3)هر ماه 2تا بازی رایگان هم میدن هرکسی پلی استیشن پلاس داشته باشه.مثلا این ماه (نوامبر) بازی های Magicka 2 و سیزن دوم بازی The Walking Dead رو دادند.با یه بازی 500مگابایتی نمیدونم چیه هنوز بازش نکردم.با یه سری تخفیفات و اینا...

4) واسه آنلاین اول یه اینترنت (حداقل پیشنهاد می کنم 512) و حتما پینگ زیر 200.ولی بازی ای مثل Destiny هست که خوب کار شده سروراش عالی ان و مثلا من با پینگ 300-400 هم بازی می کنم و قطع نمیشه ولی مثلا تیر میزنی 2ثانیه بعد نشون میده که خون حریف کم شده یا نه وگرنه مثل اکثر بازی ها حالت قفل قفل شدن نداره.بستگی به بازیت خیلی زیاد داره!! خیلی زیاد!!
در کل فوکوس کن روی پینگ و حتمن سعی کن دیگه 2مگابیت رو داشته باشی چون دانلود های پلی4 بینهایت زیاد هست.هفته ای 10گیگ تو ذهنت باشه اگر 4-5تا بازی داری.

دمت گرم آقايي البته از aliahmadi2 هم تشکر ميکنم:

1- در مورد آپديت ها، اپديت کنسول اجباري و اپديت يازي بسته به اينکه انلاين بزني! دست گفتم؟ اين 10 12 گيگ هم مال بازي هاست ديگه ؟

2- اين پکيج گه گفتي ظرفيت يک، قابل اطمينان هست يا نه(فقط افلاين)؟ چون الان فروشنده گفت که يک پکيج توپ داره اکثر بازيهاش جديده به 450!

3- در مورد کلا انلاين، اولا من الان 512 وايمکس دارم ماهي هم 60 تا 100 گيگ دانلود ميکنم:d :d:d:d:d:-$ ! مثلا باهاش راحت hearthstone بازي ميکنم ولي چون پينگم بالايه 200 و تايم اوت هم دارم ايا ميشه انلاين زد يا بايد کاهش دهنده پينگ بگيرم؟ روال کاهش دهنده چطوره؟(البته ميتونم سرعت رو به 1 يا 2 ارتقا بدم) البته واسه انلاين بيشتر destiny و battle front و نهايتا gta مد نظر هم هست!

4- دوم اينکه بازي فري اکانت پلاس محدوديت زماني داره يا نه؟

بازم مرسي

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447

1- در مورد آپديت ها، اپديت کنسول اجباري و اپديت يازي بسته به اينکه انلاين بزني! دست گفتم؟ اين 10 12 گيگ هم مال بازي هاست ديگه ؟

2- اين پکيج گه گفتي ظرفيت يک، قابل اطمينان هست يا نه(فقط افلاين)؟ چون الان فروشنده گفت که يک پکيج توپ داره اکثر بازيهاش جديده به 450!

3- در مورد کلا انلاين، اولا من الان 512 وايمکس دارم ماهي هم 60 تا 100 گيگ دانلود ميکنم:d :d:d:d:d:-$ ! مثلا باهاش راحت hearthstone بازي ميکنم ولي چون پينگم بالايه 200 و تايم اوت هم دارم ايا ميشه انلاين زد يا بايد کاهش دهنده پينگ بگيرم؟ روال کاهش دهنده چطوره؟(البته ميتونم سرعت رو به 1 يا 2 ارتقا بدم) البته واسه انلاين بيشتر destiny و battle front و نهايتا gta مد نظر هم هست!

بازم مرسي
۱.اگر بازی روی دیسک باشه اپدیتش فقط برای انلاین اجباری هست (بدیهی است که بازی های انلاینی مثل nfs کلا اجباری هست)
اگر بازیت رو دیجیتالی بخری در هنگام دانلود باید حتما اپدیت انجام بدی یعنی اول اپدیت رو دانلود میکنه بعد بازی رو
اپدیت به بهتر شدن فریم و گرافیک خیلی کمک میکنه حتما انجام بده
۲.بازی های دیجیتالی رو ۱۰۰۰ نقر ب ۱۰۰۰ شکل ممکن میفروشن اصلا نمیشه گقت این طرفی که شما میگی چکار میخواد بکنه ولی من چون خودم دیجیتالی بازم میگم که ۴۰۰ واسه ظرفیت ۱ خیلی زیاده
من یا ۲۵۰ میتونم پیکیجی که ۵۰۰ گیگ بازی داره رو پیدا کنم تازه انلاین و افلاینم هست ظرفیت۲
۳.انلاین بازی کردن بستگی ب بازی شما داره مثلا gta خیلی سخت وصل میشه ولی nfs مثل هلو وارد میشه
بهتره اول بازی هایت رو مشخص کنی
کلا بازی های ea خیلی کارشون درسته (بجر فیفا ۱۶)
۴.محدودیتش تا زمانی هست که پلاس داری یعنی اگر پلاست تموم بشه بازی ها قفل میشن

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن

بازم مرسي
خواهش می کنم.
1) آره درست متوجه شدی کاملن.بله.
2) من شخصن تست نکردم ولی کلن پیشنهاد میدم بازی دست دوم بخری بهتره اکانت هست.هر جور صلاح میدونی،آزمون و خطاست دیگه،فوقش میدازن تو پاچت :d
3) وایمکس تایم اوت و پینگ بالایی داره،ترجیحا یا ADSL تهیه کن، یا WIRELESS تفاوت وایرلس با وایمکس اینه که مودم وایرلس اسمش "نانو استیشن" هست و پینگ و تاخیر و هزینه ی خرید سرویس هاش دقیقا مثل ADSL هست با این تفاوت که بصورت وایرلس وصل میشه به ISP و باید پشت بوم بزاریش و با شرکت هایی که تو شهرتون هستن (بخصوص شهر های بزرگ) تعامل داره.مثلا 10تا شرکت وایرلس تو شیراز هست،تو اهواز من 4تا رو میشناسم... خلاصه زیادن.مثل وایمکس نیست که فقط مبین نت و ایرانسل باشن با قیمت های نجومی.
بله میتونی Destiny بازی کنی ولی با توجه به گفته ی بچه ها باید بیخیال GTA بشی.راستی قبل از خرید دستینی هم حتما تاپیکش رو مطالعه کن که تو بخش مالتی پلیر هستش.چون بازیش Expansion (همان DLCهای بسیار گرونی داره.
در مورد کاهش دهنده ی پینگ اطلاع خاصی ندارم،شما میتونی با کاهش دهنده ی پینگ، پینگ رو کاهش بدی!! ولی مشکل اینجاست که اگر تایم اوت زیادی داشته باشی،هیچ تاثیری نخواهد داشت.اکانت کاهش دهنده هم بیشتر برای وایمکس که کاربرای بسیار زیادی داره، فکر میکنم کاربرد داره چون برای منه وایرلس که هیچگونه تاثیری نداشت همون پینگ ثابت خودمه.
4)نه خیر.برای هر ماه میتونی یه 2روز ـه رایگان فعال کنی (با ساختن اکانت جدید و اینا) و روی پلی4 دانلود کنی بازی های رایگان رو.
ولی نمیتونی به بازی های ماه های قبل دسترسی داشته باشی.مثلا پلی4 خریدی نمیتونی بازی هایی که تو سال 2013 رایگان اومدن،بری دانلود کنی!بلکه از همون ماه به بعد هرچی دانلود کردی یا گذاشتی تو لیست دانلودت تا آخر عمر میتونی هی دانلودش کنی یا پاکش کنی.مشکلی نیست. (ویرایش» در مورد این آخری،مطمئن نیستم،کسیکه بلده بیاد توضیح بده.)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر