هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
نام
ارمان
سلام triangels عزیز. من خواستم اینارو براتون پ.خ کنم، اما نتونستم...چون هی میرفت داخل صندوق دریافتی! ممنونت میشم اگه همینج به سوالام ا جواب بدی.همسایه ما، ششصد دلار(شش تا صد دلاری) گیف کارت از تایلند خریده و باهاشون با کنسول خودش بازی خریده. الان من میخوام بازیهاش رو داخل کنسول و اکانت خودم بیارم و بدون پرداخت پول دانلود کنم.
۱-اینجوری، پلاسش هم به من میرسه؟ یا فقط بازی هاش؟
۲-این کار غیر قانونی هست؟ یعنی خطر بن شدن داره؟
۳-آیا با انجام این کار، هردومون میتونیم که یه موقع آفلاین بازی کنیم، و یه موقع دیگه مولتی پلیر (به صورت هم زمان با هم)
۴-میشه وقتی بازی هاشو گرفتم، اونا رو وارد اکانت خودم کنم و اون هم داخل اکانت خودش که با اکانت من فرق داره بازی کنه؟
۵-آیا محدودیتی برای ما با این روش پیش خواهد اومد؟ برای کدوممون؟
۶-میشه روش اشتراک بازی هارو بهم توضیح بدهید؟(الان کنسول هردومون جلومه.بگید که چیکار کنیم)
ببخشید که این همه زیاد شد... خودمم خجالت میکشم به خدا
ولی لطفا جواب بدین، تازه کاریم ما یهو میزنیم کنسولارو میترکونیم بد بخت میشیم :">
ممنون
باید اکانتش رو بگیری - هم رمز هم username که وارد کنی . در صورتی که ایشون Primary کرده باشن اکانتشون رو شما فقط میتونی تو همین اکانت از امکانات استفاده کنی + اینکه باید انلاین باشی برای license check مگرنه بازیا قفل میشن
1. وقتی تو اکانتش استفاده میکنی هم به پلاس هم به بازیا دسترسی داری . در صورتی که شما این اکانت رو primary کنی محتویات برای مابقی اکانتها هم در دسترس هست و مابقی اکانتها نیازی به خرید پلاس برای انلاین بازی کردن ندارن
2. خیر . هر اکانت میتونه روی دو دستگاه ماکسیمم فعال بشه
3. خیر . کسی که اکانتش primary نیست باید انلاین باشه چون license check انجام میگیره تو هر 30 دقیقه فک کنم .
4.همونطوری که گفتم اگر ایشون اکانتش primary باشه روی کنسولش شما فقط از توی همین اکانت میتونی استفاده کنی . کلا هیچ بازی قابلیت transferبین اکانت نداره . حتی اگرم شما primary کنی تا زمانی که این اکانت primary هست اجازه دسترسی به امکاناتش رو مابقی اکانتهایه رو کنسول داده میشه
5. همونطوری که گفتم نفری که primary نیست هم باید تو همین اکانت استفاده کنه از همه چیز هم باید انلاین باشه
6. هیچی اکانتش رو وارد میکنی و همین !

سلام
چرا کنسول اپدیت نمیشه
اپدیت رو میتونی جدا دانلود کنی و با فلش بریزی. به تاپیکش سر بزن

دوستان این عینک مورفیوس بالاخره کی عرضه میشه؟؟!
هنوز تاریخ دقیقی نداره

داداش بی زحمت لینک درایور کلاب پلاس رو که برای پلاس رایگانه رو میدی؟دمت گرم
از تاپیکه مربوطه پیگیری کنی فک کنم بهتره . در ضمن خودتم به واسطه PSX میتونی لینکش رو بگیری

سلام نیاز فوری به راهنمایی دارم،PS4 من ریجن 2 اروپا است و بازی مورتال کمبات من هم ریجن 2 اروپا است و اکانت PSN من هم برای کشور انگلیس درست شده، حالا میخواهم کاراکترهای بازی مورتال کمبات را خریداری کنم که قاعدتا باید به پوند پرداخت کنم و از انجایی که PSN CARD به پوند کمتر دیدم و گرونترهم واسم میشه،خواستم یه اکانت امریکا درست کنم تا به دلار خریداری کنم،حالا میخواستم بدونم از اونجایی که دستگاه و مخصوصا بازی ریجن 2 است با اکانت امریکا واسه خرید کاراکترهای مورتال کمبات و کلا در آینده با بازی های ریجن 2 در PSN به مشکلی بر میخورم یا نه؟لطفا توضیح کامل بدهید و به، بله یا خیر بسنده نکنید. با سپاس
وقتی بازی MK شما ریجن 2 هست باید dlc ها رو هم از ریجن 2 بخری
برای نصب dlc باید ریجن بازیه شما با اکانت یکی باشه
ریجن دستگاه هیچ اهمیتی نداره

اگر بخوام کنسولو آپدیت کنم باید همه ی آپدیت هاشو بگیرم ؟ مثلا اگه 10 تا داده همه ی 10تارو باید بگیرم یا فقط آخریو بگیرم حله؟
آپدیت روز اول چند مگه کسی یادش هست ؟
خیر . همون اخری کافی هست.

omid_13

کاربر سایت
نام
OmidLOL
ممنون که سریع جواب میدی :x
اگر وسط آپدیت شدن کنسول خاموش بشه(برق بره) چه مشکلی به وجود میاد ؟ اصلا مشکلش جدی هست یا میشه درستش کرد؟

ehsas1

کاربر سایت
نام
احسان
از تاپیکه مربوطه پیگیری کنی فک کنم بهتره . در ضمن خودتم به واسطه PSX میتونی لینکش رو بگیری
.
تو تاپیک مربوطه کسی پاسخگو نیست داداش
بعدشم من لینک صفحشو میخوام نه لینک دانلودشو.ممنون

bluemorteza

کاربر سایت
نام
MorTeZa
امروز داشتم یه بازی رو دانلود میکردم گذاشتم رو رست مود ....وقتی بعد یه ساعت اومدم روشنش کردم این ارور رو داد که کنسول به طور ناگهانی خاموش شد ، پریز رو کشیدی این حرفا....بعد ری استارت شد
البته دانلود کاملا شده بود
می خوام بدونم مشکلی پیش اومده؟؟؟؟ مگه تو حالت رست مود برا خودش خاموش میشه اونم به این حالت!!!!
ممنون میشم راهنمایی کنیم
ارمان جان @Triangels دوباره امروز این طوری شد بعد نصب درایور کلاب بعد 4 ساعت دانلود...یعنی درست وقتی دانلود تموم شد خاموش شد
امروز دستگاه رو اپدیت کردم دیگه امتحان نکردم...چیکار کنم؟؟؟؟

Gabriel 96

کاربر سایت
نام
oroush$
من یه اکانت دیجیتالی خریدم ظرفیت ۲ طرف بهم گفت بزن بعد de active کن خبر بده
این قضیه deactive چیه دوستان ؟؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
نام
سامی
ممنون که سریع جواب میدی :x
اگر وسط آپدیت شدن کنسول خاموش بشه(برق بره) چه مشکلی به وجود میاد ؟ اصلا مشکلش جدی هست یا میشه درستش کرد؟

سلام . بهتره که برق نره :D یعنی زمانی اپدیت انجام بده که نوسان برق صورت نگیره . یه ساعتی که میدونی اتفاقی نمیافته بر اساس تجربه های قبلی
بدترین حالتش اسیب به هارد کنسول هست . اما معمولا مشکلی ایجاد نمیشه . وقتی هنگام اپدیت برق بره اپدیت CORRUPT میشه و کامل نصب نمیشه . باید اپدیت رو از طریق فلش و سیف مود مجدد نصب کنی .

- - -ویرایش - - -

من یه اکانت دیجیتالی خریدم ظرفیت ۲ طرف بهم گفت بزن بعد de active کن خبر بده
این قضیه deactive چیه دوستان ؟؟

DE ACTIVE که نباید بکنی . چون از پرایمری در میاد . احتمالا منظورش ACTIVE AS PRIMARY بوده که خب وقتی دکمه PS دسته رو بزنی و بخوای یوزر جدید بسازی وقتی یوزر و پس رو وارد کنی ازت میپرسه که پرایمری بشه یا نه و شما گزینه ACTIVE رو انتخاب میکنی . در غیر اینصورت اگر DE ACTIVE کنی لایسنس بازی برای اکانت های دیگ غیر فعال میشه و خب در اصل از پرایمری در میاد و نمیتونی توی اکانت اصلیت بازی کنی .

- - -ویرایش - - -

ارمان جان @Triangels دوباره امروز این طوری شد بعد نصب درایور کلاب بعد 4 ساعت دانلود...یعنی درست وقتی دانلود تموم شد خاموش شد
امروز دستگاه رو اپدیت کردم دیگه امتحان نکردم...چیکار کنم؟؟؟؟

سلام . اگر از سیف مود بالا اومده و این ارور رو داده یعنی اینکه کنسول ناگهانی خاموش شده . منظور از ناگهانی هم یعنی پریز برق کشیده شده باشه یا برق رفته باشه یا نوسان برق صورت گرفته باشه . اتصالات رو چک کن . کابل های کنسول + محافظ برق . احتمالا نوسان برق یا برق رفتگی بوده .
اگر میدونی که هیچ مشکل نوسان برق یا ... نداری میتونی اخرین اپدیت کنسول رو از سیف مود مثل روش همیشگی دوباره نصب کنی و REBUILD DATABASE بزنی که احتمال میدم مشکل از همون نوسان و برق رفتگی باشه !

Shr776

کاربر سایت
نام
Shrh
با تشکر از دوستان
ظاهرا برای کنسول آپدیت جدید اومده درسته؟
چون کنسول من پیغام آپدیت 2.55 داده و حجمش هم 250 مگ هست

و اما سوال دیگه در مورد بازی بسکتبال
در استور امریکا دو نسخه بازی برای بسکتبال دیده میشه
NBA Live 2015
NBA 2K 2015
ظاهرا هر دو نسخه هم جدا هستند و قسمت جدایی دارند
امکانش هست بگید کدوم نسخه کیفیت بهتری داره و اینکه ایا نسخه اولی که جلوش لایو نوشته همیشه باید انلاین باشیم برای بازی؟

با تشکر مجدد از دوستان

o|d man

کاربر سایت
نام
محمد رضا
با تشکر از دوستان
ظاهرا برای کنسول آپدیت جدید اومده درسته؟
چون کنسول من پیغام آپدیت 2.55 داده و حجمش هم 250 مگ هست

و اما سوال دیگه در مورد بازی بسکتبال
در استور امریکا دو نسخه بازی برای بسکتبال دیده میشه
NBA Live 2015
NBA 2K 2015
ظاهرا هر دو نسخه هم جدا هستند و قسمت جدایی دارند
امکانش هست بگید کدوم نسخه کیفیت بهتری داره و اینکه ایا نسخه اولی که جلوش لایو نوشته همیشه باید انلاین باشیم برای بازی؟

با تشکر مجدد از دوستان
ناشر اولیش ea هست و ناشر دومی همونطور که تو اسم بازی هست 2k ناشرشه ...
اون اسن live هم ربطی به آنلاین بودن و این بحثا نداره ..
از لحاظ کیفیت هم من شنیدم NBA 2K 2015 بهتره
حالا خودتونم یه تحقیقی بکنید بد نیست

blackj

کاربر سایت
با تشکر Triangels جان، میخواستم psn card واسه اروپا ( به پوند ) خریداری کنم، شما یک سایت معتبر در این رابطه میشناسید که به بنده معرفی کنید؟

farhankhosravi

کاربر سایت
نام
فرحان
سلام دوستان.
آقایون، از کجا بفهمم کنسول من ریجن چنده؟ (یه جا نوشته بود باید کنسول رو ریستارت کنید، اما من نمیخوام ریستارت کنم چون بازیهام میپرن)
ممنون میشم جواب بدید ;;)

Shr776

کاربر سایت
نام
Shrh
ناشر اولیش ea هست و ناشر دومی همونطور که تو اسم بازی هست 2k ناشرشه ...
اون اسن live هم ربطی به آنلاین بودن و این بحثا نداره ..
از لحاظ کیفیت هم من شنیدم NBA 2K 2015 بهتره
حالا خودتونم یه تحقیقی بکنید بد نیست
مرسی از پاسخت دوست عزیز
قبلا روی کامپیوتر فکر کنم نسخه NBA 2k 2014 رو داشتم که گرافیک و جزییات خوبی داشت ولی خب بحث روی کنسول جداست
از این جهت پرسیدم که کدوم بازی بیشتر مورد توجه کاربران کنسول بوده و قطعا نسخه ای که بیشتر فروش کنه بخش آنلاینش هم باید شلوغتر و فعالتر باشه و همینطور جذابتر
ضمن اینکه احساس خودمم اینه که نسخه 2K شاید بهتر باشه از این جهت که قیمت نسخه 2K بیشتر هست تو استور و همینطور جم بازی 2K هم خیلی بیشتره و اگر اشتباه نکنم نسخه پارسالش چیزی حدود 45 گیگ بود که واقعا زیاده
بازم اگر دوستان اطلاعاتی دارن ممنون میشم در مورد این دو بازی بدن
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر