هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوست عزیز ممنون از توجهت. این بارکد پس خداروشکر همون شماره سریاله که واسه منم یکیه. یه شماره 9 رقمی هم هست ( زیر کادر آبی سمت چپ تصویر زیر ) روی جعبه و کنسول که پس چیز خاصی نیست دیگه؟؟؟ ( اصلا این شماره 9 رقمی رو داره جعبه و کنسولت ؟ )

نه اون چیز خاصی نیست

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
بچه ها یه سوال داشتم ....این کد دانلودی بازی رو خرید می کنیم کجا باید وارد کنیم؟؟؟؟؟ مثلا من کد دانلودی بازی TLO خریدم کجا باید بزنم....همون جایی که REEDEM CODE رو برای پلاس وارد می کنیم؟؟؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بچه ها یه سوال داشتم ....این کد دانلودی بازی رو خرید می کنیم کجا باید وارد کنیم؟؟؟؟؟ مثلا من کد دانلودی بازی TLO خریدم کجا باید بزنم....همون جایی که REEDEM CODE رو برای پلاس وارد می کنیم؟؟؟؟
بله تو استور بخش Redeem Code...

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
سلام دوستان.
این قابلیتی که با این اپدیت 2.50 اومده suspend & resume چجوریاس؟ مثلا وقتی میذاری رو رست مد چه فرقی داره؟ یعنی زیاد ازش استفاده کنی ضرر نداره چون در هر صورت کنسول به طور کامل خاموش نمیشه.....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.
این قابلیتی که با این اپدیت 2.50 اومده suspend & resume چجوریاس؟ مثلا وقتی میذاری رو رست مد چه فرقی داره؟ یعنی زیاد ازش استفاده کنی ضرر نداره چون در هر صورت کنسول به طور کامل خاموش نمیشه.....
rest mode کنسول رو کامل خاموش نمیکنه
اون قضیه هم اگر تیکش رو توی power saving > Set functions بزنی باعث میشه که مثلا اگر بازی باز هست و بری rest mode یه جای بسته شدن بازی اونم باز میمونه ! به نظرم خیلی امکانه خوبیه !

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام
من چند جا خوندم که ریجن 2 تصویر های خشن بازی ها رو سانسور میکنه.
درسته؟
این سانسور رو خیلی خیلی بزرگ کردن. فقط فقط توی TLOU بوده و فقط فقط توی مولتی و فقط فقط قسمتی که حریف افتاده و میتونی با تفنگت بزنی قائدتا باید با قطع عضو همراه باشه که دقیقا همین توی ریجن 2 نیست. انگار فقط تیر میخوره. مثل اینکه اگه ریجن بازی تو 1 باشه و حریف هم ریجنش 2 باشه هم سانسور میشه.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
اینجوری خیلی مسخرس.
نمیشه یه کاری کرد که سانسور نشه؟
سانسور رجین دو این بازی فقط در بخش مولتی پلیر است. من که روی PS4 نسخه رجین یک رو بازی کردم ولی روی PS3 که رجین دو رو بازی کردم، متوجه شدم خشونتش فقط در بخش مولتی پلیر حذف شده. مواردی مانند قطع شدن دست و پا بر اثر انفجار یا ترکیدن سر بر اثر تیر شاتگان حذف ش. فقط هم در بخش مولتی پلیر!
خیر امکانش نیست حذف بشه. فقط هم رجین دو این بازی اینطوری هست و بقیه بازی ها مشکلی ندارند.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
سلام دوستان.
من درایو کلاب ریجن یک دارم. اکانتمم ریجن یکه و کشور هم امریکا.
خواستم ببینم اگه از طریق اکانت کانادا سیزن پس بازی رو بخرم میشه روی اکانت اصلیم استفاده کنم؟ کانادا هم ریجن یکه دیگه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر