هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad
آقا به نظر من Duel shock 4 یکی از بهترین دسته های تولید شده در دنیای گیمینگه!!! تاچپدی که داره و اسپیکری که داره میتونه دسته ایکس باکس وانو قورت بده. تازه مثلا کدوم آدمی گرافیک و خوش دستی دسترو با کینکت ایکس باکس وان عوض می کنه؟ تازه دوربین پلی استیشنم که اینقدر ضعیف نیست که نشه باهاش جواب گیمر هارو داد.

- - -ویرایش - - -

من یه سوال دارم:
بازی Knack توی دیسک Blu ray هست؟ یا نه مثل ایکس باکس لایو باید از خود پلی استیشن دانلود کنی یا بخری؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
انجام دادم restore license رو ولی مشکل حل نشد
ریستارت هم کردم
چی کار کنم
درضمن با همین اکانت پلاس گرفتم
عجیبه
من قبلا به این مشکل مثلا تو BF برخوردم ولی بازی بستم باز کردم درست شد . یعنی حالت باگ بود. الان که اینطوری ادامه داره یا مشکل از سروره اوناست یا چیزه دیگه .
بد نیست با سونی یه تماسی بگیری.

آقا به نظر من Duel shock 4 یکی از بهترین دسته های تولید شده در دنیای گیمینگه!!! تاچپدی که داره و اسپیکری که داره میتونه دسته ایکس باکس وانو قورت بده. تازه مثلا کدوم آدمی گرافیک و خوش دستی دسترو با کینکت ایکس باکس وان عوض می کنه؟ تازه دوربین پلی استیشنم که اینقدر ضعیف نیست که نشه باهاش جواب گیمر هارو داد.

- - -ویرایش - - -

من یه سوال دارم:
بازی Knack توی دیسک Blu ray هست؟ یا نه مثل ایکس باکس لایو باید از خود پلی استیشن دانلود کنی یا بخری؟
نسخه فیزیکش اومده بود.

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
سلام چون کسی جواب نمیده اینجا میپرسم من یه اکانت آکبند خریدم توش 60 دلار بود باهاش سیزن پس و از این جور چرت و پرتا خریدم
از استور بعد یه dlc دانلود کردم بعد باهاش بازی کردم ولی از بازی که اومدم بیرون دوباره dlc رو دانلود کرد اتومات نمیدونم چرا . امروز هم خواستم بتمن بازی کنم سیو هام کار نمیکنه . بعد اومدم دیتای gta رو انتقال بدم که 10 گیگ مونده بود تموم شه دیگه نریخت و پیغام cannot download خلاصه نمیدونم چی شد به ما و دستگاه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه ببینیم چه گلی به سر بگیریم :|

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
سلام چون کسی جواب نمیده اینجا میپرسم من یه اکانت آکبند خریدم توش 60 دلار بود باهاش سیزن پس و از این جور چرت و پرتا خریدم
از استور بعد یه dlc دانلود کردم بعد باهاش بازی کردم ولی از بازی که اومدم بیرون دوباره dlc رو دانلود کرد اتومات نمیدونم چرا . امروز هم خواستم بتمن بازی کنم سیو هام کار نمیکنه . بعد اومدم دیتای gta رو انتقال بدم که 10 گیگ مونده بود تموم شه دیگه نریخت و پیغام cannot download خلاصه نمیدونم چی شد به ما و دستگاه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه ببینیم چه گلی به سر بگیریم :|

پرایمریش کردی ؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
سلام ببخشید من تازه گیا یک مشکل برای ps4 پیش امده دیسک بازی خودبه خود بیرون میاد یعنی وقتی بازی میزارم بازی شروع میشه بعد یک کمی که بازی کردم دیسک بیرون میاد میشه بگید مشکل از کجاست

شما کل کابلهای دستگاه رو در دربیار و حدود ۵ دقیقه بگذار دستگاه در همون حالت خاموش بشه و مجددا کابل ها رو متصل کن!
این مشکل سخت افزاری نیست مثل اینکه دلیلش بیشتر به نوسانات برقی و یا همچین چیزی بر میگرده!

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
بله ولی اکانت gta هم ظرفیت 3 هستش با psx این 10 گیگ آخر کار رو نمیریزه ولی دانلود میکنه

- - -ویرایش - - -

پرایمریش کردی ؟

بله اکتیو شده الان من چکار کنم از پارت 7 به بعد رو نمیریزه!؟؟؟

آخرین ویرایش:

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad
نسخه فیزیکش اومده بود.[/QUOTE]
ینی الان توی ایران در دسترسه؟

- - -ویرایش - - -

عجیبه
من قبلا به این مشکل مثلا تو BF برخوردم ولی بازی بستم باز کردم درست شد . یعنی حالت باگ بود. الان که اینطوری ادامه داره یا مشکل از سروره اوناست یا چیزه دیگه .
بد نیست با سونی یه تماسی بگیری.

نسخه فیزیکش اومده بود.
ینی الان تو ایران در دسترسه؟

farzad7056

کاربر سایت
Mar 28, 2008
54
امکان این هست که کدی که باهاش پلاس رو گرفتم مشکل داشته باشه؟

بعد وقتی می رم قسمت پلاس ps4 با این که نتونستم آنلاین بازی کنم ولی تونستم 2 تا بازی آگوست رو دانلود کنم!یه جاش عجیبه اینه که با این که اکانتم یکساله اس،قسمت join now بازم موجوده! احتمالش هست فروشنده اکانت مشکل دار بهم فروخته باشه! اگه اینطور باشه می تونم یقه اش رو بگیرم؟

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام دوستان من امروز gta گرفتم بعد عکس نداشت نمیدونم رجیون چنده عکس دیسکش بزارم میتونید بهم بگین برا آپدیت چوت سرعتم با ps4 بسیار بسیار کم شده

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بعد وقتی می رم قسمت پلاس ps4 با این که نتونستم آنلاین بازی کنم ولی تونستم 2 تا بازی آگوست رو دانلود کنم!یه جاش عجیبه اینه که با این که اکانتم یکساله اس،قسمت join now بازم موجوده! احتمالش هست فروشنده اکانت مشکل دار بهم فروخته باشه! اگه اینطور باشه می تونم یقه اش رو بگیرم؟
ببین اون زمان که میخوای sign in کنی عکس + زرد رنگ کنار اکانتت هست؟ اگه هست یعنی اکانتت پلاسه و مشکل از اکانتی که خریدی نیست! اون join now واسه منم هست! مهم نیست.

bart simpson

کاربر سایت
Oct 19, 2012
39
سلام دوستان،می خواستم بدونم روشن بدونps4 واسه چه مدت مشکل ایجاد میکنه واسه کنسول؟ چون که من دارم ی سری بازی دانلود می کنم مجبورم کنسول رو روشن نگه دارم الان 24 ساعت شده(10 ساعت رست مود بقیش بازی می کردم)به نظرتون موردی نداره؟

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad
سلام دوستان،می خواستم بدونم روشن بدونps4 واسه چه مدت مشکل ایجاد میکنه واسه کنسول؟ چون که من دارم ی سری بازی دانلود می کنم مجبورم کنسول رو روشن نگه دارم الان 24 ساعت شده(10 ساعت رست مود بقیش بازی می کردم)به نظرتون موردی نداره؟
من فکر نمیکنم مشکلی براش بیاد در صورتی که خیلی داغ نباشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

دستگاه الکترونیکیه دیگه هرچقدر بیشتر روشن باشه امکانش هست که مشکل براش پیش باید به خاطر داغ شدن ، من توصیه میکنم با PC دانلود هارو انجام بدی و بعدا انتقالش بدی به دستگاه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر