هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
سلام
من یه مشکلی با با DLC هارلی کویین بتمن دارم.
این DLC تو اکانت برادرم قابل بازی و دسترسی هست ولی وقتی با اکانت خودم بازی رو اجرا میکنم قسمت Arkham Episodes به کلی خاموشه.
بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
من یه مشکلی با با DLC هارلی کویین بتمن دارم.
این DLC تو اکانت برادرم قابل بازی و دسترسی هست ولی وقتی با اکانت خودم بازی رو اجرا میکنم قسمت Arkham Episodes به کلی خاموشه.
بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

برو اکانت برادرت رو اکتیو پرایمری کن درست میشه

- - -ویرایش - - -

عه.مگه میشه؟خود ea گفته و تو زمان لانچش روش مانور داد.البته تو گزینه ها یکیشون معنی ناگهانی یه همچین چیزی میده اما داینامیک نیست

قرار بود همین چیزی باشه ولی EA تو نسخه نهایی همچین یچزی قرار نداد، چنتا آب و هوا جدید اضافه شده ولی دینامیک نیست هیچ کدوم

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
اگر من اکانت پلاس یکساله هنگ کنگ بگیرم و اون اکانت رو پرایمری کنم میتونم تو اکانت امریکام راحت انلاین بازی کنم؟
البته میدونم که در اینصورت یگه فقط میتونم بازیهای پلاس هنگ کنگ رو بگیرم
در کل این کار شدنی هست یا خیر؟ و به نظر دوستان این روش بهتره یا اینکه همون اکانت امریکا رو بخرم؟

البته بخاطر این که اکانت هنگ کنگ 30 تومنی ارزونتر در میاد گفتم اینکار رو بکنم

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
با سلام به دوستان
اگر من اکانت پلاس یکساله هنگ کنگ بگیرم و اون اکانت رو پرایمری کنم میتونم تو اکانت امریکام راحت انلاین بازی کنم؟
البته میدونم که در اینصورت یگه فقط میتونم بازیهای پلاس هنگ کنگ رو بگیرم
در کل این کار شدنی هست یا خیر؟ و به نظر دوستان این روش بهتره یا اینکه همون اکانت امریکا رو بخرم؟

البته بخاطر این که اکانت هنگ کنگ 30 تومنی ارزونتر در میاد گفتم اینکار رو بکنم
سلام.بله میشه.شما میتونید اکانت هنگ کنگ بگیرید و روی هر ریجن دیگه ای بازی کنید و مشکلی نداره.
به نظر من 30 تومن رو بزارید رو پولتون و پلاس امریکا بگیرید بهتره ولی اگه نمیتونید همون هنگ کنگ بخرید.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
به نظر من 30 تومن رو بزارید رو پولتون و پلاس امریکا بگیرید بهتره ولی اگه نمیتونید همون هنگ کنگ بخرید.
مرسی دوست عزیز
فقط سوال من اینه که معمولا روی همه استورها بازیهای پلاس رایگان قرار داده میشه
به نظر دوستان بازیهای پلاس رایگان در استور امریکا بهتر و بیشتر هست یا اینکه روی سایر استورها هم بازیهای پلاس به اندازه استور امریکا دیده میشه؟

البته یادمه اون زمان که درایو کلاب بر روی استور رایگان شد روی همه استورها رایگان شده بود و تفاوت چندانی دیده نمیشد
فقط میمونه یه سری بازیهای رایگان هر ماه که نمیدونم ایا روی همه استورها یکسان هستند یا با هم فرق دارند

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
مرسی دوست عزیز
فقط سوال من اینه که معمولا روی همه استورها بازیهای پلاس رایگان قرار داده میشه
به نظر دوستان بازیهای پلاس رایگان در استور امریکا بهتر و بیشتر هست یا اینکه روی سایر استورها هم بازیهای پلاس به اندازه استور امریکا دیده میشه؟

البته یادمه اون زمان که درایو کلاب بر روی استور رایگان شد روی همه استورها رایگان شده بود و تفاوت چندانی دیده نمیشد
فقط میمونه یه سری بازیهای رایگان هر ماه که نمیدونم ایا روی همه استورها یکسان هستند یا با هم فرق دارند

برای هر استور بازی های پلاس فرق میکنن

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان عزیز. آقا من خواستم هدست گلد رو بخرم ولی تو یوتیوبو خیلی سایتا بدشو میگن:|
کلا نمیدونم چی کار کنم لطفا یکی برام کامل بگه چی چیزیش بده چه چیزیش خوبه؟
لطفا هر چه سریعتر بهتر ممنون:x

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام دوستان عزیز. آقا من خواستم هدست گلد رو بخرم ولی تو یوتیوبو خیلی سایتا بدشو میگن:|
کلا نمیدونم چی کار کنم لطفا یکی برام کامل بگه چی چیزیش بده چه چیزیش خوبه؟
لطفا هر چه سریعتر بهتر ممنون:x
من تازه گرفتم، فعلا هم چیز بدی ندیدم
من که قبلش تو نت میچرخیدم کلا خوبشو میگفتن
VSS اون چیزی نیست که فکرشو میکردم و انتظار داشتم به نظرم استریویی بیش نیست
بدیاش رو که تو نت خوندم باطری ضعیف و باس ضعیف و صدای کمه، و کمی گرم شدنه که من چون تازه گرفتم هنوز مواجه نشدم باهاشون، ولی راحتیش از همون اولین لحظه مشخص میشه
درکل اگه قصد خرید هدفون داری انتخاب خوب و معقولیه، ولی اگه قصدت بیشتر برای گیم رو PS4 هستش و مولتی میزنی و هدست میخوای؛ انتخاب خیلی خوبیه، حتی شاید بهترین انتخاب ;)

- - -ویرایش - - -

آخه یه اکانت سوم که باهاش پلاس گرفتم پرایمری هست.
مشکلی پیش نمیاد یه اکانت دیگه هم پرایمری کنم؟

نه تا 16 تا اکانت میتونی روی دستگاهت اکتیو کنی بدون مشکل
16 تا اکانت رو میشه اکتیو کرد
ولی فکر کنم فقط یکی رو میشه پرایمری کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر