هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
دوستان من الان از همون سالی که ps4 اومد دارمش تا همین چند ماه پیش هم بازی که عوض میکردم نهایتش ۵۰ درمیومد واسم برای تعویض ولی الان برای تعویض ۱۰۰ تومن به بالا میگیرن برای بازی های جدید!اصلا نمی ارزه! اهواز هم زندگی میکنم.خواستم ببینم شما چی کار میکنین که بازی های جدید رو میکنین؟خرید هم که نمیشه هر بازی ای میاد رو بخرم.اصلا به صرفه نیست.مثلا کپی خور اومده که بشه آنلاین بازی کرد؟چون آنلاین خیلی برام مهمه.
ممنون میشم جواب بدید

من خودم بازی های جدید رو همون روزای اول نمیخرم و صبر میکنم تا قیمت دسته دوش بیاد پایین تقریبا 2 یا 3 ماه بعدش بازیشون میکنم که قیمتشون افت کرده باشه بعد هم تموم میکنم با کمترین ضرر میفروشم یا میتونی همون روز اول بگیری و زود تموم کنی و با کمترین ضرر بفروشیش

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان من الان از همون سالی که ps4 اومد دارمش تا همین چند ماه پیش هم بازی که عوض میکردم نهایتش ۵۰ درمیومد واسم برای تعویض ولی الان برای تعویض ۱۰۰ تومن به بالا میگیرن برای بازی های جدید!اصلا نمی ارزه! اهواز هم زندگی میکنم.خواستم ببینم شما چی کار میکنین که بازی های جدید رو میکنین؟خرید هم که نمیشه هر بازی ای میاد رو بخرم.اصلا به صرفه نیست.مثلا کپی خور اومده که بشه آنلاین بازی کرد؟چون آنلاین خیلی برام مهمه.
ممنون میشم جواب بدید

سلام دوست عزيز. كنسول ps4 كه فعلا هك نشده. من خودم سعى ميكنم بازى ها رو دسته دو بگيرم كه هولو هوش ١٥٠ در مياد بعدش كه بازى رو كردم (:دى) اگه خواستم ميفروشمش كه كمتر ضرر ميكنم اما يسرى بازى ها هستند ادم دوست داره زودتر انجام بده اونا رو ديگه نو ميگيرم و بعد با اختلاف بيشترى بعد از بازى كردن ميفروشمش به يكى ديگه كه گاها حتى ١٠٠ تومن هم ضرر ميكنم. شما دست دو بازى بخرى بعد بفروشى زياد ضرر نميكنى.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
پس چرا با کنسول گذاشتم برا دانلود 12.3 گیگ نشون میده؟

اگه کلا اپدیت رو از اول اورده که این یه باگ هستش متاسفانه و کاملا هم شانسی پیش میاد ... برای خود من هم این مشکل قبلا بوجود اومده که مثلا با اینکه 10 گیگ اپدیت کرده بودم بازم از اول اومد که دوباره همون 10 گیگ رو بگیرم !

راه حل این موضوع اینکه شما صبر کنی یه 40-50 مگ اپدیت بره جلو که شاید شناسایی کنه بقیه ی اپدیت رو یا اینکه یه چند بار اپدیت رو از لیست دانلود هات پاک کنی و دوباره امتحان کنی که ممکنه درست بشه....وگرنه باید از اول 12 گیگ رو دانلود کنی.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اگه کلا اپدیت رو از اول اورده که این یه باگ هستش متاسفانه و کاملا هم شانسی پیش میاد ... برای خود من هم این مشکل قبلا بوجود اومده که مثلا با اینکه 10 گیگ اپدیت کرده بودم بازم از اول اومد که دوباره همون 10 گیگ رو بگیرم !

راه حل این موضوع اینکه شما صبر کنی یه 40-50 مگ اپدیت بره جلو که شاید شناسایی کنه بقیه ی اپدیت رو یا اینکه یه چند بار اپدیت رو از لیست دانلود هات پاک کنی و دوباره امتحان کنی که ممکنه درست بشه....وگرنه باید از اول 12 گیگ رو دانلود کنی.
اتفاقا سر آپدیت 1.22ش همین چیزی واسم پیش اومد.دیدم نوشته 11گیگ خورده ای بعد پشیمون شدم 11گیگو با دانلود منیجر دانلود کنم .یه بار که حواسم نبود دیدم داره مودمم چشمک میزنه رفتم دیدم 11گیگش رفته جلو و داره دانلود میشه و 300مگ مگ آپدیتو با همون کنسول گرفتم.الانم بنظرم حرف شما درسته.باید بذارم یکم دانلود بشه

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن

پاسخ بدید خواهشا
نیگا کن، من تو تاپیکا گشتم بعضیا گفتن میشه دانگل 3جی زد به پلی استیشن و استفاده کرد ولی عکسی مکسی ندیدم که ثابت کنه
ولی بهرحال شما میتونی براحتی از مودم 3جی به کامپیوتر بزنی و از کامپیوتر کابل بزنی به پلی4 و استفاده کنی.در این صورت کامپیوتر باید روشن باشه تا اینترنت روی پلی4 جواب بده
یا یک راه ساده تر اینکه سیم کارت رو درون موبایل قرار بدی اگر اندرویدی باشه بدون مشکل اینترنت 3جی رو روی موبایل فعال کن سپس از طریق Wi Fi HotSpot اینترنت 3جی موبایل رو بصورت وایرلس برسون به کنسول.
پهنای باند تا حداکثر 72مگابیت خواهد بود.چند پست قبلیم در مورد WiFi HotSpot و تنظیماتش کامل توضیح دادم.
موفق باشی.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

تا 50 مگ هم گذاشتم اما نشد
کسی راهی نداره؟ :(

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,634
تا 50 مگ هم گذاشتم اما نشد
کسی راهی نداره؟ :(

راهش اینه
هی آپدیت و پاک کنی delet بعد دستگاه ریستارت کنی دوباره آپدیت کنی من خودم سر GTA یه بار این مشکل و خوردم بار 8 م درست شد البته بار 8م بعد 3-4 ساعت PS4 روشن کردم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
ممنون میشم جواب بدید
میتونی دیجیتالی شیرینگی بگیری

mohamedx6

کاربر سایت
Nov 24, 2012
66
سوال آماتوری
۱.کسی که بازی فیزیکی میخره و این بازی فیزیکی نیاز به آپدیت داشته و در دستگاه قبلی هم آپدیت شده و حالا آیا خریدار جدید باز هم باید بازی را آپدیت کنه؟
۲. میانگین ضرر برای کسی که بازی کارکرده میخره و بعد از دو یا سه ماه میفروشه چقدر؟تو دیوار سریع فروش میره؟

آخرین ویرایش:

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سوال آماتوری
۱.کسی که بازی فیزیکی میخره و این بازی فیزیکی نیاز به آپدیت داشته و در دستگاه قبلی هم آپدیت شده و حالا آیا خریدار جدید باز هم باید بازی را آپدیت کنه؟
۲. میانگین ضرر برای کسی که بازی کارکرده میخره و بعد از دو یا سه ماه میفروشه چقدر؟تو دیوار سریع فروش میره؟

1)بله، قطعا. 99%آپدیت ها بیشتر برای آنلاین بازی کردن هستند و شما بدون آپدیت هم میتونید بازی رو اجرا کنید (برخی ها نمیشن)

2)اگر بازی کار کرده خیلی جدید بخری ممکنه تا 60تومن هم راحت ضرر کنی مثلا بازی Metal Gear Solid V که تازه اومده کارکرده اش حدود 140 تومنه و 3ماه دیگه ممکنه بشه 80 تومن، اگر بازی کارکرده ولی قدیمی بخری مثلا BloodBorn الآن حدودا 80 تومن 3ماه بعد نهایت میشه 70 یا حداقل بازی ها 60تومن دیگه کمتر نیستند.
ببین بلاخره فروش میره ولی زمان و قیمت رابطه عکس با هم دارند! هرچقدر دوست داری سریعتر فروش بره باید قیمت کمتر بدی و ضرر کنی ولی حدودا دستت میاد.تو همین بازیسنتر هم بازارچه میتونی بفروشی بد نیست.

mohamedx6

کاربر سایت
Nov 24, 2012
66
1)بله، قطعا. 99%آپدیت ها بیشتر برای آنلاین بازی کردن هستند و شما بدون آپدیت هم میتونید بازی رو اجرا کنید (برخی ها نمیشن)

2)اگر بازی کار کرده خیلی جدید بخری ممکنه تا 60تومن هم راحت ضرر کنی مثلا بازی Metal Gear Solid V که تازه اومده کارکرده اش حدود 140 تومنه و 3ماه دیگه ممکنه بشه 80 تومن، اگر بازی کارکرده ولی قدیمی بخری مثلا BloodBorn الآن حدودا 80 تومن 3ماه بعد نهایت میشه 70 یا حداقل بازی ها 60تومن دیگه کمتر نیستند.
ببین بلاخره فروش میره ولی زمان و قیمت رابطه عکس با هم دارند! هرچقدر دوست داری سریعتر فروش بره باید قیمت کمتر بدی و ضرر کنی ولی حدودا دستت میاد.تو همین بازیسنتر هم بازارچه میتونی بفروشی بد نیست.

یعنی آپدیت ها روی هارد کنسول ذخیره میشن؟
مثلا بازی درایو کلاب که قبلا شنیدم حدود ۱۰ گیگ آپدیت می خواست خریدار جدید هم باید ۱۰ گیگ رو دانلود کنه؟ اگه اینطوری باشه که یکم مسخرس

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
یعنی آپدیت ها روی هارد کنسول ذخیره میشن؟
مثلا بازی درایو کلاب که قبلا شنیدم حدود ۱۰ گیگ آپدیت می خواست خریدار جدید هم باید ۱۰ گیگ رو دانلود کنه؟ اگه اینطوری باشه که یکم مسخرس
یکم فکر کن، بنظرت آپدیت ها روی دیسک رایت می شن؟! اصلا در طول عمرت در کنسولی در جهان دیدی این اتفاق رخ بده؟!
آره دیگه روی هارد دانلود میشه.
شما میتونی از روش نرم افزار PSX Download Helper استفاده کنی تا آپدیت ها رو بصورت لینک مستقیم دانلود کنی یا از دوستات بگیری و بریزی رو کنسول، روشش رو مطالعه کن، قشنگ دستت میاد. واسه ایرانی ها که اینترنت پر سرعتی ندارن و میخوان بزارن شب دانلود بشه، چیز خوبیه.

X jelodarian X

کاربر سایت
Jan 25, 2012
65
نام
jelodarianali
اقا این قضیه 10 دلار مفتی گه بعضیا گرفتن چیه؟
بعد تو قسمت events زده 100 دلار خرج کن 15 دلار بگیر من 99.99 delux edition بلک اوپس رو خریدم چرا هنو بهم نداده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر