هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
قضیه همونه که دوستمون گفتن احتمال زیاد؛ سودش تو مشکیا بیشتره براش و فک کنم مشکیا زیاد تو دستش داره چون امروز از کنجکاوی زنگ زدم که یکم بحرف بگیرمش ؛ گفتم موجود داری ۳ تا میخوام گفت یه دونه دارم م تومغازه بایدبرم انبارو ببینم!
دقیقا همین چیزی هست که میگید
هر فروشنده بر اساس جنسی که داره میخواد کلاه سر مشتری بزاره
برای مثال من خودم موقع خرید قصد داشتم دسته سفید بخرم که فروشنده گفت دسته مشکی بخری اصله و سفید ها اصل نیستند در حالیکه اصل داستان این بود که خود فروشنده دسته سفید نداشت
به هر حال انصاف هم خوب چیزی هست که بیشتر فروشنده های ایران ندارن
من خودم موقع خرید چندین جا رفتم و هر جا چیزهای عجیب غریب میدیدم
هنوز صحبتهای اون فروشنده یادم نرفته که میگفت کنسول پی اس فور رو هک کردن و داشت کنسول رو با 20 بازی روی هارد 200 تومن گرونتر میداد
خلاصه بگذریم
بهترین کار اینه که در موقع خرید به همه نکات توجه کرد و با اطلاعات کافی سراغ خرید رفت

یکی دیگر از حرفهای عجیب فروشنده ها سر همین ریجن هست
به عبارتی اصلا در کنسول ریجن مهم نیست ولی برخی فروشنده ها تاکید میکردن که فلان ریجن بهتره و ....

امیدوارم کمی فروشنده های ایرانی به حق خودشون راضی بشن و برای یه لحظه هم که شده خودشون رو جای خریدار بزارن
واقعا دوست دارن در جای دیگری کسی به اونها در هنگام خرید دروغ تحویل بده؟

با تشکر

با سلام به دوستان
جدیدا برخی دوستان دیتای بازیها رو میفروشن
مثلا دیتای بازی بتمن حدود12 دی وی دی هست که هر دی و دی 2000 تومن هزینشه که روی هم میشه 25 هزار تومن حدودا
ضمن اینکه اگر گیفت کارت 100 دلاری بخریم بازی بتمن که 59 دلار هست برامون حدود 200 تومن در میاد که با هزینه دی وی دی خیلی به صرفه تر از قیمت کنونی 240 و 270 تومن کنونی هست
به هر حال کاری به قیمت فعلا ندارم
صحبتم بیشتر پیرامون این بحث دیتای بازیها هست
توضیح مختصری میدید که این دیتا رو باید چطور به کنسول منتقل کرد و اینکه این روش اصا توصیه میشه یا خیر؟
و اینکه بیشتر این دیتاها ریجن یک هستند
الان کنسول ما ریجن اروپاست و اکانت ما ریجن امریکاست اگر چنی دیتای خریداری بشه به مشکل نمیخوریم
ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید
با تشکر از لطف دوستان

Last edited by a moderator:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
با سلام به دوستان
مثلا دیتای بازی بتمن حدود12 دی وی دی هست که هر دی و دی 2000 تومن هزینشه که روی هم میشه 25 هزار تومن حدودا
ضمن اینکه اگر گیفت کارت 100 دلاری بخریم بازی بتمن که 59 دلار هست برامون حدود 200 تومن در میاد که با هزینه دی وی دی خیلی به صرفه تر از قیمت کنونی 240 و 270 تومن کنونی هست
توضیح مختصری میدید که این دیتا رو باید چطور به کنسول منتقل کرد و اینکه این روش اصا توصیه میشه یا خیر؟
الان کنسول ما ریجن اروپاست و اکانت ما ریجن امریکاست اگر چنی دیتای خریداری بشه به مشکل نمیخوریم
با تشکر از لطف دوستان
دوست خوبم ریجن دستگاه به هیچ عنوان ملاک نبست فقط ریجن اکانتت مهمه که با دیتای بازی یا همون رجین بازی یکی باشه واسه دانلود دی ال سی که بعدا به مشکل بر نخوری

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوست خوبم ریجن دستگاه به هیچ عنوان ملاک نبست فقط ریجن اکانتت مهمه که با دیتای بازی یا همون رجین بازی یکی باشه واسه دانلود دی ال سی که بعدا به مشکل بر نخوری
پس براحتی میتونم دیتای بازیهایی که ریجن امریکا هستند رو بخرم و نصب کنم و استفاده کنم؟
در مورد نحوه ریختن و کپی و نصب این دیتاها کمی توضیح میدید
نرم افزار خاصی داره یا همون برنامه psx هست؟
با تشکر

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
پس براحتی میتونم دیتای بازیهایی که ریجن امریکا هستند رو بخرم و نصب کنم و استفاده کنم؟
با تشکر

برنامه PSX. دیتای بازی ها هم هرچی هست امریکاست و مشکلی نداره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با تشکر
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
آز اینجا میتونی نحوه کارش و ... رو دنبال کنی
کلا خیلی سخت نیست.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان. کنسول من ریجن 2 هست و من روش دو تا اکانت دارم یکی آمریکا یکی انگلستان. من بازی بلادبورن رو با اینکه ریجن 2 بود روی اکانت آمریکا بازی کردم و کلی جلو رفتم ... حالا وقتی وارد اکانت انگلستان میشم سیوهای بازی رو نمیاره و باید بازی رو از اول شرع کنم....خواستم بپرسم راهی هست که اطلاعات سیو اون بازی رو از روی اون اکانت بیارم به این یکی ؟؟؟؟؟ممنون از پاسخ دوستان.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان. کنسول من ریجن 2 هست و من روش دو تا اکانت دارم یکی آمریکا یکی انگلستان. من بازی بلادبورن رو با اینکه ریجن 2 بود روی اکانت آمریکا بازی کردم و کلی جلو رفتم ... حالا وقتی وارد اکانت انگلستان میشم سیوهای بازی رو نمیاره و باید بازی رو از اول شرع کنم....خواستم بپرسم راهی هست که اطلاعات سیو اون بازی رو از روی اون اکانت بیارم به این یکی ؟؟؟؟؟ممنون از پاسخ دوستان.
سلام عزیز

حیر راهی نیست
Save هر اکانت مربوط به همون اکانت هست -
موفق باشی

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
با سلام به دوستان
با تشکر از لطف دوستان
شما نیازی نیست با یک اکانت ۶۰ دلاری فقط خودت بازی کنی
میتونی یک نفر دیگر هم شریک کنی کاملا قانونی هست
قیمت واسه خودت ۱۰۰تومن بازی در میاد
حتی اگر از کاندا بخری هم ۱۰ دلار ارزون تر هست و قیمت دلار کانادا ۲۷۰۰ هست
با اکانت کاندا حدود ۹۰ در میاد ظرفیت ۲ خودت روی اکانت خودت بازی میکنی
ظرفیت ۳ پنجاه تومن در میاد باید همیشه انلاین باشی برای لایسنس چک و توی اکانت دیگه ای بازی میکنی و کاپ ها برای خودت ثیت نمیشه
من این روش رو دوس دارم و همیشه ازش استفاده میکنم اخرین باری دیسک توی دستگاه گزاشتم ۶ ماه پیش بود!!!!
نکته جالب این که این بازی ها رو هم میشه فروخت !
بنظز بنده خیلی ار دیسک بهتره مخصوصا برای شهرستانی ها
دیتا با نرم افزار PSX که اموزشش هست انتقال داده میشه

delpiero0

کاربر سایت
Aug 12, 2014
39
اگه نود داری همه گزینه هاشو دیسیبل پرمنتالی کن.برا من اینطوری جواب داد
تو نسخه های 5 به بعد نود اسمارت فایروال ویندوزو غیرفعال میکنه

آنتی ویروس من Biitdefender هست کلا غیر فعالش کردم ولی تاثیری نداشت. مشکل اینجاست وقتی که لن رو به ps4 و لپ تاپ وصل میکنم بدون اینکه تنظیمات psx روش انجام بدم و p.r.o.x.y رو تنظیم کنم به اینترنت وصل میشه و مشکلی نداره ولی وقتی تنظیمات p.r.o.x.y رو انجام میدم دیگه اینترنت کانکشن faild میده !!!!!!

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
سلام. یه سوال داشتم:
دوستای من قراره برن تایلند و اونجا تقریبا 13 یا 14 عدد بازی اورجینال برای ps4 بخرن.
به نظر شما، به صورت دیجیتالی بخرن بهتره، یا دیسک؟ (لطفا مزایا و معایبش رو بگید)
در ضمن، اونا خونشون فیبر نوریه و فک نمیکنم کسی به فیبر نوری اینترنت نامحدود بده که بازی هارو دانلود کنن.
ممنون میشم جواب کامل بدید.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
شما نیازی نیست با یک اکانت ۶۰ دلاری فقط خودت بازی کنی
میتونی یک نفر دیگر هم شریک کنی کاملا قانونی هست
قیمت واسه خودت ۱۰۰تومن بازی در میاد
حتی اگر از کاندا بخری هم ۱۰ دلار ارزون تر هست و قیمت دلار کانادا ۲۷۰۰ هست
با اکانت کاندا حدود ۹۰ در میاد ظرفیت ۲ خودت روی اکانت خودت بازی میکنی
ظرفیت ۳ پنجاه تومن در میاد باید همیشه انلاین باشی برای لایسنس چک و توی اکانت دیگه ای بازی میکنی و کاپ ها برای خودت ثیت نمیشه
من این روش رو دوس دارم و همیشه ازش استفاده میکنم اخرین باری دیسک توی دستگاه گزاشتم ۶ ماه پیش بود!!!!
نکته جالب این که این بازی ها رو هم میشه فروخت !
بنظز بنده خیلی ار دیسک بهتره مخصوصا برای شهرستانی ها
دیتا با نرم افزار PSX که اموزشش هست انتقال داده میشه
پس در واقع توصیه شما اینه که کسی رو پیدا کنیم که دو نفری با هم یه بازی رو بخریم تا قیمت ارزونتر هم بیفته اینطور نیست؟
یه نفر که واقعا مطمئن باشیم و دیگه خیالمون از بابت فروشنده ها راحت باشه

فقط در مورد دلار یه کم بیشتر توضیح میدی که منظورت دقیقا چیه؟
گیفت کارت ها همه به دلار امریکا فروخته میشن

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
پس در واقع توصیه شما اینه که کسی رو پیدا کنیم که دو نفری با هم یه بازی رو بخریم تا قیمت ارزونتر هم بیفته اینطور نیست؟

بعید میدونم کسی حاضر شه شریک شه
چون نفر دوم باید اولا همیشه انلاین باشه ثانیا تو اکانت شما بازی کنه یعنی تروفی هاش میاد برای شما :|

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447

بهتره از سایت های که هست و امتحانشوم پس دادن بخرید دیگه درد سر پیدا کردن نفر دوم رو هم ندارید برای فروشش هم راحت تر هستید
دلار کاندا ۲۷۰۰ تومن هست ولی گیف کارتش فک نکنم شما بتونید پیدا کنید فروشندگانی که کاندا میفروشند از طریق یک نقر در کانادا اکانت ها رو شارژ میکنن و یا مستر کارن دارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر