هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
اکانت شما هک شده . با ساپورت سونی صحبت کنید یا ایمیل بزنید تا اکانت بلوکه بشه و ریکاوری کنید .
الان خیلیها هستند که همچین اکانتهایی میفروشن و در واقع اکانتهای امثال شماست که هک شده .

خیلی ممنون دوست عزیز - با راهنمایی شما تونستم از طریق لایو چتی که با پشتیبانی سونی داشتم اکانتمو برگردونم.بی نهایت ممنون​

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اکانتی که رو کنسول پرایمری شده رو میتونیم از کنسول حذف کنیم یا باید بمونه تا بازیش رو بقیه اکانتها کار کنه؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من مشکل جدی دارم سر قضیه آپدیت کنسول و وصل شدن به PSN. اینترنتم مال مخابراته یه بازی هم فقط دارم که اونم دیجیتالیه باید برم تو PSN فعالش کنم. هر چی روی آپدیت کنسول میزنم روی please wait گیر میکنه. دو روزه همین جوریه. کنسول رو تازه گرفتم. چی کار باید بکنم؟

منم نت مخابرات دارم این مشکل داشتم با اینکار حل شد .
Dns های زیر روبه ترتیب ست کن

8.8.8.8
4.2.2.4

با این حال میتونید از طریق یو اس بی هم آپدیت کنید بدون نیاز به نت .

دوستان اکانتی که رو کنسول پرایمری شده رو میتونیم از کنسول حذف کنیم یا باید بمونه تا بازیش رو بقیه اکانتها کار کنه؟

باید بمونه

Last edited by a moderator:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس

باید بمونه و همیشه اکتیو باشه تا بتونی با اکانتهای دیگه بازی کنی

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
باید بمونه

باید بمونه و همیشه اکتیو باشه تا بتونی با اکانتهای دیگه بازی کنی

ممنون
سایتهای فروش بازی دیجیتالی گفتن که بعد انجام کار باید ساین اوت کنی از اکانت و دیگه واردش نشی.این کار خللی برا بازی تو اکانتهای دیگه بوجود نمیاره؟
سوال بعدی اینه که وقتی ساین اوت کردیم میتونیم از تو اکانت اصلی خودمون ادامه دیتارو بریزیم یا قبل ساین اوت باید دیتارو ریخته باشیم کامل؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
ممنون
سایتهای فروش بازی دیجیتالی گفتن که بعد انجام کار باید ساین اوت کنی از اکانت و دیگه واردش نشی.این کار خللی برا بازی تو اکانتهای دیگه بوجود نمیاره؟
سوال بعدی اینه که وقتی ساین اوت کردیم میتونیم از تو اکانت اصلی خودمون ادامه دیتارو بریزیم یا قبل ساین اوت باید دیتارو ریخته باشیم کامل؟

احسان جان در صورت وارد شدن و اکتیو و دی اکتیو شدن اون اکانت بازیهای اون اکانت روش قفل میافته نه نمیاره سوال دومت رو چون شرایطت با من فرق داره نمیتونم جواب بدم آخه اکانتی که من اکتیو و دی اکتیو کردم مال خودم بود و لی تو معلوم نیست ظرفیت چندی البته ظرفیت دو بگیر که رو بازیت قفل نیافته

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
احسان جان در صورت وارد شدن و اکتیو و دی اکتیو شدن اون اکانت بازیهای اون اکانت روش قفل میافته نه نمیاره سوال دومت رو چون شرایطت با من فرق داره نمیتونم جواب بدم آخه اکانتی که من اکتیو و دی اکتیو کردم مال خودم بود و لی تو معلوم نیست ظرفیت چندی البته ظرفیت دو بگیر که رو بازیت قفل نیافته
اره ظرفیت 2 میخوام بگیرم.پس میشه دیتاشو بعدا بریزم رو اکانت اصلی خودم؟ظرفیت 2 که پرایمری کردم پس باید بشه.چون هنوز دیتاشو دانلود نکردم گفتم الان اکانتو نخرم بعد دیتا که ندارم نشه و دستم تو پوست گردو بمونه.اگه میشه من اکانتو بخرم و پرایمریش کنم

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
سلام دوستان
راهی هست هم بازی کرد هم اهنگ گوش داد
که از کنسول اهنگو پخش کنیم
ممنون میشم راهنمایی کنید
بله هست ۰ شما یه پوشه به نام music داخل فلشتون ایجاد کنید و اهنگ ها رو بریزید توش ۰ USB رو وصل کنید ۰ خود به خود تو منوی اصلی دستگاه گزینه ی موزیک میاد۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر