هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

CyberShot

کاربر سایت
Mar 29, 2015
28
نام
Mehdi
سلام سوال پیش پا افتاده ای دارم
چندین ساله گیمر حرفه ای پیسی و بتلفیلد هستم و کنسول واقعا واسم مهم نبود تا طراحی دوال شاک 4 رو دیدم
می خوام در کنار پیسی یک کنسول بخرم یک سوالی که ذهنمو بد مشغول کرده نحوه بازی کردن با دوال شاک !!!
چند باری که رو پیسی تست کردم واقعا نمی تونستم حتی یک تارگت ثابت رو بزنم خیلی افتضاح خیلی !!!!

می خواستم بدون تویه پی اس 4 به همین شکل و باید عادت کنم ؟ یا سیستمی چیزی برای کمک به ایم گیری هست یا نه؟ سطح پلیر های کنسول نسبت به پیسی پایین تره یا نه؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
چندین ساله گیمر حرفه ای پیسی و بتلفیلد هستم و کنسول واقعا واسم مهم نبود تا طراحی دوال شاک 4 رو دیدم
می خوام در کنار پیسی یک کنسول بخرم یک سوالی که ذهنمو بد مشغول کرده نحوه بازی کردن با دوال شاک !!!
چند باری که رو پیسی تست کردم واقعا نمی تونستم حتی یک تارگت ثابت رو بزنم خیلی افتضاح خیلی !!!!

می خواستم بدون تویه پی اس 4 به همین شکل و باید عادت کنم ؟ یا سیستمی چیزی برای کمک به ایم گیری هست یا نه؟ سطح پلیر های کنسول نسبت به پیسی پایین تره یا نه؟

سطح پلیر های کنسولی یه مقدار پایین تر هستش چون جامعه گیمریشون بزرگتره ولی توشون موجوداتی هم پیدا میشه که فکر می کنی چیترن
ایم کردن یه مقدار سخت تره ولی روی کنسول ها یه چیزی به اسم اتو ایم هست که نشونه یری رو راحت تر می کنه ولیب در دسته برای بازی ای مثل bf خیلی بهتره اونم به خاطر کنترل عالیش توی وسایل نقلیه

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447

من خودم هم یک ماه خریدم روز اول کال اف رو کرایه کردم برام بازی باهاش خیلی سخت بود چون قبلش ۱۰ سال با پی سی بازی میکردم اما رفته رفته بهش عادت کردم
ببین اگه میخوای کلا با ps4 گیم بزنی بهش عادت میکنی و مشکلی با دستش نداری اما اگر قرار یک ساعت با پی سی یک ساعت با پلی بازی کنی کار سخت میشه چون به دستش عادت نمیکنی

CyberShot

کاربر سایت
Mar 29, 2015
28
نام
Mehdi
سطح پلیر های کنسولی یه مقدار پایین تر هستش چون جامعه گیمریشون بزرگتره ولی توشون موجوداتی هم پیدا میشه که فکر می کنی چیترن
ایم کردن یه مقدار سخت تره ولی روی کنسول ها یه چیزی به اسم اتو ایم هست که نشونه یری رو راحت تر می کنه ولیب در دسته برای بازی ای مثل bf خیلی بهتره اونم به خاطر کنترل عالیش توی وسایل نقلیه
تو کنسول به سختی چیتر پیدا میشه اونم به خاطر ***** های مختلف psn و xbl هست از اون بابت مشکلی نیست خودم معروفم به چیتر طبیعیه این چیزا :D این اتو ایم در چه سحطی هست ؟ ایمبات ؟؟؟ یا کمتر و فقط هدایت به سمت تارگت ؟ پس به نظر شما از بابت بازی با دوال شاک مشکلی نیست؟

شما بریا اولین بار که با دتسه بازی کردین چه قدر طول کشید تا عادت کنید؟

- - -ویرایش - - -

من خودم هم یک ماه خریدم روز اول کال اف رو کرایه کردم برام بازی باهاش خیلی سخت بود چون قبلش ۱۰ سال با پی سی بازی میکردم اما رفته رفته بهش عادت کردم
ببین اگه میخوای کلا با ps4 گیم بزنی بهش عادت میکنی و مشکلی با دستش نداری اما اگر قرار یک ساعت با پی سی یک ساعت با پلی بازی کنی کار سخت میشه چون به دستش عادت نمیکنی
نه چون به خاطر شرایط کاری اوضاع مالی خرابه شده کلا می خوام حتی شده ی نسل بر م سمته کنسول
یک ساله شاید تنها مشکلم برای خرید همین کنترلر هست !!! من به سطح بازیم خیلی حساسم و از عالی بیام رو خوب کلی اذیت میشم واسه همون حساسیت نشون میدم نسبت به کنترلر اگه بشه همون حرکت هایی که تو پیسی میشه زد اینجا بزنی که عالیه
(اگه بدونی TV missile چیه من تو پیسی جوری تو بتل تیوی میزنم تو ایران که هیچ نصف دنیام هم به پام نمیرسم واسه همین نگرانم)

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
اتفاقا تو بازیهای شوتر چیتر خیلی زیاده
شما وارد psn و xbl شو ببین موقع بازی به چه سادگی کشته میشی! :D

من هم مثله شما بودم, 10-15سال پی سی باز بودم وقتی اومدم سراغ پی اس فور واقعنی ایم کردن برام عذاب آور بود
دروغ نگم هنوز هم هست :D کلا ایم کردن با دسته سخت تره ولی در این حد هم نیست که مانع لذت شما از بازی باشه :)

این هم بگم کنترلر پی اس فور غیر از ایم کردن, از هر لحاظ دیگه ای از کنترل بازی با موس و کیبورد خیلی خیلی سرتره
مخصوصا ریسینگ, فایتینگ.... دیگه بماند اون اسپیکر روی خود دوال شوک و اون تاچ پد وسط دستش لذت بازی رو دو چندان کرده :)

آخرین ویرایش:

CyberShot

کاربر سایت
Mar 29, 2015
28
نام
Mehdi
اتفاقا تو بازیهای شوتر چیتر خیلی زیاده
شما وارد psn و xbl شو ببین موقع بازی به چه سادگی کشته میشی! :D

من هم مثله شما بودم, 10-15سال پی سی باز بودم وقتی اومدم سراغ پی اس فور واقعنی ایم کردن برام عذاب آور بود
دروغ نگم هنوز هم هست :D کلا ایم کردن با دسته سخت تره ولی در این حد هم نیست که مانع لذت شما از بازی باشه :)
جدی چیتر هست ؟تا جایی که تحقیق کردم اینجکت کردن چیتا به خاطر همون شکبه سخته
والا من از اون موقع یک هدف ثابتو تا الان نتونستم بهش هیت بدم حتی چه برسه بزنمش خدا بخیر کنه معلوم نیست چه قدر طول بکشه بهش عادت کنم :|||||

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
من میخوام یه بازی دیجیتال رو بخرم و دانلود کنم.
2 تا 8 شب اینترنت من رایگانه .
ps4 نرم افزاری چیزی داره که تنظیم کنم 2 شروع کنه دانلود رو و 8 دانلود رو متوقف کنه؟
یا اگه این نرم افزار رو نداره : میتونم خودم ساعت 2 دانلود رو استارت بزنم و تنظیم کنم که ساعت 8 دانلود متوقف شه ( یا کنسول خاموش بشه ؟)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جدی چیتر هست ؟تا جایی که تحقیق کردم اینجکت کردن چیتا به خاطر همون شکبه سخته
والا من از اون موقع یک هدف ثابتو تا الان نتونستم بهش هیت بدم حتی چه برسه بزنمش خدا بخیر کنه معلوم نیست چه قدر طول بکشه بهش عادت کنم :|||||
عادت میکنی اولش خب سخته ولی بعد عادی میشه واست

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
[MENTION=107178]avvzz[/MENTION]

خیر
تنها کاری که میتونید انجام بدید, راس زمان مورد نظرتون میرید سراغ پی اس فور و دسترسی به اینترنتش رو از سیتینگ قطع میکنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من میخوام یه بازی دیجیتال رو بخرم و دانلود کنم.
2 تا 8 شب اینترنت من رایگانه .
ps4 نرم افزاری چیزی داره که تنظیم کنم 2 شروع کنه دانلود رو و 8 دانلود رو متوقف کنه؟
یا اگه این نرم افزار رو نداره : میتونم خودم ساعت 2 دانلود رو استارت بزنم و تنظیم کنم که ساعت 8 دانلود متوقف شه ( یا کنسول خاموش بشه ؟)
همچین چیزی نداره ولی میتونی با این نرم افزار لینک دانلود بازیو بدست بیاری بعد با pc و idm دانلود کنی بعد بریزی روی کنسول ولی باید اکانت حاوی اون بازی خریداری شده حتما باشه وگرنه نمیتونی انتقال بدی
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
هیچ فرقی سخت افزاری و نرم افزاری نیست فقط ریجن ۳ و ۲ ژاپن جای X با دایره در منو عوض شده البته با اپدیت جدید تا حدودی حل شده
خیر هک نشده...اکانت شر شده نوعی خرید بازی ارزان تر هست و دیسک بلو ری نیاز نیست قیمت هم از ۶۰ تا ۹۰ هست
اگر خودت یک بازی دیجیتالی بخری میتونی روی ۲تا کنسول بریزی
در حال حاضر ارزان ترین راه کرایه بازی هست هفته ای ۲۰ تومن

فقط به خاطر یک کلید قیمتشون با هم فرق داره ؟!!

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
سلا قضیه این کریت کارت های هکی چیه که برخی فروشنده های بازی های دیجیتالی ازش استفاده میکنن ؟خطر ناکه؟یکی به ماهم بگه چطوره استفاده کنیم.:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
تلویزیون من کابل hdmi نمیخونه.
از این قدیمیاس.
میتونم ps4 بهش وصل کنم؟
باید برای hdmi به پرته مربوطه تبدیل بخری
باید ببینی پرتت چی هست بعد دنباله converter مربوطه بگردی ...
توصیه میکنم یه tv بخر 1080 ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر