هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام دوستان

امروز یه ****** رو سرور شخصیمون راه انداختیم دلیلشم چون دانلود از سونی توی ایران معمولا چون ps4 با یک کانکشن دانلود میکنه سرعت از ۳۰ ۴۰ کیلوبایت بالا نمیره

برا همین سرور از ایران تهیه شده و ****** راه اندازی شده

برای رفع مشکل سرعت پایین دانلود از پلی استینش ۴ یا ۳ روش زیر را دنبال کنید.

setting > network > Lan < Manual
تمام تظیمات را روی دیفالت و تنها MTU را روی ۱۵۰۰ ( منظورم اتوماتیک نیست ) بذارید و ‌DNS هم 8.8.8.8 و 8.8.8.4 بذارید

حالا بخش مهمش که Proxy server هست

اطلاعات زر را وارد کنید
ip: 185.49.87.69
PORT : 3128

بعد از تنظیم تست کانکشن بگیرید و شاهد بالارفتن سرعت هنگام دانلود بشوید.

دوستان این سرویس کاملا رایگانه همون کاهش پینگ خودمون هست با این تفاوت که پابلیک هست.

به دوستان معرفی و استفاده کنید
دمت گرم دادا
:thumbup: :thumbup:
فقط حکمت MTU و DNS چیه؟ ؟
ست کردن p. R. O. X. Y به تنهایی کافی نیست؟

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
نه مال من نیست، مال یه بیچاره ای بود کپی کردم گذاشتم اینجا :d

ببین »
اگر از اکانتت مشکل مالی بوجود بیاری (قضیه ی بانکی و کردیت کارت) بن موقت کنسول میشی
اگر فحش بدی عکس بد بزاری کارای غیر اخلاقی کنی 1 هفته یا 1 ماه یا 6 ماه بن موقت میشی
اگر 1 هفته یا 1ماه یا 6ماه بن شدی، و سپس یکبار دیگه بن بشی، بطور کامل بن کنسول میشی
اگر کنسول رو دست کاری کرده باشی، بن کنسول همیشگی میشی
اگر اکانتت رو شیر کنی بین چند نفر و اون یکی از اعمال بالا رو با کنسول خودش انجام داده باشه، هر دو و کسیکه اکانت رو پرایمری کرده بن دائم کنسولی میشه.

این مسائل بن و غیره رو سونی ایمیل میزنه بهتون میگه ولی اگر کنسول بن شد، تقریبا غیر ممکنه از بن در بیاد.کلا شماره سریال کنسول از بیخ بن میشه.فقط وقتی هک شد و تونستین شماره سریال جنریت کنید میتونید از بن در بیاید.
ممنون دادا
اخه واقعا پدرم در اومد با بازی فیزیکی چقدر ضرر میدادم
حتی برا چند وقت کلا رفتم سراغ pc (چون یه های اند پی سی دارم) براش از استیم بازی میخریدم خیلی خوب بود اما توش هک و دزدی ایتم و اکانت زیاد بود و اینکه زیاد حال نمیکردم باش ولی در کل خوب بود
بعدشم الان میخوام برم بازی شیرینگی بگیرم که به صرفه تر هست و بهتر
ولی کلا این موردایی که گفتی تو استیم زیاد انجام دادم چیزی نشد یه خوبیش این بود:d
بعدشم من بازی رو از جای مطمئن میخوام بگیرم که کریدیتش هکی نیست
بازم خطری داره به جز این موارد که گفتید؟
من خیلی ها رو دیدم که الان ۱ ساله از روش شیرینگ و ظرفیت ۲ اونم آنلاین استفاده می کنن و هیچ اتفاقی هم نیافتاده . در کل دارم میگم بن کنسول بخاطر اکانت ظرفیتی خیلی کم اتفاق می افته .الان هم اکانت های کانادا هستن که تا حال بن نشده کسی با این اکانت.
اکانت کانادا که میگن هکین کریدیتاش :|
راستی اگه سایت مورد اطمینانی بار هم میشناسین بهم پ.خ کنید ممنون :d

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
قصد خريد از خارج از ايران رو دارم چه ريجين و چه مدل براي ايران مناسب ؟ اين ١١٦a يا چيزاي ديگه چي هست توضيح بدين لطفا

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
ممنون دادا
اخه واقعا پدرم در اومد با بازی فیزیکی چقدر ضرر میدادم
حتی برا چند وقت کلا رفتم سراغ pc (چون یه های اند پی سی دارم) براش از استیم بازی میخریدم خیلی خوب بود اما توش هک و دزدی ایتم و اکانت زیاد بود و اینکه زیاد حال نمیکردم باش ولی در کل خوب بود
بعدشم الان میخوام برم بازی شیرینگی بگیرم که به صرفه تر هست و بهتر
ولی کلا این موردایی که گفتی تو استیم زیاد انجام دادم چیزی نشد یه خوبیش این بود:d
بعدشم من بازی رو از جای مطمئن میخوام بگیرم که کریدیتش هکی نیست
بازم خطری داره به جز این موارد که گفتید؟
بچه ها که می گن مشکلی نداره
اتفاقا یکی از دوستام همین 2ساعت پیش تماس گرفت گفت میخواد پلی4 بخره گفتم خرجش زیاده نخر پشیمون میشی گفت نه رفیق داره دیتا مجانی میده بهش ، اکانت شیرینگ هم میگیره حله!
گفتم بن و اینها؟ گفت نه بابا نمیشی همه دارن استفاده می کنن

خلاصه من پیشنهاد می کنم یه رفیقی دوستی بازاری پیدا کن یه مغازه ای جایی باهاش هماهنگ کن که با اطمینان بیشتر و بدون مشکل شیرینگ رو انجام بدی و حالشو ببری.چون دوستمم که میخواد تازه پلی4 بگیره رفیق و آشنا زیاد داره و سرش کلاه نمیره میشناسنش.

موفق باشی :)

- - -ویرایش - - -

قصد خريد از خارج از ايران رو دارم چه ريجين و چه مدل براي ايران مناسب ؟ اين ١١٦a يا چيزاي ديگه چي هست توضيح بدين لطفا
هر رجیونی هر مدلی دوست داشتی بخر تو ایران هم جواب میده مشکلی نیست
ولی ترجیحا پیشنهاد می کنم سری 1200 بخری (مثلا 1216A یا 1217a و... ) اگر دوست داشتی مدل 500گیگابایتی داره مدل 1ترابایتی هم داره ولی براحتی میتونی بعدن هم هاردشو ارتقاء بدی به بالاتر مشکلی نیست
دوم اینکه اگر دوست داشتی رجیون 2 بخر (اروپا) ولی رجیون 1 و 3 هم مشکلی نیست اینجوری نیست که این بهتر و اون بدتر باشه، فقط چونکه بعدن راحت تر میتونی بفروشی بهت میگم، چون تو ایران یه جو مسخره و عجیبی هست که مثلا رجیون 3 فلانه و رجیون 1 فولانه نمیدونم هم از کجا این چیزا روساختن!

خلاصه خرید خوبی داشته باشی ایشالا.

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
دمت گرم دادا
:thumbup: :thumbup:
فقط حکمت MTU و DNS چیه؟ ؟
ست کردن p. R. O. X. Y به تنهایی کافی نیست؟

dns هم بار تبدیل آدرس به آی پی هست که واجبه

****** تنها برای افزایش پینگ و سرعت هست.
mtu هم مقدار پکت سایزی هست که در ثانیه ارسال میشه. ( برای بخش آنلاین )

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
خارج ایران هر کشور اروپایی یا آمریکایی که باشه رجین همون منطقه رو داره. اونطوری نیس که مثلا شما کنسول رجین 2 رو توی آمریکا بخری! مدل هم یا سری 1100 بگیر یا 1200. حرف a و b هم مربوط به هاردشونه. حرف a سری 500 گیگابایتی و حرف b سری 1 ترابایتی هست.

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
دوستان یه سوال دارم نمیدونم جاش اینجاس یا نه
من میخام دسته ps4 رو به pc وصل کنم سوالم اینه که کسی این کار رو
کرده ؟ روی ویندوز 10 کار میکنه ؟ با بلوتوث چطور ؟
ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
سلام

با بلوتوث فکر نکنم بشه
اما با کابل روی 8.1 به راحتی وصل شد.

abolfazl97

کاربر سایت
Jun 15, 2014
28
سلام
اگه میخوای با بلوتوث کانکت شی تو خود ویندوز قسمت بلوتوث و اد دیوایس برو بعد دسته رو دگمه هوم و شیر رو با هم چند ثانیه بگیر بعدش چراغ دسته چشمک زن سفید میشه خود ویندوز پیدا میکنه و کانکت میشی و تمام

rishespi66

کاربر سایت
Nov 20, 2013
9
شما این هارد را روی PS4 امتحان کردید ؟؟؟؟؟ ساپورت میشود ؟؟ تونستید روش بک آپ بگیرید و مجدد روی PS4 ریستور کنید. آیا در زمان بک آپ گیری کل بازی اینستال شده روی کنسول به همراه تمام اضافاتی مانند آپ دیت و مپ و DLC هایی که برای بازی از PSN خریداری کردید هم در هارد اکسترنال بک آپ گرفته میشود ؟؟؟؟؟؟
در جواب سوال اولتون آره ساپورت می کنه من خودم بک آپ گرفتم و هیچ مشکلی نداره و تمام اطلاعات داخل هارد ps4 رو بک آپ می گیره چه دیتا و چه بازی هایی که از store گرفتید فقط بستگی به حجم هاردتون چندین ساعت طول می کشه برای من ۶ ساعت طول کشید.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
در جواب سوال اولتون آره ساپورت می کنه من خودم بک آپ گرفتم و هیچ مشکلی نداره و تمام اطلاعات داخل هارد ps4 رو بک آپ می گیره چه دیتا و چه بازی هایی که از store گرفتید فقط بستگی به حجم هاردتون چندین ساعت طول می کشه برای من ۶ ساعت طول کشید.

سلام
من هارد کنسولم پر شده . الان میخوام از بازی اساسین یونیتی دیتاش رو که دیجیتالی دانلود کردم رو هارد کنسوله بک آپ بگیرم و بعد پاکش کنم بازی جرید بریزم که بعدها دوباره دیتا رو برگردونم . آیا همچین چیزی امکان پذیره ؟
ممنون

rishespi66

کاربر سایت
Nov 20, 2013
9
سلام
من هارد کنسولم پر شده . الان میخوام از بازی اساسین یونیتی دیتاش رو که دیجیتالی دانلود کردم رو هارد کنسوله بک آپ بگیرم و بعد پاکش کنم بازی جرید بریزم که بعدها دوباره دیتا رو برگردونم . آیا همچین چیزی امکان پذیره ؟
ممنون
بله عزیز اصل کار هم همینه که شما هر موقع خواستید دیتا بک آپ گرفته شده رو برگردونید.
خواهش می کنم

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام
ممنون
پلی استیشن 4 در حال حاظر فقط قابلیت بک آپ گیری کامل رو داره، نه دونه دونه!
یعنی مثلا اگر هارد کنسول پلی4 شما 200 گیگابایت پر شده باشه، و شما بخواهید از یک بازی 10گیگابایتی بک آپ تهیه کنید، هنگام بک آپ، بطور کامل اون 200 گیگابایت بک آپ گرفته میشه، و شما توانایی انتخاب اینکه چی رو بک اپ بگیرید چی رو نگیرید، ندارید. بلکه همه با هم بک آپ گرفته میشن.

آره راحت میشه.

موفق باشین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر