هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
باگه تروفی زیاد پیش میاد
پاک کردن save رو میشه از طریقه بخشه setting و save management انجام داد

من اپدیت 6 گیگی بازی رو دانلود نکردم ممکنه اپدیت رو دانلود کردم خود به خود تروفی رو باز کنه؟ واقعا خیلی سخته از اول:/ فکر کنم 200 تا یا بیشتر چست داره!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اپدیت 6 گیگی بازی رو دانلود نکردم ممکنه اپدیت رو دانلود کردم خود به خود تروفی رو باز کنه؟ واقعا خیلی سخته از اول:/ فکر کنم 200 تا یا بیشتر چست داره!!!
نمیشه گفت شانسش بالا هست یا پایین هست. معمولا برای گرفتن تروفیا باید دوباره انجام بدی اگر باگ خور شده متاسفانه

دوستان یه سوال
این14 روز مجانی plus باسه اکانت ریجن 1 امریکا چجوری فعال کنم؟‌
اگه تابیکی هست لینک بدید لطفا
نمیشه. نیاز به credit card هست

دوستان کسی نیست کمک کنه ببینه چرا دستگاه من بلود بورنو از load نمیاره نمیدونم چشه رفتیم دیسک خریدیم حالا لود نمیشه این بازی عجب نحس شده برا من

Game install incomplete cannot load save data رفتیم دیسکو خریدیم اینطوری شد نمیدونم چه مرگشه دیگه سیو ریجن قبلیم پا کردم نشد نمیدونم چه مشکلی داره

یعنی data بازی رو داشتی ؟ data بازیه digital با فیزیکی جدا هست
save ها ریجنها هم کار نمیکنه رو هم
پاک کن دوباره نصب کن .

اگر کار نمیکنه اصلا ممکنه مشکل از دیسک باشه
rebuild database رو امتحان کردی ؟

اما قبلش اگر مشکلی نداری از save هات backup بگیر دستگاه رو format کن دوباره فریمور نصب کن احتمالا درست بشه

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
نمیشه گفت شانسش بالا هست یا پایین هست. معمولا برای گرفتن تروفیا باید دوباره انجام بدی اگر باگ خور شده متاسفانه

پاک کن دوباره نصب کن .

اما قبلش اگر مشکلی نداری از save هات backup بگیر دستگاه رو format کن دوباره فریمور نصب کن احتمالا درست بشه
داداش من دیسک دست دوم خریدم طرف گفت من تمومش کردم مشکلی پیش نیومد اگه اپدیت کنمش درست میشه یا اگه هم میخوام از back up استفاده کنم یه چندتا بازی دیجیتالی روش نصب کردم به فنا نمیرن از این ظرفیت 1یا 2 هست

بازی رو پاک کن دوباره نصب کن.
هر کاری که بگی کردم درست بشو نیست

پاک کن دوباره نصب کن .

دادا من rebuld database نمیدونم چی هست:d

Last edited by a moderator:

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان 1اکانت تازه فعال کردم با 3ماه پلاس
بعد وارد هارد لاین میشم میگه باید اکانتorigin بسازم
همه کارو انجام میدم میرسم به قسمت اخر کهfinishبزنم دیگه گیر میکنه و انجام نمیشه،راه back زدن داره
مشکل چیه؟

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
سلام تعدادی سوالب دارم لطفا بهد همه جواب بدین ممنون
1-چرا تو کالاف انلاین همه میتونن تفنگهاشون رو رنگ کنن من نمیتونم ؟اصلا اونا تفنگ های عجیبی دارن که اصلا تو بازی نیست .
2-اون seasen pass که تو نسخه day zero وجود داره همون seasen pass هست که تو استور 50 دلاره ؟ چه چیزهایی داره ؟
3-چرا نت من که دو مگ مخابراطه پینگش شده 300(قبلا 150 بود) ولی مال دوستم 150-170 هست در حالی که 1 مگ هست ؟
4-اگه بخوام اکنت ریجن دو بسازم باید کشورم رو uk انتخاب کنم ؟
زیادن ببخشید :D
کسی نیست به من بینوا کمک کنه

آخرین ویرایش:

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام
viewer.php
[/URL][/IMG]
همینجور موقع کانکت میمونه 1ساعتم منتظر موندم دی ان اسو متو اعوض میکنم ولی هیچ فایده ای نداره دیتای بازیم پاک کردم دوباره نصبیدم مپاشو همینجور ام انگار کار ساز نیست چند روزیه اینطوری شده دیگه چکاری مونده نکردم:((

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام
viewer.php
[/URL][/IMG]
همینجور موقع کانکت میمونه 1ساعتم منتظر موندم دی ان اسو متو اعوض میکنم ولی هیچ فایده ای نداره دیتای بازیم پاک کردم دوباره نصبیدم مپاشو همینجور ام انگار کار ساز نیست چند روزیه اینطوری شده دیگه چکاری مونده نکردم:((
مشکلی نیست ... واسه خیلی ها پیش اومده ... چند دقیقه صبر کن اگه نشد از بازی بیا بیرون یه بار دیگه امتحان کن.....انقدر امتحان کن تا بالاخره درست بشه...مشکل از خود سرور هاست

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
سلام
viewer.php
[/URL][/IMG]
مشکل اینترنت ماست متاسفانه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان پلاس رو کدش رو هر وقت که توی دستگاه بزنیم روز شمارش شروع میشه دیگه آره ؟؟

توی فروشگاه سایت باید حتما کاربر جدید بسازیم یا با همین نام کاربری و پسوردی که توی انجمن هستیم میشه وارد شد ؟؟

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
مشکل اینترنت ماست متاسفانه
فکر نکنم مشکل عمده از نت ماها باشه....بعد از اینکه گیرش واسه من رفع شد به خیلی راحت و سریع وصل میشه

- - -ویرایش - - -

سلام تعدادی سوالب دارم لطفا بهد همه جواب بدین ممنون
1-چرا تو کالاف انلاین همه میتونن تفنگهاشون رو رنگ کنن من نمیتونم ؟اصلا اونا تفنگ های عجیبی دارن که اصلا تو بازی نیست .
2-اون seasen pass که تو نسخه day zero وجود داره همون seasen pass هست که تو استور 50 دلاره ؟ چه چیزهایی داره ؟
3-چرا نت من که دو مگ مخابراطه پینگش شده 300(قبلا 150 بود) ولی مال دوستم 150-170 هست در حالی که 1 مگ هست ؟
4-اگه بخوام اکنت ریجن دو بسازم باید کشورم رو uk انتخاب کنم ؟
زیادن ببخشید :D
کسی نیست به من بینوا کمک کنه
1-یه سری رنگ ها هست که با لول آپ کردن و یا خرید از استور میتونی ازشون استفاده کنی
2-از اون سوالا بودا :d بازی 60 دلاره اونوقت میان 50دلار هم هدیه میدن بهت ؟؟!!!! اون کد واسه لباس و این چیزاست
3-مشکل از ispخودت هست .... ممکن هم هست که مرکز مخابراتیت واسش مشکلی پیش اومده باشه....یه تماس باهاشون بگیر
4-اروپا و کشور های عربی اگه درست گفته باشم همشون ریجن 2هستن

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
دوستان من دیروز رفتم بازیم رو عوض کنم که بازی های فیزیکی رو کلا ورداشته بودن و فقط چند تا بازی قدیمی داشتن.
گفتن دیگه با قضیه sharing بازی میدیم به خریدار. شما کنسول رو میارین بازی رو براتون می ریزیم قیمتش هم بسته به نوع بازی از 60 تا 90 تومنه.
یه چیزایی درباره ی sharing می دونم اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم و به نظرتون ارزش داره با این روش از فروشنده ها بازی بگیرم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر