هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
دوستان من بعد از آپدیت کنسول دیگه رو مانیتور w2261vp تصویر ندارم.ولی روی tvهای جدید دیگه که تست کردم بدون مشکل میاد.روی همون مانیتور هم بعد از یه بار وصل کردن به تی وی میاد بالا ولی وقتی کنسول رو ریست میکنم دوباره صفحه سیاه میشه.تو مانیتور جلوی رزولوشن های انتخابی نوشته unsupported ولی مانیتور full hd هست در حالیکه داخل تی وی اینو ننوشته.با مانیتور کنسول صدا رو هم از داخل پورت مانیتور انتقال نمیده.میخواستم بدونم الان من اگه یه مانیتور جدید مثل asus vx228h بگیرم مشکل حل میشه یا نه مشکل از hdmi کنسول با مانیتورهاست.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
ببینید دوستان بحث شیرینگ (دیجیتالی) این طور که یه امکان که خود سونی گذاشته که قیمت بازی پایین تر بیاد یعنی اقای x بازی رو به قیمت 60 دلار میخره بعد اون رو با استفاده از id و password میفروشه ظرفیت 1 یا 2 مشکلی نداره یعنی بن نمیشه چون اون رو اکتیو پرایمری میکنی یعنی هرچه اتفاقی برای اکانت بیوفته چون رو اکانت اصلی هست چیزی نمیشه که میتونید ظرفیت 1 و 2 رو به قیمت 60 تومن بخرید و میتونید 15 بازی یا اکانت همزمان داشته باشید مثلا بازی bloodborne کد نیست اون رو در یک اکانت که حاوی این بازی هست میفروشند این هم اموزش - نصب اکانتهای ظرفیت اول و دوم یا سوم :
سلام.
ممنون از پاسختان فقط چند سوال دیگر دارم:
1. آیا بعد از دانلود یا خرید دیتا، می شود به طور آفلاین بازی را انجام داد؟ (چون فکر کنم یکی از کاربران گفته بود که باید آنلاین باشید...)
2. اگر 15 تا بازی خریدیم و خواستیم یک بازی دیگر بخریم، باید یکی از اکانت ها را حذف کنیم؟
3. تروفی ها، وارد همین اکانت اصلی ما می شوند؟
4. برای همین ظرفیت 1 یا 2، ممکن است که بعد از مدتی بازی را از دست بدهیم؟ یعنی فروشنده کاری کند که دیگر ما نتوانیم بازی کنیم یا صرفا اکتیو پرایمری کردن باعث می شود که بازی را تا هر وقت که دلمان خواست بتوانیم استافده کنیم؟
5. سایت مطمئنی برای این کار _که بروز باشد و مثلا bloodborne را داشته باشد_ می شناسید؟ (لطفا اگر می شناسید، پیغام خصوصی کنید)
6. کسی در مشهد مغازه ای سراغ دارد که این کار ها را بکند و دیتای بازی را هم بفروشد؟ (لطفا اگر می شناسید، پیغام خصوصی کنید)

آخرین ویرایش:

graywarden

کاربر سایت
Oct 27, 2011
15
نام
ramin
متاسفانه خیر .
میتونستی از Psx استفاده کنی ...
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

ps button رو نگه داری نشون میده پایین صفحه ...
خوب من خوندم تنضیمات psx رو یک سوال دارم الان اگه بخوام از اون روش بگیرم اون ۶ گیگ رو هم که تا الان دانلود کردم باید از دوباره بگیرم؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
1 - دوستان من یکی از بازیهامو فروختم....حالا میخوام از روی کنسول هم پاکش کنم...چطور باید این کار رو انجام بدم ؟؟

2 - تروفی هایی که از این بازی گرفتم هم پاک میشه ؟؟

3 - یه بازی خریدم که کد رهگیریش رو هم دادن بهم...کی این کد ثبت میشه ؟؟ چون الان که میزنم توی مشخصات نقطه پستی هیچی نزده...!!

4 - جایی هست که قیمت پست از مبدا به مقصد رو محاسبه کنه که بدونیم پول پست برای ارسال بازی چقدر میشه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من بازی دو نفره ندارم تست کنم،اگه ویتا رو کانکت کنم به ps4 ،بعد میتونم با دسته به عنوان مهمان لاگین کنم و بعد مثلا فوتبال دو نفره بازی کنم؟
ویتا اصلی میشه و دسته باید guest login بشه ... اینطوری ....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
1 - دوستان من یکی از بازیهامو فروختم....حالا میخوام از روی کنسول هم پاکش کنم...چطور باید این کار رو انجام بدم ؟؟

2 - تروفی هایی که از این بازی گرفتم هم پاک میشه ؟؟

3 - یه بازی خریدم که کد رهگیریش رو هم دادن بهم...کی این کد ثبت میشه ؟؟ چون الان که میزنم توی مشخصات نقطه پستی هیچی نزده...!!

4 - جایی هست که قیمت پست از مبدا به مقصد رو محاسبه کنه که بدونیم پول پست برای ارسال بازی چقدر میشه ؟
1-برو روی ایکونش دکمه option بزن delete
2-نه ولی اگه هارد کنسولو فرمت کنی اگه تروفیهارو توی اکانتت ثبت نکرده باشی میپرن
3-یه روز بعدش
4-توی همون سایت پست بگرد شاید باشه

- - -ویرایش - - -

دوستان من بعد از آپدیت کنسول دیگه رو مانیتور w2261vp تصویر ندارم.ولی روی tvهای جدید دیگه که تست کردم بدون مشکل میاد.روی همون مانیتور هم بعد از یه بار وصل کردن به تی وی میاد بالا ولی وقتی کنسول رو ریست میکنم دوباره صفحه سیاه میشه.تو مانیتور جلوی رزولوشن های انتخابی نوشته unsupported ولی مانیتور full hd هست در حالیکه داخل تی وی اینو ننوشته.با مانیتور کنسول صدا رو هم از داخل پورت مانیتور انتقال نمیده.میخواستم بدونم الان من اگه یه مانیتور جدید مثل asus vx228h بگیرم مشکل حل میشه یا نه مشکل از hdmi کنسول با مانیتورهاست.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
نمیدونم مشکل از کجاست ولی من همین مانیتور رو دارم کنسول هم اپدیت اخری رو دارا هست ولی هیچ مشکلی نیست

yin-hei

کاربر سایت
Jan 22, 2015
30
آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4
شاید این روش رو خیلیها بدونند.
در این اموزش بازیها و پلاسیی که روی پروفایلتون هست رو میوانید با دوستتان شریک شوید و یا بلعکس.

برای مثال : شما بازی FIFA14 رو بصورت دیجیتالی خریده اید بعد پروفایل خودتان رو به دوست یا هر کسی که خواستید میدید تا رو PS4 خودش دانلود و اکتیو کند بعد می تواند FIFA14 رو دانلود و با پروفایل خودش بازی کنه .اینطوری پول یک بازی رو میدهید و دو نفری بازی میکنند.با این روش میشه پلاس رو هم باهم شریکی خرید.

یک چیز جالبی که این روش داره این هست که طرف دوم اگر پروفایل شما رو دی اکتیو کند شما میتوانید به یکی دیگه هم بدید ;) ولی بصورت همزمان برای دو نفر قابل استفاده هست.
این روش در PS4 نامحدود هست و هر چند بار که خواستید میتوانید این کار رو انجام دهید.

1.پروفایل دوستتان را روی PS4 خود دانلود کنید

2.برید داخل setting

3.برید داخل psn

4. برید داخل Activate as primary ps4

5.بعد Activate رو انتخاب کنید وتمام

حالا پلاس وبازیهایی که روی اون پروفایل هست برای شما قابل استفاده هست

توجه :
1. فردی که اکانت روی کنسولش active شده میتونه بدون وصل شدن به اکانت شما به بازیاتون دسترسی داشته باشه
2. فقط با یک نفر میشه اکانت شیر کرد
3. در صورت شیر کردن اکانت ، شما فقط با اکانت خودتون میتونید رو کنسولتون بازیهاتون رو اجرا کنید (به طور مثال شما سه اکانت رو کنسولتون دارید و اکانت شماره 1 رو شیر کردی ، در این صورت دیگه با اکانت شماره 2 و 3 نمیتونید بازیهای اکانت شماره 1 رو اجرا کنید)

منبع blue man در سایت بازی سنتر

متاسفانه نمیشه به ترتیب کارایی که کردم رو میگم :
1-اکانت دوستم که پلاس داره رو وارد کردم
2- واردش شدم و به عنوان primary اکانتو active کردم
3-وارد store شدم و بازی valiant heart که برای اکانت پلاس اومده و برای کسایی که پلاس دارن مجانیه رو تا چند مگ دانلود کردم
4-وارد setting شدم دوباره و روی restore license کلیک کردم
5-اومدم بیرون و اکانت خودم که میخوام پلاس دوستم روش share بشه رو انتخاب کردم و primary کردم اکانتو
6-تو قسمت دانلود موفق شدم ادامه بازی valiant heart رو کامل دانلود کنم
7-ولی وقتی خواستم تو اکانت خودم بازیای دیگه که برا پلاس مجانی هستنو دانلود کنم میگه که باید پلاس بگیرم
این ینی پلاس رو اکانت من share نشده ممنون میشم اگه جواب بدی:x

jaber2013

کاربر سایت
Jul 8, 2014
42
نام
جابر يوسف زاده
سلام.
ممنون از پاسختان فقط چند سوال دیگر دارم:
1. آیا بعد از دانلود یا خرید دیتا، می شود به طور آفلاین بازی را انجام داد؟ (چون فکر کنم یکی از کاربران گفته بود که باید آنلاین باشید...)
2. اگر 15 تا بازی خریدیم و خواستیم یک بازی دیگر بخریم، باید یکی از اکانت ها را حذف کنیم؟
3. تروفی ها، وارد همین اکانت اصلی ما می شوند؟
4. برای همین ظرفیت 1 یا 2، ممکن است که بعد از مدتی بازی را از دست بدهیم؟ یعنی فروشنده کاری کند که دیگر ما نتوانیم بازی کنیم یا صرفا اکتیو پرایمری کردن باعث می شود که بازی را تا هر وقت که دلمان خواست بتوانیم استافده کنیم؟
5. سایت مطمئنی برای این کار _که بروز باشد و مثلا bloodborne را داشته باشد_ می شناسید؟ (لطفا اگر می شناسید، پیغام خصوصی کنید)
6. کسی در مشهد مغازه ای سراغ دارد که این کار ها را بکند و دیتای بازی را هم بفروشد؟ (لطفا اگر می شناسید، پیغام خصوصی کنید)
1-بعد از نصب بازي ميتوان چه انلاين و چه افلاين ازش استفاده كرد فقط ظرفيت 3 بايد هميشه انلاين باشه
بله فقط 15 اكانت همزمان البته اصلا نميشه با اين حجم بازي ها 15 اكانت يا بازي رو همزمان داشت
اگه ظرفيت 1و2 باشه و أكتيو پرايمري كني تروفي ها رو اكانت اصليه اما ظرفيت 3 تروفي ها رو اكانت خريداري شده است
نه فروشنده دخالتي در بازي نميتونه داشته باشه و اگه أكتيوه پرايمري كنيد ديگه تا هروقت دلتان بخواد داريد
فروشگاه رو پيام خصوصي كردم اين فروشگاه بروزه و اعتماد كامل بهش دارم چون تاحالا ازش خريد كردم
من شهرستان كاشانم تو مشهد كسي رو نميشناسم

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
3-یه روز بعدش

- - -ویرایش - - -

نمیدونم مشکل از کجاست ولی من همین مانیتور رو دارم کنسول هم اپدیت اخری رو دارا هست ولی هیچ مشکلی نیست

مصطفی جان شما از کابلی که داخل خود جعبه بود استفاده میکنید یا نه؟

- - -ویرایش - - -

3-یه روز بعدش

- - -ویرایش - - -

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
کسی نیست به ما کمک کنه؟! من الان با اون اکانت بازی ساین این شدم و پرایمری کردم و ساین اوت شدم ولی وقتی رفتم تو سایت playstation که از اونجا دی اکتیو کنه زده که You have deactivated your devices recently and cannot use this feature at this time. الان چی کار کنم من؟!! کسی میدونه؟!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

- - -ویرایش - - -

نه از اون کابل استفاده نکن یه بار استفاده کردم صدا قطع شد

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
سلام اقا در رابطه با کار با برنامه psx:
وقتی گزینه internet connection در حال چک کردنه Error میده باید چیکار کرد؟
p72rds8uu3twhpefqluf.png

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
نه از اون کابل استفاده نکن یه بار استفاده کردم صدا قطع شد

منم از روز اول که وصل کردم به مانیتور صدا نداشت بعدآپدیت هم که کلا تصویر هم رفت.حالا نمیدونم از کابل هست یا نه.البته یه کابل قدیمی دیگه هم داشتم که با اونم همین مشکلات بود.حالا نمیدونم چیکار کنم کابلی که تو فروشگاه بازیسنتر هست رو بخرم یا مانیتور رو عوض کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر