هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
اینطور به نظر میاد. ولی هر چی هست کاملا غیر قانونیه و سونی پی برده و کاملا قابل شناسایی براش شده .
من حدود 6 ماه از این قابلیت استفاده میکردم و دیگه روی اورده بودم به بازی فیزیکی که این اتفاق برام افتاد.
افراد زیادی هنوز دارن این اکانتارو میفروشن و خیلی هام میخرن. متاسفانه من و این دوستمون اخرین نفرها نخواهیم بود .
متاسفانه منم یه اشتباهی کردم از این اکانتای آکبند خریدم ولی خوشبختانه نزدیک یه ماهه کنسول رو روشن نکردم که حتی بخوام آنلاین بشم .... ممکنه مشکلی واسه منم پیش بیاد چون اون موقع بدون هیچ مشکلی بازی میکردم ...
به نظرتون برم الان اون یوزر که اکانت آک روش فعاله رو پاک کنم ؟؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من زیاد شوکه نشدم بعد دیدن این پیام . از همون 6 ماه پیش که اولین اکانت رو خریدم احتمال بن رو میدادم . بخاطر همینم سریع کنسولم رو مفت دادم رفت .
خیلی هم خوشحال شدم که اکانتم رو بن نکرد و کنسول رو بن کرد :d
البته روش شیرینگ قانونی هم هنوز امن هست ولی به شخصه حالم دیگه از کار با دیتا و psx و بدبختیاش به هم میخوره .
جالب اینجاس این اکانتا رو توی همه جا استفاده میکنن و محدود به ایران نیست . اگر محدود به ایران بود هیچ وقت سونی برخورد نمیکرد .

آخرین ویرایش:

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
سلام دوستان عزیزم
دوستان چند مدل هست میشه بازی خرید ؟
یه مدل هست که بازی اریجینال میخریم یه مدل هم اعتبار میخریم مثلا دلار یا پوند از استور خود سونی خرید میکنیم .
این مدلهای جدید دیگه چیه تو بازار مد کردن
اکانت های اکتیو و ..
اینا مشکلی ندارن ؟
بازی رو روی خود اکانت میریزن و میشه تروفی باز کرد ؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
متاسفانه منم یه اشتباهی کردم از این اکانتای آکبند خریدم ولی خوشبختانه نزدیک یه ماهه کنسول رو روشن نکردم که حتی بخوام آنلاین بشم .... ممکنه مشکلی واسه منم پیش بیاد چون اون موقع بدون هیچ مشکلی بازی میکردم ...
به نظرتون برم الان اون یوزر که اکانت آک روش فعاله رو پاک کنم ؟؟
شما سعی کنید تمامشون رو دی اکیتو کنید و بعد اکانت هارو پاک کنید . خلاصه ردی باقی نزارید:d

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
من زیاد شوکه نشدم بعد دیدن این پیام . از همون 6 ماه پیش که اولین اکانت رو خریدم احتمال بن رو میدادم . بخاطر همینم سریع کنسولم رو مفت دادم رفت .
خیلی هم خوشحال شدم که اکانتم رو بن نکرد و کنسول رو بن کرد :d
البته روش شیرینگ قانونی هم هنوز امن هست ولی به شخصه حالم دیگه از کار با دیتا و psx و بدبختیاش به هم میخوره .
جالب اینجاس این اکانتا رو توی همه جا استفاده میکنن و محدود به ایران نیست . اگر محدود به ایران بود هیچ وقت سونی برخورد نمیکرد .

البته ناگفته نمونه این قابلیت شرینگ بازی یه چیزیه که خود سونی واسه کاربراش گذاشته ولی متاسفانه سو استفاده هایی که داره ازش میشه باعث شده سونی دست به کار بشه ! من الان 3 تا بازی روی اکانتم دارم و هر روز که دستگاه رو روشن میکنم با سلام و صلوات روشنش میکنم

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اصلا شما شیرینگ رو ول کنید . شیرینگ کاملا قانونیه و خیلیهام این کارو میکنن . و قابلیتی که سونی تعریف کرده برای کنسول .
مشکل این اکانت های ارزون قیمت هستن که با کریت کارت دزدی یا هک شده بازیهاش خریداری میشن . در واقع شما پول یه بازی اورجینال نمیدید و سه تا بازی 60 دلاری میگیرید و این مهمه ...!

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
homve25lq2rgv0ni09y9.jpg

چه طراحی داره این باندل :x

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
اینطور به نظر میاد. ولی هر چی هست کاملا غیر قانونیه و سونی پی برده و کاملا قابل شناسایی براش شده .
من حدود 6 ماه از این قابلیت استفاده میکردم و دیگه روی اورده بودم به بازی فیزیکی که این اتفاق برام افتاد.
افراد زیادی هنوز دارن این اکانتارو میفروشن و خیلی هام میخرن. متاسفانه من و این دوستمون اخرین نفرها نخواهیم بود .

عجب ... یعنی شما با اینکه بازی شیرینگ رو از شش ماه پیش تا به حال استفاده نکردید ولی باز کنسولتون بن شده ؟ حالا بن اکانت رو شنیده بودم ولی بن کنسول رو تازه میشنوم . خودم یه اکانت ظرفیت سه هکی اردر داشتم بن شد ( اکانت ساسپند شد و برای کنسول مشکل پیش نیامد ) الان امکان داره کنسول بترکه ؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
خب خدا رو شکر مثل این شر این غده سرطانی اکانت شرینگ و این چرت و پرتا هم داره کنده میشه دیگه (هرچند که خودم قصد داشتم ریپورت این قضیه رو به پشتیبانی سونی اعلام کنم)
واقعا نمیدونم چطور کسی که اسم خودش رو گیمر گذاشته و اینور و اونور که اسم سونی و صنعت گیم میاد عین سینه چاک ها دفاع میکنه و فن بازی در میاره حاضر میشه همون پول یا حتی بیشتر رو بده و دنگ و فنگ دیتا و psx و اینا رو به جون بخره که فقط این وسط معذرت میخوام یه فلانی به سونی زده باشه :|
پولی که باید برسه به سازنده بدبخت بازی مفت مفت میره تو گلوی یه عده نون به نرخ روز خور و دلال توپخونه ای و غیره و ذالک تا هر مشکلیم پیش میاد فحش دادنا شروع میشه غافل ازینکه خودتون با اینکارا این افرادا رو پدید اوردین
واقعا یه بازی مثل بلودبرن یا لست اف اس یا .... رو چقدر میخواین بازی کنید که حاضر نیستین فیزیکی بخرین و فیزیکی بفروشین؟

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
بدبختیش اینجاست که ظاهرا بن شدن بعضی کنسولها هم دائمی هستش بنده از کسی که دیسک میخرم باهاش صحبت کردم گفتش 2تا کنسول واسم آوردن شرایط مشابه براشون پیش اومده ! و ظاهرا با ساپورت سونی هم صحبت شده و گفتن بنها دائمی هستش:-s

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دو تا سوال راج ب بن شدن کنسول:
۱.این اکانت ژاپن برای پلاس مفتی که بن نمیکنه؟؟؟ خیلی میترسم
۲.وقتی کنسول بن شد اگه هادرش رو فرمت کنیم یا هر روش دیگه ای که اثری نمونه بازم نمیشه کاریش کرد؟؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دو تا سوال راج ب بن شدن کنسول:
۱.این اکانت ژاپن برای پلاس مفتی که بن نمیکنه؟؟؟ خیلی میترسم
۲.وقتی کنسول بن شد اگه هادرش رو فرمت کنیم یا هر روش دیگه ای که اثری نمونه بازم نمیشه کاریش کرد؟؟
من خودم یه ساله با همین روش انلاین بازی میکنم ، نترس چیزی نمیشه :d
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
دوستان دسته من تو منو کامل کار میکنه ولی وقتی وارد بازی میشم هیچ دکمه ای عمل نمیکنه !! رو چند بازی هم امتحان کردم ، کسی همچین مشکلی داشته ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من خودم یه ساله با همین روش انلاین بازی میکنم ، نترس چیزی نمیشه :d
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
دوستان دسته من تو منو کامل کار میکنه ولی وقتی وارد بازی میشم هیچ دکمه ای عمل نمیکنه !! رو چند بازی هم امتحان کردم ، کسی همچین مشکلی داشته ؟
از من توی فیفا اینجوری شده بود خاموش روشن کردم درست شد

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
نصیحت من به شما از این اکانتا نخرین همش ضرر من 6تا خریدم همشون بسته شد مخصوصا هر موقع دستگاه رو روشن میکردم استرس میکشت ادم :D
اقا ویه سوال منظور از crash کردن چیه؟

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
دوستان کسی اینجا از اکانت های آکبند استفاده کرده ؟ مشکلی پیش اومده واسش ؟
من خودم یه اشتباهی کردم از همین اکانت های هکی خریدم ... همون موقع هم پشیمون شدم ... شما ها میگین چی کار کنم ؟
حالا خوشبختانه یک ماهی میشه کنسولو روشن نکردم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر