هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اره ظرفیت 2 میخوام بگیرم.پس میشه دیتاشو بعدا بریزم رو اکانت اصلی خودم؟ظرفیت 2 که پرایمری کردم پس باید بشه.چون هنوز دیتاشو دانلود نکردم گفتم الان اکانتو نخرم بعد دیتا که ندارم نشه و دستم تو پوست گردو بمونه.اگه میشه من اکانتو بخرم و پرایمریش کنم

دوستان آخرش جواب قطعی رو نگرفتما.هرکی میدونه بگه
بازی ظرفیت 2 رو پرایمری کنم بعد ساین اوت کنم بعدا میتونم دیتاشو تو اکانت اصلی خودم بریزم؟چون سایت فروشنده گفته تو اکانت ساین این نشین

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
هنگام وصل شدن به لایو مشکل دارم وقتی میخوام با اکانتم وارد بشم ارور میده و میگه که سرور Busy هست و نمیتونه مصل شه
Ip دستی زدم نشد
Dns زدم نشد
.....
کسی میدونه دلیل چی ؟
ADSL 128 Shatel Dedicate

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
الان بازار بودم میگفتن ۱۱۱۶A ریجن دو هست و ۱۱۰۶A یا A۱۰۰۶ ریجن سه هستن و هر دو تولید ۲۰۱۵ آیا درسته همچین چیزی ؟! مگه ۱۱۰۶ ها تولید ۲۰۱۴ نیستن ؟ اگه بخوام ریجن سه بگیرم باید ۱۰۰۶ بگیرم یا ۱۱۱۶ هم میشه ریجن سه پیدا کرد ؟
در کل ۱۰۰۶ یا ۱۱۰۶ رو تایید میکنید برای خرید ؟ مگه تولید ۲۰۱۴ نیستن ؟ و اینکه نسخه های ۲۰۱۵ کدوما هستن و به غیر از ۱۱۱۶ A مدل دیگه ای هم هست که تایید بشه ؟

ممنون میشم سریع جواب بدین.
مرسی

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
الان بازار بودم میگفتن ۱۱۱۶A ریجن دو هست و ۱۱۰۶A یا A۱۰۰۶ ریجن سه هستن و هر دو تولید ۲۰۱۵ آیا درسته همچین چیزی ؟! مگه ۱۱۰۶ ها تولید ۲۰۱۴ نیستن ؟ اگه بخوام ریجن سه بگیرم باید ۱۰۰۶ بگیرم یا ۱۱۱۶ هم میشه ریجن سه پیدا کرد ؟
در کل ۱۰۰۶ یا ۱۱۰۶ رو تایید میکنید برای خرید ؟ مگه تولید ۲۰۱۴ نیستن ؟ و اینکه نسخه های ۲۰۱۵ کدوما هستن و به غیر از ۱۱۱۶ A مدل دیگه ای هم هست که تایید بشه ؟

ممنون میشم سریع جواب بدین.
مرسی

یا 1100 بگیر یا 1200 سری 1000 سری اولیه اصلا نگیر
1200 تولید جدیده
دو رقم سمت راست مهم نیست
اگه قیمتش برات مهمه یه ماه صبر کن 50 دلار ریجن3 کاهش قیمت دادن

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
یا 1100 بگیر یا 1200 سری 1000 سری اولیه اصلا نگیر
1200 تولید جدیده
دو رقم سمت راست مهم نیست
اگه قیمتش برات مهمه یه ماه صبر کن 50 دلار ریجن3 کاهش قیمت دادن
سری های ۱۱ برا ۲۰۱۵ هستن همین ۱۱۰۰ برا ۲۰۱۵ئه؟
سری ۱۱۱۶Aچی ؟ مگه این جدیدتر نیست ؟ ۱۲۰۰ نمیخوام بگیرم میخوام سر ۱۱باشه ولی کدومش ؟ از کدوم سری به بعد برا تولید ۲۰۱۵ هست ؟
چیزی که برام مهمه اینه که تولید ۲۰۱۵ باشه دقیقا کدوم سریا تولید ۲۰۱۵ میشن ؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
اون ریجنی که میگفتن دکمه مربع با ضربدر به صورت پیش فرض عوض شده ریجن چنده ؟ الان کلا ریجن 1 بهتره یا 2 ؟

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
خب اینطور من تو سایتا خوندم اینه که کلا سری 11xxA همشون یکین و فقط دو رقم آخر برای منطقه پخش دستگاه هستن که همون تعیین ریجین میشه مثلا ۱۱۰۰ یرا ژاپن هست ۱۱۰۳ برا انگلیس ۱۱۰۸ برا روسیه ۱۱۱۶ برا استرالیا و امریکا و الهم...

.

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
ببخشید نمیدونم این سوال جاش اینجاست یا نه
من نمیتونم اکانتمو به عنوان Primary انتخاب کنم!
تا حالام اکانتمو روی هیچ کنسوله دیگه ای Login نکردم!
وقتی ام که میخوام اکانتمو به عنوان Primary اکتیو کنم پیغام میده که شما قبلا این اکانتو روی یه سیستم دیگه ای به عنوان Primary انتخاب کردی! ولی من هرگز این کارو انجام ندادم!
کسی از شما دوستان میتونه راهنماییم کنه؟ ممنون میشم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سیو بازیم که با بازی فیزیکی بوده رو میتونم با همون بازی دیجیتالیش بیارم ؟ میشه سیو رو به اکانته دیگه انتقال بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر