هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان ریجن اکانتم برای آمریکا هستش ولی یک بازی هست که ریجنش 2 هست ، من الان با این اکانتم بخوام این ریجن 2 رو بازی کنم چه چیزهایی رو از دست میدم ؟ آپدیتها ؟ dlc ها ؟ کدی که داخل قاب بازی هست؟
dlc برایه redeem کردن و نصب کردن باید ریجنش با اکانتت یکی باشه. برایه استفاده از dlc رو مابقی اکانتها هم میتوونی اکانتی که dlc داره رو primary کنی.

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
dlc برایه redeem کردن و نصب کردن باید ریجنش با اکانتت یکی باشه. برایه استفاده از dlc رو مابقی اکانتها هم میتوونی اکانتی که dlc داره رو primary کنی.

ممنون میشه بیشتر توضیح بدید ؟ چون من الان نمیخوام یه اکانت دیگه بسازم و فقط یه دونه اکانت خودم رو دارم که دوست دارم همه بازی هام با اون باشه و چند تا اکانت و به صورت پراکنده و نامنظم نباشه ، من همیشه مشکلم با بازی های ریجن دو بوده ، در مورد آپدیت ها چطور؟ ممنون میشم در رابطه با dlc ها هم یه توضیح کلی بدید تا مرحله به مرحله انجام بدم
ممنونم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
ممنون میشه بیشتر توضیح بدید ؟ چون من الان نمیخوام یه اکانت دیگه بسازم و فقط یه دونه اکانت خودم رو دارم که دوست دارم همه بازی هام با اون باشه و چند تا اکانت و به صورت پراکنده و نامنظم نباشه ، من همیشه مشکلم با بازی های ریجن دو بوده ، در مورد آپدیت ها چطور؟ ممنون میشم در رابطه با dlc ها هم یه توضیح کلی بدید تا مرحله به مرحله انجام بدم
ممنونم

شما یه اکانت ریجن دو درست کن و dlc رو با اون دانلود کن بعد برو تو اکانت اصلیت و بازی رو با dlc بازی کن.

Sajad.Marshal

کاربر سایت
Oct 8, 2015
42
اقا من کنسولم ریجیون ۲
اکانتی که ساختم مال امریکاس ینی ریجیون ۱ فلوریدا

الان اکانت پلاس باید امریکا بگیریم یا انگلیس?
اخه اکانت پلاس های امیریکا ارزون تره ,,,, ولی تو توضیحات نوشته ریجیون امریکا !
تکلیف چیه الان?

Sent from my K016 using Tapatalk

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اقا من کنسولم ریجیون ۲

تکلیف چیه الان?

قضیه خرید پلاس یا PSN CARD اصلا ربطی به ریجن کنسول نداره
اکانت شما ریجن 1 آمریکا هست و تموم کارتهایی که میخری باید ریجن ‌1 آمریکا باشه

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
اقا من کنسولم ریجیون ۲

تکلیف چیه الان?

ریجن کنسول هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنه فقط اکانت مهمه شما که اکانتت ریجن1 هستش پلاس امریکا رو بگیر مشکلی پیش نمیاد

Sajad.Marshal

کاربر سایت
Oct 8, 2015
42
اقا من مشکلم کجاس هر انلاینی ایدی میزنم از بچه ها فروم هیچکسو پیدا نمیکنه ,,,
تا حالا مال ۱۰۰تا بچه هارو تو بخشای مختلف فروم که دادن سرچ کردم تا فرند ریکویست بدم , پیدا نمیکنه کسیو !!!!
چیه مشکل? اینترنت کانکشن مشکل نداره چون فیفارو انلاین بازی میکنم!

52fa3f4c54405e39dfc2abfe0c3c1d91.jpg

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
سلام .. ببینم تو PS4 هم مثل ps3 اپدیت رو نمیشه بکگراند دانلود کرد یا حداقل pause & resume کرد؟
اپدیت بازی هارو میگم ها نه DLC و این چیزا

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام .. ببینم تو PS4 هم مثل ps3 اپدیت رو نمیشه بکگراند دانلود کرد یا حداقل pause & resume کرد؟
اپدیت بازی هارو میگم ها نه DLC و این چیزا
چرا داره
حتی تو حالت stand by هم میتونه دانلود کنه
Pause و resume هم داره

Sent from my Xperia Z2

ezr4eel

کاربر سایت
Mar 17, 2014
110
سلام دوستان عزیز
من تو بازی NFS 2015 یه مشکل دارم رو اکانت من بعدیک یا دو بار ارور میاد

ولی اکانت برادرم که تازه ساخت نمیاد کلا همش ارور :
You need to be signed into ea server to access the online feature of game
please check your internet
error code 00000069
میده ارور کدش هر دفعه تغییر میکنه
مشکل چیه؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستانی که کالآف بلک آپس3 بازی میکنن یه سوال دارم
چون تا حالا سبک شوتر روی کنسول بازی نکردم میخواستم بدونم آیا تو تنظیمات میشه حرکت کردن رو روی فلش های مکان نما تنظیم کرد؟اگه اشتباه نکنم روی شوک ها باید باشه حرکت کردن.راهی هست؟

falko

کاربر سایت
Nov 6, 2015
1
سلام دوستان، اگر بتونید این مشکل من رو حل کنید واقعا ممنون میشم. من از اینترنت وایرلس نقطه به نقطه استفاده میکنم و ازش خیلی راضی‌ام، سرعتش هم خدا رو شکر خیلی خوبه اما مشکلم اینه که وقتی میخوام جی تی ای آنلاین بازی کنم به سرور وصل نمیشه اما با نت گوشی همون موقع راحت وصل میشه. این مشکل فقط برای جی تی ای وجود داره. فیفا رو راحت بازی میکنم. به شرکت زنگ زدم گفتن نمیدونیم علتش چیه و سرور بازی رو ما اصلا مسدود نکردیم که بگیم مشکل ازونه. چند روزه درگیر کرده ذهنم رو. dns رو تغییر دادم و حدود 50 تا DNS مختلف رو تست کردم بازم نشد. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره کمکم کنه.

Amrol_Sh

کاربر سایت
Sep 13, 2013
42
سلام
اگه من یه بازی ریجن 2 خریده باشم و یه مقداری بازی کرده باشم و بعد همئن بازی رو یه ریجن دیگشو (all یا 3) بخوام بگیرم سیوی که تو دیسک ریجن 2 بوده میپره یا اجرا میشه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر