هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,720
سلام دوستان ميخواستم بدونم اگه بازي اكانتي مثلا ظرفيت دوم بخرم ميتونم از طريق ديسك ديتاي بازي رو نصب كنم و بعدش با اكانت اجارش كنم بدون نياز له ديسك با اينكه حتما بايد ديتا دانلود بشه.

دیتا حتما باید دانلود بشه

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان ميخواستم بدونم اگه بازي اكانتي مثلا ظرفيت دوم بخرم ميتونم از طريق ديسك ديتاي بازي رو نصب كنم و بعدش با اكانت اجارش كنم بدون نياز له ديسك با اينكه حتما بايد ديتا دانلود بشه.
خیر حتما باید دانلود بشه با دیسک نمیتونی

nima.scorpion

کاربر سایت
Jul 4, 2014
13
سلام دوستان
پلی استیشن4 جدید با کد cuh-1200 از طرف سونی معرفی شد و بزودی به بازار عرضه میشه(ابتدا در کشور ژاپن و بعد کشورهای دیکه)
از مشخصاتش 8% مصرف برق کمتر به نسبت سری قدیم که مصرف برقش از 250 وات در سری قدیم به 230 وات در سری جدید رسیده
وزن کنسول هم 10% کمتر شده و از 2.8kg در سری قدیم به 2.5kg در سری جدید رسیده و قسمت براق روی کنسول به حالت مات در اومده
هارد کنسول جدید هم به1 ترابایت ارتقا یافته است
لینک فیلم یوتیوب: https://youtu.be/adEBUZyX-Ao
21969-7a83ac98_945_556.jpg

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,695
نام
علی
سلام دوستان
تو شهر ما یه فروشنده هست که میگه بازی هارو بصورت دانلودی(دیتای بازی روهم خودش میریزه)میفروشه به مدت 20 روز به قیمت 20 هزارتومن.میگه بازی کامل هم هست ولی باید انلاین باشی بعد 20 روز هم بازی تعطیل میشه
بازی کامل روهم که دیگه تا اخر عمر میتونی بازی کنی میفروشه 90 تومن ولی بازم باید اولش انلاین بشی بعد بری تو بازی
حالا میخواستم بدونم اینا جریانش چیه؟
این ظرفیت 1-2-3 چیه و از کجا باید فهمید؟منظور از ظرفیت چیه؟
بعد اینکه وقتی یه بازی رو میخریم به چند نفر دیگه میتونیم بفروشیم؟منظورم دانلودی هست
قیمت ظرفیت های مختلف حدودا چقدره؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,720
سلام دوستان
تو شهر ما یه فروشنده هست که میگه بازی هارو بصورت دانلودی(دیتای بازی روهم خودش میریزه)میفروشه به مدت 20 روز به قیمت 20 هزارتومن.میگه بازی کامل هم هست ولی باید انلاین باشی بعد 20 روز هم بازی تعطیل میشه
بازی کامل روهم که دیگه تا اخر عمر میتونی بازی کنی میفروشه 90 تومن ولی بازم باید اولش انلاین بشی بعد بری تو بازی
بعد اینکه وقتی یه بازی رو میخریم به چند نفر دیگه میتونیم بفروشیم؟منظورم دانلودی هست

دوست عزیز از اون 20 تومنی ها نگیر ممکن کنسولتون بن بشه
اون 90 تومنی هاظریفت 3 هست چون نیاز هست به اینترنت وصل باشید همیشه تا لاینس بازی رو چک کنه و باید در اکانت دیگه بازی کنید. ظرفیت 2 نه نیازی به اینترنت داره و در اکانت خودتون هم می تونید بازی کنید

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان
در مورد محدودیت زمانی نمیدونم جریانش چیه
ولی ظرفیت ۳ رو خیلی گرون میده ۹۰ تومن
قیمت ظرفیت ۳ الان ۵۰ تومن هست
ظرفیت ۲ هم ۱۰۰ تومن و میتونی بدون نت بازی کنی
وقتی هر کدوم رو خریدی میتونی بفروشیش البته دیگه خودت نمتونی بازیش کنی

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
سلام دوستان،من R2 یه پی اس فورم یه جیر جیره خیلی کمی میکنه.کسی میدپنه مشکل چیه؟واسه کسه دیگه ای هم پیش اومده؟چیکار باید کرد؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
از کجا شما فهمیدی سرعت کنسول چقدره؟؟؟؟؟
والا ما اینهمه دانلود کردیم و کاملا مشخصه سرعت کنسول خیلی پایین تره و شاید نصف سرعت دانلود از کامپیوتر!
من نتم 4 مگ سرعتش و در بهترین حالت شاید با کنسول تونسته باشم 2 مگ بگیرم و هیچ مشکل و ایرادی هم در کار نیست و کلا Ps4 اینجوریه!

این که عمر کنسول اگه باهاش دانلود بشه کم میشه رو دیگه از کجاتون درآوردین!!!!!=))=))=))

یعنی تو بازی سنتر کشفیات جدیدی داره اتفاق میفته و فکر کنم سونی اینارو بفهمه بیاد لوح تقدیر بهتون بده!

نه عزیزم با دانلود از طریق کنسول هیچ اتفاقی برای عمر کنسول نمیفته!;)
شما احتمالا با خودتم مشکل داری
یا اینکه سوادت خیلی کمه
یا اینکه دوست داری دیگران رو تمسخر کنی

دوست عزیز
با زبان شیرین فارسی بهت توضیح میدم تا خوب متوجه بشی و دیگه مثل الان اینطوری دیگران رو تمسخر نکنی

اولا که منظور از عمر کنسول این بود که بخاطر دانلود ،کنسول رو زیاد روشن نزاریم تا از عمر مفیدش کم نشه
شما بفرما لطف کن بگو عمر یه دستگاه برقی در چه حالتی کم میشه؟
بر فرض شب گذاشتیم برای دانلود و یه نوسان برق شد،تکلیف چیه؟
اصلا تعریف شما از عمر مفید چیه؟
لابد کنسول رو خاموش بزاریم عمر مفیدش کم میشه؟

در ضمن در مورد میزان دانلود
دوست عزیز
بر اساس میزان دانلود در ساعت هم میشه سرعت دانلود در کنسول رو با سرعت دانلود در کامپیوتر مقایسه کرد
وقتی تو کنسول در عرض 6 ساعت 3.5 گیگ دانلود میشه اونم با سرعت دو مگ ،در حالیکه در کامپیوتر در همین ساعت حدود 4 گیگ دانلود میشه
پس براحتی با یک کلاس سواد داشتن هم میشه فهمید که سرعت اونقدرها که برخی دوستان میگن افت نداره
اون میزان افت کمش هم بشتر بخاطر ارتباط وای فای هست

این که عمر کنسول اگه باهاش دانلود بشه کم میشه رو دیگه از کجاتون درآوردین!!!!!=))=))=))
تقصیر نداری دیگه
از بس دیگران رو مسخره کردی شده برات عادت
از تاریخ عضویتت هم مشخصه که احتمالا تازه کار هستی و با جو بازی سنتر هنوز اگاه نیستی
یا شایدم چند باری بخاطر همین کارات بن شدی
بخند دوست من
خنده بر هر دردی دواست

یعنی تو بازی سنتر کشفیات جدیدی داره اتفاق میفته و فکر کنم سونی اینارو بفهمه بیاد لوح تقدیر بهتون بده!
اتفاقا تو بازی سنتر اینقدر کاربرای با ادب و نزاکت هست که باید جایزه بهترین و با اخلاق ترین کاربرای سایت رو به امثال شما داد

من نتم 4 مگ سرعتش و در بهترین حالت شاید با کنسول تونسته باشم 2 مگ بگیرم و هیچ مشکل و ایرادی هم در کار نیست و کلا Ps4 اینجوریه!
شما احتمالا هنوز بلد نشدی چطور تنظیمات رو انجام بدی وگرنه بقیه دوستان هم تایید کردن که سرعت با کنسول چندان افتی نداره پس اگر شما مشکلی داری دلیل بر این نمیشه همه هم مشکل داشته باشن

فقط میتونم بگم باید تاسف خورد با دیدن چنین برخوردهای زننده ای
طرف انگار خصوصمت شخصی داره که به خودش جرات میده اینطور کاربرای دیگر رو مسخره کنه
بعضی از کاربرا دوست دارن با چنین حرکاتی بیشتر تو دید باشن و جلب توجه کنن و فکر میکنن اینجا دبستانه
دوست عزیز کمی برای خودت ارزش قایل شو
با تشکر

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
سلام دوستان،من R2 یه پی اس فورم یه جیر جیره خیلی کمی میکنه.کسی میدپنه مشکل چیه؟واسه کسه دیگه ای هم پیش اومده؟چیکار باید کرد؟
اوه چه سوال مهمی..بله برای منم جیر جیر میکنه..زیاد حساس نباش به این چیزا!

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
دوستان سلام. وقتی یه آپدیت جدید برای یه بازی میاد را میشه راحت متوقف کرد. اما وقتی دستگاه رو میذاریم توی رست مد خودبخود دوباره شروع میکنه دانلود . چطور میشه این مشکل را کنترل کرد?

mannanstar

کاربر سایت
May 1, 2015
42
نام
منان
دوستان من سوالم اینه که چه عواملی باعث میشه کنسول بن شه ؟و اگه شد میشه کنسول رو از بن دراورد؟اگه اره چطوری؟
سواله دومم اینه که معتبر ترین جایی که میشه کارت psn یا پلاس خرید کدوم سایته؟البته من نمیدنم plus ya psnبا هم فرق دارن یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر