هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
دوستان شما بازی های PS4 رو چه طوری تهیه میکنید چون چک کردم تو اینترنت هیچ فروشگاهی ندارن!!دیجیتالی میخرین؟
چيزي كع زياده فروشگاه فيزيكي بازي ps4 من خودم فيزيكي تهيه ميكنم چون هم قابليت تعويض داره هم دردسر اكانت نداره بيشتر چك كن گير مياد نتونستي بگو كمكت كنم

- - -ویرایش - - -

من اگه باشم كنسول دست دو نميگيرم هر چقدرم كه طرف مقابل بهم اطمينان بده
بگيرش دو روز باهاش بازي كن اگه مشكل خاصي نديدي بر دار قيمتم بالا ميگه كل اون بازي هارو الان ميشه با كمتر از ٢٠٠ خريد به صورت اكانتي دستگاه اكبندم فكر كنم ١٢٠٠ گير بياد اگه ١٣٠٠ ميفروشه بخرش مگه اينكه دستگيره اضافي يا بازي فيزيكي يا لوازم جانبي باهاش باشه كه قيمتا مشخصه

MRfarcry3

کاربر سایت
Jun 17, 2015
18
چيزي كع زياده فروشگاه فيزيكي بازي ps4 من خودم فيزيكي تهيه ميكنم چون هم قابليت تعويض داره هم دردسر اكانت نداره بيشتر چك كن گير مياد نتونستي بگو كمكت كنم

- - -ویرایش - - -

بگيرش دو روز باهاش بازي كن اگه مشكل خاصي نديدي بر دار قيمتم بالا ميگه كل اون بازي هارو الان ميشه با كمتر از ٢٠٠ خريد به صورت اكانتي دستگاه اكبندم فكر كنم ١٢٠٠ گير بياد اگه ١٣٠٠ ميفروشه بخرش مگه اينكه دستگيره اضافي يا بازي فيزيكي يا لوازم جانبي باهاش باشه كه قيمتا مشخصه
نه فقط یه دسته داره فکر کنم فوقش بده 1600
میشه توضیح بدی چ جوری با 200 تومن میشه چنتا بازی خرید؟ دیجیتالی منظورته؟ یا باید بری بدی مغازه دار برات بریزه؟

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
نه فقط یه دسته داره فکر کنم فوقش بده 1600
میشه توضیح بدی چ جوری با 200 تومن میشه چنتا بازی خرید؟ دیجیتالی منظورته؟ یا باید بری بدی مغازه دار برات بریزه؟
نخر ازش داره ميندازه بهت نخير اين بازي ها بهشون نيگن اكانتي شما اكنت ميخري اين روش نصبن بعد دانلودشون ميكني و بازي ميكني نخواستي دانلود كنيم ديتاش هست تو بازار بخري من اشنا دارم كه كارش فروش همين مجموعه بازي ها توي يك اكانته با قيمتاي خيلي خوب اگه قصد خريد داري خودش توضيحات بيشتري خدمتت ميده.

MRfarcry3

کاربر سایت
Jun 17, 2015
18
نخر ازش داره ميندازه بهت نخير اين بازي ها بهشون نيگن اكانتي شما اكنت ميخري اين روش نصبن بعد دانلودشون ميكني و بازي ميكني نخواستي دانلود كنيم ديتاش هست تو بازار بخري من اشنا دارم كه كارش فروش همين مجموعه بازي ها توي يك اكانته با قيمتاي خيلي خوب اگه قصد خريد داري خودش توضيحات بيشتري خدمتت ميده.
اگه اینجوری بشه بازی خرید ک عالیه
بعد خطر بن شدن نداره؟آنلاینم میشه بازی کرد؟میگن اینجور بازیا رو حتما باید ب اینترنت وصل باشی تا بشه بازی کرد ، درسته؟

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
اگه اینجوری بشه بازی خرید ک عالیه
بعد خطر بن شدن نداره؟آنلاینم میشه بازی کرد؟میگن اینجور بازیا رو حتما باید ب اینترنت وصل باشی تا بشه بازی کرد ، درسته؟
خودمم دقيقا نميدونم طرز كار اين بازيا
رو بن هم بشي اكانت بن ميشه نه دستگاه من خودم فيزيكي بيشتر خريد ميكنم براي اينم زياد تو خط اكانتي نيستم ولي اگه تمايل داشته باشي معرفيت كنم خودش كمكت ميكنه در اين زمينه

- - -ویرایش - - -

کسی نبود؟ بیچاره شدم.
منظورتو دقيقا متوجه نميشم همه بازي ها همزمان ميرن تو ليست دانلود؟يعني چي؟

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
کسی نبود؟ بیچاره شدم.
سلام

منم دقیقا مشکل شما رو دارم و بعد فهمیدم برا چی اینطوری میشه

وقتی شما بازی مورد نظر تون رو بزارید برا دانلود وقتی که دانلودش تموم بشه بقیه دانلود ها شروع به دان شدن میکنند خودکار این یه باگه احتمالا فکر کنم تو اپدیت بعدی رفعش کنن

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
منظورتو دقيقا متوجه نميشم همه بازي ها همزمان ميرن تو ليست دانلود؟يعني چي؟

من یه سری بازی دارم که از خود psn خریدم و دارم دانلودشون می کنم. همه رو pause زدن که سر فرصت دانلود کنم. شبا که می خوابم میزنم دانلود شه یکیشون. صبح بلند میشم میبینم همشون دارن دانلود میشن نه فقط اونی که من resume کردم. کمک کنید این مشکل رو حل کنم.

- - -ویرایش - - -

سلام

منم دقیقا مشکل شما رو دارم و بعد فهمیدم برا چی اینطوری میشه

وقتی شما بازی مورد نظر تون رو بزارید برا دانلود وقتی که دانلودش تموم بشه بقیه دانلود ها شروع به دان شدن میکنند خودکار این یه باگه احتمالا فکر کنم تو اپدیت بعدی رفعش کنن

نه عزیز تموم نشده هنوز دانلودش مونده. صبح بلند میشم می بینم چون همه داره دانلود میشه بازی منم نتونسته کامل دانلود بشه. اعصابم خورده شده.

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
سلام دوستان خواهشا جواب بدید خرید دیجیتال که امکان بن شدن نداره دیگه درسته? بعد مثلا من اگه به صورت دیجیتال از یه سایتی خرید کنم بعد دیتاش رو از یه جا دیگه بگیرم تداخلی که پیش نمیاد؟

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
ببخشید خیلی سوالم آماتوریه...

بازی های ریجن All میشه DLCهاش رو روی تمام اکانت ها گرفت؟؟
بینید شما برای خرید DLC باید ریجن اکانتتون با بازی یکی باشه
مثال شما یه بازی FIFA R ALL میگیری بعد برای اینکه بتونی DLC شو بگیری باید اکانتت ریجن 1 باشه یا یه اکانت ریجن 1 بسازی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بینید شما برای خرید DLC باید ریجن اکانتتون با بازی یکی باشه
مثال شما یه بازی FIFA R ALL میگیری بعد برای اینکه بتونی DLC شو بگیری باید اکانتت ریجن 1 باشه یا یه اکانت ریجن 1 بسازی

این قضیه رو میدونم ولی میخواستم بدونم آیا ریجن All واقعا به تمام اکانت ها میخوره یا نه! چون دیشب Dragon age رو که ریجنش all هست رو با اکانتم که ریجنش 2 هست خیلی طبیعی dlc هاش رو خریدمتو صف دانلودم گذاشتم حالا موندم آیا اگه دانلود کنم واقعا اضافه میشن یا گیر میدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر