هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یک سوال مبتدیانه :| اگر جایی توضیحی داده شد و من ندیدم لینک صفحه را بدهید

با اینترنت همراه اول نوترینو میشود به دستگاه وصل شد و آنلاین بازی کرد ؟

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
سلام
کنسول 2015 دسته رو جنسش تغییر دادن؟ چون جنس دسته ی من مات هست ولی مال یکی از دوستام رو که دیدم حالت براق داشت فک کردم طرف بهم قالب کرده کنسول رو:d

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یک سوال مبتدیانه :| اگر جایی توضیحی داده شد و من ندیدم لینک صفحه را بدهید

با اینترنت همراه اول نوترینو میشود به دستگاه وصل شد و آنلاین بازی کرد ؟

من استفاده نکردم اما....
قیمتاش زیاد بالا نیست .
با توجه به چیزهایی که شنیدم پینگ خوبی ندارن (کلا همه سرویس های بدون کابلی و بخصوص سیم کارتی ها).
و اینکه حجم هاش خیلی کمه 5 گیگ که چیزی نمیشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیشه بخدا :D
اگه عوض کنم رجین 2 بگیرم، سیو این رو همون دیسک هم کار میده؟
save هر ریجن برایه همون ریجن هست
برایه چی عوض کنی ؟ ریجن بازی 1 هست ؟ کنترلش فرقی نداره ریجنها !!!!

سلام
کنسول 2015 دسته رو جنسش تغییر دادن؟ چون جنس دسته ی من مات هست ولی مال یکی از دوستام رو که دیدم حالت براق داشت فک کردم طرف بهم قالب کرده کنسول رو:d
خوده کنسول اون قسمت براقش رو عوض کردن . دسته رو ندیدم عوض کرده باشن . شایدم دقت نکردم. باید سرچ کرد تو نت

کسی نبود؟؟؟؟؟؟:-o
تنظمیات درست انتخاب کردی ؟
من یکی از دوستام راحت وصل کرد . Digital output و bitstream

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
کسی نگفت اون دوستمون که در صفحه قبل گفته بود که بازی کال او دیوتی 3 نسخه بتاش رو بازی میکرد چطور و از کدوم استور بازی رو دانلود کرده؟
اصلا چنین چیزی بوده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی نگفت اون دوستمون که در صفحه قبل گفته بود که بازی کال او دیوتی 3 نسخه بتاش رو بازی میکرد چطور و از کدوم استور بازی رو دانلود کرده؟
اصلا چنین چیزی بوده؟
فقط برایه کسایی در دسترس هست که کده بتا دارن
فردا هم تموم میشه.
از 19 ام شروع شده بود.
فک کنم یکی از دوستان پاسخ شما رو داد همون صفحه

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام و درود دوستان ببخشید روی پلی 4 میشه هر هدست بلوتوث ی استفاده کرد یا حتما باید سونی باشه..همون مدلی ک با عرضه کنسول ب بازار امده؟مثل گلد؟؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
نوشته شده توسط reza_cowboy;38436 save هر ریجن برایه همون ریجن هست برایه چی عوض کنی ؟ ریجن بازی 1 هست ؟ کنترلش فرقی نداره ریجنها !!!! خوده کنسول اون قسمت براقش رو عوض کردن . دسته رو ندیدم عوض کرده باشن . شایدم دقت نکردم. باید سرچ کرد تو نت تنظمیات درست انتخاب کردی ؟ من یکی از دوستام راحت وصل کرد . Digital output و bitstream[/QUOTE:
آره رجيم همون يك يا All هست اما يه جوري انگار ديسك مربوط ميشه به رجين ژاپن! مثلا كاور بازي دو طرفست و دقيقا عين كاور اينوري يك كاور هم پشتش چاپ شده تماما با زبان ژاپني. برگه توي قاب هم زبونش ژاپونيه.
چرا عزيز من BB رو روي يه دستگاه ديگه با رجين ٢ بازي كردم Action Button ضربدر بود و Dash و Sprint با دايره.

اینم Button Config اصلی و درست که ولی برای من برعکسه تو رجین ALL:
http://www.gosunoob.com/bloodborne/list-of-controls-in-bloodborne/

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام و درود دوستان ببخشید روی پلی 4 میشه هر هدست بلوتوث ی استفاده کرد یا حتما باید سونی باشه..همون مدلی ک با عرضه کنسول ب بازار امده؟مثل گلد؟؟
نه الزاما نباید گلد باشه. میشه از سایر چیزها هم استفاده کرد به شرطی که به ورودی دسته بخوره دیگه:D

سلام.
این فروشنده هایی هم که مثلا 90 تومان میگیرن واسه هر بازی میریزن از همین کردیت کارت هکی استفاده میکنند؟ یا روش شیرینگه؟ البته یه سری هم هست 30 میگیرن میریزن ولی باید مدام به اینترنت وصل باشه و اگه قطع شی قفل میشه. کلا اگه میشه یه توضیح درمورد اینا بدین:D
می‌تونه شیرینگ باشه می‌تونه اکانت هکی باشه. معمولا اکانتای هکی ارزون ترن. اون چیزی هم که باید به نت وصل باشه ظرفیت 3 هست. کلا پیشنهاد نمی‌کنم این ظرفیت رو استفاده کنین.

سلام

این ظرفیت های اکانت های اکانت که میگن چی هست دقیقا ؟
هر اکانت دو تا ظرفیت داره و دو نفر میتونن ازش استفاده کنن. یکی دو یکی سه. دو رو با پرایمری کردن میشه رفت از محتواش توی اکانت اصلی استفاده کرد. ولی سه اینجوریه که باید تو همون اکانتی که بازی توش خریداری شده بازی کنی و برای چک کردن لایسنس آنلاین باشی. تروفی‌هاش هم برای خودت ثبت نمیشه.

اصلا چنین چیزی بوده؟
مثل این که بتا الان برای همه در دسترسه. منتهی فردا اگر اشتباه نکنم تایمش تمومه. 12 گیگ هم حجم داره. بعید میدونم برسین بازی کنین.
اون کساییم که چند روز پیش شروع کردن به بازی، از استور پیش خرید کرده بودن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
]
آره رجيم همون يك يا All هست اما يه جوري انگار ديسك مربوط ميشه به رجين ژاپن! مثلا كاور بازي دو طرفست و دقيقا عين كاور اينوري يك كاور هم پشتش چاپ شده تماما با زبان ژاپني. برگه توي قاب هم زبونش ژاپونيه.
چرا عزيز من BB رو روي يه دستگاه ديگه با رجين ٢ بازي كردم Action Button ضربدر بود و Dash و Sprint با دايره.

اینم Button Config اصلی و درست که ولی برای من برعکسه تو رجین ALL:
Bloodborne list of controls - Gosu Noob
حدس میزدم بازیت ریجن 1 نباشه چون ریجن 1-2-4 اینا همه کنترلهاشون یکی هست
بازیش ریجن 3 هست 100% . کشورهایه اسیایی همه 3 هستن . سیستم کنترلشون هم میتونه فرق کنه
فقط در نظر داشته باش احتمالا save نخونه و باید از اول کلا شروع کنی بازی رو
موفق باشی.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
حدس میزدم بازیت ریجن 1 نباشه چون ریجن 1-2-4 اینا همه کنترلهاشون یکی هست
بازیش ریجن 3 هست 100% . کشورهایه اسیایی همه 3 هستن . سیستم کنترلشون هم میتونه فرق کنه
فقط در نظر داشته باش احتمالا save نخونه و باید از اول کلا شروع کنی بازی رو
موفق باشی.
به عنوان سوال آخر، ما که تا اسم رجین All میومد میگفتیم All همون رجین یکه! پس چطور بازی رجین ژاپن در اومد؟ یعنی از به بعد به All اعتماد نکنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به عنوان سوال آخر، ما که تا اسم رجین All میومد میگفتیم All همون رجین یکه! پس چطور بازی رجین ژاپن در اومد؟ یعنی از به بعد به All اعتماد نکنم؟
میگفتیم که مهم نیست. شما باید ببینی پشته کاور چی زده و چه ریجنی هست یا درجه سنیش چند هست. باید توجه کنی به این قضیا.

نسخه بتای call of duty black ops 3 تا فردا میشه بازی کرد یا تا فردا میشه دانلود کرد ؟؟؟
بله تا فردا میشه بازی کرد. ظاهرا 12 گیگ . در دسترس هست الان برا همه .

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
یه سوال مهم
وقتی یه اکانت بخرم بنام خودم و یه بازی توش پیش خرید شده باشه و خودم برم پسورد رو عوض کنم
آیا کسی که ازش خریدم هم باز میتونه از این اکانت و بازی توش استفاده کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر