هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان. ببخشید من تو اکانت کویت 100 دلار خریدم که بلک اپس 3 رو پری اوردر کنم ولی پری اوردر شد و پول رو برنداشت:|
حالا سوالم اینه که اون مزایای پری اوردرو بهم میده؟
یکی دوروز قبل از عرضه ی بازی وجه کم میشه از حسابتون
بلی

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
شرمنده اگه سوالم مبتدیست وشاید در تاپیک اشباهی دارم پست میدم ولی از چه راهی میشه فهمید برای بازیها چه آپدیت جدیدی اومده و آپدیت جدید و از کجا میشه دانلود کرد ؟
و ی نکته ی دیگه اینکه مگه Cheking for Update آخرین آپدیت رو دانلود و نصب نمبکنه ؟ شده که آپدیت جدیدی برا بازی اومده باشه و سیستم آۀپدیت نکنه و باید دستی آپدیت کرد ؟
مثلا الان برا Diablo3 آخرین آپدیتی که سیستم میشناسه و نصب میکنه 1.10 هست در صورتی که الان آپدیت 2.3 برای بازی اومده! در آخر چه طور میتونم آپدیتهای بازی رو دانلود و نصب کنم.
( راه دیدن آخرین آپدیت ی که روی بازی نصب هست اینه که روی بازی OPTIONS رو بزنیم و بعد Information و عددی که جلوی Version مینویسه آپدیت ی هست که روی بازی نصب هست دیگه درسته ؟ راه دیگه ای هم برا دیدن آپدیت بازی وجود داره آیا ؟ )

اگه تاپیک ی با مضمون سئوال من در فروم هست لطف کنید لینک بدید .
مرسی

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
شرمنده اگه سوالم مبتدیست وشاید در تاپیک اشباهی دارم پست میدم ولی از چه راهی میشه فهمید برای بازیها چه آپدیت جدیدی اومده و آپدیت جدید و از کجا میشه دانلود کرد ؟
و ی نکته ی دیگه اینکه مگه Cheking for Update آخرین آپدیت رو دانلود و نصب نمبکنه ؟ شده که آپدیت جدیدی برا بازی اومده باشه و سیستم آۀپدیت نکنه و باید دستی آپدیت کرد ؟
مثلا الان برا Diablo3 آخرین آپدیتی که سیستم میشناسه و نصب میکنه 1.10 هست در صورتی که الان آپدیت 2.3 برای بازی اومده! در آخر چه طور میتونم آپدیتهای بازی رو دانلود و نصب کنم.
( راه دیدن آخرین آپدیت ی که روی بازی نصب هست اینه که روی بازی OPTIONS رو بزنیم و بعد Information و عددی که جلوی Version مینویسه آپدیت ی هست که روی بازی نصب هست دیگه درسته ؟ راه دیگه ای هم برا دیدن آپدیت بازی وجود داره آیا ؟ )

اگه تاپیک ی با مضمون سئوال من در فروم هست لطف کنید لینک بدید .
مرسی

سلام.
نیگا، آپدیت دیابلو3 روی پلی استیشن 4 ، آخرین ورژنش 1.10 هست!
ولی کلن اسم اصلی آپدیت 1.10 دیابلو 3 روی پلی استیشن 4 اینه : پچ نسخه 2.30
یعنی اون اسم پچ که با عدد همراه هست، فرق میکنه با عدد ورژن آپدیت روی کنسول خودت!
چون بسیاری از بازی ها بصورت مالتی پلتفورم هستند، ورژن هاشون فرق میکنه و محتویات فرق میکنه میان میگن پچ فلان ولی اسمش روی فلان کنسول اینه!

مثلا بازی Destiny آخرین آپدیتش 1.17 هست، ولی برو تو سایت bungie.com/updates آخرین آپدیتش رو نوشته :
Destiny Hot Fix - 10/20/2015
2.0.1.2 - The One about Shadowshot
ورژن 2.012 !!

در مورد دیابلو 3 هم اینجا توضیح داده که 2.30 همون 1.10 هستش :
PS4 Diablo3 修正パッチ 1.10(PC版2.30a)リリース
گوگل ترنسلیت بزن، ژاپنیتم خوب میشه :d

آره برای دیدن آخرین آپدیت تنها و بهترین راه همونیه که گفتی، روی بازی آپشن بزن بعد اینفورمیشن و جلوی ورژن رو نگاه کن.
معمولا در همون لحظه که آپدیت بازی اعمال میشه، برای همه ی کنسول های همه ی جهان فرستاده میشه و محدودیت زمانی اعمال نمی کنن. فوقش 1-2ساعت بخاطر شلوغی سرور ممکنه نتونی بگیری...

بهترین راه برای دیدن آپدیت، چک کردن سایت سازنده بازی هست.
برای بازی دیابلو 3 به اینجا بیا :
http://us.battle.net/d3/en/forum/9582320/

خلاصه نگران نباش ورژنش درسته و مشکلی نداری.موفق باشی.

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
اپدیتها رو بزار رو pause !
اون که با یه delete حل میشه و دیگه آپدیت نمی کنه. مشکل من این هست که چرا وقتی تنظیمات آپدیت اتوماتیک دستگاهم روی غیر فعال هست ولی تا به اینترنت وصل میشم شروع می کنه به آپدیت خودکار و من مجبورم برای استفاده از دستگاه اول آپدیت ها رو delete کنم و بعد از دستگاه استفاده کنم .

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
سلام

یکی از فامیلا چند وقت دیگه میخواد برام هدیه یه سونی 4 بفرسته چون داره میره دبی ، فکر کنم همه ی ریجنا هست ، کدوم ریجن رو بگم بخره که اینور بفروشمش ....ضایس بهش بگم به جای هدیه پولشو بهم بده :d

میخواستم ببینم اینور کجا میخرنش ؟ حدودا چند مغازه دارا میخرن ازم کنسول نو رو ؟ یه تومن میخرنش؟ :-/

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام

یکی از فامیلا چند وقت دیگه میخواد برام هدیه یه سونی 4 بفرسته چون داره میره دبی ، فکر کنم همه ی ریجنا هست ، کدوم ریجن رو بگم بخره که اینور بفروشمش ....ضایس بهش بگم به جای هدیه پولشو بهم بده :d

میخواستم ببینم اینور کجا میخرنش ؟ حدودا چند مغازه دارا میخرن ازم کنسول نو رو ؟ یه تومن میخرنش؟ :-/
فرقی نمی کنه ولی ریجن ۲ ساخت ژاپن بیشتر طرفدار داره سعی کن ۳ نخری
واسه فروش هم ی اگهی بزن توی دیوار قیمت ۱۱۰۰ رو هوا میخرنش

- - -ویرایش - - -

سلام

فرقی نمی کنه ولی ریجن ۲ ساخت ژاپن بیشتر طرفدار داره سعی کن ۳ نخری
واسه فروش هم ی اگهی بزن توی دیوار قیمت ۱۱۰۰ رو هوا میخرنش

lockmehdi

کاربر سایت
Jun 11, 2015
12
سلام دوستان
به نظرتون ارزش داره بازی the last of us بخرم یکی از دوستام کار کردشو میخواد 85 تومن بفروشه تنها چیزی که برام مهمه بخش انلاینشه که بدونم هنوز هم بعد چند سال که از اومدنش گذشته شلوغ هست یعنی یه طوری نباشه که هربار بخوام search match بزنم نیم ساعت صبر کنم ؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
سلام دوستان
به نظرتون ارزش داره بازی the last of us بخرم یکی از دوستام کار کردشو میخواد 85 تومن بفروشه تنها چیزی که برام مهمه بخش انلاینشه که بدونم هنوز هم بعد چند سال که از اومدنش گذشته شلوغ هست یعنی یه طوری نباشه که هربار بخوام search match بزنم نیم ساعت صبر کنم ؟
بستگی به اینترنت هم داره ولی من که راحت بازی می کنم و معمولا زیر 5 دقیقه میاره ولی من که خیلی وقته مشکل سیو نشدن بازی رو دارم که چند روزیه که بقیه هم بهش دچار شدن
پلیر هم به نظر من تا دلت بخواد هست و راحت پیدا میشه فقط باید اینترنتت خوب باشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستانی که فیفا16 بازی میکنن ،آب و هوای داینامیک کدوم گزینست؟من رو هرکدوم که میذارم اون هوا از اول تا اخر بازی ثابته

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,527
اخه بگیره گارانتی ایران که نمیخوره ، مگه میخرن اگه گارانتی روش نباشه؟ :-o

/:) مگه کنسول های داخل گارانتی دارن؟
اگرم داشته باشن بنظر خودت چقدر پشتیبانی میکنن؟ همه قضیه گارنتی داخلی رو میدونن و براشون فرقی نداره داشته باشه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر