هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان جریان این بازیهای موقتی چیه؟
یعنی 20 روز بازی کامل رو میتونی داشته باشی ولی قبلش انلاین چیک میشه بعد 20 روز هم بازی قفل میشه
این مشکلی نداره؟یعنی امکان بن و این چیزا نیست؟خوب اینجوری که خیلی خوبه یه بازی رو میگیری20تومن 20 روزه تموم میکنی :d

این روش اصلا و به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه و یکی از دوستان اینجوری کلاه سرش گذاشته بودند.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام

آقا اگه به من کمک کنین خیلی ممنون میشم
امروز رفتم دسته بخرم رنگ چریکی ؛ بعد فروشنده گفت اینها چرته دکمه ش فرو میره فلان بهمان.... گفت مشکیهارو بردار . مشکیهارم ارزونتر میداد گفتم مرض نداره سودی نداره واسش بخواد من ارزونه رو بخرم :-/ باور کردم! هیچی این همه پول بنزین تو گرما برگشتم خونه

از چندنفر گیمر پرسیدم گفتن فرقی نداره ولی از یه فروشنده پرسیدم گفت پک بلند با پک کوتاه فرق داره ! شما میدونین فرقشون چیه ؟ آیا حقیقت داره که میگفت اینها که من دارم هنگ کنگیه چرته( فک کنم پک کوتاه بود)
من یکی از دوستام چریکی داره اتفاقا از اون دسته ای که روی کنسول هست کیفیتش خیلی بالاتره به حرف فروشنده ها هیچوقت گوش نکن خداشون پوله

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
این روش اصلا و به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه و یکی از دوستان اینجوری کلاه سرش گذاشته بودند.

اخه یکی از دوستام چند بار استفاده کرده و مشکلی نبوده.من خودم دیدم از نزدیک
بازی 20 روزه هست 20 تومن هم قیمتشه
حالا سوال اینجاست که ممکنه با استفاده ی زیاد کنسول بن بشه یا یه همچین چیزی؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اخه یکی از دوستام چند بار استفاده کرده و مشکلی نبوده.من خودم دیدم از نزدیک
بازی 20 روزه هست 20 تومن هم قیمتشه
حالا سوال اینجاست که ممکنه با استفاده ی زیاد کنسول بن بشه یا یه همچین چیزی؟
درباره بازیای شیرینگ و این چیزا یه توضیح مختصر بدم.
هر اکانت سه ظرفیت داره. یک و دو و سه. ظرفیت یک در صورت آنلاین شدن بازیش قفل میشه. ظرفیت دو میشه هم تو اکانت خودتون بازی کنید هم آنلاین بازی کنید. ظرفیت سه اما تو اکانتیه که بازی توش خریداری شده و شما باید توی همون اکانت بازی کنید. پس تروفیش واسه خودتون ثبت نمیشه و باید برای چک کردن لایسنس آنلاین باشید. بازیای موقتی و اینا هم شر و وره:D
شما یه ظرفیت از بین دو و سه بگیری مشکلی نداره. به شرطی که اکانت از اینا نباشه که با کریدیت هکی خریداری میشن. بهتره از این اکانت های کانادا استفاده کنین. من دارم و میگم که مشکلی نداره. بالای صد نفر فقط تو یه گروه تلگرام دارن از این بازیا استفاده میکنن و مشکلی نداره. این کلاه برداری و اینا هم جو دادنِ کساییه که استفاده نکردن و اصلا نمیدونن چی هست داستان.
پی نوشت: فروشنده هم نیستم. تهمت و افترا کسی نزنه به ما!

delpiero0

کاربر سایت
Aug 12, 2014
39
سلام دوستان من یک مشکل جدی دارم لطفا منو راهنمایی کنید.
میخوام دیتای بازی رو از طریق لن به دستگاه منتقل کنم (با برنامه psx) همه مراحل رو درست انجام میدم ولی موقع تست اینترنت در دستگاه گزینه internet conection فیلد میده، آنتی ویروس هم غیرفعال کردم ولی تاثیری نداشت.
لطفا دوستان راهنمایی کنن ممنون

red dead space

کاربر سایت
Mar 4, 2011
93
نام
بهزاد
از دوستانی که من رو بابت دسته چریکی راهنمایی کردن بسیار سپاسگذارم
امروز رفتم خریدم و واقنم هیچ فرقی ندارن دوستان دیگه بخوان بگیرن مزنه از ۱۸۰ تا ۲۲۰ تومان بود من ۱۸۵ گرفتم

نتیجه این که حرف هیچ هیچ هیچ فروشنده ای رو باور نکنین ؛. این طرف خیلی چهره ی مثبتی داشت و مثل تحصیلکرده هام حرف میزد و هی میگفت با خودته من بخاطر خودت میگم ؛ما اینجا فقط داریم حمالی میکنیم ! سودی نداره برامون ؛

قضیه همونه که دوستمون گفتن احتمال زیاد؛ سودش تو مشکیا بیشتره براش و فک کنم مشکیا زیاد تو دستش داره چون امروز از کنجکاوی زنگ زدم که یکم بحرف بگیرمش ؛ گفتم موجود داری ۳ تا میخوام گفت یه دونه دارم م تومغازه بایدبرم انبارو ببینم!

Chainsaw1994

کاربر سایت
Nov 30, 2014
174
سلام دوستان من یک مشکل جدی دارم لطفا منو راهنمایی کنید.
میخوام دیتای بازی رو از طریق لن به دستگاه منتقل کنم (با برنامه psx) همه مراحل رو درست انجام میدم ولی موقع تست اینترنت در دستگاه گزینه internet conection فیلد میده، آنتی ویروس هم غیرفعال کردم ولی تاثیری نداشت.
لطفا دوستان راهنمایی کنن ممنون

منم همين مشكل داشتم firewall قطع كردم درست شد

altair1378

کاربر سایت
Feb 20, 2014
9
نام
زهیر اثنی عشری
سلام دوستان.من تازگی از کانادا یه ps4 خریدم و دارم میارمش ایران.میخواستم ببینم به آداپتور برق 110 به 220 احتیاج دارم؟
دوستانی که ریجن 1 دارن آیا آداپتور زدن؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان.من تازگی از کانادا یه ps4 خریدم و دارم میارمش ایران.میخواستم ببینم به آداپتور برق 110 به 220 احتیاج دارم؟
دوستانی که ریجن 1 دارن آیا آداپتور زدن؟

نه عزیز مشکلی نداره ، من R1 دارم از هیچ آداپتوری هم استفاده نمی کنم.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان این بازیهایی که مغازه دارها رو هارد میریزن ایراد ندارن؟میخوام کمبات و ویچرو بخرم واسه انلاین و اپدیت بن نمیشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر