هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
درود
این هد ست گلد نکته خاصی داره چون دانگلش رو زدم به دستگاه ولی صدا نداد بهم!
الان مجبورم با سیم به دسته وصلش کنم!
پس این دانگل چه سودی داره؟

برو تو تنظیمات صدا اونجا باید درستش کنی....
دقیقا یادم نیست اما سال پیش تو قسمت تنظیمات یکاری کردم صدا در اومد.

- - -ویرایش - - -

سلام
فرق بین cuh-1115 و cuh-1216 چیه ؟

cuh-11XX ماله سری اولیه هست و cuh-12XX سری جدید هست که بزرگترین تغییرش دکمه ها از حالت لمسی به مکانیکی تغییر کردن.

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
دوستان من ps4 آک سفارش دادم و امروز به دستم میرسه.خواستم بدونم پلم دستگاه به چه شکله؟هولوگرام داره؟ممنون میشم مواردی که باید برای دستگاه آک چک کرد رو بهم بگید.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان برای خریدن بازی از play station store باید پلاس داشته باشیم ؟ یا فقط psn card داشته باشیم و بازی بخریم کافیه ؟؟
نیازی به پلاس نیست.

دوستان من ps4 آک سفارش دادم و امروز به دستم میرسه.خواستم بدونم پلم دستگاه به چه شکله؟هولوگرام داره؟ممنون میشم مواردی که باید برای دستگاه آک چک کرد رو بهم بگید.
جایی که جعبه باز میشه یه پلمپ شیشه ای هست ( اما این دلیل نمیشه که هر دستگاهی که این چسب رو داره پلمپ باشه! )

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام دوستان

امروز یه ****** رو سرور شخصیمون راه انداختیم دلیلشم چون دانلود از سونی توی ایران معمولا چون ps4 با یک کانکشن دانلود میکنه سرعت از ۳۰ ۴۰ کیلوبایت بالا نمیره

برا همین سرور از ایران تهیه شده و ****** راه اندازی شده

برای رفع مشکل سرعت پایین دانلود از پلی استینش ۴ یا ۳ روش زیر را دنبال کنید.

setting > network > Lan < Manual
تمام تظیمات را روی دیفالت و تنها MTU را روی ۱۵۰۰ ( منظورم اتوماتیک نیست ) بذارید و ‌DNS هم 8.8.8.8 و 8.8.8.4 بذارید

حالا بخش مهمش که Proxy server هست

اطلاعات زر را وارد کنید
ip: 185.49.87.69
PORT : 3128

بعد از تنظیم تست کانکشن بگیرید و شاهد بالارفتن سرعت هنگام دانلود بشوید.

دوستان این سرویس کاملا رایگانه همون کاهش پینگ خودمون هست با این تفاوت که پابلیک هست.

به دوستان معرفی و استفاده کنید

اول نت خودمو اول تست کردم بعد مال شمارو تست کردم و مقایسه کردم
واقعا تاثیر داره.دمت گرم
فقط شما بگو الان چی شده که بالاتر رفته سرعت؟
و اینکه اینو همینجور بذاریم بمونه؟ینی شما اینو بر نمیداری؟تا کی این کارتون پابرجا هست؟

hsaknig

کاربر سایت
Dec 18, 2012
111
سلام من میخام بازی دیجیتالی بریزم رو کنسول اما نمیتونم با برنامه PSX DOWNLOAD از کامپیوتر به دستگاه وصل بشم همش ارور ناموفق میده کسی بلده راهنمایی کنه ؟خدا خیرش بده
میگن باید روتر مودم رو تنظیم کنی که من بلد نیستم.

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
دوستان آپدیت هایی که برای بازی ها عرضه میشه برای ریجن های مختلف متفاوته یا فرقی نداره؟چون میخواستم دیتاشو یکی برام دانلود کنه بفرسته.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
اقا من اکانت پلاس از کجا بگیرم? سایتی چیزی داره? ۳ماه میخوام قیمت دارید?

Sent from my K016 using Tapatalk
تو گوگل به فارسی سرچ کن میاره تو pt هم چند نفری هستن من خودم از ماتریکس گیم میگیرم یه تلقی از بقیه جاها کمتره

سلام من میخام بازی دیجیتالی بریزم رو کنسول اما نمیتونم با برنامه PSX DOWNLOAD از کامپیوتر به دستگاه وصل بشم همش ارور ناموفق میده کسی بلده راهنمایی کنه ؟خدا خیرش بده
همون اول که برنامه رو اجرا کردی بهت یه ip نشوم میده همونو تو قیمت proxy وارد کن و انتی ویروس رو کلا غیر فعال کن تمومه ....تو همین بخش تاپیک مخصوص داره .

دوستان آپدیت هایی که برای بازی ها عرضه میشه برای ریجن های مختلف متفاوته یا فرقی نداره؟چون میخواستم دیتاشو یکی برام دانلود کنه بفرسته.

آپدیت برای هر ریجن بازی فرق میکنه ببین بازیت ریجن چنده همونو سفارش بده.

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
درود
یه سوال نوب مانند :|
من تا همین چند هفته پیش بازی رو بصورت فیزیکی میگرفتم ولی دیگه الان هم راحت نیستم هم ضرر میدم
حالا یه چند سوال در مورد این بازی های شرینگی دارم
کدوم ظرفیت از همه بهتره؟چون شنیدم ظرفیت 2 از همشون بهتره و اینکه بازیت قفل یا اکانت بن شه خیلی خیلی کمه درسته؟
بعدش اینکه قیمتا برای ظرفیت ها چند هستن به طور متوسط
و اینکه میشه بازی رو با ظرفیت 3 و ظرفیت 2 با هم داشته باشیم؟
و اینکه اگه بن شدیم کنیول بن میشه یا اکانت؟

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
اول نت خودمو اول تست کردم بعد مال شمارو تست کردم و مقایسه کردم
واقعا تاثیر داره.دمت گرم
فقط شما بگو الان چی شده که بالاتر رفته سرعت؟
و اینکه اینو همینجور بذاریم بمونه؟ینی شما اینو بر نمیداری؟تا کی این کارتون پابرجا هست؟

سلام

خوشحالم مشکلتون حل شده.

ما یه سرور ایران داریم روش تیم اسپیک و کانتر و جی تی ای و از این چیزا اوکی کردیم آنلاین میزنیم با بچه ها.

دیدم مشکل کمبود سرعت هست گفتم پ روکسی ایران هم اضافه کنم.

شما با فعال کردن این امکان در اصل به سرور ما متصل میشوید و از سرور ما به سونی وصل میشوید انگار با پینگه 20 دارید به سرور پینگ 200 با نت اصلی وصل میشید که سرعت فوق العاده میره بالا.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
درود
یه سوال نوب مانند :|
من تا همین چند هفته پیش بازی رو بصورت فیزیکی میگرفتم ولی دیگه الان هم راحت نیستم هم ضرر میدم
حالا یه چند سوال در مورد این بازی های شرینگی دارم
کدوم ظرفیت از همه بهتره؟چون شنیدم ظرفیت 2 از همشون بهتره و اینکه بازیت قفل یا اکانت بن شه خیلی خیلی کمه درسته؟
بعدش اینکه قیمتا برای ظرفیت ها چند هستن به طور متوسط
و اینکه میشه بازی رو با ظرفیت 3 و ظرفیت 2 با هم داشته باشیم؟
و اینکه اگه بن شدیم کنیول بن میشه یا اکانت؟
اکانت رو از جاهای معتبر بگیرید بن نمیشه ترجیحا اکانت کانادا .
ظرفیت سه همیشه باید آنلاین باشی ظرفیت دو نه .
اگر اکانت آکبند بگیری ظرفیت دو و سه رو داره ولی نیاز نیست یا دو بگیر یا سه .
بن بشی اکانت بن میشه نه کنسول .
سلام

خوشحالم مشکلتون حل شده.

ما یه سرور ایران داریم روش تیم اسپیک و کانتر و جی تی ای و از این چیزا اوکی کردیم آنلاین میزنیم با بچه ها.

دیدم مشکل کمبود سرعت هست گفتم پ روکسی ایران هم اضافه کنم.

شما با فعال کردن این امکان در اصل به سرور ما متصل میشوید و از سرور ما به سونی وصل میشوید انگار با پینگه 20 دارید به سرور پینگ 200 با نت اصلی وصل میشید که سرعت فوق العاده میره بالا.

سلام
من میخوام یه سرور مجازی ایران برای خودم تنها بگیرم به طوری که مثل مال شما سرور و پورت رو ست کنم و فعال بشه دیگه نیازی به ارتباط پلی فور با کامپیوتر نباشه . میتونید منو راهنمایی کنید که چطور همچین چیزی تهیه کنم ؟ ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

صفحه اول این تاپیک و ببین
http://forum.bazicenter.com/thread97110/page5/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر