هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
نه مال من نیست، مال یه بیچاره ای بود کپی کردم گذاشتم اینجا :d

ببین »
اگر از اکانتت مشکل مالی بوجود بیاری (قضیه ی بانکی و کردیت کارت) بن موقت کنسول میشی
اگر فحش بدی عکس بد بزاری کارای غیر اخلاقی کنی 1 هفته یا 1 ماه یا 6 ماه بن موقت میشی
اگر 1 هفته یا 1ماه یا 6ماه بن شدی، و سپس یکبار دیگه بن بشی، بطور کامل بن کنسول میشی
اگر کنسول رو دست کاری کرده باشی، بن کنسول همیشگی میشی
اگر اکانتت رو شیر کنی بین چند نفر و اون یکی از اعمال بالا رو با کنسول خودش انجام داده باشه، هر دو و کسیکه اکانت رو پرایمری کرده بن دائم کنسولی میشه.

این مسائل بن و غیره رو سونی ایمیل میزنه بهتون میگه ولی اگر کنسول بن شد، تقریبا غیر ممکنه از بن در بیاد.کلا شماره سریال کنسول از بیخ بن میشه.فقط وقتی هک شد و تونستین شماره سریال جنریت کنید میتونید از بن در بیاید.

همه اینا درسته ولی اگه به اینترنت وصل نشی هیچ مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد الان من به شخصه نمیتونم 4 یا 5 تا بازی همزمان بخرم ولی با روش شیرینگ راحت میشه این کار رو کرد پولش هم تقریبا برابر با یه بازی فیزیکی هست اصلا یه سری از بازی ها هم انلاینش حال نمیده

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
همه اینا درسته ولی اگه به اینترنت وصل نشی هیچ مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد الان من به شخصه نمیتونم 4 یا 5 تا بازی همزمان بخرم ولی با روش شیرینگ راحت میشه این کار رو کرد پولش هم تقریبا برابر با یه بازی فیزیکی هست اصلا یه سری از بازی ها هم انلاینش حال نمیده
آره ببین یه مدت مثلا تا یه سال دیگه هر چی بازی خواستی با این روش شیرینگ انجام بده.
بعد که خواستی بازی آنلاین بخری و پول دستت اومد، کامل کنسول رو فرمت کن و ریبیلد دیتا بیس بزن خلاصه از بیخ پاک سازی کن :d بعد برو تو کار آنلاین
الآن سعی نکن اصلا حتی واسه تست وصل بشی ، واسه خودت می گم حیفه 1 میلیون و 300تومن پلی4 به فنا بره..

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
آقا کمک کنید همینطور تند تند داره از حافظه هاردم کم میشه تو ده دیقه هاردم از 250 گیگ خالیی که داشت شد 20 گیگ و همینطور داره هی کم میشه دیگه هیچ بازیی نمیتونم نصب کنم همش میگه فضا کم است من چیکار کنم حالا
یه بار ریبیلد دیتابیس بزن ببین چی میشه .
شرمنده میپرسم ولی مگه مابهتفاوت قیمت چقدر هست که نمیخوای دیگه فیزیکی بگیری ... تا اونجایی که من دیدم با خرید لایسنس و دیتای بازی در آخر برات میوفته ۱۲۰-۱۳۰ درسته ؟ البته کف قیمت! خب فیزیکی هم که همین قیمته در میاد که..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

فرقش زیاده . برای بازی هایی که تازه میاد دیسکش 180 الی 200 هست ولی اکانت ظرفیت دو 80 ظرفیت سه 60 . بازیهایی که یکم از تاریخ عرضه میگذره دو 65 سه 50 . بعد هم که بازی کردی میتونی اکانت رو بفروشی و دردسر پست و اینها هم نداره .

آره ببین یه مدت مثلا تا یه سال دیگه هر چی بازی خواستی با این روش شیرینگ انجام بده.
بعد که خواستی بازی آنلاین بخری و پول دستت اومد، کامل کنسول رو فرمت کن و ریبیلد دیتا بیس بزن خلاصه از بیخ پاک سازی کن :d بعد برو تو کار آنلاین
الآن سعی نکن اصلا حتی واسه تست وصل بشی ، واسه خودت می گم حیفه 1 میلیون و 300تومن پلی4 به فنا بره..

تا حالا کسی به خاطر استفاده از روش شیرینگ بن نشده . یکی دو نفر اومدن گفتن بن موقت شدن که اولا با کریدیت هکی بازی خریده بودن که هر هزار دلارش میفروشن 200 هزار تومن ! در ثانی اصلا هم آخرش دقیقا معلوم نشد که به خاطر اینها بوده . من خودم تا حالا بازی فیزیکی نخریدم . یکساله 15-16 تا بازی خریدم همش ظرفیت دو یا سه هیچکدام هم تا حالا بن نشده چون از جای مطمعن خریدم . باهاشون هم آنلاین میزنم هم آفلاین .

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من خیلی ها رو دیدم که الان ۱ ساله از روش شیرینگ و ظرفیت ۲ اونم آنلاین استفاده می کنن و هیچ اتفاقی هم نیافتاده . در کل دارم میگم بن کنسول بخاطر اکانت ظرفیتی خیلی کم اتفاق می افته .الان هم اکانت های کانادا هستن که تا حال بن نشده کسی با این اکانت.

ramaxx77

کاربر سایت
Mar 29, 2010
21
دوستان هارد اکسترنال مناسب که به ps4 متصل شود لطفا معرفی کنید. برای بک آپ گیری از حافظه داخلی به علت پر شدن حافظه (( فقط اکسترنال باشه ترجیحا چون قصد تعویض هارد اینترنال را ندارم )) . متاسفانه زمانی که حافظه داخلی کنسول پر میشود هیچ راهی به جز دیلیت کردن و آن اینستال کرد بازیها وجود ندارد و نکته منفی هم اینجاست که زمانی که بازی را دیلیت میکنید تمام دیتاهایی هم که مربوط به بازی میشود و گاها چند ده گیگ میشود و از اینترنت دانلود کرده اید هم همراه با بازی میپرد. مثلا بنده مجبور به آن اینستال بازی کیلزون شدم و در کمال تعجب تمام نقشه هایی که برای بازی از psn دانلود کرده بودم همراه بازی دیلیت شد. لطف راهمایی کنید، پیشاپیش تشکر.

rishespi66

کاربر سایت
Nov 20, 2013
9
سلام خدمت دوستان عزیز بنده تصمیم گرفتم اکانت کانادا بازی های ps4 بخرم به همین خاطر گفتم اگه هر کدام از دوستان دوست داره به صورت اشتراکی بخریم که هزینه کمتر بشه در خدمتش هستیم. من خودم دو تا اکانت آمریکا گرفتم که هر ۲ بن شدند. دوستان توجه کنند برای این کار اعتماد ۲ طرفه نیازه تا سوءتفاهمی پیش نیاد.اگه کاربری خواست ps4 id زیر رو اد کنه یا در همین جا صحبت کنه یا pm بده تا در مورد نحوه انجام و جلب اعتماد همدیکه صحبت کنیم.
ps4 id:rishespi66

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام خدمت دوستان عزیز بنده تصمیم گرفتم اکانت کانادا بازی های ps4 بخرم به همین خاطر گفتم اگه هر کدام از دوستان دوست داره به صورت اشتراکی بخریم که هزینه کمتر بشه در خدمتش هستیم. من خودم دو تا اکانت آمریکا گرفتم که هر ۲ بن شدند. دوستان توجه کنند برای این کار اعتماد ۲ طرفه نیازه تا سوءتفاهمی پیش نیاد.اگه کاربری خواست ps4 id زیر رو اد کنه یا در همین جا صحبت کنه یا pm بده تا در مورد نحوه انجام و جلب اعتماد همدیکه صحبت کنیم.
ps4 id:rishespi66

کسی دیگه اکانت کانادا نمی فروشه عزیز

- - -ویرایش - - -

چه جوری ؟
یک اکانت ریجن 2 میسازید DLC رو دانلود میکنید اکتو پرامیری میکنید روی اون اکانت دیگه بازی میکنید

siamak0sjm

کاربر سایت
Aug 30, 2008
3
سلام دوستان

امروز یه ****** رو سرور شخصیمون راه انداختیم دلیلشم چون دانلود از سونی توی ایران معمولا چون ps4 با یک کانکشن دانلود میکنه سرعت از ۳۰ ۴۰ کیلوبایت بالا نمیره

برا همین سرور از ایران تهیه شده و ****** راه اندازی شده

برای رفع مشکل سرعت پایین دانلود از پلی استینش ۴ یا ۳ روش زیر را دنبال کنید.

setting > network > Lan < Manual
تمام تظیمات را روی دیفالت و تنها MTU را روی ۱۵۰۰ ( منظورم اتوماتیک نیست ) بذارید و ‌DNS هم 8.8.8.8 و 8.8.8.4 بذارید

حالا بخش مهمش که Proxy server هست

اطلاعات زر را وارد کنید
ip: 185.49.87.69
PORT : 3128

بعد از تنظیم تست کانکشن بگیرید و شاهد بالارفتن سرعت هنگام دانلود بشوید.

دوستان این سرویس کاملا رایگانه همون کاهش پینگ خودمون هست با این تفاوت که پابلیک هست.

به دوستان معرفی و استفاده کنید[/QUت

تو فيفا 16 آنلاين هم تاثيري داره اين روش؟؟؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
کسی دیگه اکانت کانادا نمی فروشه عزیز

- - -ویرایش - - -

یک اکانت ریجن 2 میسازید DLC رو دانلود میکنید اکتو پرامیری میکنید روی اون اکانت دیگه بازی میکنید

نه منظورم این بود که کلا با همین اکانت ریجن یکم دانلود کنم نخوام اکانت دیگه ای بسازم . حالا همین روشی که شما گفتی رو بخوام انجام بدم کدوم اکانتو باید اکتیو پرایمیری کنم ؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
نه منظورم این بود که کلا با همین اکانت ریجن یکم دانلود کنم نخوام اکانت دیگه ای بسازم . حالا همین روشی که شما گفتی رو بخوام انجام بدم کدوم اکانتو باید اکتیو پرایمیری کنم ؟

با همون اکانت نمیشه چون ریجن بازی برای خرید DLC با اکانت باید یکی باشه ! هر دوتا اکانت رو پرایمیری کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر