هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوستان چندتا سوال
1.کنسول ریجن 3 با 1 و 2 ه فرقی داره؟
2.اگه من پلاس دوستم رو با اکانت خودم شیر کنم اونوقت میتونیم هردومون همزان آنلاین بشیم و بازی کنیم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان چندتا سوال
2.اگه من پلاس دوستم رو با اکانت خودم شیر کنم اونوقت میتونیم هردومون همزان آنلاین بشیم و بازی کنیم؟
ریجن ها باهم هیچ تفاوتی نداره فقط در ریجن 3 جای دکمه X با O متفاوت هست . در مورد خرید از Store و PSN هم شما اکانتت را هر جا بزاری با Currency همان کشور می توانی خرید بکنی و هیچ ارتباطی با ریجن دستگاه نداره.
درمورد سوال دوم
PlayStation®Plus benefits available to other non-subscribing users on your Primary PS4™:
- Online multiplayer (subject to any parental control settings on sub accounts)
- Play downloaded games purchased with PlayStation®Plus discount
- Play downloaded IGC games
PlayStation®Plus benefits not available to other users on your Primary PS4™:
- Purchasing PlayStation®Plus discounted products from PlayStation Store
- Online game save storage
- Auto patch download
- PlayStation®Plus exclusive early access to game trials

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
ریجن ها باهم هیچ تفاوتی نداره فقط در ریجن 3 جای دکمه X با O متفاوت هست . در مورد خرید از Store و PSN هم شما اکانتت را هر جا بزاری با Currency همان کشور می توانی خرید بکنی و هیچ ارتباطی با ریجن دستگاه نداره.
درمورد سوال دوم
PlayStation®Plus benefits available to other non-subscribing users on your Primary PS4™:
- Online multiplayer (subject to any parental control settings on sub accounts)
- Play downloaded games purchased with PlayStation®Plus discount
- Play downloaded IGC games
PlayStation®Plus benefits not available to other users on your Primary PS4™:
- Purchasing PlayStation®Plus discounted products from PlayStation Store
- Online game save storage
- Auto patch download
- PlayStation®Plus exclusive early access to game trials

ینی اگه اینکارو بکنم بازی های انلاینم سیو نمیشن؟
اگه میشه یکی از دوستان توجیح کنه ما رو
راستی در ریجن 3 جای این دو دکمه X و O رو نمیشه درست کرد؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان چندتا سوال
همه کار میشه کرد با شر کردن اکانت
از بازی کردن بازی های خریداری شده تا بازی کردن با پلاس
دقت کنید که باید با روش ظرفت ۲ این شرینگ انجام بشه و از یک اکانت هم زمان برای انلاین شدن استفاده نکنید

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
همه کار میشه کرد با شر کردن اکانت
از بازی کردن بازی های خریداری شده تا بازی کردن با پلاس
دقت کنید که باید با روش ظرفت ۲ این شرینگ انجام بشه و از یک اکانت هم زمان برای انلاین شدن استفاده نکنید
ینی من با اکانت خودم آنلاین شم اونم با اکانت خودش؟
راستی در کنسول ریجن 3 جای این دو دکمه X و O رو نمیشه درست کرد؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
بله
اکانتی که روش پلاس هست رو توی یکی از کنسول ها پرایمری کنید و اون شخصی که اکانت روی کنسولش پرایمری هست با اکانت خودش بازی کنی شخص دوم با اکانتی که روش پلاس هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان چندتا سوال

در مورده عوض کردن جایه x-o میشه ولی توی بازی برعکس میشه دوباره اونطوری که بچه ها گفتن. برای همین توصیه نمیشه عوض کردنشون.

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
راستی در کنسول ریجن 3 جای این دو دکمه X و O رو نمیشه درست کرد؟

داداش جای دکمه ها فرق نداره کاراییشون تو منو فرق داره که اونم چیزی نیست زود عادت میکنی من خودم هم بعد یه روز عادت کردم

میشه کاراییشون درست کرد تو منو ولی بعد تو بازی بهم میریزه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
در مورده عوض کردن جایه x-o میشه ولی توی بازی برعکس میشه دوباره اونطوری که بچه ها گفتن. برای همین توصیه نمیشه عوض کردنشون.

داداش بی زحمت لینک درایور کلاب پلاس رو که برای پلاس رایگانه رو میدی؟دمت گرم

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
سلام triangels عزیز. من خواستم اینارو براتون پ.خ کنم، اما نتونستم...چون هی میرفت داخل صندوق دریافتی! ممنونت میشم اگه همینج به سوالام ا جواب بدی.همسایه ما، ششصد دلار(شش تا صد دلاری) گیف کارت از تایلند خریده و باهاشون با کنسول خودش بازی خریده. الان من میخوام بازیهاش رو داخل کنسول و اکانت خودم بیارم و بدون پرداخت پول دانلود کنم.
۱-اینجوری، پلاسش هم به من میرسه؟ یا فقط بازی هاش؟
۲-این کار غیر قانونی هست؟ یعنی خطر بن شدن داره؟
۳-آیا با انجام این کار، هردومون میتونیم که یه موقع آفلاین بازی کنیم، و یه موقع دیگه مولتی پلیر (به صورت هم زمان با هم)
۴-میشه وقتی بازی هاشو گرفتم، اونا رو وارد اکانت خودم کنم و اون هم داخل اکانت خودش که با اکانت من فرق داره بازی کنه؟
۵-آیا محدودیتی برای ما با این روش پیش خواهد اومد؟ برای کدوممون؟
۶-میشه روش اشتراک بازی هارو بهم توضیح بدهید؟(الان کنسول هردومون جلومه.بگید که چیکار کنیم)
ببخشید که این همه زیاد شد... خودمم خجالت میکشم به خدا
ولی لطفا جواب بدین، تازه کاریم ما یهو میزنیم کنسولارو میترکونیم بد بخت میشیم :">
ممنون

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
سلام نیاز فوری به راهنمایی دارم،PS4 من ریجن 2 اروپا است و بازی مورتال کمبات من هم ریجن 2 اروپا است و اکانت PSN من هم برای کشور انگلیس درست شده، حالا میخواهم کاراکترهای بازی مورتال کمبات را خریداری کنم که قاعدتا باید به پوند پرداخت کنم و از انجایی که PSN CARD به پوند کمتر دیدم و گرونترهم واسم میشه،خواستم یه اکانت امریکا درست کنم تا به دلار خریداری کنم،حالا میخواستم بدونم از اونجایی که دستگاه و مخصوصا بازی ریجن 2 است با اکانت امریکا واسه خرید کاراکترهای مورتال کمبات و کلا در آینده با بازی های ریجن 2 در PSN به مشکلی بر میخورم یا نه؟لطفا توضیح کامل بدهید و به، بله یا خیر بسنده نکنید. با سپاس

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
اگر بخوام کنسولو آپدیت کنم باید همه ی آپدیت هاشو بگیرم ؟ مثلا اگه 10 تا داده همه ی 10تارو باید بگیرم یا فقط آخریو بگیرم حله؟
آپدیت روز اول چند مگه کسی یادش هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر