هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
کسی جایی رو سراغ نداره تبدیل برای کابل کنسول داشته باشه البته استاندارد
هر چی گرفتم غیر استاندارد بود! حالا استاندارد نباشه ایرادی داره؟
اگه تبدیل خاصی میخواد تصویرش قرار بدین

چه حساس...این نوع استاندار و غیر استاندازد نداره.
کلا دو شاخه ها ساختار پیچیده ای ندارن با یه مقدار امکانات خودمون هم میتونیم درست کنیم.
من که رفتم دم الکتریکی سره کوچه یکی گرفتم الانم 6 ماهه دارم بازی میکنم مشکلی هم نداره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان بازی های 3D برای ps4 چی هست؟؟؟
زیاد فکوسه سازنده ها روی 3d نیست. ولی مثلا Trine 2 داره که خیلی هم قشنگ در اوردن

سلام.
بازی infamous رو که اجرا میکنم بعد از لوگو Sony و sucker punch صفحه سیاه میمونه؟ چه مشکلی هست؟
ظاهرا که کرش میکنه
امتحان کن بازی رو دوباره نصب کن و پچش هم نصب کن ببین حل میشه یا نه.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
چه حساس...این نوع استاندار و غیر استاندازد نداره.
کلا دو شاخه ها ساختار پیچیده ای ندارن با یه مقدار امکانات خودمون هم میتونیم درست کنیم.
من که رفتم دم الکتریکی سره کوچه یکی گرفتم الانم 6 ماهه دارم بازی میکنم مشکلی هم نداره
تشکر بابت توضیحت
نه من حساس نیستم
اینجا نوشته مهمه
برای خودم یبار پیش اومده که یه سه راهی داشتم استتاندارد نبود، جرقه میزد و ازش دود بلند میشد
مراقب مبدلهای برق باشید - کارآمد نیوز

آخرین ویرایش:

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام .
من اخرین باری که Last of us رو انلاین بازی کردم چند ماه پیش بوده .
اما الان که اومدم اصلا نمیتونم بازی کنم . قسمت faction multi player رو لود نمیکنه . همه کار هم کردم از قبیل تست کانکشن ، تغییر دی ان اس ( 8.8.8.8 و 4.2.2.4 )
اولین بار که Faction MP رو میزنم این ارور میاد :
please make sure your system is connected to the internet
اوکی رو میزنم . دوباره که faction MP رو میزنم یه اروری در مورد ticket میده و در نهایت وقتی چند بار تلاش میکنم بالاخره لودینگ رو میاره اما حدودا روی 20 % گیر میکنه و دیگه تکون نمیخوره چند ساعت گذاشتم رو همین حالت اما تغییری نکرد
لطفا کمک کنید .
ممنون

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام دوستان منم احتمالا بخوام یه ps4 بخرم تنها مشکام بخش آنلاینه اینکه میگن از لایو ضعیفتره یعنی چقدر ضعیفتره و اینکه چه مشکلاتی داره که اونو ضعیف تر از لایو کرده؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من شنیدم که این 3 ظرفیتایی یه ظرفیتش بعد یه مدتی باعث بن شدن میشه .... خود سونی هم اجازه شیر بازی بین 2 نفرو میده ...

اینی که شما میگی بن میشه ظرفیت یک هست دیگه نه ظرفیت 3
=========
واقعا یکی نیست راهنمایی دقیق بکنه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
تشکر بابت توضیحت
نه من حساس نیستم
اینجا نوشته مهمه
برای خودم یبار پیش اومده که یه سه راهی داشتم استتاندارد نبود، جرقه میزد و ازش دود بلند میشد
مراقب مبدلهای برق باشید - کارآمد نیوز
سلام. شما اگه میخوای مطمین بشی. سیم پاور رو عوض کن و مدل دوشاخه معمولی بگیر. البته تضمینی نبست سیم پاور درجه یک موجود باشه بازم.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان منم احتمالا بخوام یه ps4 بخرم تنها مشکام بخش آنلاینه اینکه میگن از لایو ضعیفتره یعنی چقدر ضعیفتره و اینکه چه مشکلاتی داره که اونو ضعیف تر از لایو کرده؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
لایو کانکت شدنش و لود کردن پروفایلهاش سریعتره توی بعضی از بازیها هم بهتره ولی نه خیلی

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان میخوام فیفا15 دیجیتالی بخرم ظرفیت 3(همونی که طبق گفته دوستان باید آنلاین باشی تا لایسنس چک بشه).حالا سوالم اینه.تو شروع بازی به نت وصل بشیم کافیه یا اینکه تا آخر بازی باید آنلاین بمونیم؟نمیشه همون اول که چک کرد نت رو قطع کنیم؟یه توضیح کاملی بدین بی زحمت
سوال بعدیم در مورد قیمته.یه جا ظرفیت 3 رو داره 60تومن میده و یه جا دیگه که اکانتش کانادا هست با گارانتی میده 45 تومن.از لحاظ اعتبار اکانت و اعتبار سایت میخوام بدونم کدومش معتبره؟(کسی خواست اعتبار سایت رو چک کنه بهم بگه پی ام کنم.فک نکنم قوانین بذاره اینجا بگم)
ممنون
هر ۲۰ مین یا بعضی یازی ها ۴۵ مین یک بار چک میکنه و اگر نتونه ارتباط برقرار کنه بازی بسته میشه قبلش اخطار میده که سیوی چیزی مخوای بکن
حالا چرا میخوای قطع کنی ؟ هیچ ترافیکی مصرف نمیکنه
من تا حالا ۳ تا ۶۰ تومنی خریدم هیچ مشکلی نداشتم

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
هر ۲۰ مین یا بعضی یازی ها ۴۵ مین یک بار چک میکنه و اگر نتونه ارتباط برقرار کنه بازی بسته میشه قبلش اخطار میده که سیوی چیزی مخوای بکن
حالا چرا میخوای قطع کنی ؟ هیچ ترافیکی مصرف نمیکنه
من تا حالا ۳ تا ۶۰ تومنی خریدم هیچ مشکلی نداشتم
قطع که نمیگم.نت 2مگ دارم حجمم دارم مشکلی نیست.همینطوری پرسیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر