هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
آپدیت جدید رو از سایت دانلود کن و با فلش انتقال بده به کنسول...اینجوری مطمئن تر هست...چون با این اوضاع اینترنت ممکنه ناقص دانلود بشه یا برق بره اینجور چیزا...

System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات
خب با فلش اپدیت کردم حل شد ولی اون مشکل که اپدیت رو نمیاورد واسه دانلود این بود که دفعه قبلی با کنسول ناقص دانلود شده بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام

من اگر با اکانتی که پلاس دارم بازی مجانی بگیرم بعد از اینکه پلاس تموم بشه این بازی از لیست دانلود های اکانت حذف میشه یا نه میمونه ولی قابل استفاده نیست ؟
بازیا فقط قفل میشن تا زمانی که دوباره تمدید کنی پلاس رو . پاک یا حذف نمیشن

با سلام به دوستان
امروز بالاخره تونستم از کنسول اکانت ژاپن بسازم و 14 روز پلاسش رو فعال کردم و اینکه کنسول رو پرایمری کردم و الان روی اکانت آمریکا میتونم آنلاین بازی کنم
ظاهرا مشکل استور ها هم بهتر شده و خود سایتش نوشته مشکلی ندارن
فقط چیزی که هست اینه که جلوی اکانت امریکای من علامت پلاس نیست ولی میتونم انلاین جی تی ای بازی کنم

اما سوال من اینه که
اگر با اکانت امریکام بازی های پلاسی که رایگان هستند رو دانلود کنم مثل درایو کلاب و متال گیر
بعدش میتونم از همون پلاس ژاپن برای انلاین بازی کردن و دانلود اونها هم استفاده کنم ؟
یا اینکه حتما باید از استور ژاپن دانلود و نصب بشن؟
با تشکر
پلاس جلویه اکانتت قرار نیست . primary کردن فقط اجازه میده مابقی اکانتها بدون نیاز به پلاس انلاین بازی کنن

باید پلاس داشته باشی از امریکا تا بتونی بازیهایه پلاسش رو دانلود کنی . وقتی هم پلاس داری دیگه نیازی به Japan نداری . میتونی راحت بازی کنی .
باز تاکید میکنم که هر اکانتی پلاسش برای خودش هست و بس

سلام هر چی می زنم کنسولم اپدیت بشه این ارور رو میده http://upir.ir/khordad94/guest/tmpPhoto.jpg
در واقع کنسولم 2.51 است

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
System version تو Setting میشه دید. اگرم باگ باشه بهترین راه ممکنه اینکه دانلود کنی با فلش بریزی.

eagle.cezar

کاربر سایت
May 9, 2012
4
سلام دوستان
امروز ps4 من ارور داد که ظرفیت باقی مونده توی هارد ps4 کمه و بخاطر همین نمیتونه گیم پلی بیشتری رو ضیط کنه
من رفتم توی تنظیمات بخش System Storage Management و 1 بازی رو کامل پاک کردم تا 49 GB خالی شد ولی دیدم که کل حجم هارد رو 237.7 GB زده !!!
اینم عکسش
هارد دستگاه رو بیرون اوردم اما 500 GB بود!!
چرا اینجوریه این ؟!!!

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
سلام دوستان گل.
آقایون، یادتونه قبلا چند تا ps2 یا ps3 رو میشد به هم وصل کرد؟ واسه PS4 هم میشه این کار رو کرد؟
داخل یه فیلم خارجی، دیدم طرف کلّی PS4 اوورد خونشون و با یه کابل سفید به هم وصلشون کرد؛ بعد هم نشست باهاشون بازی کرد!
میشه بگید من چجوری باید این کار رو بکنم و چه مزیتی داره؟
خیلی ممنون :">

ahmad1359

کاربر سایت
May 8, 2015
27
سلام
اگر يك بازي فيزيكي مثل pes داشته باشم و يك بازي ديجيتالي آفلاين يا ظرفيت ١ داشته باشم ، حالا اگر تو بازي pes آنلاين بشم اون بازي آفلاينه قفل ميشه يا فقط زماني كه تو اون بازي ظرفيت ١ آنلاين بشم قفل ميشه ؟!
مرسي

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
اگر يك بازي فيزيكي مثل pes داشته باشم و يك بازي ديجيتالي آفلاين يا ظرفيت ١ داشته باشم ، حالا اگر تو بازي pes آنلاين بشم اون بازي آفلاينه قفل ميشه يا فقط زماني كه تو اون بازي ظرفيت ١ آنلاين بشم قفل ميشه ؟!
مرسي
قفل شدن بازی اکانت ظرفیت 1 به دلیل چک لایسنس سونی هستش و نمیشه گفت چند وقت یکبار انجام میشه و این در صورتیه که کنسول به نت و PSNوصل باشه حالا شما میخوای PES آنلاین بازی کن یا نکن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه بازی که هم سینگل و هم مالتی پلیرش عالی باشه معرفی کنید.
TLOU
BF4
اینا خوبن
البته single مثلا bf تعریفی نداره ولی بازم قابله تحمله !!
امسال Star Wars هم داریم
سلام دوستان گل.
آقایون، یادتونه قبلا چند تا ps2 یا ps3 رو میشد به هم وصل کرد؟ واسه PS4 هم میشه این کار رو کرد؟
داخل یه فیلم خارجی، دیدم طرف کلّی PS4 اوورد خونشون و با یه کابل سفید به هم وصلشون کرد؛ بعد هم نشست باهاشون بازی کرد!
با کابله لن !
بستگی داره بازی ساپورت کنه یا نه

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
بازیا فقط قفل میشن تا زمانی که دوباره تمدید کنی پلاس رو . پاک یا حذف نمیشن

اگر با یک اکانت جدید دیگه پلاس بگیرم میتونم بازی بکنم یا نه فقط باید همون اکانتی که باهاش بازی رو گرفتم تمدید کنم تا بتونم بازی کنم ؟

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
یه اکانت دارم چطوری میتونم اکانت اصلی دستگاه بکنمش
چون وقتی یه اکانت دیگه میسازم اکانت جدیده قیافش شبیه خونه میشه

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
سلام دوستان گل.
دوست عزیز سرور هستند :|
وقتی پول سرور خوب رو نداشته باشی یا سرور قوی بخوای این همه کنسول رو به هم وصل میکنی میشه یه سرور قوی (یا یه VPS شدیدا قوی )
بازی باهاش نمیکنن :|

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
به نظرتون ps 4 بخرم یا موبایل؟:d
تا الان پول 3 تا آیفون رو رد کردم ولی به جاش برای اتاق و PS4 و غیره خرج کردم اگه میتونی هر دو رو بگیری که هیچ اگه نه PS4 :d

- - -ویرایش - - -

یه بازی که هم سینگل و هم مالتی پلیرش عالی باشه معرفی کنید.
The Last Of US
GTA V
البته بازی زیاد هست ولی بازی که هم سینگل هم مولتیش جذاب باشه کمه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگر با یک اکانت جدید دیگه پلاس بگیرم میتونم بازی بکنم یا نه فقط باید همون اکانتی که باهاش بازی رو گرفتم تمدید کنم تا بتونم بازی کنم ؟
همون اکانت الا اینکه :
اگر japan هست میتونی دوباره یه اکانت japan دیگه باز کنی و اون بازیا رو تو lib اد کن و دوباره قفلها بره. .نهایتا هر دوره 42 روز میتونی از بازیهای پلاس استفاده کنی.

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
TLOU
با کابله لن !
بستگی داره بازی ساپورت کنه یا نه

یعنی اگه من و همسایمون کنسولامونو به هم وصل کنیم، میتونیم مولتی پلیر بازی کنیم؟ فقط همین؟
در ضمن، میشه چند تا بازی که از این روش ساپورت کنه رو بگین؟
ممنون؛ موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر